5022 посетителя онлайн
7 281 19

Россия разрушила отношения с Финляндией, – глава МИД Валтонен

емілі,валтонен

Цель Финляндии – добиться того, чтобы РФ прекратила войну против Украины.

Об этом заявила министр иностранных дел Элина Валтонен, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Yle.

По ее словам, Россия разрушила двусторонние отношения с Финляндией и на политическом уровне отношений больше не существует. Однако в вопросах дипломатии и безопасности на границе связь важно поддерживать.

Министр добавила, что цель Финляндии – достичь того, чтобы Россия прекратила войну в Украине.

"Летнее восстание ЧВК "Вагнер" показало, что нам необходимо быть готовыми к внезапным поворотам событий. Но в то же время нужно быть готовыми и к тому, что война затянется", - сказала Валтонен.

Она подчеркнула, что ответственность за войну несет Россия. По ее словам, Россию необходимо также заставить выплатить контрибуции за разрушения, нанесенные в ходе военных действий.

Вместе с другими западными странами Финляндия действует в рамках международного права, помогая Украине, сказала Валтонен.

Топ комментарии
+10
Дякуємо Фінляндії!
показать весь комментарий
21.08.2023 14:39 Ответить
+8
Фіни знають, що таке озвіріле кацапське стадо.
показать весь комментарий
21.08.2023 14:43 Ответить
+7
Так глава, чи головиня?
А Фінляндія молодці, за підтримку України.
показать весь комментарий
21.08.2023 14:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так глава, чи головиня?
А Фінляндія молодці, за підтримку України.
показать весь комментарий
21.08.2023 14:39 Ответить
Так і так вірно, невже не пох?
показать весь комментарий
21.08.2023 15:04 Ответить
Замахали вже членкині, міністрині і соснині.
показать весь комментарий
21.08.2023 15:51 Ответить
То є найбільша проблема у твоєму житті? Якщо так то прийми щирі співчуття, але це вирішується досить просто, не звертайте уваги.
показать весь комментарий
22.08.2023 10:21 Ответить
Дякуємо Фінляндії!
показать весь комментарий
21.08.2023 14:39 Ответить
Даже при СССР Финляндия и Швеция жили и не тужили.А что тогда руководило политбюро,а не куйло...
показать весь комментарий
21.08.2023 14:40 Ответить
Я имею в виду Брежневские времена...
показать весь комментарий
21.08.2023 14:43 Ответить
Фіни знають, що таке озвіріле кацапське стадо.
показать весь комментарий
21.08.2023 14:43 Ответить
жах
показать весь комментарий
21.08.2023 14:44 Ответить
Хер-русофоб.
показать весь комментарий
21.08.2023 14:49 Ответить
Б*я, это сильно... . Затр*хал досмерти... А говорят, мол ещё нарожают...
показать весь комментарий
21.08.2023 15:20 Ответить
Фошизд-диверсант
показать весь комментарий
21.08.2023 15:57 Ответить
Ну що ,*****, ти це хотів??!!
показать весь комментарий
21.08.2023 14:45 Ответить
Нищити ту венеричну хворобу - путлостан - до останнього паскудного пуп'янка!
показать весь комментарий
21.08.2023 14:50 Ответить
Правильно. СЛАВА УКРАИНЕ!
показать весь комментарий
21.08.2023 15:13 Ответить
Спершу анулюйте документи на проживання всім нанаєхавшім у фінляндію кацапам. Бо вони там як дома. Анклавами вже живуть. Купа сайтів з рекомендаціями як жити у Фінляндії і нікуа не робить. Сосати виключно гроші з місцевих платників податків. Потім вони окрім життя на не ними побудованих ніштяках захочуть ще й в уряд. Керувати місцевими. Як у імперському минулому чухню гнобить.
показать весь комментарий
21.08.2023 15:14 Ответить
"Однак у питаннях дипломатії та забезпечення безпеки на кордоні зв'язок важливо підтримувати"- це як зрозуміти?
Єдина небезпека для Фінляндії й знаходиться по той бік кордону.
Бо ж як жартували "ослабудітєлі" зразка 1939: невідомо чи є фінські міни, а мінські фіни точно існують.
Можуть павтаріть
показать весь комментарий
21.08.2023 15:24 Ответить
Що означає "...кацапія зруйнувала стосунки з Фінляндією?..."

Хіба кацапи повернули Виппури? І решту захопленої колись фінської території?

Та фіни мали б ніколи навіть не дивитися в бік лайно-кацапії.
показать весь комментарий
21.08.2023 16:44 Ответить
Фіни ніколи в житті не забудуть радянсько-фінську війну і анексію Корельського полуострова,так що дякуемо Фінам за підтримку Украіни,А Украінцям за підтримку Фінляндії.московія повинна разом зі всьома своїми виродками ЗДОХНУТИ.
показать весь комментарий
21.08.2023 19:06 Ответить