45352 посетителя онлайн
4 823 55

Расходы на оборону просят увеличить в 5 раз, но мы не можем этого сделать, - министр финансов Марченко

марченко

Министерства просят увеличить расходы на сектор безопасности и обороны в пять раз во время подготовки проекта Госбюджета. Но пока на это нет средств.

Об этом заявил министр финансов Сергей Марченко, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

"Конечно, они просят в пять раз выше. Знаете, можно многого хотеть, но есть объективная реальность: мы не можем в пять раз увеличить налоги, то есть ответ очень простой", - отметил глава Минфина.

Марченко отметил, что мы можем себе позволить сектор безопасности и обороны "такой, какой есть".

"Можем немного там пересмотреть, подкорректировать. Но мы удерживаем этот сектор достаточно большими усилиями", - сказал он.

По его словам, рано говорить о каких-то окончательных цифрах.

"Мы сейчас собираем со стороны министерств, ведомств. Есть понимание, каким образом мы будем готовить бюджет, есть понимание потребностей наших. Единственное, что точно можно сказать, что у нас расходы сектора безопасности и обороны не будут ниже, чем в этом году", – подытожил министр.

Проект бюджета должен быть подан Кабмином в Раду до 15 сентября.

Топ комментарии
+29
попроси у Лысака. они там ремонтировать дороги на миллиарды собрались. у него должно быть и на оборону.
показать весь комментарий
24.08.2023 12:55 Ответить
+25
показать весь комментарий
24.08.2023 13:00 Ответить
+20
Під час війни неможуть збільшити видатки на оборону???? Падли зелені
показать весь комментарий
24.08.2023 12:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
попроси у Лысака. они там ремонтировать дороги на миллиарды собрались. у него должно быть и на оборону.
показать весь комментарий
24.08.2023 12:55 Ответить
"Эх, дороги!
Грусть и печаль...." 👿
показать весь комментарий
24.08.2023 15:30 Ответить
щоб в 5 разів більше пи*дити?
показать весь комментарий
24.08.2023 12:55 Ответить
на барабани з серіалами нічого ж незалишиться
показать весь комментарий
24.08.2023 12:56 Ответить
Під час війни неможуть збільшити видатки на оборону???? Падли зелені
показать весь комментарий
24.08.2023 12:57 Ответить
Бо "не зможуть будувати дороги". Усе ж давно пояснили.
показать весь комментарий
24.08.2023 13:15 Ответить
До стінки марченка не поставлять за цей пи#діж. І у відставку не відправлять. Отак і воюємо.
показать весь комментарий
24.08.2023 12:57 Ответить
Ну да, конечно,******* надо не только яйкоголовому, а то как на сходке (в кабмине), хвалиться перед солнцеликим, не по понятиям.
показать весь комментарий
24.08.2023 12:57 Ответить
як не у військових, так на дорогах спи*дять зе- мразі КАКАЯ РАЗНИЦА
показать весь комментарий
24.08.2023 12:58 Ответить
Сначала министр говорит
Коррупции стало меньше
А потом заявляет почти как конченый Медведев
Денег нет,но вы держитесь!
Интересное кино....
показать весь комментарий
24.08.2023 12:58 Ответить
Знайдіть у графі " крадівництво"
показать весь комментарий
24.08.2023 12:59 Ответить
показать весь комментарий
24.08.2023 13:00 Ответить
Лапоть, якого х ти припхався сюди зі своїм новоязом?
показать весь комментарий
24.08.2023 13:12 Ответить
Ждуни, ждуни, Ждунчику
показать весь комментарий
24.08.2023 13:25 Ответить
Відкоректуйте свої зарплати, зарплати депутатів усіх рівній, силових структур у п'ять разів в сторону зменшення і будуть відразу виплати на наступ і оборону.
показать весь комментарий
24.08.2023 13:01 Ответить
Ще одну гілку влади забули - судову. Чула, що воюють деякі - честь їм, честь тим, хто захищає інтереси держави, але зарплати повинні в них бути на одному рівні з медиками, вчителями та іншими не менш заслуженими професіями нашої держави.
показать весь комментарий
24.08.2023 13:48 Ответить
Треба не податки збільшувати, а власні апетити зменшити...І КРАСТИ МЕНШЕ!!!!
показать весь комментарий
24.08.2023 13:01 Ответить
ПДВ пільговий прибрати при експорті і на армію знайдеться.
показать весь комментарий
24.08.2023 13:52 Ответить
Да...забула - ще ж Дія Сіті податки не платить...взагалі чи може хоч щось змінилось??
показать весь комментарий
24.08.2023 13:54 Ответить
Так Кодекс Податковий навиправляли...правди не знайдеш. Ну...нічого, думаю, що з приходом адекватної влади ця дуже потрібна сторінка в інтернеті(колись була книга) скоротиться, ну. ..разів в 10...))))
показать весь комментарий
24.08.2023 13:58 Ответить
Десь я це вже чув.
І всі знають, що було після.
Тепер зрозуміло, для кого війна вже скінчилася
показать весь комментарий
24.08.2023 13:03 Ответить
З іншого боку, якщо будуть і далі тривати в МО такі закупівлі, як з яйцями таикуртками, то взагалі ніяких видатків та допомог не вистачить.
показать весь комментарий
24.08.2023 13:06 Ответить
Мудак, **** тут комментировать.
показать весь комментарий
24.08.2023 13:05 Ответить
Бо звикли красти ! Хтож може збільшити видатки на оборону ?
показать весь комментарий
24.08.2023 13:05 Ответить
можна збільшити видатки на оборону в 5 разів, але що ми тоді будемо красти?
показать весь комментарий
24.08.2023 13:05 Ответить
Як це що - видатки на оборону. Да...а що з дебіторкою? Да знаємо, знаємо, що є поточна і прострочена. Але щось все так притихло...відзвітували, що біля 200тисяч з 34млрд відвоювали і, що це - все? А Рєзнікова, що(якийсь вброс був)просто вигнати і все?
показать весь комментарий
24.08.2023 17:00 Ответить
А серіали знімати та стадіони будувати за півмільярда грн.по містечкам ви можете гроші найти.
показать весь комментарий
24.08.2023 13:06 Ответить
А марахфон на всіх каналах вже дістав конкретно.
показать весь комментарий
24.08.2023 13:09 Ответить
Десь, колись, я це вже чув.
Тільки там, ще було про дороги.
показать весь комментарий
24.08.2023 13:07 Ответить
Ще до війни проскакувала інформація, що в Україні сума еквівалентна бюджету просто розкрадається. А тепер, хто його знає.
показать весь комментарий
24.08.2023 13:08 Ответить
Телемарафон та ін., кіно про паровоз, піар-компанії за бюджетний кошт, інфрастурні проєкти не повʼязані з безпосереднім життєзабезпеченням громад (стадіони, заміна люків на «модні», дороги до «буковелів», квітники та ін.»), оновлення автопарків державних компаній (меблів, столів, стільців, барабанів, овочерізок), премімії у 400% «кабінетним», і ще багато чого.
показать весь комментарий
24.08.2023 13:09 Ответить
З 2019 року Мінфіном, зокрема, особисто першим заступником МФ, заблокований готовий законопроект «Про фінансову систему»!!!
Це й же Законопроект заблокував ОСОБИСТО, і Арсенія Яценюк «чомусь»… А цей проект унеможливлював такі дії Мінфіну із сьогоднішніми відмазками міністра під час ВІЙНИ!!
Казнокрадам в Україні, такий законопроект, завдає ШКОДИ, але діє в ім'я України!!
Співпадіння чи саботування інтересів України!!
показать весь комментарий
24.08.2023 13:10 Ответить
На момент захоплення (затоплення) влади зеленим гівном видатки держбюджету на утримання держапарату управління (285 000 дежслужбовців) всіх рівнів були чи не найбільшими в світі - 45% ВВП (озвучено Гройсманом в 2018). Зелені збільшили не зменшили, а навпаки збільшили ці видатки для того щоб красти, красти і ще раз красти... Населення країни зменшилось на 9 млн. за рахунок біженців, але видатки на місцеві бюджети "чомусь" зросли. Коли люди збирають на допомогу ЗСУ і обмежують себе і мінімізують витрати на власне утримання "зелене гівно" жере в три горла. І їм мало! ... Як тут не стати антисемітом???
показать весь комментарий
24.08.2023 13:18 Ответить
а для этого специальный закон об антисемитизме предусмотрительно приняли
показать весь комментарий
24.08.2023 13:52 Ответить
Може вам, паразитам, трохи повідрубувати руки, щоб не так крали? Тоді й гроші знайдуться.
показать весь комментарий
24.08.2023 13:20 Ответить
Ой, не факт. Ці падли і ногами будуть гребти
показать весь комментарий
24.08.2023 14:14 Ответить
А красти менше не пробували?
показать весь комментарий
24.08.2023 13:40 Ответить
Шапіто...
показать весь комментарий
24.08.2023 13:48 Ответить
Коли говорять про масову мобілізацію, серед всього що брак зброї і пр для вже діючих сил ЗСУ - пл тут сторону, в тилу - у бізнеса немає кому робити, цехи стоять, операторів ніц, техніків, налашоджувальників, в т. ч. сфер які забезпечують життєдіяльність міст, енергетики, і пр
показать весь комментарий
24.08.2023 14:08 Ответить
Країна не втримається, якщо і далі органи влади будуть будувати дороги за 3 млрд у кожній області, будуть будувати як Кличко- "мосты типа Волна", розкрадать на поставках в МО.
А Вова знай собі відоси пилить.
показать весь комментарий
24.08.2023 14:49 Ответить
проблемі гоев иудеев не ипуть
показать весь комментарий
24.08.2023 16:02 Ответить
Це тебе сьогоді ведмедчук зарєєстрував, полову цю гнати ?
показать весь комментарий
24.08.2023 16:49 Ответить
показать весь комментарий
24.08.2023 14:53 Ответить
Резников планируют покупать яйца по 85 грн штука?
показать весь комментарий
24.08.2023 16:12 Ответить
Возможно... (и не предел)
Как раньше говорили в штатах (судя по вашему флажку):
... проблемы индейцев шерифа не ипуть...
в Украине:
... проблемы гоев иудея не ипуть...
показать весь комментарий
24.08.2023 17:07 Ответить
Цей прапирець той країни, яка любязно надала через Пентагон STARLINK для ЗСУ. Я у цьому році їв самі найкращі кур'ячі яйця у світі по 17 грн. Їздив на самої найкращої у світі солярі по 84 грн за літр. А...ще яблкуа їв по 52 гривні.
показать весь комментарий
24.08.2023 18:40 Ответить
so what?
You wanna the same prices in Ukraine?
and keep the current wages in Ukraine?
показать весь комментарий
24.08.2023 19:12 Ответить
All things considered, you didn't understand anything from what I wrote
==========
Перекладач правильно переклав, що ти нічного не зрозумілаз того, що я написав? Тобто ти не в темі про скандали з цінами на харчі та паливо під час закупівлями для ЗСУ і скоріш за все сама знаходишься за кордоном.
показать весь комментарий
24.08.2023 21:28 Ответить
...информация для Марченко:1Взятки военкоматчиков покроют большую часть бюджета 2 Взятки остальных перекроют убытки бюджета и выведут соотношение в плюс.. А если еще покопаться в честных чинушах то денег хватит даже на 3 года вперед...А я ведь знаю мнение Министра Юстиции США...
показать весь комментарий
24.08.2023 16:23 Ответить
Так може красти треба меньше, та плитку перекладувати? Зовсім очманів скотиняка. Цього недоміністра треба найух післати. Хто хоче - шукає можливості, хто не хоче - несе такі тупі відмази як цей недоміністр.
показать весь комментарий
24.08.2023 16:27 Ответить
Этих дол.....в, видимо, жизнь ничему не учит! Уже ведь было : 4сли дать на армию, то не останется на дороги!Гнать всех зеушлепков в шею!
показать весь комментарий
24.08.2023 17:26 Ответить
Головне щоб на телемарафон вистачило, а решта переб'ються, особливо ЗСУ.
показать весь комментарий
24.08.2023 19:33 Ответить