8536 посетителей онлайн
18 246 43

В Венгрии открылся завод Rheinmetall, где будут производить самые современные БМП

rheinmetall

В городе Залаэгерсег на западе Венгрии в пятницу официально открылся завод немецкого оружейного концерна Rheinmetall.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет "Европейская правда" со ссылкой на заявление компании.

Завод Rheinmetall, который концерн называет "самым современным предприятием по производству бронетехники в Европе", в будущем будет выпускать боевую машину пехоты Lynx – "самую современную в мире БМП".

Завод занимает 33 гектара площади и содержит современный исследовательский центр. Он уже задействует "сотни" работников, а в течение следующих нескольких лет планируется создать еще 350 новых рабочих мест, говорят в Rheinmetall.

Венгерский премьер Виктор Орбан, который также был в Залаегерсеге, дополнительно объявил о подписании соглашения с израильской компанией Uvision о создании совместного предприятия в Венгрии для производства боевых дронов.

"Вкусы могут отличаться, но если бы я услышал, что страна производит и развивает военные технологии в сотрудничестве с немцами и израильтянами, я бы дважды подумал, прежде чем связываться с ней, и это хорошая новость для всех венгров", – цитирует Орбана местное издание Telex.

Как известно, Rheinmetall создает производственное предприятие в Украине вместе с украинской государственной компанией "Укроборонпром" и будет иметь в нем мажоритарный пакет акций. С производственной линии в Украине будут сходить боеприпасы, бронемашины, а также основные боевые танки Panther.

Впоследствии планируется, что завод будет производить до 400 боевых танков в год и ремонтировать бронемашины Fuchs. В начале июля сообщалось, что совместное предприятие откроется в течение следующих 12 недель.

Топ комментарии
+11
Так хіба нема нормальних країн для цього? Обовʼязково лізти до пуйловських підстилок? Це якась повна муйня
показать весь комментарий
19.08.2023 01:11 Ответить
+10
Зрештою, ****** будуть їх орді переправляти, до бабці неходи,!,
показать весь комментарий
19.08.2023 01:02 Ответить
+9
Маю надію, що це неправда. А ,якщо ні, то я в шоці - відкрити завод в країні, яка є російським анклавом в нато....?
показать весь комментарий
19.08.2023 01:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зрештою, ****** будуть їх орді переправляти, до бабці неходи,!,
показать весь комментарий
19.08.2023 01:02 Ответить
та ну. керувати там будуть німці.
показать весь комментарий
19.08.2023 01:04 Ответить
Так хіба нема нормальних країн для цього? Обовʼязково лізти до пуйловських підстилок? Це якась повна муйня
показать весь комментарий
19.08.2023 01:11 Ответить
В Венгрии "относительно дешёвая рабочая сила". Орбан сегодня есть, а завтра нет. А дешёвый народ остался.
показать весь комментарий
19.08.2023 09:13 Ответить
Про те й мова! Чим Польща не найкращий кандидат на таке виробництво? Ті промислові райони, де Німеччина позакривала їхні шахти, позбавляючись конкурентів.
показать весь комментарий
19.08.2023 10:40 Ответить
а то німці тупі,та не розуміють у яких довбоЙОБіков,вони свій Rheinmetall ставлять,тут тіки два варіанта,або дійсно тупі,абож, щоб отой Lynx--Ніколи,не зайшов до України,
показать весь комментарий
19.08.2023 01:27 Ответить
я думаю, що німці точно не тупіші за вас. ) розберуться. тим більше, що коли той завод запрацює, то вже того Орбана може і не бути при владі. а Угорщина - це не тільки одні *******.
показать весь комментарий
19.08.2023 01:53 Ответить
Угорщина - це не тільки одні *******.ага,так як і орда,це ні тільки кацапи!,(,
показать весь комментарий
19.08.2023 04:17 Ответить
ну трохи не співставні порівняння. Угорщина - це країна ЄС і НАТО. окрім своїх орбанських бзіків, вона має і певні обов'язки перед тими інститутами, в яких вона є членом.
показать весь комментарий
19.08.2023 05:06 Ответить
Мабуть а них вже є контракти з рашкою.
показать весь комментарий
19.08.2023 03:53 Ответить
геніально
показать весь комментарий
19.08.2023 01:05 Ответить
Це що ж, вони через мадяр будуть рашистів снабжать? Чи я чогось не розумію?
показать весь комментарий
19.08.2023 01:07 Ответить
Хто "вони"?
Райнметал- приватна компанія, акціонером можете бути і ви.
Де вважає за потрібне, там і розміщує виробничі потужності.
Якщо продукція німецької компанії підпадає під державне регулювання, її продаж здіснюється у погоджені із компетнтними органами Німеччини.
Ключове- БМП торгувати буде не Угорщина, а Райнметал.
показать весь комментарий
19.08.2023 01:23 Ответить
Больше скажу, в венгрии сейчас очень обесцененный труд. Там выгодно строить заводы.
показать весь комментарий
19.08.2023 10:05 Ответить
Маю надію, що це неправда. А ,якщо ні, то я в шоці - відкрити завод в країні, яка є російським анклавом в нато....?
показать весь комментарий
19.08.2023 01:08 Ответить
Згодом планується, що завод вироблятиме до 400 бойових танків на рік та ремонтуватиме бронемашини Fuchs. На початку липня повідомлялось, що спільне підприємство відкриється протягом наступних 12 тижнів.Джерело:

Це доволі багато,якщо брати,по ******** мірках.
показать весь комментарий
19.08.2023 01:09 Ответить
З виробничої лінії в Україні сходитимуть **********, бронемашини, а також основні бойові танки Panther.

Згодом планується, що завод вироблятиме до 400 бойових танків на рік Джерело:
ПРО 400 танків на рік- крім гіркої посмішки нічого більш не викликає.
показать весь комментарий
19.08.2023 01:25 Ответить
тебе мало 400 танков?
показать весь комментарий
19.08.2023 01:32 Ответить
Ти хто ?
показать весь комментарий
19.08.2023 01:37 Ответить
Може, таким чином прив'яжуть Угорщину міцніше до НАТО! Угорщина не зможе передавати бойові машини росії. Це виключено. Але з України цей бізнес виглядає негарно.
показать весь комментарий
19.08.2023 01:27 Ответить
мда, головні зрадники і тройнський кінь в ЄС і НАТО, тупізм
показать весь комментарий
19.08.2023 01:29 Ответить
Не там цим покидькам як раз зброю не надавати
показать весь комментарий
19.08.2023 02:31 Ответить
Технології будуть злиті військовим підприємствам р
показать весь комментарий
19.08.2023 04:37 Ответить
Рівень захищеності найновіших воєнних технологій в Угорщині буде приблизно таким же, як якби ці виробництва були у Москві. Тобто, інформація про всі ці нові технології ймовірно буде отримана російськими спецслужбами.
показать весь комментарий
19.08.2023 04:55 Ответить
Якщо там буде викруткове виробництво (а воно швидше за все там напевно і буде ) - кацапи нарешті дізнаються як правильно закручувати шурупи.
показать весь комментарий
19.08.2023 09:39 Ответить
Та, вже через 10 років ніхто на бмп воювати не буде.. може лише касапи, якщо виживуть..
показать весь комментарий
19.08.2023 05:44 Ответить
Ага, будуть передові армії роботів з очами-лазерами та штучний інтелект який покладе кінець всім війнам.
показать весь комментарий
19.08.2023 07:31 Ответить
Будуть - і навряд що за десять років щось кардинально зміниться ( а зміниться - Маск один лям людей на Марс в своїх мріях на Старшипах відправить ).
показать весь комментарий
19.08.2023 09:43 Ответить
війни майбутнього будуть вестися дронами, а їхні оператори ображатимуть ворога в мережі 😂😂
показать весь комментарий
19.08.2023 10:48 Ответить
Ну по-перше, в Угорщині дуже дешева робоча сила у порівнянні навіть із польщею. По-друге, в Угорщині немає підключення заводів до електромежі за півмільярда як в Україні. По-третє, Угорщина під парасолькою ЄС і НАТО. По-четверте, тут є верховенство права, навідміну від України. Тому з точки зору бізнеса, інвестиції у мадярщину це зовсім не зрада, а здорова логіка бізнесу. В Україні також можна відкривати заводи, однак поки гєтьманцеви і татарови грабують інвесторів, а військомати виловлюють кріпаків по вулицях влаштовуючи облави, то бажаючих інвестувати в Україну не буде.
показать весь комментарий
19.08.2023 06:27 Ответить
Венгерские голодранцы на 25% работают на Германию.
Предоставляют дешёвую рабочую силу
и хорошие условия для бизнеса.Почему бы и нет?
Тесла не потому в Китае работает ,что Маск китайцев любит.
А вот про сборку Жигулей в Запорожье
можно и по подробнее нам написать.
показать весь комментарий
19.08.2023 07:03 Ответить
Так , привезли кацапське лайно на наші автозаводи та й повідшивали всіх потенційних інвесторів. Тепер ні торби , ні груш
показать весь комментарий
19.08.2023 07:11 Ответить
Цей завод частина якоїсь угоди з угорськими їбаньками при владі. Чи то за допуск в НАТО чи та за те щоб носа нн сунули куди не просять. Метод кнута та пряника.
показать весь комментарий
19.08.2023 07:26 Ответить
та ці угорські шістки всі секретні технології позпатякають кацапам,

тут же шпигунів ніхто не ловить, а їх очолює орбан

і потім цей п!дар нікому не дасть вироблену зброю
показать весь комментарий
19.08.2023 08:18 Ответить
А кто венгра туда на руководящую должность возьмёт?
Их обязанность на конвейере стоять и немцев за такую возможность подзаработать благодарить.
показать весь комментарий
19.08.2023 10:03 Ответить
Немає "хороших руцьких" так само як і тих хто підтримував гітлера і підтримує путлерами, мордва є мордва...
показать весь комментарий
19.08.2023 08:56 Ответить
В Угорщині 🤦🤦🤦
показать весь комментарий
19.08.2023 09:48 Ответить
первые 2000 должны быть отданы ВСУ
показать весь комментарий
19.08.2023 10:03 Ответить
У місті Залаегерсег на заході Угорщини в п'ятницю офіційно відкрився завод німецького збройового концерну Rheinmetall. Джерело:

Значит в понедельник, ну максимум в среду, в кремле будут все чертежи, состав брони и технология ее изготовления, ну и всякое такое ...
показать весь комментарий
19.08.2023 10:17 Ответить
ОПа терміново перекриває всі дороги на Закарпатті на багаторічну реконструкцію?
показать весь комментарий
19.08.2023 11:19 Ответить
країна вибрана не випадково)) одна з самих бідних у ЄС, мабуть будуть автобусами возити закарпатську мадяроту...