9872 посетителя онлайн

Украина продолжит экспорт зерна, нравится это России или нет, - Буданов

буданов

Атаки на портовую инфраструктуру и украинские зернохранилища являются еще одним свидетельством преступления против человечества, но Украина все равно продолжит экспорт зерна.

Об этом в интервью болгарському телеканалу bTV заявил руководитель Главного управления разведки Минобороны Кирилл Буданов, информирует Цензор.НЕТ.

Из-за того, что мы сократили экспорт зерна, страдают в основном необеспеченные страны. Страны, непосредственно зависящие, в продовольственном смысле, от Украины. В основном это страны Азии, Африки", - заявил Буданов.

Он отметил, что уже принимаются меры по возобновлению экспорта зерна. В частности, это касается районов, расположенных на побережье моря.

"Что касается зерна, мы снова начнем экспортировать, нравится это России или нет", – констатировал руководитель ГУР.

Топ комментарии
+25
Кирюша, навчись уже нарешті брехати правдоподібно. За твоїми побрехеньками війна уже давно мала скінчитись, а вона все йде і йде, кінця краю не видно.
показать весь комментарий
06.08.2023 10:53 Ответить
+22
Яке відношення має керівник ГУР блогер з ГУР до експорту зерна?
показать весь комментарий
06.08.2023 10:55 Ответить
+16
У всіх питаннях розбирається наш великий блогер-развєдчік.Краще б своїми прямими обов'язками зайнявся.
показать весь комментарий
06.08.2023 10:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кирюша, навчись уже нарешті брехати правдоподібно. За твоїми побрехеньками війна уже давно мала скінчитись, а вона все йде і йде, кінця краю не видно.
показать весь комментарий
06.08.2023 10:53 Ответить
Все керівництво ГУР після Вагнергейту на підтанцовках в кварталі 95.
показать весь комментарий
06.08.2023 12:31 Ответить
Або звільнено, або у буцигарні - тим же кв95.
показать весь комментарий
06.08.2023 13:42 Ответить
Ага, і чіл-аут в Євпаторіі..
показать весь комментарий
06.08.2023 10:54 Ответить
Яке відношення має керівник ГУР блогер з ГУР до експорту зерна?
показать весь комментарий
06.08.2023 10:55 Ответить
Напевне фінансове, щось перепадає. Там всі зелені рвуть за той ''зерновий коридор''. Невже так за ''чумазих'' турбуються?
показать весь комментарий
06.08.2023 11:00 Ответить
А яку харю від"їв наш безсоромний блогер.
показать весь комментарий
06.08.2023 12:14 Ответить
Рятують обличча Путлеру. Він має бути рукотиснотою особою !
показать весь комментарий
06.08.2023 12:34 Ответить
показать весь комментарий
06.08.2023 12:44 Ответить
гур в експорті нормально розбирається, це ж вони на днях "експортували" до Європи зеленого корупціонера, супроводивши всіма ксівами, або не потрапив до НАБУ
показать весь комментарий
06.08.2023 10:57 Ответить
Ібо ***** було до влади приводити зелену мразоту.
показать весь комментарий
06.08.2023 10:57 Ответить
Бл#дь та щоб ви з виробництвом власних ракет великої дальності та дронів так носилися всі як з тим зерном!!!
показать весь комментарий
06.08.2023 10:58 Ответить
показать весь комментарий
06.08.2023 12:45 Ответить
У всіх питаннях розбирається наш великий блогер-развєдчік.Краще б своїми прямими обов'язками зайнявся.
показать весь комментарий
06.08.2023 10:59 Ответить
Чіп і Дейл спішать на допомогу.😂
показать весь комментарий
06.08.2023 11:08 Ответить
Конвенція ""ДронВтрюм" замість Монтре.... це те...
показать весь комментарий
06.08.2023 11:12 Ответить
..надо устранять любую угрозу физически.Суда должны перевозить сх продукцию
показать весь комментарий
06.08.2023 11:13 Ответить
Потрібно ракетами розчищати дорогу для зернового коридору -- мало в нас зброі
показать весь комментарий
06.08.2023 11:25 Ответить
Чого тільки цей віщун не коментує...

Тепер ясно, чому Арестович пішов на вільні хліба.
Двох таких ******** широкого профілю коняка не витримала.
показать весь комментарий
06.08.2023 11:33 Ответить
Може все таки не дивитись в сторону окупантів а робити своє ? постійно політичні погляди ,що робить кремль. Може пора ставати самодостатньою країною і робити те що нам потрібно?
показать весь комментарий
06.08.2023 11:46 Ответить
Теперь я спокоен.
показать весь комментарий
06.08.2023 11:55 Ответить
З останніми ракетами вже обісрався, тепер за зерно для Африки взявся. Шкода масаїв, тепер точно з голоду конати будуть.
показать весь комментарий
06.08.2023 12:16 Ответить
Масаі з'їдять своїх коров.
показать весь комментарий
06.08.2023 12:29 Ответить
Рені-Дунай-Чорна Вода-Констанца. Потім вантажити на більштоннажне судно.
показать весь комментарий
06.08.2023 12:28 Ответить
як уже остоп..іли ці зелені вилупки, блохер-лейтенант буданов показово наїв пику та сраку і вставляє свої 5 коп. куди попало, так виходить що своїми прямими обовязками займатись ніколи. ще місяць-два і верховний кловун зачислить його до членів 95 гівнопикокварталу.
показать весь комментарий
06.08.2023 13:05 Ответить
Обычная зеленожопая обезьяна- ********!
показать весь комментарий
06.08.2023 13:08 Ответить
Мольфар майстер на всі руки: він і верховний головнокомандувач і міністр економіки, тільки не керівник розвідки...
показать весь комментарий
06.08.2023 13:21 Ответить
Та продовжить звісно, продовжить. Тільки не більше ніж здатен пропускати Дунай.
Тобто крихти порівняно з морськими маршрутами. І лише до того часу доки кацапи не поцілять в Ізмаільский порт чи немов би "випадково" поцілять у якесь судно щоб хоробрих там зерно загружати більше не знайшлось.
Бо лише так виправдовуються прогнози Буданги, рівно навпаки на 180 градусів.
показать весь комментарий
06.08.2023 13:28 Ответить
Зерно - то твоє?
а де Крим?
3.14злаБол
показать весь комментарий
06.08.2023 14:30 Ответить
О виліз... В Криму вже покупався?
показать весь комментарий
06.08.2023 14:55 Ответить
Через зерновий коридор вивезли мільйони тонн "чорного зерна". Бюджет недоотримав мінімум 5 мільярдів. Митниця та правоохоронці годуються з "чорного" зерна через українські порти, - висновки парламентської комісії. З вибірки 3000 митних декларацій було встановлено приблизно 600 фірм-експортерів зерна з ознаками фіктивності .
показать весь комментарий
06.08.2023 16:11 Ответить