11245 посетителей онлайн
8 059 11

Полицейский ранен в Киеве во время задержания вооруженного злоумышленника

полиция

В ходе задержания вооруженного злоумышленника был ранен киевский полицейский.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на департамент коммуникации Нацполиции.

Как отмечается, при задержании подозреваемого в особо тяжком преступлении последний нанес ножевое ранение правоохранителю, но это не помешало сотруднику полиции надеть на нападающего наручники.

Фигурант задержан в порядке ст. 208 Уголовного процессуального кодекса Украины. На месте работает следственно-оперативная группа. Правоохранителю оказывается медицинская помощь.

Топ комментарии
+4
Зато злочинся надіюсь не поранено?
показать весь комментарий
12.09.2023 07:33 Ответить
+3
А поліціянт гуманіст, побачив ножа, стріляти не став....
показать весь комментарий
12.09.2023 07:29 Ответить
+3
починаю срач
поліцейський сам, одноосібно затримував озброєного злочинця
він дурак, чи бессмертнмй???
і чи це правда взагалі, що сам
а що, копи можуть лиш в спину стріляти???
по ногах ні????
може коп і молодець але інфи про подію ноль
тобто не ве так як пишуть змі
а як що недоговорюють то 100% купа косяків, непрофесіоналізм і ще хузнащо
показать весь комментарий
12.09.2023 08:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А де срач проти поліціянта?
показать весь комментарий
12.09.2023 06:59 Ответить
А поліціянт гуманіст, побачив ножа, стріляти не став....
показать весь комментарий
12.09.2023 07:29 Ответить
він ще получе люлей від своїх колег, за те що вліз в не свою справу.
і що не спитав, можна чи не можна було затримувати
показать весь комментарий
12.09.2023 08:58 Ответить
починаю срач
поліцейський сам, одноосібно затримував озброєного злочинця
він дурак, чи бессмертнмй???
і чи це правда взагалі, що сам
а що, копи можуть лиш в спину стріляти???
по ногах ні????
може коп і молодець але інфи про подію ноль
тобто не ве так як пишуть змі
а як що недоговорюють то 100% купа косяків, непрофесіоналізм і ще хузнащо
показать весь комментарий
12.09.2023 08:55 Ответить
О, тепер все Ок. Дурдом прокинувся: Наполеони, Енштейни, експерти, "професіонали" на горшок сходили, пігулки випили і приступили обсирати копа.
показать весь комментарий
12.09.2023 09:08 Ответить
хочу зауважити що пораненого копа ніхто не обсирав
а сказав я що інфи ноль!!!!
а це означає що не все так просто......
і навіть написав що коп, може й молодець
але коли допис читає чмо, воно шукає не повну інфу а лиш те що тому чмо треба
ось приблизно так...
а пігулок не пив, йду на ранішню каву...
показать весь комментарий
12.09.2023 09:18 Ответить
З твого допису я зрозумів, що ти пігулок не пив, а даремно, режим є режим, дотримуйся.
показать весь комментарий
12.09.2023 10:36 Ответить
Зачем? Новость ни о чём. Ну можно ещё написать про провалившийся канализационный люк
показать весь комментарий
12.09.2023 11:00 Ответить
ЩО ЗА ЗЛОЧИН !? ДЕ ФОТО ЗЛОВМИСНИКА !? ПУТІНА ПОКАЗУВАТИ МОЖНА, А ЦЬОГО НІ !!!???
показать весь комментарий
12.09.2023 07:30 Ответить
Зато злочинся надіюсь не поранено?
показать весь комментарий
12.09.2023 07:33 Ответить