12649 посетителей онлайн
2 332 28

Сенат Италии признал Голодомор геноцидом украинского народа

голодомор,італія

Итальянский Сенат 26 июля признал Голодомор геноцидом украинского народа.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом в твиттере сообщил глава МИД Украины Дмитрий Кулеба.

Он отметил: "Я благодарен Сенату Италии за признание Голодомора 1932-1933 годов геноцидом украинского народа. Этот важный шаг восстанавливает историческую справедливость, чествует миллионы жертв и предостерегает будущие поколения от преступления геноцида".

Топ комментарии
+23
показать весь комментарий
26.07.2023 21:51 Ответить
+20
Щира Подяка Італійському урядові. Нехай Бог береже Вас від такого лиха, Панове.
показать весь комментарий
26.07.2023 21:46 Ответить
+10
до чого тут вірмени, коли мова йде про спланований червоними комуно-нацистами геноцид мільйонів українців ???



показать весь комментарий
26.07.2023 21:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
У ісраїля, як звичайно, своя думка з приводу геноциду українців у 1932-33-х роках.
показать весь комментарий
26.07.2023 21:39 Ответить
Цікаво, а до геноциду, приміром, вірмен у них така ж думка?
показать весь комментарий
26.07.2023 21:48 Ответить
до чого тут вірмени, коли мова йде про спланований червоними комуно-нацистами геноцид мільйонів українців ???



показать весь комментарий
26.07.2023 21:55 Ответить
Просто цікаво, чи таке ставлення лише до Голодомору, чи до купи інших випадків геноциду також...
показать весь комментарий
26.07.2023 22:00 Ответить
безперечно будь-якій геноцид, за расовою, національною, релігійною чи будь-якою іншою ознакою то є зле, але мене болить насамеред за Україну, українців - червоний кацапо-камунізм, одну з нацистьких ідеологій ХХ-сторіччя яка організувала в окупованій ними Україні 3 Голодомори-геноциди, привела в Німетчині до влади Гітлера, разом з ним ділила Європу, світ організувавши, розпочавши 2світову війну !!!






нащадки "дедов асвабодітелей" знову напали на Україну в 2014 році !!!
показать весь комментарий
27.07.2023 04:53 Ответить
десь загубили джугашвілі - сина євря.
показать весь комментарий
27.07.2023 00:14 Ответить
випровляюсь ...

показать весь комментарий
27.07.2023 04:36 Ответить
єврей, грузинською - джуга.
показать весь комментарий
27.07.2023 10:15 Ответить
В следующий раз, когда будете требовать израильской помощи - не забудьте приложить эту картинку.
показать весь комментарий
27.07.2023 09:56 Ответить
а що не так ??? що свята правда очі коле ??? чому Ізраєль не передав Україні, якою керують етнічні євреї, офіційно зе (неофіційно беня к. & К.,) навіть застарілі на 2-3 покоління танки Меркава, а передав арабам в Мароко і Тунііс, а вже звіти повезуть совково-кацапське лайно ??? що не довіряє навіть своїм соплеміникам ???
чомусь знищення німцями 6-мільйонів євреїв це для Ізраєлю є голокосст, катастрофа, а знищення червоними, комуно-нацистами, в керівництві яких на 70-80% були євреї (галактичні, не-галактичні - справа десята), трьома Голодомарами-генодидами, розвʼязаною разо з гітлером 2Світовою війною, 35 мільйонів етнічних українців для Ізраєлю, євреїв то є дурничка, яку модна списати на генетичного дибіла йоську сталіна, на нациста Гітлера ??? чомусь в Ізраєлі не дуже хочуть розбиратися хто, коли, і при чиїй підтримці здійснив дежпереворот на мацковії в жовтні (лиспопаді) 1917 року, хто з 1924 року допомагав програвшій І світову війну Німетчині, в 1933 році привід до влади нациста-психопата Гітлера, разом з ним в 1939 році ділив Європу і світ ?? з тими хто на території червоної комуно-нацистької імперії зла і тюрми народів (срср) влатовував геноциди не тільки українців, а й казахів, чеченців, інгушів, кримських татар, інших народів ??? можен зараз "богом вибраному" народу також пора покаятися за все, в тому числі за злочини комунізму ???
показать весь комментарий
27.07.2023 10:19 Ответить
щоб був наступний, треба щоб були попередні , ніхто в ізраїлю нічого не вимагав(требував) і вимагати не збирається... згадую, була добровільна допомога від ізраїлю... привезли в миколаїв якісь очисні системи, очищати каналізаційну воду, потужністю 30 літрів в сутки... і хто буде пити ту воду з гівна???? таке в ізраїлі п,ють??? самогонні апарати, що майже в кожній хаті й то потужніші в рази...
показать весь комментарий
27.07.2023 10:24 Ответить
Так кто был в составе первого правительства краснопузых и после?
показать весь комментарий
26.07.2023 22:00 Ответить
З українців там ніби лише син Коцюбинського і Скрипник були... А так кого там не було, навіть болгарин Раковський...
показать весь комментарий
26.07.2023 22:03 Ответить
70-80% усього вищого керівництва червоної комуно-кацапії, потім срср періоду 1917-53 рр. складали етнічні євреї !!! були галактичі, негалактичні це вже зовсім інша справа !!!
показать весь комментарий
27.07.2023 08:46 Ответить
Зате зі своїм по цілому світу носяться.
показать весь комментарий
26.07.2023 22:03 Ответить
Щира Подяка Італійському урядові. Нехай Бог береже Вас від такого лиха, Панове.
показать весь комментарий
26.07.2023 21:46 Ответить
Голдомор - ета русофобия, кричатимуть лахудра з конем
показать весь комментарий
26.07.2023 21:47 Ответить
Так *****, що навіть якось невдобно!
показать весь комментарий
27.07.2023 01:53 Ответить
цікаво коли кнесет Ізраєлю зробить те саме ???
показать весь комментарий
26.07.2023 21:49 Ответить
Ніколи. Як цинічно заявляв один ребе "холокост ето харошій бізнес". "Монополія на страждання" перенесені протягом Другої Світової дуже допомагає євреям вимагати якісь преференції... Сіоністам необхідно щоб всі народи світу до віку каялись за Холокост, навіть якщо не мали до цього варварства жодного стосунку...
показать весь комментарий
26.07.2023 22:10 Ответить
На запит "скільки українців врятували євреї під час голодомору" Google видає - https://www.radiosvoboda.org/a/pravednyky-istoriyi-ukrayintsiv/31694874.html історії українців, які рятували євреїв у часи Голокосту
показать весь комментарий
26.07.2023 22:31 Ответить
Grazie di cuore!

показать весь комментарий
26.07.2023 21:50 Ответить
показать весь комментарий
26.07.2023 21:51 Ответить
Тяжелый случай.
показать весь комментарий
26.07.2023 22:01 Ответить
Grazie bella Italia!
показать весь комментарий
26.07.2023 22:21 Ответить
Велика подяка Сенату Італії!!!
показать весь комментарий
26.07.2023 22:31 Ответить
хто платити тепер буде за Голодомор?
показать весь комментарий
26.07.2023 23:19 Ответить