11742 посетителя онлайн
3 900 19

Пентагон об украинском контрнаступлении: "Для ВСУ это была и будет тяжелая борьба"

контрнаступ

Вооруженные силы продвигаются вперед в контрнаступлении, однако им нужна гарантия поддержки со стороны международных союзников, когда потребуется на поле боя.

Об этом на брифинге во вторник сообщил спикер Пентагона, бригадный генерал Патрик Райдер, пишет Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

По его словам, в США "продолжают видеть", как украинское контрнаступление "продвигается вперед", добавив, что для ВСУ это "была и будет тяжелая борьба".

"И потому мы снова сосредоточимся на общении с ними, нашими союзниками и партнерами, чтобы гарантировать, что когда у них возникнут потребности на поле боя, мы сможем их поддержать", - отметил Райдер.

Он также отметил комментарии министра обороны США Ллойда Остина, что "это будет марафон, а не спринт", констатировав, что Вашингтон "продолжит поддерживать Украину столько, сколько потребуется".

Топ комментарии
+3
Не слід недооцінювати їх ІПсО, яке працює у зв'язці з нашою владою.
Ви думаєте, русня не розганяє ці дикі випадки оскаженілого крадівництва по західним ЗМІ?
Пасматрітє, куда ідьот ваша помощь, ваші дєньгі? Хотітє корміть мєстних воров із своєго кармана?
показать весь комментарий
02.08.2023 10:43 Ответить
+2
Російське іпсо вже навіть східну аудиторію просрало, фюрера країни БРІКС арештовувати збираються.
показать весь комментарий
02.08.2023 10:39 Ответить
+1
Звучить обнадійливо, але на обрії Трамп, "усталость от вайни" і російські ІПсО на західну аудиторію про те, що "украінци нічєм нє лучшє русскіх".
показать весь комментарий
02.08.2023 10:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
02.08.2023 10:43 Ответить
Чому ви думаєте, що я думаю, що не розгоняє? Розгоняти-то розгоняє, але це навіть із республіканцями загалом не працює, крім пари зовсім поїхавших ультраправих нікчем типу Маржорі Тейлор Грін. Російське іпсо, це "лекція для колгоспників" типу орбаноідів, лєпєновців, afdшників. Республіканці хоч і праві, але набагато лівіше, ніж ті, на кого російське іпсо працює
показать весь комментарий
02.08.2023 10:52 Ответить
А чого ж тоді Маск і Трамп так нерівно до росії дихають? Не останні люди, між іншим.
показать весь комментарий
02.08.2023 10:55 Ответить
А чому Ахметов народу Америки не хочет помочь?
Мог бы им медицинские страховки оплатить,жильё построить.Ему не жалко детей?
показать весь комментарий
02.08.2023 11:26 Ответить
Воно йому нащо?
показать весь комментарий
02.08.2023 11:27 Ответить
і російські ІПсО на західну аудиторію про те, що "украінци нічєм нє лучшє русскіх"

Так тутешні коментатори (і не тільки) дуже стараються підтверджувати цей кацапськи наратив, проявлячи свою печерність щодо ЛГБТ та індусів, євреїв, та інших.
показать весь комментарий
02.08.2023 11:14 Ответить
По ЛГБТ варто вже прийняти той закон про цивільні партнерства, щоб нарешті відібрати у позерів від ЛГБТ-спільноти їх точку опори - "боротьбу за рівні права".
показать весь комментарий
02.08.2023 11:20 Ответить
Для більшості армій світу взагалі не було б ніякої боротьби. Тупо б всі порозбігалися. Мені взагалі давно цікавить питання про бажання німців, англійців, французів, американців воювати за умовних прибалтів, поляків, чехів. Чи там боротьба почалася б після того як умовні кацапи зайдуть на територію ФРН.
показать весь комментарий
02.08.2023 10:43 Ответить
І тому ми знову зосередимося на спілкуванні з ними, нашими союзниками й партнерами, щоб гарантувати, що коли у них виникнуть потреби на полі бою, ми зможемо їх підтримати", - зауважив Райдер (потреби вже всі закриті???)Cаме через те,що немає достатньої підтримки Пентагон і несе те.що чекаєУкраїну і її народ-"це була і буде важка боротьба" Не виключені таємні домовленості по знищенню України
показать весь комментарий
02.08.2023 10:43 Ответить
ще до великої війни...були такі розмови при Трампі про домовленності світового розподілу сфер впливу між Трампом і )(уйлом..
показать весь комментарий
02.08.2023 10:56 Ответить
Дякуємо містер Очевидність! Ще раз Америку відкрили!
показать весь комментарий
02.08.2023 10:44 Ответить
США "продовжують бачити...". Генії формулювання.
показать весь комментарий
02.08.2023 10:44 Ответить
і без Пентагону зрозуміло...Достатньо глянути на карту окупованих земель,а ще краще цю карту збільшити щоб було видно кожне село,яке необхідно визволяти.Це величезна територія..не говорячи про Луганщину та Донеччину...за Крим взагалі мовчу
показать весь комментарий
02.08.2023 10:53 Ответить
Ми робимо вигляд, що у нас зрадников нема. Чуду-юду я и так победю !
показать весь комментарий
02.08.2023 11:13 Ответить
Якщо дивитись на цей геноцид у центрі Європи і думати як би не розізлити путіна, то важка борьба скоро буде у тебе
показать весь комментарий
02.08.2023 11:34 Ответить
ххммм....
як так? у марафоні по іншому кажуть.
десь, два три тижні і в ялту.
показать весь комментарий
02.08.2023 12:18 Ответить