5441 посетитель онлайн
7 088 31

"Вагнеровцам" в Беларуси выдают новые паспорта, - оппозиционер Латушко

паспорт,білорусь,рб

Павел Латушко, белорусский оппозиционер, руководитель Народного антикризисного управления, заместитель руководителя Объединенного переходного кабинета Беларуси, заявил, что оставшимся на территории РБ наемникам ЧВК "Вагнер" выдают новые паспорта на другие имена для пересечения границы в ЕС.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом Латушко сказал в интервью польскому изданию РАР.

"По подтвержденной информации, вагнеровцы получают белорусские паспорта – настоящие документы, но оформлены на другие имена. Таким образом они могут просто въезжать на территорию ЕС через пограничные переходы для совершения диверсий и терактов", - отметил он.

Латушко добавил, что в Беларуси остаются несколько тысяч наемников из ЧВК "Вагнера" и белорусский диктатор Александр Лукашенко хотел бы, чтобы они остались в стране, но "у него нет достаточных финансовых ресурсов, чтобы содержать большую группу боевиков".

Латушко отметил, что часть из "вагнеровцев" отправится в Африку, часть - подпишет контракты с Минобороны России, а другие уволятся со службы или останутся в Беларуси.

Напомним, 23 августа 2023 года в Тверской области РФ потерпел крушение пассажирский самолет. В нем находился главарь ППК "Вагнер" террорист Пригожин.

Вместе с Пригожиным на борту самолета предположительно был один из главарей "Вагнера" Дмитрий Уткин.

По факту падения самолета Пригожина Следствием РФ нарушено дело о нарушении правил эксплуатации воздушного транспорта.

Ряд телеграмм-каналов, связанных с ЧВК "Вагнер" подтвердила ликвидацию террористов Пригожина и Уткина, обвинив в этом "предателей России".

Топ комментарии
+8
немає жодного працюючого пункту пропуску між ********** та Україною. не дезінформуй людей.
показать весь комментарий
29.08.2023 09:09 Ответить
+7
Зайве підтвердження що кацапобульбашію треба закрити наглухо.
показать весь комментарий
29.08.2023 08:58 Ответить
+7
Я це знаю! І наші паспорти так само використовують Ті, які були захоплені в перший місяць окупації Але їх "вирахувать" легше - бо паспортні столи повинні звітуваться регулярно перед "Києвом" про їх видачу І у звітах номери та серії (з особистими даними власників та датами видачі) Тим більше що у нас останні роки перейшли масово на електронні карточки А вони усі - у центральній базі Ну, а європейцям слід готуваться до напливу диверсантів Бо це вже не звичайна війна Росії проти України
Це вже "гібридна" війна "совка" проти Європи та НАТО Тобто ІІІ Світова - хоч НАТО поки що і не воює напряму
показать весь комментарий
29.08.2023 09:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Б"ють не по паспорту , а по морді.
показать весь комментарий
29.08.2023 08:48 Ответить
хто зараз видає візи у шенген білорусам?
показать весь комментарий
29.08.2023 08:49 Ответить
************
показать весь комментарий
29.08.2023 08:51 Ответить
для пересечения границы с Украиной по-прежнему виза не нужна, но при условии, что срок пребывания белоруса в Украине не превысит 3 месяца за полгода. Считать просто: в паспорт проставляется штамп о въезде в Украину, от этой даты и отсчитывается 90 суток в совокупности.
показать весь комментарий
29.08.2023 09:06 Ответить
немає жодного працюючого пункту пропуску між ********** та Україною. не дезінформуй людей.
показать весь комментарий
29.08.2023 09:09 Ответить
да неужели?! зеленомразь верещучка уже с кацапстаном начала пункты пропуска открывать!!
показать весь комментарий
29.08.2023 09:23 Ответить
не бреши.
показать весь комментарий
29.08.2023 09:24 Ответить
"Со вчерашнего дня, пункт пересечения на границе Белгородской и Сумской областей снова возобновил свою работу", - сообщила 6 августа https://minre.gov.ua/2023/08/06/do-uvagy-***********-yaki-evakujovuyutsya-z-tot-vidnovleno-robotu-gumanitarnogo-korydoru-kolotylivka-pokrovka/ пресс-служба Минреинтеграции.
показать весь комментарий
29.08.2023 09:48 Ответить
ну так розберись що за пункти, перш ніж сіяти дезінформацію чи через банальну тупість, чи цілеспрямовано.
ті пункти перетину виключно для українців які їдуть з окупованих територій через паРашу в Україну та громадян України, яких війна застала на паРаші і в яких є паспорт громадянина України. чи за твоєю логікою нехай всі наші громадяни сидять на паРаші? ********* чи кацапів там не пропускають. взагалі нікого не пропускають, окрім українців.
показать весь комментарий
29.08.2023 10:23 Ответить
чем граждане Украины. которые присягали на паспорт рф отличаются от тех, кто просто с Белоруссии хотят приехать? ничем, может еще хуже. обработанные
показать весь комментарий
29.08.2023 12:09 Ответить
я не суджу, чим вони відрізняються. багато з них дуже відрізняються, у багатьох так склалися обставини, через лінію фронту дуже не побігаєш, тому вимушені їхати через паРашу. саме тому з кожним працює СБУ.
показать весь комментарий
29.08.2023 12:32 Ответить
Так мова ж іде про кордон з ЄС, а не Україну.
показать весь комментарий
29.08.2023 11:15 Ответить
ага. тут просто якийсь уzzькогаварящій троль почав розповідати, що ******** можуть їздити в Україну коли захочуть. я так розумію, що це сказано з метою показати, що вагінери з паспортами ******** можуть через Україну поїхати до ЄС. чи хз, навіщо ця провокація, я тих уzzькагаварящіх не завжди розумію.
показать весь комментарий
29.08.2023 11:38 Ответить
а ********* в якісь країни, окрім паРаші, пускають?
показать весь комментарий
29.08.2023 08:51 Ответить
В Казахстан, Таджикистан, Узбекистан, північну Корею та деякі країни Африканського континенту
показать весь комментарий
29.08.2023 09:03 Ответить
це все колективна паРаша. я мав на увазі хоча б більш-менш цивілізовані країни.
показать весь комментарий
29.08.2023 09:07 Ответить
Китай якби і не паРаша( скоріше частково навпаки) але й цивілізованою країною назвати язик не повертається! Іран також!
показать весь комментарий
29.08.2023 09:20 Ответить
такі ж диктатури, як і паРаша, ніякою цивілізацією там і не пахло ніколи.
показать весь комментарий
29.08.2023 09:26 Ответить
пускают тех кто без оружия
показать весь комментарий
29.08.2023 12:11 Ответить
Ого! Підробка документів в такому масштабі? На рівні держави? Що взагалі відбувається в світі? Ще й говорять про це відкрито?
показать весь комментарий
29.08.2023 08:52 Ответить
в так званому цивілізованому світі немає лідера, тільки жалюгідні слимаки. тому колективне ***** все більш міцно встає на ноги, замість того, щоби тихо сидіти під лавкою. закінчиться все це, на мою думку, дуже погано і не тільки для України.
показать весь комментарий
29.08.2023 09:12 Ответить
показать весь комментарий
29.08.2023 09:15 Ответить
Зайве підтвердження що кацапобульбашію треба закрити наглухо.
показать весь комментарий
29.08.2023 08:58 Ответить
"білоруський опозиціонер" смішно вони всі за кордон посьобувались...і кожен окремо щось собі вигадують.. і ждут...
ні партію загальну не створили, ні уряд в екзилі,....хіба ждут, що їм владу на тарілочці піднесуть.
показать весь комментарий
29.08.2023 09:04 Ответить
А відпечатки пальців?
В Европі кожен палець і долоні скачують.
показать весь комментарий
29.08.2023 09:05 Ответить
А що це дасть? У Європі (та й у нас) немає картотеки з відбитками пальців та фото "вагнерівців" З чим порівнювать? Тут єдине що можливе - дивиться коли саме виданий паспорт Якщо "******* дата" - просто відмовлять у в"їзді до європейських країн
показать весь комментарий
29.08.2023 09:18 Ответить
Думаєш фесівська пі.дарня це не врахувала, совковську херню типу заднім числом ніхто не відміняв( нажаль навіть у Нас), бази чисто внутрішні( хіба що загальна з євроазійським союзом) відслідкували можливо буде тільки людей, що жостко засвітились, бо як ви кажете картотеки по відбиткам лишньохромосомих нема, як і бази ДНК звісно, але системи розпізнавання обличчя в ЄС доволі ефективній
показать весь комментарий
29.08.2023 09:26 Ответить
Я це знаю! І наші паспорти так само використовують Ті, які були захоплені в перший місяць окупації Але їх "вирахувать" легше - бо паспортні столи повинні звітуваться регулярно перед "Києвом" про їх видачу І у звітах номери та серії (з особистими даними власників та датами видачі) Тим більше що у нас останні роки перейшли масово на електронні карточки А вони усі - у центральній базі Ну, а європейцям слід готуваться до напливу диверсантів Бо це вже не звичайна війна Росії проти України
Це вже "гібридна" війна "совка" проти Європи та НАТО Тобто ІІІ Світова - хоч НАТО поки що і не воює напряму
показать весь комментарий
29.08.2023 09:37 Ответить
Нажаль це так! 3 світова, але поки що на світлій стороні напряму воює тільки Україна за увесь Світ! Хоча і безпрецедентну військову та економічну допомогу від Союзників заперечувати будуть хіба що імбецили або проплачені пропі.дарососівські тролі!
показать весь комментарий
29.08.2023 10:21 Ответить
- Ну от куме - ми і дожили до ІІІ Світової війни!
- Так яка ж це Третя Світова? Воюємо ми та Росія!
- Ну так ми ж воюємо за весь світ - а Росія воює проти всього світу!
показать весь комментарий
29.08.2023 10:31 Ответить
с белорусами нужно прекратить все взаимоотношения