9003 посетителя онлайн
4 402 58

Эта неделя будет важной для внешней политики Украины, - Зеленский

зеленский

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что текущая неделя "будет очень важной для Украины, для нашей внешней политики".

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом он сказал в своем обращении вечером 1 августа. 

"Остается месяц до старта нового политсезона в странах-партнерах. Сделаем все, чтобы этот сезон максимально способствовал нашему движению вперед, к победе, нашему стремлению восстановить мир для всей Украины без исключения", - сказал он.

"Больше политической поддержки для Украины. Больше оружия для наших воинов. Полная ответственность государства-террориста за все, что оно делало против Украины, против наших городов, сел, против наших людей", - сказал он.

Как ожидается, 4-5 августа в Саудовской Аравии состоится встреча советников глав государств, посвященная подготовке саммита мира.

Топ комментарии
+29
Якщо брати до уваги погіршення відносин з Польщею, на угоду московщині, то так.
показать весь комментарий
01.08.2023 22:52 Ответить
+25
В зовнішній політиці ти дуб дубом.
показать весь комментарий
01.08.2023 22:51 Ответить
+21
ну так з понеділка почати сваритись з польщею, то важливо
показать весь комментарий
01.08.2023 22:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В зовнішній політиці ти дуб дубом.
показать весь комментарий
01.08.2023 22:51 Ответить
Зате єрмак дока
показать весь комментарий
01.08.2023 23:20 Ответить
Як достала ця "зеМерзота"!
показать весь комментарий
02.08.2023 00:01 Ответить
він взагалі не бере в ній участь
показать весь комментарий
02.08.2023 00:21 Ответить
бик биком
показать весь комментарий
02.08.2023 09:17 Ответить
Та ні. Цей тиждень буде точно таким як і інші тижні.
показать весь комментарий
01.08.2023 22:51 Ответить
він на фото такий виснажений...
а от на саміті нато у вільнюсі справити враження не вдалось, бо був, як огірочок і прикид зачотний...хто його обшиває, коли нема вороніна?
показать весь комментарий
02.08.2023 00:17 Ответить
Якщо брати до уваги погіршення відносин з Польщею, на угоду московщині, то так.
показать весь комментарий
01.08.2023 22:52 Ответить
В нього це просто перший пункт. Він же не сказав, що у хорошому розумінні важливий, а з Польщею позважатися - це важливо для міжнародної політики, тільки зі знаком мінус.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:03 Ответить
ну так з понеділка почати сваритись з польщею, то важливо
показать весь комментарий
01.08.2023 22:52 Ответить
так тиждень ще не закінчився. Сказав же - "буде важливим". Значить ще якусь ***** утнуть.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:04 Ответить
Прості ідіоти, які поржали на виборах зараз певно в прєдвкушеніі вєліково собитія і зовсім не вкурсє про зашквари з поляками.
показать весь комментарий
01.08.2023 22:53 Ответить
Цікаво чия саме це ідея була викликати до МЗС Посла Республіки Польща?!
Той, хто це придумав та зробив - диверсанти проти України
показать весь комментарий
01.08.2023 22:55 Ответить
Ермак,ну хто ще?Не цей же дибіл не бритий
показать весь комментарий
01.08.2023 22:57 Ответить
Згідно із Конституцією України саме «неголений» формує, здійснює та несе відповідальність за зовнішню політику нашої держави.
Тому увесь цей треш із Послом РП - його персональна відповідальність
показать весь комментарий
01.08.2023 23:00 Ответить
відповідальність звісно його, але процесами рулить регент.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:13 Ответить
Ну хто може? Подоляк чи Єрмак.
Осел тільки текст читає.
показать весь комментарий
01.08.2023 22:59 Ответить
Саме на Президенті України згідно Конституції персональна відповідальність за формування та здійснення зовнішньої політики держава.
За такі «приколи», як із РП, яка до слова є стратегічним партнером США, просто так він вже не «зістрибне». Відосіком тут не обійдешся
показать весь комментарий
01.08.2023 23:04 Ответить
фсб
показать весь комментарий
01.08.2023 23:50 Ответить
Пан президент!
Вы решили нахамить не только британцам и полякам?
Однозначно - это НОВОЕ СЛОВО в дипломатии
Интересно - куда оно нас заведёт?
И как далеко нас после этого пошлют..
показать весь комментарий
01.08.2023 22:57 Ответить
.. ну не називайте хрипатого паном!!! У нього панського..як у кацапа благородства!!! Почекайте кілька днів...... Хрипате у Саудії стовідсотково утне щось дике ....
показать весь комментарий
01.08.2023 23:24 Ответить
Розцілує дружин саудитів?)
показать весь комментарий
01.08.2023 23:56 Ответить
.. воно здатне на все... ))) ....
показать весь комментарий
02.08.2023 00:05 Ответить
оце фоточка... Але вельми відповідна. Яка політика ? Оман 2.

З першого дня війни вони засмакували безконтрольну й беззвітну повноту влади. Їм не треба мурижитися про дрони й мавіки - це перекривали й далі перекриватимуть волонтери й жертводавці. Полаються, поплюються - й далі перекриватимуть.. А все, що робив КВН досі - конвертував свої ОПфшорні інтереси й розказував байки.
показать весь комментарий
01.08.2023 22:58 Ответить
я теж прихрініла від фото))) Цензор опівночі розсмішив))

То реальна сутність Вави..гопник криворогатий з підворотні..фікси й кепарика не вистачає, полуфінгал вимальовується)
показать весь комментарий
01.08.2023 23:59 Ответить
Дипломат приставка до вялікого диплмата Єрмака !!! А де Кулебка? Зжерли? То Єрмак анонсує, приїхавши з таємного Оману -2 у Будапешті 27 липня, то його подопєчній Зеленський - А ДЕ КУЛЕБА?
показать весь комментарий
01.08.2023 22:59 Ответить
Якщо не відсторонити Єрмака від управління Україною,нас чекає повний *******
показать весь комментарий
01.08.2023 22:59 Ответить
"Уберите этого с руля!"
"Это не сруль -это Чебурашка"
показать весь комментарий
01.08.2023 23:29 Ответить
дякую редакторам за заглавне фото. У нас на раёнє такі тіпи біля "Фори" кожен день "відмічають" початок контрнаступу.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:01 Ответить
вiн втомився i руки повiдсихали.щоб поголитися
показать весь комментарий
01.08.2023 23:12 Ответить
на цьому фото він в трєниках з витягнутими колінами. Ви просто цього не бачите.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:16 Ответить
Цей ідіот і його недолуга дружина колись оділи косоворотки на день вишиванки.Не брита огидна морда,військова форма це почерк тієї людини,що порадила одягнути косоворотку
показать весь комментарий
01.08.2023 23:20 Ответить
у мене з пам'яттю поки все добре.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:26 Ответить
Теж саме першим у голову прийшло)) трішки вище написала, бо не бачила Вашого коментаря))
показать весь комментарий
02.08.2023 00:01 Ответить
Бомбезний монолог Юрій Швець
https://www.youtube.com/watch?v=7C2utI0Hx3k

2.15 іпсо проти Залужного
10.30 таємний візит дєрмака на мадярщину. ОМАН 2.0
24.50 куди ділась західна зброя в перші дні війни.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:01 Ответить
Знайов кого рекламувати. Агента феесбешного.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:06 Ответить
Проср.в ти зовнішню політику! Тепер бразильців у дупу цілувати?
показать весь комментарий
01.08.2023 23:01 Ответить
лулу третім орденом нагородить.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:06 Ответить
Знову це прокремлівське чмо у своєму відосіку вилупилось?!
Добрий десяток відео ні про що кожен день! Чим воно взагалі займається? Окрім поставлених єрмаками та їхніми посіпаками відосів та заяв, котрі, доречі, руйнують стосунки України з союзниками!!!
показать весь комментарий
01.08.2023 23:03 Ответить
Гроші на офшори переводить
показать весь комментарий
02.08.2023 00:02 Ответить
Напевне буде Кузькіну мать європейцям показувати
показать весь комментарий
01.08.2023 23:03 Ответить
Хіба може бути хоч один день для України неважливий в зовнішній політиці, скрипаль по нервах?
показать весь комментарий
01.08.2023 23:05 Ответить
з ким ще гнусавчик плануе розiсратися?
показать весь комментарий
01.08.2023 23:05 Ответить
З ким з Центру скажуть?
показать весь комментарий
01.08.2023 23:08 Ответить
... скоро Саудійський самміт....)))
показать весь комментарий
01.08.2023 23:27 Ответить
Ти, падло гнусаве, просрало зовнішню політику
показать весь комментарий
01.08.2023 23:16 Ответить
Він державу віддав ворогу без оборони і тільки руське парадне військо обісралось використати по повній надану нагоду, але частково вийшло
показать весь комментарий
01.08.2023 23:20 Ответить
Ого, яку пику від'їло на мівіні
показать весь комментарий
01.08.2023 23:16 Ответить
Бездіяльність українських структур щодо постачання *********** з Болгарії змусило втрутитись США, яке напряму уклало договір з болгарськими структурами. Так само зависло питання закупівлі в Болгарії обладнання для АЕС і ТВЕЛів.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:21 Ответить
Якось усе дуже синхронно з Польщею відбувається. Совпадєніє?
показать весь комментарий
01.08.2023 23:21 Ответить
Та вимкніть його вже.Достав!
показать весь комментарий
01.08.2023 23:22 Ответить
Пункт 1. Посратися з Польщею.
Пункт 2.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:29 Ответить
Це він про хитрий план з інсценуванням власної загибелі? Ну, це важлива подія у зовнішній політиці. Тільки після призначення в.о.пріпіздєнта єрмака народ точно не змовчить, і - вуа-ля, #уйло тут, як тут: я ж казав, вони дикуни, переворот за переворотом, кому ви допомагаєте? Хитрий план, маланці, дуже хитрий план. А шо такоє? Вова втомився? В Оман, як домовлялись?
показать весь комментарий
01.08.2023 23:47 Ответить
Бридке іпало
показать весь комментарий
01.08.2023 23:57 Ответить
Ще з кимось посретеся?
показать весь комментарий
02.08.2023 00:46 Ответить