10635 посетителей онлайн

80 тысяч голосов за сутки - петиция о декларировании установила рекорд

декларування

Вчера, 6 сентября, на сайте президента военнослужащий Александр Ябченко создал петицию, призывающую Зеленского наложить вето на закон, позволяющий скрыть на один год электронные декларации чиновников. За сутки данная декларация набрала беспрецедентное количество голосов – более 78 тысяч.

Как информирует Цензор.НЕТ, текст петиции размещен на официальном сайте украинского президента.

По состоянию на 23:15 7 сентября петицию подписало 78 060 человек.

"5 сентября 2023 года народные депутаты Украины приняли во втором чтении законопроект №9534. Он якобы должен был возобновить декларирование чиновников. Однако самое главное требование общества - открыть данные о "военном" состоянии чиновников - он не выполнил. Оставив информацию о состоянии власти закрытой еще на год. А значит, лишили граждан и журналистов инструмента контроля за действиями должностных лиц и главного предохранителя коррупции во время войны.... Количество журналистских расследований, где фигурируют народные депутаты и представители исполнительной власти разительное. В настоящее время скрывать от украинцев декларации власти - это покрывать тотальную коррупцию в стране", - говорится в петиции.

"Уже вторая ночь наступает, а Стефанишина никак не посоветует, что делать с декларациями чиновников: открывать или закрывать. На самом деле, реакция должна быть мгновенной. А еще лучше было бы сразу и давно сделать нормально. Тем не менее, война не всех учит. А если и учит, то не тому", - прокомментировал данный факт эксминистр инфраструктуры Владимир Емельян.

Топ комментарии
+56
Бо люди вже злі від брехні від безкарності від несправедоивості і корупції.
показать весь комментарий
07.09.2023 23:41 Ответить
+47
ібо заїбали!
показать весь комментарий
07.09.2023 23:32 Ответить
+47
Скажуть, що це все агенти кремля, а всі українці хочуть, що зелена шобла приховувала свої статки.
показать весь комментарий
07.09.2023 23:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ібо заїбали!
показать весь комментарий
07.09.2023 23:32 Ответить
Скажуть, що це все агенти кремля, а всі українці хочуть, що зелена шобла приховувала свої статки.
показать весь комментарий
07.09.2023 23:36 Ответить
там не лише зелена, там всі шобли зійшлися в єдиному пориві, "нє дразніть плєбєєв". мандатована мерзота кольорів не має, відзначились всі.
показать весь комментарий
08.09.2023 00:04 Ответить
Хто ВСі , зеленей🤖🦠, ЄС і Порошенко ЗРОБИЛИ , а твої ЗРАДНИКИ 🎪🤡🤢РАШИСТСЬКИ ВІДМІНИЛИ , а зараз ШАПІТОЛЯТ
показать весь комментарий
08.09.2023 09:05 Ответить
Так. В усіх фракціях були ті, що не голосували за відкриття декларацій. Але "невідкривальників" від слуг урода було в 1,6 рази більше, ніж від усіх інших фракцій, разом узятих. "Монобільшість" проявилася на приховуванні статків.
показать весь комментарий
08.09.2023 12:22 Ответить
Бо люди вже злі від брехні від безкарності від несправедоивості і корупції.
показать весь комментарий
07.09.2023 23:41 Ответить
Я боюся, що чергова така дія зелених призведе до революції. І це може бути в будь-який момент.
показать весь комментарий
07.09.2023 23:41 Ответить
це просто найсрібніша кацапська мрія
показать весь комментарий
07.09.2023 23:51 Ответить
С херали кацапам облрмится эти бездельники и есть кацапье. В случае такого Залужный берет власть да с волонтёрами не пропадёт страна уж точно
показать весь комментарий
08.09.2023 06:13 Ответить
показать весь комментарий
08.09.2023 07:16 Ответить
"це просто найсрібніша кацапська мрія"
тож над реалізацією цієї мрії напологлево працює зе і команда
показать весь комментарий
08.09.2023 09:27 Ответить
зе команда хоче отримати революцію ? Ви нічого не плутаєте ?
показать весь комментарий
08.09.2023 13:44 Ответить
А ти тут кассапський агент?
показать весь комментарий
08.09.2023 09:28 Ответить
ні - я на ставці в якогось подоляки - вже давно вияснили
показать весь комментарий
08.09.2023 13:45 Ответить
не буде революції, бо войовнича меншість (пасіонарії) воює та гине, а диванна більшість на революції не здатна.
показать весь комментарий
08.09.2023 01:30 Ответить
Так ,ЩО терпіти ДИКТАТУРУ ************ ЗАПРОДАНЦІВ , МАРОДЕРІВ І ВБИВСТВО УКРАЇНЦІВ
показать весь комментарий
08.09.2023 09:07 Ответить
А чого ви так революції боїтеся? Ви певно і Помаранчевої, і Революції Гідності так само боялися?
Революції - це єдине, що рухало Україну вперед за 32 роки незалежності. Якби не революції, то Україна вже давно стала би малоросійським краєм рф. Тож розслабтеся, революція - це добре. Так, під час війни революція несе великий ризик для існування країни, але якщо все зробити швидко, то параша не встигне скористатися зміною влади. Он згадайте похід на моцкву пригожина: кремлівські наклали в онучі і повтікали з мацкви, народ радо вітав заколотників, але... фронт рашистів в Україні не посипався і не послаб!
Тож якщо зе-зрадників заарештувати швидко, то це лише надасть натхнення нашим воякам!
показать весь комментарий
08.09.2023 12:34 Ответить
цікава буде реакція кловуняри - того якому не дали збігти.
а щє цікавіша, як він заветує з переляку, реакція його бровісток, фотографів і тамадів в раді на пeреголосування - куда дуля туда дим!
показать весь комментарий
07.09.2023 23:41 Ответить
заради всіх святих.... , і шо вам з того яка буде реакція телепня зелепука? порадиться з виродками як і сам та й шось пробекає, промекає, вкючить дурку та й по всьому.
показать весь комментарий
08.09.2023 12:22 Ответить
Не повезло Зеленскому с народом
Он ведь ,как и путин,думал
Мы - один народ
А вон как все повернулось
Народ недоволен
Беня какой уж день в СИЗО парится
Так хочется это увидеть!
Покажите Беню!
показать весь комментарий
07.09.2023 23:42 Ответить
а от мені ще цікаво було б на розутих конвойних і наглядачів подивитись - Бєня ж любить, щоб перед ним в самих носочках були.
показать весь комментарий
08.09.2023 01:57 Ответить
Бєня? А що там Баканов?
показать весь комментарий
08.09.2023 02:57 Ответить
Перефразируя известный анекдот про жлобство евреев:

- Беня - всё.
- Ой!
показать весь комментарий
08.09.2023 09:15 Ответить
а може дати йому щє якихось 365 днів на роздуми?
він там якось, ні не навчиться, а шось придумає на спітляти
показать весь комментарий
07.09.2023 23:46 Ответить
Якщо воно дебіл, то йому потрібно про це сказати, бо воно ж цього не знає
показать весь комментарий
07.09.2023 23:46 Ответить
кажи не кажи - дебіл ніколи не зрозуміє, що він дебіл, тому що він дебіл.
показать весь комментарий
07.09.2023 23:49 Ответить
це не допоможе. Синдром Даннінга-Крюгера не лікується.
показать весь комментарий
08.09.2023 00:07 Ответить
як колись говорив Карл Маркс за 300 відсотків прибутку капіталіст піде на будь-що, навіть на злочин. Поки що зирять за куліс зелені маркітанти.
показать весь комментарий
07.09.2023 23:59 Ответить
Тут ви праві. А прибутки у нас не 300% а не менше 500% а то і 1000%
показать весь комментарий
08.09.2023 01:12 Ответить
не у нас - в зебздюччя.
показать весь комментарий
08.09.2023 01:33 Ответить
ну і коли вже з вас вже те карло марло видавиться,
чи раніше чим до онуків навіть не підходь?
показать весь комментарий
08.09.2023 04:34 Ответить
напевно кривороже попандопуло, під тиском суспільства, це мандатоване крючкотворство буде вимушене заветувати. але в наперстки грати буде і далі. слідуючим кроком напевно буде крючкотворство щодо прирівняння корупції до державной зради і передачі підслідності по цих справах від НАБУ до відомства ручного малька. слідкуємо за руками!
показать весь комментарий
08.09.2023 00:13 Ответить
Вже внесли закон. Алє то кажуть, Разумков нагадив найвелічнішаму.
https://glavcom.ua/country/politics/pririvnjannja-koruptsiji-do-derzhzradi-zarejestrovano-zakonoprojekt-952958.html
показать весь комментарий
08.09.2023 00:55 Ответить
Петиція нічого не змінить. ОПі на неї начхати. М'яко кажучи.
показать весь комментарий
08.09.2023 00:31 Ответить
І де ви бачили у світі установу в котрій завгосп керує директором?
показать весь комментарий
08.09.2023 01:14 Ответить
та то вже не має особливого значення, від них обох велика шкода Україні, хоч міняй- хоч не міняй їх місцями..
показать весь комментарий
08.09.2023 01:41 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=B1tEesl4Ytg ..визит Блинкена.. Про царя и его слугу коломойского.. вот почему общество трезвеет

показать весь комментарий
08.09.2023 02:36 Ответить
Може когось і разочарую но як що в відкриють деклараціі то де їх покажуть.Раніше показували по всіх каналах і антікорупціонери водили "хороводи".Зараз на марахвоні-тиша(все добре), опозіційні канали закриті-"не на часі"
показать весь комментарий
08.09.2023 05:18 Ответить
Розумні люди вже давно користуються інтернетом, а не зомбоящиком.
показать весь комментарий
08.09.2023 09:13 Ответить
Это показатель, народ не верит депутатам. Но простите, когда голосовали не видели что ли за кого голос отдаете? Кушайте!
показать весь комментарий
08.09.2023 06:35 Ответить
А наведіть, будь ласка, приклад: якою зі створених більше ніж за чотири роти соціально значущих петицій зеленський не підтер свою дупу?
показать весь комментарий
08.09.2023 07:01 Ответить
Ну Омельян тоже не ангел.Уехать на Крит в разгар войнытакое себе
показать весь комментарий
08.09.2023 08:13 Ответить
Ти Омельяна певно з аферистовичем переплутало. Чи кошовим. Чи казловським. Чи тищенком. Чи гарбуновим. Чи ... хєр його зна з якою ще зеленою поганню. Бо омельян взяв в руки зброю - і пішов захищати Україну. Якщо назвеш прізвище хоча би одного зе-покидька, який зробив те саме, то я візьму назад своє твердження, що ти - огидна брехлива зеленська троляка.
показать весь комментарий
08.09.2023 12:47 Ответить
Да ты прав.Не было его на Крите.Ошибочка вышла.
показать весь комментарий
08.09.2023 13:24 Ответить
..данные все что у корыта,должны быть в свободном доступе..И тут одно лишь Вам пожелание,вора поймал,сажай на 15 лет с полной конфискацией имущества всей родни ..
показать весь комментарий
08.09.2023 08:41 Ответить
І бажано щоб результати декларування перевіряли набу і американці
показать весь комментарий
08.09.2023 08:42 Ответить
Ну это серьезный показатель.
Похоже, УЗеленского всё. Дальнейшая брехня и манипуляции будут только усугублять положение.
Обратите внимание на сообщения от власти - урезать пособие беженцам, пересмотреть выплаты лицам на неподконтрольных территориях, ужесточить финмониторинг для физлиц, возобновить налоговые проверки и штрафы и тому подобное.
Все усложняющие жизнь действия направлены на рядового члена общества. Но мы не слышим от власти что то вроде урезать пенсии судьям, депутатам, оптимизировать количество чиновников, оптимизировать расходы бюджета, посадить коррупционера с конфискацией (с 2019 ждём). В конце концов, мы так и не услышали ничего о привлечении Резникова.
Вот это и есть ответ на то кто такой Зеленский и зачем он пришел во власть.
показать весь комментарий
08.09.2023 08:46 Ответить
80 тисяч тих, хто голосував за "Зе"...
Тому що тільки виборець "Зе" вірить у те, що чиновник спи@дить гроші і напише про це в декларації.
показать весь комментарий
08.09.2023 09:26 Ответить
І кому ви адресуєте цю петицію?-"Вот приедет барин,барин нас рассудит". Або наша:"Пожалів вовк кобилу-залишився хвіст і грива". Що обрали,те і маєте придурки.
показать весь комментарий
08.09.2023 10:44 Ответить
Бздливий Зеля може б і підписав би ту петицію від народу... Але ж фсбешник Єрмак не дозволить.
показать весь комментарий
08.09.2023 10:45 Ответить
В ОП ОБЬЯВЯТ СБОР ПЕТИЦИЙ В ПОДДЕРЖКУ ПРИНЯТОГО ЗАКОНА И НАБЕРУТ ЕЩЕ БОЛЬШЕ ГОЛОСОВ. Чиновников несколько миллионов и они сплоченно отстаивают свои права, а активных простых граждан на порядок меньше. Вот такая арифметика.
показать весь комментарий
08.09.2023 10:53 Ответить
Як же Зеля з Стефанчуком, НАМАГАЮЬСЯ ПРИХОВАТИ ДИВНІ схеми збагачення СВОГО оточення ПІД ЧАС ВІЙНИ в Україні!!
Така, так звана ВЛАДА, не має Конституційного ПРАВА приймати, перебуваючи на посадах, «видумувані» антиУкраінські закони!!
На гіляку таких УХИЛЯНТІВ, які ХОВАЮТЬ накрадені під час війни МАЙНО та ГРОШІ!! Мародерам не місце у владі, для них ЛІХТАРНА ЛЮСТРАЦІЯ! Українці ЖИТТЯ КЛАДУТЬ за Правду і Свободу, а бариги ПРИВЛАДНІ, ховають СВО декларації!!!
Слава Україні !!
показать весь комментарий
08.09.2023 11:02 Ответить
Нічого ЗУ вітувати не буде.Цим звітом підітре свою зеленудупу,він це робив неодноразово,а73% порегочуть.
показать весь комментарий
08.09.2023 11:18 Ответить
Не сци, Зеля! Народ з тобою.
показать весь комментарий
08.09.2023 11:26 Ответить
І тільки гнусявому потрібні консультації. Це явна ознака існування в іншому вимірі.
Нормальній людині все очевидно.
показать весь комментарий
08.09.2023 12:13 Ответить
кінець епохи бідності!!!

ну што, ми іх сдєлалі?
показать весь комментарий
08.09.2023 12:19 Ответить
Им от этой питиции не холодно и не жарко. Таких примеров полно .
показать весь комментарий
08.09.2023 12:26 Ответить
почти 84к
https://petition.president.gov.ua/petition/204906?fbclid=IwAR1-rtbTC9ms3ZYRp9SvGewJ0ZYeWIalOM5PfL42O9QMKcN-9AVlC-OnGxQ