4530 посетителей онлайн

Россия усилила обстрелы Украины, этот террор нужно остановить, - Еврокомиссия

єврокомісія

Россия усилила обстрелы жилых домов в Украине, поэтому этот террор должен быть остановлен.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на заявление пресс-секретаря внешнеполитической службы ЕС Набилы Массрали.

"Россия усилила циничные обстрелы жилых домов в Украине, убивая все больше мирных людей", – говорится в сообщении.

Она отметила, что этот террор должен быть остановлен в Днепре, Сумах, Кривом Роге, Херсоне, Харькове и других городах.

"Причастные к военным преступлениям будут привлечены к ответственности", - добавила Массрали.

Топ комментарии
+8
Ось Воно!!,,!,, Заява, що просто ВРАЖАЄ!!, своєю новизною !!!,,((,
показать весь комментарий
01.08.2023 23:31 Ответить
+6
чергова стурбованість?
показать весь комментарий
01.08.2023 23:33 Ответить
+5
А ця насралі не хоче повідомити,як це зробити?
показать весь комментарий
01.08.2023 23:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ось Воно!!,,!,, Заява, що просто ВРАЖАЄ!!, своєю новизною !!!,,((,
показать весь комментарий
01.08.2023 23:31 Ответить
А ця насралі не хоче повідомити,як це зробити?
показать весь комментарий
01.08.2023 23:31 Ответить
Це вже було і є на постійній основі.Хотілося б чогось більш свіжого та дієвого.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:36 Ответить
чергова стурбованість?
показать весь комментарий
01.08.2023 23:33 Ответить
Зведення по ракетним обстрілам за липень 2023 року.

З 01.07 по 31.07 по території України було запущено 415 засобів ураження з яких:
- 150 ракет;
- 265 ударних БпЛА типу "Шахід".

265 ударних БпЛА запускались впродовж 17 діб у липні.
З них було збито - 206 одиниць (77,74%).

Також було запущенно:
- 54 од. КРМБ "Калібр", впродовж 10 діб. Збито 39 од. (72,22%).
- 41 од. КРПБ Х-101/555, впродовж 1 доби. Збито 37 од. (90,24%).
- 20 од. КР "Онікс", впродовж 4 діб. Збито 0 од.
- 4 од. аеробалістичних ракет "Кинджал", впродовж 1 доби. Збито 2 од. (50%).

Загальна успішність сил ППО складає більше 70%.
На зниження результативності сил ППО впливає застосування надзвукових ракет "Онікс", Х-22 та "Кинджал", а також "Калібрів", пуск яких виконується з підводних човнів.

Простежується тенденція на масовані одночасні пуски різних засобів ураження, великі паузи між ракетними обстрілами. Також у липні окремо виділяється застосування надзвукових ракет направлене на ураження портової інфраструктури та агропромислового комплексу.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:33 Ответить
Ти х22 в статистику не включив
показать весь комментарий
02.08.2023 02:27 Ответить
І знову: - Потяг, стій! Раз-два!
Ракети давайте, а не мантри співайте.
показать весь комментарий
01.08.2023 23:35 Ответить
Шура, запускайтє Бєрлагу ( папу Римського)
показать весь комментарий
01.08.2023 23:57 Ответить
Відповідатимуть коли ЗСУ Переможе Рашистов. Аби не ЗСУ то деякі продажні а то й більшість з ЄС вже запустили "перевантаження відносин" з війсковим злочинцем ******.
показать весь комментарий
02.08.2023 00:09 Ответить
цей терор треба зупинити

Зупиняйте.
Гоу ахед!