8845 посетителей онлайн
19 954 47

Россия нанесла массированный ракетный удар по Украине

калібри

Около 3 часов ночи в восточных, центральных, северных и южных областях объявили воздушную тревогу. Около 4 часов воздушная тревога была объявлена в западных областях.

В Воздушных силах Украины сообщили о пусках крылатых ракет со стратегических бомбардировщиков Ту-95МС, информирует Цензор.НЕТ.

Чуть позже было объявлено о пусках ракет с Ту-22 М3.

По данным мониторинговых каналов, взрывы прогремели во Львовской, Днепропетровской, Ивано-Франковской, Хмельницкой, Винницкой областях и Луцке.

Также россияне в очередной раз нанесли удар "баллистикой" по Запорожью.

Топ комментарии
+22
Щоб ви повиздихали кацапи їбучі ...
показать весь комментарий
15.08.2023 06:32 Ответить
+11
Кацапы видно не в курсе, что "па-арестовичу" у них ракеты уже закончились!?
Или полковнику "Люсе" уже никто из рф не пишет?
показать весь комментарий
15.08.2023 06:36 Ответить
+9
Байден при чому,можна давно щось своє зробити.
Колись КБ «Піденне» і Піденмаш весь есесер і варшавський договір забезпечували.
З землею давно пора зрівняти оті всі аеродроми разом з літаками.І літунами.
показать весь комментарий
15.08.2023 06:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Байден,где "томагавки"?
показать весь комментарий
15.08.2023 06:10 Ответить
Плохой Байден. Мешает выиграть войну за две недели.
показать весь комментарий
15.08.2023 06:38 Ответить
..шо ти мелеш, засланець?
показать весь комментарий
15.08.2023 06:47 Ответить
Томагавки - десь поряд з "Вільха-М", "Грім-2" і "Сапсан".
Зачекай наступного року, коли Байден програє вибори Трампу - тоді будуть тобі томагавки, але спочатку віддаси всі наразі окуповані території, Трамп же хоче зупинити війну на нинішній лінії зіткнення і змусити Україну підписати мирну угоду.

https://youtu.be/Sx9PJu-PU-A Трамп: Потрібно негайно розпочати переговори про закінчення війни в Україні, інакше все закінчиться Третьою світовою війною (09.10.2022)





Ще нам тут розкажи про трампівські джавеліни і як він заборонив ними користуватися в зоні АТО/ООС: https://www.businessinsider.com/republicans-leaving-out-key-detail-trump-javelin-sale-to-ukraine-2019-11 [1] https://www.washingtonpost.com/world/europe/us-military-aid-bolsters-ukraines-front-lines-but-the-trump-drama-makes-kyiv-nervous/2019/11/19/79ece332-070e-11ea-9118-25d6bd37dfb1_story.html [2] https://foreignpolicy.com/2019/10/03/far-from-the-front-lines-javelin-missiles-go-unused-in-ukraine/ [3] https://foreignpolicy.com/2019/11/15/trump-resisted-ukraine-sale-javelin-antitank-missile/ [4] https://www.politico.com/news/2021/04/12/ukraine-us-missile-weapons-russia-480985 [5] https://www.washingtonpost.com/national-security/2022/02/27/ukraine-us-arms-supply/ [6]
До речі, у Трампа зараз 54% підтримка серед республіканців, тому програш Байдена на виборах - це перемога Трампа. Зачекай на свого куміра та передавай привіт фабриці кремлядських тролів.
показать весь комментарий
15.08.2023 06:57 Ответить
Трампа не выберут иза уголовных дел... 78 уголовных дел . Це вам не жарти)))))
показать весь комментарий
15.08.2023 09:21 Ответить
це ніяк не заважає йому приймати участь у виборах і тільки добавляє голосів.
кримінальна справа - не вирок суду, а вироку немає й не буде. на сьогодні трамп найбільш вірогідний кандидат у президенти.
показать весь комментарий
15.08.2023 10:36 Ответить
Байден при чому,можна давно щось своє зробити.
Колись КБ «Піденне» і Піденмаш весь есесер і варшавський договір забезпечували.
З землею давно пора зрівняти оті всі аеродроми разом з літаками.І літунами.
показать весь комментарий
15.08.2023 06:38 Ответить
Коли то було. За цей час все просрано. І якшо сам корпус ракети ще зробити можна то стоїть проблема з паливом до реактивного двигуна. По Павлоградському хімічному заводі москаль бє з початку війни.
показать весь комментарий
15.08.2023 07:07 Ответить
Які ракети? За 2021 рік жодного артснаряда не зробили..
показать весь комментарий
15.08.2023 07:30 Ответить
А за 2016 скільки артснарядів виготовлено?
показать весь комментарий
15.08.2023 09:30 Ответить
Що там снаряди-я вже про патроні заводи мовчу. А про підірвана склади тим паче....
показать весь комментарий
15.08.2023 10:21 Ответить
"па-арестовичу" у них ракеты уже закончились!?

Керувати Україною грузін Осетрович приїхав з міста Цители-Цкаро (нова назва Дедоплис - Цкаро). За його спиною цікава біографія. Російський агент впливу, учень зайвохромосомного православного фашиста Дугіна. Талановитий маніпулятор. Має демонійний дар (як і Кашпіровський) впливати на аудиторію і впроваджуватися в підсвідомість людини. Мовою психологів це називається «перепрошивка мозку». Як правило, використовує систему Геббельса. 80% брехні, 20% правди. За методичкою ФСБ працює на развал України та на дискримінацію ЗСУ в очах Лідерів Європейських країн.

Екстрасенс із Кахетії з дуже проникливим тихим голосом вкрадається в серця вісімдесятирічних бабусь у мохерових беретах і заробляє собі на майбутні вибори сьомого президента імідж «мудрого» політика. В інтерв'ю журналістам для зв'язування слів використовує ненормативну лексику країни-терориста і православним-хундяєвцам, це подобається.

Вірити Люсі (російські пропагандисти називають його «Карамелькою») - себе не поважать. «Зливний бачок» Бідосіка. Буковельский лижник навчив свого помічника маніпуліровать прийомами Хуцпи. Жодному його слову не можна вірити. Меле суцільну брехню, як і арлекін із Кривого Рогу. За 5 годин до повномасштабного нападу московії він на телеканалах вішав глядачам на вухи «локшину» про те, що російського наступу не буде.

2 березня 2022 року блогер і актор в одній особі брехав з екрану зомбоящика, що «високоточні ракети типу «Калібр» кремль майже не використовує, оскільки вони нібито просто закінчилися».

В атаці 10 жовтня на столицю та інші українські міста пілоти Повітряно-комічних сил задіяли 83 одиниці високоточних ракет. Схоже, що ФСБ готує «Карамельку» як запасний варіант на випадок, якщо «Буратіно» не пройде на другий термін.

Якщо ця людина стане президентом, то десятилітню каденцію двох брехунів Україна не витримає.

показать весь комментарий
15.08.2023 09:26 Ответить
тамагавки в асфальт закатали...
показать весь комментарий
15.08.2023 10:26 Ответить
Бабахнуло, аж проснулася. Луцьк.
показать весь комментарий
15.08.2023 06:10 Ответить
Странно, я не слышал вообще никаких взрывов, район Порт Сити
показать весь комментарий
15.08.2023 06:23 Ответить
Звукова хвиля примхлива.
показать весь комментарий
15.08.2023 06:26 Ответить
В 5 12. Вікно було відкрите з району Львівської в сторону центру.
показать весь комментарий
15.08.2023 06:32 Ответить
Далековато до меня, другой конец города
показать весь комментарий
15.08.2023 06:36 Ответить
якщо Ви з Луцька, то чому у вас не український прапор - може Ви пи*дите мадам?
показать весь комментарий
15.08.2023 06:24 Ответить
Вже кілька років такий мені підсунуло. Геолокацію вмикала, регіон вводила, впн діти перевіряли(не ввімкнено). Чоловік заходить, теж чеський прапорець. Мабуть, мій будинок, окремо від решти міста, територія Чехії.
показать весь комментарий
15.08.2023 06:37 Ответить
перевірте - може вам підсунули і паспорт чеський
показать весь комментарий
15.08.2023 06:39 Ответить
Нє, я далі Закарпаття не бувала. За кордоном лише в Литві, Молдові, рашці і білорашці і то, ще при дохлому есересері.
показать весь комментарий
15.08.2023 06:44 Ответить
показать весь комментарий
15.08.2023 06:46 Ответить
Це аж у Чехії ви почули?
показать весь комментарий
15.08.2023 06:32 Ответить
Якби ж то.
показать весь комментарий
15.08.2023 06:38 Ответить
Та хіба Ви одна???Ми 3 четвертої не спимо.
показать весь комментарий
15.08.2023 08:19 Ответить
Щоб ви повиздихали кацапи їбучі ...
показать весь комментарий
15.08.2023 06:32 Ответить
Кацапы видно не в курсе, что "па-арестовичу" у них ракеты уже закончились!?
Или полковнику "Люсе" уже никто из рф не пишет?
показать весь комментарий
15.08.2023 06:36 Ответить
То абристович їх і наводить, щоб скоріше омарів їсти, як він і хотів
показать весь комментарий
15.08.2023 07:14 Ответить
Скоро, дуже скоро в кацапiв закiнчатся ракети, чули ми вiд ахуэних експьйордiв.
показать весь комментарий
15.08.2023 06:52 Ответить
Всі телеграм канали раніше написали.Так що в молоко коментар.
показать весь комментарий
15.08.2023 06:57 Ответить
Можна просто не заходити🤣
показать весь комментарий
15.08.2023 06:58 Ответить
Оставить только Марафон.
показать весь комментарий
15.08.2023 07:00 Ответить
Пан хотів сказати "зелений мудафон"?
показать весь комментарий
15.08.2023 07:09 Ответить
Вирізати треба пілотів тих бомбардувальників разом з їх опаришами.
показать весь комментарий
15.08.2023 07:13 Ответить
Всі московити то є нЕлюди.
показать весь комментарий
15.08.2023 07:26 Ответить
Нікто отвєткі нє дайот,
Бо путєн снова нападьот
показать весь комментарий
15.08.2023 07:27 Ответить
Асфалтам
показать весь комментарий
15.08.2023 07:39 Ответить
Обстрілювати мирні міста ось на що спроможне нікчемна бункерна криса щоб ти здох.
показать весь комментарий
15.08.2023 07:41 Ответить
Так, коли на полі боя добряче одержують по пиці, то починають тероризувати цивільне населення з потроенною люттю.Сволота москальська.
показать весь комментарий
15.08.2023 08:25 Ответить
Пора к нам, в Германию....
показать весь комментарий
15.08.2023 08:43 Ответить
А чого бубочка асфальтом не збив решту ракет?
показать весь комментарий
15.08.2023 09:06 Ответить