9626 посетителей онлайн
2 113 37

Все соседи России под угрозой, если Украина не выстоит, - Зеленский

володимир,зеленський

Каждая из демократии мира может стать очередной мишенью России, если Украина не выстоит.

Об этом президент Украины Владимир Зеленский заявил во время выступления перед парламентом Дании, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

Он отметил, что сейчас российское зло бьет болью и смертью по украинским городам и селам. При этом страна-агрессор открыто говорит, что не ограничится Украиной.

"Потом после нашей страны они хотят понести эти страдания дальше в Европу и дальше в мир. И я уверен, что вы это слышите из Москвы. Все соседи России под угрозой, если Украина не выстоит", - подчеркнул Зеленский.

Президент отметил, что международное право не получится реанимировать. По его словам, любая из демократии мира может стать мишенью. То ли для ракет, то ли для наемников, то ли для дестабилизации. Он уверен, что демократические страны это ощущают.

"Но Украина таки выстоит. Я хочу, чтобы вы это услышали, увидели и почувствовали. Украина выстоит", - подчеркнул он.

Топ комментарии
+16
показать весь комментарий
21.08.2023 10:54 Ответить
+12
Але Україна таки вистоїть. Я прагну того, щоб ви це почули, побачили та відчули. Україна вистоїть!", не дивлячись на те, що я її разом з рашистською агентурою, продавав і продаю оптом і в частинами.
показать весь комментарий
21.08.2023 10:50 Ответить
+11
Вони і без тебе знають.
Готуються серйозно. Не шашликами
показать весь комментарий
21.08.2023 10:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та залишуться ті сусіди без шашличков!
показать весь комментарий
21.08.2023 10:45 Ответить
так і є
показать весь комментарий
21.08.2023 10:46 Ответить
Что так и е? Кроме Беларуси которая и так оккупирована всем странам НАТО насра-ь на этого рахита роССию.Только погавкать могут и фиги в карманах крутить
показать весь комментарий
21.08.2023 10:59 Ответить
нереально прочитати... для початку, навчись ставити коми.
показать весь комментарий
21.08.2023 11:39 Ответить
У других читателей по этому вопросу претензий не возникает… разберись в себе.
показать весь комментарий
22.08.2023 09:23 Ответить
аби тільки не вчитись... насрав буквами - розбирайтесь... ти не така важлива істота, сам копайся в своєю лайні
показать весь комментарий
22.08.2023 10:04 Ответить
согласен….ты истота важливей меня гораздо больше даж
показать весь комментарий
22.08.2023 12:41 Ответить
я помру, я не важливий, ніхто не важливий
показать весь комментарий
22.08.2023 14:39 Ответить
Вони і без тебе знають.
Готуються серйозно. Не шашликами
показать весь комментарий
21.08.2023 10:48 Ответить
Всіх пабідун.
показать весь комментарий
21.08.2023 10:49 Ответить
Бо не дали втекти....
показать весь комментарий
21.08.2023 12:14 Ответить
Але Україна таки вистоїть. Я прагну того, щоб ви це почули, побачили та відчули. Україна вистоїть!", не дивлячись на те, що я її разом з рашистською агентурою, продавав і продаю оптом і в частинами.
показать весь комментарий
21.08.2023 10:50 Ответить
эта песня хороша, начинай сначала!
показать весь комментарий
21.08.2023 10:51 Ответить
СМЕРТЬ КОРРУПЦИОНЕРАМ !!!
показать весь комментарий
21.08.2023 10:53 Ответить
Держить Захід в тонусі - шоб швидше розкошелювалися
показать весь комментарий
21.08.2023 10:54 Ответить
показать весь комментарий
21.08.2023 10:54 Ответить
І цього агента-Абхазця відправили в Туреччину на перемовини. Мабуть домовлятись про "шашличкі 2.0", мудрий нарід схаває.
показать весь комментарий
21.08.2023 10:58 Ответить
Тоді в березні 2022року делегація України в Туреччині відмовилась від Криму, від Донбасу, та від НАТО.
показать весь комментарий
21.08.2023 11:24 Ответить
Кращем б хлопці тебе бахнули, коли тікати ти хотіло Zеленський.
показать весь комментарий
21.08.2023 10:57 Ответить
ЕСЛИ УКРАИНА НЕ ВЫСТОИТ, ТО ВИНОВАТ ТЫ И ВСЁ ТВОЁ ОКРУЖЕНИЕ !!!
показать весь комментарий
21.08.2023 11:02 Ответить
https://www.facebook.com/lesya.porutska.sakovych?__cft__[0]=AZVB-HuwAoj3gn9dwCGVmLSA0nQmRrM5TE473-*************************************************************-_xGb-6FukwtKq9eowy1cbCD9vifdLKI7T35T5LPvk-4-N9ijtPNgufLcDkq1JNwM0VVPfqM0Meq3KjwWIf7PQktJd0oxw38&__tn__=-UC%2CP-y-R Lesya Porutska-Sakovych

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2213665595498431&set=a.137670589764619 А МІГ БИ ЗАХИЩАТИ СВІЙ НАРОД

Бо вміє, знає як і не зраджує.

20.08.2023 - 117-та ніч у полоні без права застави.

117-й день, як ви не почули від патріотичних патріотів, лідерів думок, жодного слова про Романа.

https://www.facebook.com/hashtag/%D1%87%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE?__eep__=6&__cft__[0]=AZVB-HuwAoj3gn9dwCGVmLSA0nQmRrM5TE473-*************************************************************-_xGb-6FukwtKq9eowy1cbCD9vifdLKI7T35T5LPvk-4-N9ijtPNgufLcDkq1JNwM0VVPfqM0Meq3KjwWIf7PQktJd0oxw38&__tn__=*NK-y-R #чомуминевнато

https://www.facebook.com/hashtag/%D1%81%D0%B2%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%B4%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%83%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83?__eep__=6&__cft__[0]=AZVB-HuwAoj3gn9dwCGVmLSA0nQmRrM5TE473-*************************************************************-_xGb-6FukwtKq9eowy1cbCD9vifdLKI7T35T5LPvk-4-N9ijtPNgufLcDkq1JNwM0VVPfqM0Meq3KjwWIf7PQktJd0oxw38&__tn__=*NK-y-R #СвободуРомануЧервінському

MYROTVORETS NEWS
показать весь комментарий
21.08.2023 11:04 Ответить
Як заїбали ці майстри заголовків. Смикайте себе за яйця,коли знов захочется смикнуть підписників за нерви. Головне те що Україна вистоїть всупереч усьому.
показать весь комментарий
21.08.2023 11:04 Ответить
Свободу Романові Червінському!

https://www.facebook.com/hashtag/%D1%81%D0%B2%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%B4%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%83%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83?__eep__=6&__cft__[0]=AZVU8N-3d-OO7ryuNNq7fjCMe9SMPROqusGnV8u_iy5lgV7Dyn7nqogL8MmlNYF2Zm-*****************************************************************************************-Kc2yQ5HslXCXF9x_zlYLriYR2--1RHDSp5KJk4&__tn__=*NK-y-R #СвободуРомануЧервінському
показать весь комментарий
21.08.2023 11:07 Ответить
это ваше Будущее ! об Вас уже--ноги ВЫТИРАЮ!
показать весь комментарий
21.08.2023 11:11 Ответить
Все соседи России под угрозой, если Украина не выстоит--- Крыса Вонючяя--перестань грабить! Дерьмака-под суд! ТРЕПЛО!
показать весь комментарий
21.08.2023 11:10 Ответить
А чому це ми маємо не встояти?!
показать весь комментарий
21.08.2023 11:14 Ответить
Звичайно завдяки тільки Зелі !
показать весь комментарий
21.08.2023 11:20 Ответить
Відповідь проста. Проаналізуй "що влада мала б робити для перемоги" і "що робить".
показать весь комментарий
21.08.2023 11:38 Ответить
таааак!країнам заходу слід як умога пришвидшити будівництво доріг та припинити нарощувати військовий потенціал!!!запустити у розробку серіали,закупити мангалів та наняти дегенератів на важливі посади!ухххх,добре,що їх попередив найвпливовий лідор **********
показать весь комментарий
21.08.2023 11:15 Ответить
На важливих посадах в Європі мають бути тільки агенти ФСБ.
показать весь комментарий
21.08.2023 11:26 Ответить
- Я думав, нам би Запорізьку, Херсонську область звільнити, Донецьку, Луганську, Крим і Харківщину, а воно он що...

https://www.facebook.com/mason.lemberg?__cft__[0]=AZUiPys2LSk2mU8ICEnx_lJuTFmu1L-7ZOm92ZVjZeKt5uUCdI5U_DYtNzpIAi22I44NWtmVVPyPUoLQJd52CKx3q9j97i7tAX0i58kQ5VBQ6R58XhcF_3fgNy2UmgXYgNuEWddB9KT3lyqu-8q5bKgsVGCVcM7CmwjfZf_C-ZJ3hiHezM00evl-jUMnJSAWLaA&__tn__=-]K-y-R Mason Lemberg

показать весь комментарий
21.08.2023 11:39 Ответить
Зеля говорить одно, а робить звісно навпаки зовсім їнше. З ним ми не вистоїм !
показать весь комментарий
21.08.2023 11:19 Ответить
Аби ти ще діями таким патріотичним був!
показать весь комментарий
21.08.2023 11:22 Ответить
Щодо паніки - вона справді буде якщо їй піддатися.
Та й для паніки немає жодних сценаріїв - коли Україні допомагає весь світ.
показать весь комментарий
21.08.2023 12:04 Ответить
600 млн гривень з бюджету на 7000 км на дорогу на Буковелі, де Коломойський будує новий курорт. Пздц
І тут в сьогоднішніх новинах: треба зібрати трохи більше мільйона на " подвижную турель" ( не знаю як перевести) для кулемета. Це *** що?
Мільйони збирають люди на армію, а влада кидає гроші на хз що.
Може вже час відправити їх у відставку, поки зовсім на вгробили нашу країну і народ.
Може хтось не здогадається то:
1000000 це на армію збирає народ.
600000000 це для коломойського дає влада з бюджету.
показать весь комментарий
21.08.2023 15:58 Ответить