7856 посетителей онлайн
19 156 230

Эмоционально я готов к длительной войне, - Зеленский

зеленський

Президент Владимир Зеленский заявил, что эмоционально готов к продолжительной войне против России.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом он рассказал в интервью The Economist.

"Я должен быть готов, моя команда должна быть готова к длительной войне, и эмоционально я готов", - сказал Зеленский.

Также глава государства отметил изменение настроения некоторых западных партнеров Украины.

"У меня есть такая интуиция, я читаю, слышу и вижу их глаза, когда они говорят "мы всегда будем с вами". Но я вижу, что его или ее нет здесь, не с нами", - добавил он.

Топ комментарии
+65
Все логічно. Війна не закінчується, бо хтось на ній заробляє. Бариґи і мародери на крові. Десь я це чув від цього самого оратора. 🤔 А якщо серйозно, то це справлі вигідно діючій владі. Бо хто б що не заявляв, але Конституція забороняє вибори під час дії воєнного стану. Хоча війна і так триває 9 років. І це таки тпивала війна. Просто дехто цього не помічав. Чи не той самий оратор? 🤔 А 25 відсотків знали, що війна буде довгою. Говорили про це. Тільки інші чути не хотіли.
показать весь комментарий
11.09.2023 10:50 Ответить
+61
готовий?ви готові утилізувати все населення країни??тому за вас гальмується передавання зброї??тому ви з гетьманцевим знищуєте населення і економіку,тому ви блокуєте декларування???гниди
показать весь комментарий
11.09.2023 10:41 Ответить
+52
Під коксом по барабану, воно може й готове. Вибори проводити не треба, не призовуть, живе на повному держзабезпеченні..чому й ні??? Бо воно знає, із закінченням війни йому з поплічниками звізда буде.
показать весь комментарий
11.09.2023 10:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
показать весь комментарий
11.09.2023 16:09 Ответить
шо за фівапролд?
показать весь комментарий
11.09.2023 16:55 Ответить
А я не очень. Хотелось бы пожить еще нормальной жизнью...
показать весь комментарий
11.09.2023 16:13 Ответить
нехай емоційно готується до тривалого тюремного ув'язнення, довічного.
показать весь комментарий
11.09.2023 16:25 Ответить
Коли англійська королева Єлизавета І посвятила пірата Дрейка у рицарі після грабунку ним іспанських колоній в Америці, то вона дуже добре усвідомлювала, чим все це закінчиться. І англійці розпочали підготовку до вторгнення іспанців.
А ЗЕ не розумів, чим закінчиться його Кримська платформа, коли Порошенко програв битви Путіну під Іловайськом і Дебальцеве. Тому всі складні проблеми треба було залишити наступним поколінням політиків, а не лізти піаритись заради рейтингу, наступаючи на мозолі російському керівництву, яке не менше від ЗЕ прагне підвищити свій рейтинг. От і маємо результат.
показать весь комментарий
11.09.2023 16:39 Ответить
І скільки українських воїнів загинуло під Іловайськом і Дебальцеве, всі добре знали. Інформація про втрати була цілком відкритою, "емоційно" її ніхто не приховував.
показать весь комментарий
11.09.2023 16:48 Ответить
Наполеон,тебе це англійська королева розповіла?Чи рюзький відмедь?Не хвилюйся,санітарів вже кличут.
показать весь комментарий
11.09.2023 16:55 Ответить
Війни на пустому місці не починаються. Тільки одні розуміють механізм конфлікту і скеровують його розвиток, а інші "перемагають".
показать весь комментарий
11.09.2023 17:00 Ответить
Як завжди купа однотипних ботів з коментарями на кшталт "усе пропало, ворують, Земля плоска". Завдяки Українському Народові, справжнім друзям України таких, як Джонсонюк, Жоржина Милонюк, Байдененко, Зеленському та всіх патріотів України-Матері буде поборений ворог. Так, великими втратами і ще не скоро, але поборений. А руzкі паразити рано чи пізно самі почнуть себе їсти. Слава всім причетним до наближення перемоги! Вона неодмінно буде.
показать весь комментарий
11.09.2023 16:39 Ответить
Тобто всі розумово відсталі і не розуміють геніальності стратегії грабування країни призначенцями зелі? І святий байден, який на кую крутив Ленд-Ліз, абрамси, ракети, щоб було побільше втрат?
Йди "не лохам" такі казки розповідай!
показать весь комментарий
11.09.2023 16:50 Ответить
Можливо, якщо як мантру озвучують кацапську пропаганду, при тому, що ця сама "більшість" ховається в Європі
показать весь комментарий
11.09.2023 16:58 Ответить
Яка пропаганда? Де пропаганда? Зе-слуги не крадуть? Зе-слуги зробили власне виробництво чогось? Байден надав потрібний тип зброї?

Може Зеля і є кацап, а ти дешевий бот?
показать весь комментарий
11.09.2023 17:06 Ответить
в точку! Дешевий, бо тільки сьогодні зарегився
показать весь комментарий
11.09.2023 18:48 Ответить
Можете навести приклад "емоційно" виграної війни? Якийсь приклад з історії.
показать весь комментарий
11.09.2023 16:52 Ответить
навіщо Зебздо ставити поряд з патріотами? воно відкрило двері ворогу і чекало в бункері, тому й не втекло... а зараз робить усе, щоб поведінкою своєї мародерської банди зірвати поставки зброї та зіпсувати стосунки з нашими партнерами.. Зебздо- ворог.
показать весь комментарий
11.09.2023 17:26 Ответить
Про лендліз - не зрозуміло.

Республіканська партія - це як в нас опозиція. наприклад ЕС
Демократичная партія - це як в нас Слуга Народу, зі своїм президентом

Республіканська партія в січні 2022 запропонувала лендліз для України
Термін дії закона - поки не закінчиться конфлікт розпочатий в 2014 році
Президент США - надає уряду Україні, військову допомогу
та звітує перед Конгресом, яка допомога була надана
Для України, прибрали умови повернення наданої зброї через 5 років, та не встановили нового строку.
Також прибрали вимогу оплатити видатку за втрачену, пошкоджену техніку та амортизацію

Демократична партія, прийняла закон в квітні - майже через 2 місяці після початку війни.
Скоротила термін дії - до 1 жовтня 2023.
Та прибравши звітування президента, щодо наданої допомоги.

Чому це було зроблено?
Здається що перший варінт більше відповідав інтересам України.
Тому що через 3 тижні, лендліз перестане діяти, а конфлікт 2014 року переріс у війну - та не закінчиться за 3 тижні.

Якщо б піклувались про допомогу, то
- не втратили би 4 млрд допомоги на зброю в 2022 році, котрі повернулись в бюджет
- через 3 тижні, скоріш за все ще 2-3 млрд допомоги на зброю буде повернути в бюджет за 2023 рік
- задіяли би лендліз, хоча б для передачі снарядів, мін, ракет, патронів, аптечорк, пайків та іншого, за котрі не треба платити оренду, та Україна позбавлена вимоги відшкодовувати вартість використаного
це знизило би навантаження на программу PDA по якій інколи передають важку техніку

Варіант?

P.S.
Ціна Bradley = 2.4млн, на 4млрд котрі втратили, виходить 1650шт
поставлено десь 200шт
показать весь комментарий
11.09.2023 18:33 Ответить
Все зрозуміло! Папірець підписан, а дій нема. Зате багато пропогандонів з різних сторін розповідають про "всього достатньо". А жодного абраса ніде не їздить. То занадто важкий, то двигун не той, то паливо не те, то екіпаж не такий, то броня секретна, то потрібно з нуля зробити і тд і тп. А ви гиньте, гиньте ще, гиньте більше, війна надовго...
показать весь комментарий
11.09.2023 20:18 Ответить
По лендлізу - це "небажання" Українського президента, а потім якби запит був відхилений,
то "небажання" американського президента

Не використання 4млрд в 2022, та 2-3 в 2023 - це "небажання" американського президента
показать весь комментарий
11.09.2023 20:36 Ответить
І куди все те бабло вони забрати хочуть? На той світ? Так воно там не потрібне. Воно емоційно готове до тривалої війни. Чмо сране. Боневтік Гундосович.
показать весь комментарий
11.09.2023 16:59 Ответить
В бункері тепло і світло, запас мівіни та інших продуктів на віка. Так що сидіти можна довго.
показать весь комментарий
11.09.2023 17:22 Ответить
... і можна не бритися - не митися,в засалених зручних спортивках і кросах на закордонні офіційні прийоми кататися, колупаючись в носі...бабло в офшори вливається шаленими темпами, скумбрія і предки в повній фешенебельній безпеці, коксом свіженьким єрмак балує - ВІН ГОТОВИЙ, АВЖЕЖ.
показать весь комментарий
11.09.2023 17:34 Ответить
Т.е. он и его команда готовы дальше отправлять на смерть без экипировки, снаряжения, боеприпасов и в это время дальше воровать на закупках и договорняках?
показать весь комментарий
11.09.2023 17:51 Ответить
ЗНАЙОМІ СЛОВА, до БОЛЮ знайомі! Слова про ГЛАЗА. "Високу" глазну спеціалізацію ми вже відчуваємо з 2019р. Чи не так, шановні? Знаємо до чого це призвело і яким "праведним" шляхом 2019-2021рр це відбувалося! А наразі маємо готовність (незрозуміла кваліфікація) продовжувати нездарну діяльність?
показать весь комментарий
11.09.2023 17:57 Ответить
Перехід від імперії до окремих націй - складний процес. Можна було б йти через науковий сектор, поступово формуючи нову реальність. І Збігнєв Бжезінський задав тут непоганий темп. Але Росія і Україна чомусь вирішили йти шляхом дуже простих рішень, висунувши дуже схожих вождів.
Що можуть "на полі бою" вирішити дурні, які не можуть розібратися, ким були Рюрик, Аскольд і Дір? І що Ярош і Порошенко - це українські версії Мініна і Пожарського? І скільки десятиріч чи століть ці дурні зібралися воювати?
показать весь комментарий
11.09.2023 18:00 Ответить
Звісно ж знаєш що готовий бо точно знаєш, що будеш живий і ніхто тебе і пальцем чипати не буде і ракети на твою голову 100% ніколи не впадуть і куля випадкова не прилетить.
Це стосується і будь-кого із ОПи - хто-небудь чув щоб постраждав хоча б хтось один із них?
Знають що їхня дупа захищена і можна впевнено базікати про "готовий до тривалої війни"!
показать весь комментарий
11.09.2023 18:38 Ответить
🔴БЕРЕЗА: Банковая ОБМАНЫВАЕТ ЗЕЛЕНСКОГО! Ермак скрывает ГРЯЗНЫЕ СХЕМЫ. ОБОРОНКУ для ВСУ ПРОВАЛИЛИ
https://www.youtube.com/watch?v=py-oV5bfjh4
показать весь комментарий
11.09.2023 18:55 Ответить
угу, вот чего то сразу мне представилось - ЗЕленая муха сидящая на тракторе, и всем жужжит, как она тяжело "пашет". та иди уже нах.., разбойник, вместе со своей сворой бездарей и хапуг, из за вас столько людей погибло и пострадало...
показать весь комментарий
11.09.2023 20:23 Ответить
он готов, сидя в бункере... а остальные???
показать весь комментарий
12.09.2023 02:51 Ответить
Страница 3 из 3