6892 посетителя онлайн
1 824 29

Зеленский провел встречу со спикером Риксдага и лидерами политических партий Швеции

Президент Украины Владимир Зеленский провел встречу со спикером Риксдага Андреасом Норленом и лидерами политических партий Швеции, в ходе которой они обсудили реализацию Формулы мира и интеграцию Украины в ЕС.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает пресс-служба главы государства.

Отмечается, что во время встречи особое внимание было уделено реализации Украинской Формулы мира. В частности, Зеленский отметил важность практического привлечения Швеции к реализации пунктов Формулы по обеспечению радиационной, ядерной и экологической безопасности.

"Президент поблагодарил за поддержку со стороны Риксдага его предложения по установлению устойчивого и справедливого мира", - говорится в сообщении.

Кроме этого, стороны обсудили шаги по "приближению Украины в ЕС". Как сообщается, президент Украины выразил благодарность Риксдагу за весомую поддержку на этом пути во время председательства Швеции в Совете ЕС в первом полугодии 2023 года.

Также Зеленский поблагодарил шведских парламентариев за солидарность с Украиной в борьбе против российской агрессии и поддержку всех важных решений по оказанию помощи нашей стране, а также за участие в международных усилиях по деоккупации Крыма.

"Особенно мы благодарны Швеции за мощную оборонную помощь, которая значительно укрепила силы обороны Украины и защиту украинского неба. Рассчитываю на расширение сотрудничества наших стран в этом направлении", - отметил он.

Зеленский провел встречу со спикером Риксдага и лидерами политических партий Швеции 01

Топ комментарии
+12
показать весь комментарий
19.08.2023 22:56 Ответить
+11
а праворуч регент?
Без нього ніяк.
показать весь комментарий
19.08.2023 22:50 Ответить
+9
Немає слів після побаченої убогості, як в прямому так і переносному сенсі.
показать весь комментарий
19.08.2023 22:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а праворуч регент?
Без нього ніяк.
показать весь комментарий
19.08.2023 22:50 Ответить
показать весь комментарий
19.08.2023 22:56 Ответить
Согласовали практически 20 точек разминирования! Как-бы глобальный план. А. Ермак, 2021, Украина-24.
показать весь комментарий
19.08.2023 23:09 Ответить
Немає слів після побаченої убогості, як в прямому так і переносному сенсі.
показать весь комментарий
19.08.2023 22:57 Ответить
дебре що хоть щось почали підозрювати, і перестали вішати ордени.
показать весь комментарий
19.08.2023 22:59 Ответить
наших видно по вченості і хформе!
показать весь комментарий
19.08.2023 23:00 Ответить
а як називається от така куйня
я директор колгоспу...
їду в область домовлятися про посівну
щоб соляра була, добрива, щоб мусара не чіпали
приїжаю, кажу селянам що про все домовився і посівна пройде на ура
але поки я був в області, мій свояк, якого я поставив завскладом, ******* та продав все насіневе зерно, остатки пального, комбайна та запчастини
за це я звільнив сторожа а свояк працює далі
бо ж він друг
НІЧОГО НЕ НАГАДУЄ???
показать весь комментарий
19.08.2023 23:01 Ответить
Все ж зовнішність має значення. Особливо для представницьких професій.
показать весь комментарий
19.08.2023 23:04 Ответить
І зовнішність, і одяг. Наші ні тим, ні іншим не переймаються. Схоже, вони взагалі нічим не переймаються (
показать весь комментарий
20.08.2023 00:17 Ответить
Чомусь,ніхто не здогадується,
що слова : Рік (шве),
Райх (нім),
Русь (укр) - мають одне значення - ДЕРЖАВА!
показать весь комментарий
19.08.2023 23:04 Ответить
Rex (латин)
показать весь комментарий
19.08.2023 23:06 Ответить
Русь тут до чого?
показать весь комментарий
20.08.2023 00:32 Ответить
Київська Русь -Київська Держава!
Галицька Русь - Галицька Держава!
Новгородська Русь- Новгородська Держава!
московської Русі ніколи не було!,а був каганат монгольський,котрий руйнував всі держави довкола
показать весь комментарий
20.08.2023 03:00 Ответить
а хто каже що була "московська Русь"? я мав на увазі що Русь не перекладається як Держава!
показать весь комментарий
20.08.2023 12:40 Ответить
Мабудь це з часів індоевропейськой мови , аріів і санскриту
Украіна взагалі була плацдармом , де формувалась ЕВРОПЕЙСЬКа раса
показать весь комментарий
20.08.2023 04:55 Ответить
Колись тут в газеті вичитав:
якийсь професор з Манчестеру написав,що перший король Артур,котрий створив Англійське Королівство - був родом з наших теренів...
і ще,було в БіБіСі,що людство вперше сіло на коня!- це факт,вчені якось по ДНК вирахували.
показать весь комментарий
20.08.2023 10:31 Ответить
Сіло на коня на нашій землі
показать весь комментарий
20.08.2023 10:32 Ответить
У історика Палия е про це в ютубі . Найден череп коня в Україні десь 4-5 тис до нашої єри зі слідами уздечкі на зубух . Але череп з Казахстану на 100-200 років старіше .

мабудь тут

Часть 2 https://youtu.be/J2LlHJ-oD5A
показать весь комментарий
20.08.2023 11:36 Ответить
Палий дуже цікаво розповідае про історию України . Дивуе те, що більшисть форумчан це не цікавить .

ЯКБИ ІНША КРАЇНА МАЛА ТАКУ БАГАТУ ІСТОРІЮ ЯК УКРАЇНА, то громадяне би пишалися і вивчали іі із задоволенням.

а ще мене турбуе, що кацапи вивезли до Ермітажу багато історичних речей і потрібно їх відібрати в них. Тому Рада мае створити комисію по поверненню ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩІНИ і включити ці перечні в репарації поверненняпісля перемоги
показать весь комментарий
20.08.2023 11:45 Ответить
вони спеціально крадуть і не роблять нічого для перемоги ,щоб українців більше вмерло. і тоді буде кожний українець втягнутий в війну. і кожен буде хотіти ціною навіть свого життя помститися . європейці знають про план нашої влади тому і закривають очі на беззаконня влади . ті канібали хочуть щоб ми ціною власного життя перемогли росію. напевно ми все-таки переможемо але нас не буде .((
показать весь комментарий
19.08.2023 23:13 Ответить
На хрена Украине этот коксанутый на всю голову гундосый турист с парашным агентом Дерьмаком? Вопросы вступления Украины в ЕС будет решать точно не Швеция. А о НАТО опять ни слова. При этом вопросы НАТО для Швеции в 100 раз актуальнее вопросов ЕС.
показать весь комментарий
19.08.2023 23:31 Ответить
Режисер дєрьмак та його гнусавий конферансьє як "перевзулися" 24.02.22. в мілітарі-стайл, так досі перебувають в образі "ми щойно з під Бахмута", а ось Кулєба "дєрзко" кинув виклик "єдіному стілю", залишившись у костюмі, тіпа "я нє с німі"...
показать весь комментарий
19.08.2023 23:53 Ответить
Єрмак пасе зелю, щоб той не отчибучив щось, всупереч його зустрічей в Омані… з московітом!
Слава Україні!!
показать весь комментарий
20.08.2023 00:04 Ответить
Там є ще один, в окулярах і навіть при краватці, не знаю, хто, може швед якийсь затесався.
показать весь комментарий
20.08.2023 00:07 Ответить
Я вже ненавиджу слово - потужний.

Слово паразит у Зеліному маренні..
показать весь комментарий
20.08.2023 00:26 Ответить
Знову впадає в око гендерна нерівність з нашої сторони...
показать весь комментарий
20.08.2023 00:46 Ответить
В мене е пропозиція для шведів - поставити на півдні переробні заводи і холодильні установки .

в холодний Швеції Норвегії Фінляндії Данії дуже дороги овочі ‼️, і морозити на півдні України томати, перець, баклажани , фрукт було б вигідно шведському бизнесу . І для України новитні технології дали б розвиток с/г
показать весь комментарий
20.08.2023 05:01 Ответить