5755 посетителей онлайн
10 150 84

Выезд за границу ограничат только для мобилизованных женщин - Вениславский

жінки,зсу

Ограничения на выезд за границу будут касаться только тех женщин, которых мобилизовали в Сил обороны.

Об этом заявил член парламентского Комитета по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки, представитель президента в Верховной Раде Федор Вениславский Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

"Что касается ограничения на выезд за границу для военнообязанных женщин, то такое ограничение будет касаться исключительно женщин, которые уже мобилизованы, в соответствии с теми или иными мобилизационными задачами. Поскольку эти женщины, приобретя статус военнослужащих, приобретают соответствующие права и ограничения", - объяснил он.

Что касается женщин, которые будут поставлены на военный учет, то, по его словам, никаких ограничений в их выезде нет и этот вопрос не рассматривается.

Парламентарий подчеркнул, что и сейчас есть женщины, стоящие на военном учете и никаких ограничений в выезде за границу для них не установлено.

Ранее Вениславский сообщил, что находящиеся на военном учете женщины приобретают статус военнообязанных. Поэтому выезд за границу для них будет ограничено.

Топ комментарии
+22
Дав задню ) Сцикло ))),але-розумний,бо знає,що жінки,то не терпіли за своєю природою,як чоловіки )
показать весь комментарий
08.09.2023 12:47 Ответить
+21
Божечки!
Які ж у нас добрі пани!
(сякається розчулено)
показать весь комментарий
08.09.2023 12:45 Ответить
+21
У этого Вениславского все родственники по мужской линии на фронте?
И где Коля Котлета? Почему этот пышущий здоровьем бычок не в штурмовой пехоте? Занят делом-крышует колл-центры? Арахамия, подыщи ему замену.
показать весь комментарий
08.09.2023 12:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Божечки!
Які ж у нас добрі пани!
(сякається розчулено)
показать весь комментарий
08.09.2023 12:45 Ответить
а що не так???
хто вже попав в рабство, має служити рабовласнику
хто не виїхав, вже не виїде
а головне в цих ібучих законах що
хто з блатних, багатих, компаньйонів, дітей та родичів чиновників не служив
служити не піде, 100%
ну не їхня ця війна, не їхня..
добровольчо-робочо-християнська війна у нас
показать весь комментарий
09.09.2023 11:15 Ответить
Дав задню ) Сцикло ))),але-розумний,бо знає,що жінки,то не терпіли за своєю природою,як чоловіки )
показать весь комментарий
08.09.2023 12:47 Ответить
Певно наступним кроком буде обмеження виїзду всіх жінок, щоб не зменшувалася народжуваність
показать весь комментарий
08.09.2023 12:47 Ответить
Народжуваність не зменшується, правда діти стають одразу громадянами Канади ...
показать весь комментарий
08.09.2023 17:46 Ответить
Срати вони хотіли на народжуваність. Їм треба фронт чимось закидати.
показать весь комментарий
08.09.2023 18:24 Ответить
Якась тут проскакує гендерна нерівність
показать весь комментарий
08.09.2023 12:50 Ответить
Бідолашний зелений хлопчик для биття беняславський. Сьогодні каже геть інше, ніж казав вчора. Може у нього склероз.
А що стосовно екстрадиції "ухилянтів", чому мовчиш?
Ось вам відповіли партнери "Це було б масовим зазіханням на нашу державність, ми б ніколи цього не зробили". Обтікай-те.
показать весь комментарий
08.09.2023 12:50 Ответить
обубітельне рішення!
переможним зеленим ходом йдемо до северної кореї...
показать весь комментарий
08.09.2023 12:50 Ответить
Очікуванно....не можна чіпати основу електорату "прікольного мальчика"....
показать весь комментарий
08.09.2023 12:51 Ответить
У этого Вениславского все родственники по мужской линии на фронте?
И где Коля Котлета? Почему этот пышущий здоровьем бычок не в штурмовой пехоте? Занят делом-крышует колл-центры? Арахамия, подыщи ему замену.
показать весь комментарий
08.09.2023 12:54 Ответить
У катлети починається діарея якщо він ближче ніж 50 км до фронту.
показать весь комментарий
09.09.2023 10:42 Ответить
Це той Арахамія - який втік з Абхазії , коли там почалася війна , і пару років назад отримав українське громадянство?
показать весь комментарий
09.09.2023 11:13 Ответить
"Не пройшло...Потестили настрої...Поки замнем"
показать весь комментарий
08.09.2023 12:55 Ответить
Так хто тепер повірить*слово не воробей*, до 1 жовтня є час виїзду медсестер і лікарів.
показать весь комментарий
08.09.2023 13:20 Ответить
Так де "замньом"? Студентів мобілізують, хворих мобілізують, де "замньом"?
показать весь комментарий
08.09.2023 18:25 Ответить
Мова про жінок .
показать весь комментарий
09.09.2023 10:07 Ответить
ви ще обмежте хоть в чомусь жінок і дітей тих пацанів,
які в окопах - будете мати смерекі...
показать весь комментарий
08.09.2023 12:55 Ответить
нічого не буде
показать весь комментарий
08.09.2023 17:18 Ответить
розголос є - а нашим 73% більшого і не треба...
вони до сіх вірять, шо буба їздить на лісапеті
показать весь комментарий
08.09.2023 17:30 Ответить
Військовослужбовець та військовозобов'язаний - це різні поняття. Військовослужбовець - це дійсна служба, військовозобов'язаний - служба в запасі.
показать весь комментарий
08.09.2023 12:55 Ответить
військовозобов'язаний - це радянська кровожерлива *****.
показать весь комментарий
08.09.2023 18:27 Ответить
08.‎09.‎2023

Першою справою нового міністра оборони "якому всі довіряють" (по словам одного брехуна) стала вимога подати йому на розгляд повний перелік земельних ділянок, які закріплені за МО. "Любов до землі" у товариша міністра ще з часів кримських "самозахватов" земельних ділянок в Криму.
показать весь комментарий
08.09.2023 13:00 Ответить
Хлопцям яки тільки народились треба заборонити віїзд за кордон !
показать весь комментарий
08.09.2023 13:03 Ответить
Навіщо такі напівзаходи? Народився в холопів хлопець - зразу записувати в "сын полка", дівчина - "в обозные жены".
показать весь комментарий
08.09.2023 16:46 Ответить
***** кацапам нашваберним вже так й зробив.
показать весь комментарий
08.09.2023 23:46 Ответить
дух діди Лінча пришлемо - іноді це працює ліпшє за "українських" так би мовити параламенратів і вождя їхньго зеленого,
а іноді навіть кращє за кассетні буми...
показать весь комментарий
08.09.2023 13:09 Ответить
Наші господарі врахували минулі помилки, про те що погано закрили кордони на сході і півночі, і тепер надійно закривають західні кордони. Шах і мат
показать весь комментарий
08.09.2023 13:23 Ответить
Член, а для чоловіків буде заборона (її до цих пір немає!)? Чим ви там взагалі займаєтесь за такі гроші?
показать весь комментарий
08.09.2023 13:25 Ответить
А, ну так, проблема ж в тому, що треба всім пляшку в сраку запхати, без виключень. Саме так.
показать весь комментарий
08.09.2023 18:28 Ответить
Как всегда все по Конституции

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, СТАТI, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Рівність прав жінки і чоловіка забезпечується: наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній і культурній діяльності, у здобутті освіти і професійній підготовці, у праці та винагороді за неї; спеціальними заходами щодо охорони праці і здоров'я жінок, встановленням пенсійних пільг; створенням умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; правовим захистом, матеріальною і моральною підтримкою материнства і дит
показать весь комментарий
08.09.2023 13:32 Ответить
і деякі з вас, зелених, позаздрять каламойші який мороженку буде хавать в американьський буцигарні, але буде пізно....
показать весь комментарий
08.09.2023 13:34 Ответить
Хочеться подякувати "ось таким народним обранцям", які лише намагаються зменшити населення України, щоб усі виїжджали досвідчені фахівці

Не будемо підвищувати зарплатню мед робітникам жінкам, краще заборонимо виїзд восени
показать весь комментарий
08.09.2023 13:38 Ответить
Вчера говорил, что ограничат
Сегодня говорит, что не ограничат

В команде все такие - вруны
резников - в 3 раза завысили оружие которое доставлено в Украину
маркарова - наврала про гранты, что только США дают (а сайт минфина утверждает что еще 8 стран дают гранты), завысила помощь, которая с данными минфина не совпадает почти в 2 раза
стефанчук - заявил что 1 октября 2022 - начал действовать лендлиз.
по факту за ним даже не обратились
https://petition.president.gov.ua/petition/196764

Как таким верить...
показать весь комментарий
08.09.2023 13:55 Ответить
До речі, прийшло в голову, а яка бригада у нас сформована виключно з феміністок? Батальйон? Рота? Хоча б взвод?
Зате от після війни...........
показать весь комментарий
08.09.2023 14:26 Ответить
Хіба що в рамках ЛГБТ військових: https://www.facebook.com/lgbtiqmilitary але їх там теж майже нема.
показать весь комментарий
08.09.2023 18:30 Ответить
Всі лгбт мабуту в у ВР, ТЦК та в батальйоні монако
показать весь комментарий
09.09.2023 11:11 Ответить
Давайте думати логічно і відповідно законодавства, Конституція України чітко проголошує рівність обов'язків всіх громадян нашої держави перед Законом, і не допускає дискримінації або привілеїв за гендерною ознакою. Виходячи з вищевикладеного, якщо вже українці вирішили воювати з росією без мирних переговорів до останньої краплі крові, то це потрібно робити усім громадянам України. Тобто якщо заборонили виїзд усім чоловікам призовного віку, то дотримуйтесь соціальної громадянської справедливості і зробіть таку ж заборону як мінімум для молодих здорових бездітних жінок. У тилу потрібні кухарки, санітарки, швеї, повії, прибиральниці тощо....Усе суспільство має мобілізуватися для боротьби з ворогом..
показать весь комментарий
08.09.2023 14:41 Ответить
"якщо вже українці вирішили воювати з росією без мирних переговорів до останньої краплі крові" - ви живете десь в паралельному вимірі, українці 2 рази поспіль обрали президентів з мирними гаслами. Більшість як не хотіла, так і не хоче воювати.
показать весь комментарий
08.09.2023 15:18 Ответить
Я теж так думав, проте є результати соцопитувань "за абсолютну перемогу" і неможливість будь-яких перемовин до повернення ОРДЛО та Криму виступає близько 80 відсотків населення Уураїни. Об'єктивно, з такими ідеалістичними кінечними цілями війни це криваве протистояння може тривати не одне десятиліття. Якщо дозволяють виїзд молодим жінкам, це просто поступово вимиває український генофонд з країни, оскільки жінки народжують від поляків, чехів, німців, а не від наших козаків........Створюють закордоном сім'ї і в Україну вже не повернуться........
показать весь комментарий
08.09.2023 15:48 Ответить
це ті 80 відсотків , які ще не одривали сраку від дивана !! і більшість з них ще вірить у казки зеленого боневтіка !! у більшості тих хто на фронті , а тим більше у поранених ( а мертві вже не скажуть ) настрої трішки інші ... дай БОГ нам вийти на кордони 24 лютого .... за крим довбаний .. нас туди не пустять , США не пустить .. просто напросто .. як завжди бімби злякаються !
показать весь комментарий
08.09.2023 17:48 Ответить
За абсолютну перемогу руками Збройних Сил України, а не лохів з вулиці. Питання неправильно ставлять. Маніпулюють.
показать весь комментарий
08.09.2023 18:32 Ответить
Краще б ця беніна підстілка мовчала, спочатку розповіси де твоя родина зараз і чому ти не на фронті всеодно в раді з нього толку як з козла молока.
показать весь комментарий
08.09.2023 15:22 Ответить
Логічно було б депутатам скласти свої повноваження і піти на фронт
показать весь комментарий
08.09.2023 15:24 Ответить
В сенсі "в тилу"? Чого програміст одразу ******* в штурмовики, а тьолочка - в кухарки? Нахєра військам стільки кухарок?
показать весь комментарий
08.09.2023 18:31 Ответить
Ха ха, вчора брехали що жінок не чіпатимуть, сьогодні що лишень мобілізованих, а завтра усіх. Вірити зеленим шмарклям можуть тільки українчики.
показать весь комментарий
08.09.2023 14:59 Ответить
В них хоть є якась стратегія? Якщо робити непопулярні кроки, то хоть обгрунтуйте, вирішіть соціальні проблеми, покажіть людям свій план, чи стратегію. А то кидаються з одного кута в інший, як істеричка. Замість того щоб вирішувати проблеми, ми тільки *******. І так не зрозуміло, що буде завтра, а ці делитанти замість стретегії в ***** граються. Розберіться: з корупцією, зі забезпеченням військ, перестаньте давити бізнес. Вся машина має працювати на виживання та на користь суспільству та країни. А в нас кожен день зашквар. Та це ні в одній країні світу немає. І вони спокійно про це говорять, так як це норма. ЖАХ!!!
показать весь комментарий
08.09.2023 15:37 Ответить
Погукайте, коли Веніславського будуть судити за державну зраду / антигуманні і антиконституційні закони.
показать весь комментарий
08.09.2023 18:23 Ответить
Якась клоунада. А для чого в принципі забороняти жінкам, нехай навіть мобілізованим виїзд? Вони що, мають можливість просто залишити частину і поїхати вештатись за кордоном? Де логіка? Плюс "чудова" мотивація йти служити: якщо ти не військовий ще можеш поїхати у відпустку за кордон, а якщо військовий, то обмеження в правах. А може варто тим хто служить навпаки давати більше прав?
показать весь комментарий
08.09.2023 18:47 Ответить
тогда все ломанутся служить))
показать весь комментарий
08.09.2023 21:49 Ответить
А нікому не приходило в голову - дозволити вільний перетин УСІМ? Якось дуже дивно, як країна буде існувати при залізному занавісу для самої працездатної половини населення?
показать весь комментарий
08.09.2023 19:25 Ответить
Будут працювать дома. А ты считаешь что только кацапам можно мобилизовать население? Ты кстати сам встал на военный учёт в США? Подожди, начнется война с Китаем, не будешь знать где срать и где прятаться
показать весь комментарий
10.09.2023 02:17 Ответить
Viva ( не Лас Вегас ) а північна корея....
показать весь комментарий
08.09.2023 20:49 Ответить
Так мобилизовать военнообязанную женщину можно в любой момент и вуалЯ , она не выездная.
показать весь комментарий
08.09.2023 21:21 Ответить
Військовозобов'зані жінки це дикий сором для нашої країни.
показать весь комментарий
08.09.2023 21:27 Ответить
ну почему? есть такие, что сами хотят
показать весь комментарий
08.09.2023 21:50 Ответить
Якщо жінка хоче сама - то інша справа.Я ж кажу про ВІЙСЬКОВИЙ ОБОВ'ЯЗОК.
показать весь комментарий
09.09.2023 08:58 Ответить
Та ви ще той сексист. Жінки теж люди.
показать весь комментарий
08.09.2023 22:12 Ответить
А вы вмієте читати?Я кажу про "обов'язок".Жінка має служити виключно добровільно.Отакий сексизм.Родить одного,а краще двох діточок, вигодуйте іх груддю - якщо не бажаєте цього робити - вы сексіст.
показать весь комментарий
09.09.2023 09:04 Ответить
Коли вони почнуть народжувати по дві, а краще по три дитини, від українців, тоді й буде у них право служити добровільно. А поки що влада вирішила по іншому. Ну і якщо жінка в декреті, то її не призивають і так.
показать весь комментарий
09.09.2023 09:08 Ответить
Ви,мабудь,не зрозуміли.Це Ви повинні народжувати,щоб жинкі пішли до війська.
показать весь комментарий
09.09.2023 18:47 Ответить
Зеленський сказав, що у нас буде, як в Ізраїлі. ви що, не згодні з верховним??? Це ви ще не зрозуміли нічого.
показать весь комментарий
09.09.2023 20:13 Ответить
Так а я не понял, у нас мобилизованные - крепостные, як в давние имперские времена? Так может им ещё и клеймо ставить будут, шоб уже все знали, шо ото идёт крепостной, которому шаг влево, шаг вправо равносильно расстрелу! Гниды! А может оти вси гниды, шо закрыли свои декларации во главе с Вениславским сами пойдут Родину защищать. К тому же им сам Бог велел ибо они Родину обворовывают без всякого зазрения совести
показать весь комментарий
08.09.2023 22:52 Ответить
До речі хоршу ідею ви підкинули ви плугам народу . Варіанти клейма - За Єрмака або неначасі .
показать весь комментарий
09.09.2023 11:09 Ответить
було би правильно відправити на війну всіх зебілів.
вони ж наголосували
до того ж саме ці люди голосували в попередні роки то за комуністів, то за регіони, то за медвечуків- за ворогів тобто
показать весь комментарий
09.09.2023 12:42 Ответить
показать весь комментарий
09.09.2023 14:04 Ответить
Ну так бери кистень/двустволку и иди воюй с ворами и взяточниками как вариант. А то до войны и взятки и воровство устраивало, а тут вдруг беда прям. Что ж ты раньше не уехал, сипсошник московитский?
показать весь комментарий
10.09.2023 02:25 Ответить
Якшо и дальше так пойдёт, то двустволка и кистень не за горами. А на счёт ,,уехать" так я тут родился тут и помру. И не тебе, спрятавшемуся под американский флаг, давать советы, шо мне делать в СВОЕЙ стране
показать весь комментарий
11.09.2023 18:56 Ответить
Правильно. Нєфіг ото було добровільно (а у нас же жінки мобілізуються лише добровільно) йти країну захищати. Таких треба всіляко чмирити і обмежувати в правах. А от тим хто ховається від воєнкоматів, купує справки - тим шана і почьот.
Бравіссімо! Не знаю - свідомо це робиться, чи полєзні ідіоти, але "результат на ліцо" як то кажуть.
показать весь комментарий
08.09.2023 23:23 Ответить
А как жеж равноправие и все такое? Кто это сказал что 50 летний мужик с брюшком и гипертонией может жить в окопе, а 20 летняя дамсель не может? Пусть идут в снайпера, медсестры или в дроноводителей хотя бы. Думаю пора закручивать гайки и ЕС и остальным беженцо-принимателям. Давайте будем откровенны и скажем что тем кто не живёт на линии фронта автомобили и автобусы в 20 и более раз опаснее ракет и швхидов, хватит уже доить бюргеров и тд, пусть лучше они на фронт средства отправят
показать весь комментарий
09.09.2023 00:35 Ответить
50 летний мужик рожать не может,а если девочек отправить на войну,кто рожать будет и в каком психическом и физическом состоянии эти женщины вернуться,если вообще вернуться?Ты рожать будешь что ли
показать весь комментарий
09.09.2023 02:13 Ответить
Хто народжувати буде і від кого, якщо ви з'ї..лись в Англію?
показать весь комментарий
09.09.2023 09:22 Ответить
Та никто уже рожать не будет вообще, успокойтесь))) Украина давным-давно вымирает, никто тут не рожает. Ваш вклад в рождаемость околонулевой. Если бы мужчины так же воевали, как вы рожаете - Украины уже бы сто лет как не существовало.
показать весь комментарий
09.09.2023 19:16 Ответить
А ДЛЯ ДИПЛОМАТОВ НЕТ !?)
показать весь комментарий
09.09.2023 02:57 Ответить
Давно пора, только не мед персоналу а всем бабам, может и война быстрее закончится когда вой подымут
показать весь комментарий
09.09.2023 04:45 Ответить
знавець, курва. ти ж, позавчора говорив протилежне? непотріб зелений.
показать весь комментарий
09.09.2023 09:40 Ответить
Воняет совком...
показать весь комментарий
09.09.2023 09:44 Ответить
Хто хотів - вже поїхав. Інші - терплять.
показать весь комментарий
09.09.2023 12:32 Ответить
Вільні люди в вільній країні! От дивлюся із заздрістю!
показать весь комментарий
09.09.2023 13:53 Ответить
хай розкаже, де його 2 сина, обидва призивного віку