11035 посетителей онлайн
8 349 20

Ночью враг ударил 4 ракетами С-300 по гражданскому предприятию в Харькове

харків

Минувшей ночью, около 0:30, враг нанес ракетный удар по г. Харькову. Зафиксировано попадание 4 управляемых ракет ЗРК С-300 по зданию гражданского предприятия. Произошел пожар.

Об этом сообщил в телеграм-канале глава Харьковской ОВА Олег Синегубов, передает Цензор.НЕТ.

Он также напоминает, что вчера около 11:10 россияне нанесли по Харькову удары 5 крылатыми ракетами комплекса "Искандер К". Повреждены здания гражданских предприятий, частные жилые дома, произошли пожары. Получили ранения 6 гражданских мужчин. Они госпитализированы в состоянии средней тяжести.

Также отмечается, что за прошедшие сутки враг обстреливал населенные пункты Харьковского, Богодуховского, Чугуевского, Купянского и Изюмского районов области.

"Около 11:30 между селами Глубокое и Стрелечье Харьковского района российские оккупанты нанесли удар управляемой противотанковой ракетой по гражданскому автомобилю. Мужчина и женщина, находившиеся в автомобиле, погибли на месте. Еще один мужчина 72 лет получил ранение. Госпитализирован в тяжелом состоянии", - говорится в сообщении.

В результате обстрела с. Петропавловка Купянского района получил ранение гражданский мужчина 23 лет.

Также под огнем врага в течение суток находились села Хатное и Подолы Купянского района, пгт Казачья Лопань Харьковского района, с. Шейковка Изюмского района, с. Ивашки Богодуховского района, г. Волчанск Чугуевского района и другие населенные пункты. Повреждены частные дома, хозяйственные постройки, торговые помещения, произошли пожары.

Продолжается разминирование. За минувшие сутки пиротехники ГСЧС обследовали более 3,7 га территории и обезвредили 84 взрывоопасных предмета.

Топ комментарии
+8
Для чого таке писати взагалі? Щоб створити наритив, що харків'яни суцільно ватні алкаші і пофігісти? Ви взагалі розумиєте, що по таким і подібним поодиноким випадкам створюєте хибне враження про всіх! Поживить під вибухами а потім розмірковуйте як ви себе будете вести, а не засуджувати зверхньо інших. Я з Харкова і ми звикли до тривог, бо вони майже цілодобово у нас. Неможливо цілий день та ніч (кожного дня) бігати в укриття, бо так, як у нас лунають сирени, взагалі треба всю добу сидіти в укритті
показать весь комментарий
17.09.2023 09:52 Ответить
+8
показать весь комментарий
17.09.2023 10:51 Ответить
+7
***** смешно! Смешно ****! Ты приезжай в Харьков, искупаешься в карьере, погуляешь по центральному парку, все красиво! В Дании хорошо и тихо?
показать весь комментарий
17.09.2023 09:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Нажаль,знаю таких земляків ,котрі вже життя прожили в Харкові((Подзвониш ,про справи спитаєш,а вони нічого "нє слишалі,пузирьок раздавілі,оце ж трохи упили,вчєра на озєрє в кар'єрє купалися"(((
показать весь комментарий
17.09.2023 09:25 Ответить
Про "справи" по телефону нельзя говорить. А то уууу...
показать весь комментарий
17.09.2023 09:30 Ответить
Для чого таке писати взагалі? Щоб створити наритив, що харків'яни суцільно ватні алкаші і пофігісти? Ви взагалі розумиєте, що по таким і подібним поодиноким випадкам створюєте хибне враження про всіх! Поживить під вибухами а потім розмірковуйте як ви себе будете вести, а не засуджувати зверхньо інших. Я з Харкова і ми звикли до тривог, бо вони майже цілодобово у нас. Неможливо цілий день та ніч (кожного дня) бігати в укриття, бо так, як у нас лунають сирени, взагалі треба всю добу сидіти в укритті
показать весь комментарий
17.09.2023 09:52 Ответить
Я не написав з якоюсь метою,а написав про конкретний випадок.Висновок можете робити який завгодно,але це лиш один, мабуть,негативний приклад.Чому ви вирішили ,що я брешу чи переслідую якусь мету?(((Чому засуджую саме цих?Та тому що їх четверо:двоє старих і двоє 40річних сина алкаша,котрим ніяким боком до війни(
показать весь комментарий
17.09.2023 15:40 Ответить
зрозумійте, що такими прикладами створюється наратив про всіх. Та і у людей вихідний, можуть і відпочити, але у нас спочатку вибухи а потім сирени включаються
показать весь комментарий
17.09.2023 17:55 Ответить
Я ще раз вам кажу,що не мав жодної мети зробити загальну картину.
показать весь комментарий
17.09.2023 18:45 Ответить
знаю де вдарило по якому підприємству. там ще коли артилерийські обстріли були - цілими днями гатили кожні 2 хвилини приліт, потім туди гатили градами, потім касетними.... але зрозуміло, що там давно нічрого цікавого немає... гатититуди равноцінно гатити по туалету в селі
показать весь комментарий
17.09.2023 13:16 Ответить
***** смешно! Смешно ****! Ты приезжай в Харьков, искупаешься в карьере, погуляешь по центральному парку, все красиво! В Дании хорошо и тихо?
показать весь комментарий
17.09.2023 09:58 Ответить
Швейцарія
показать весь комментарий
17.09.2023 10:51 Ответить
Дякую!
показать весь комментарий
17.09.2023 11:13 Ответить
так і шо не так. я на саржин під час артобстрілу ходив. цілий день над головою літали подарунки з 5 ранку до 18 вечора. і таке було тижнями. коли винищувачі скинули декілька авіабомб по 500 кг і прилетіла стайка калібрів, та викинула й мене й все з будинку - вирішив,ю що моє життя дорожче за все що було. та й саме воно й залишилося окрім рюкзаку та якихось вцілілих документів. так що розумію про що кажу
показать весь комментарий
17.09.2023 13:22 Ответить
Ти вивчи українську,а може я й приїду.В Швейцарії все добре і спокійно.Колеги,що працюють зі мною,зобов'язані раз в рік йти в військо.На питання: а якщо війна,то жоден не сказав що звалить,а просто підуть,як йдуть на роботу.
показать весь комментарий
17.09.2023 15:42 Ответить
показать весь комментарий
17.09.2023 10:51 Ответить
Невже гахнули по стратегічному підприємству з виготовлення бруківки? Так можна і нарватись!
показать весь комментарий
17.09.2023 11:07 Ответить
Так , це правда
показать весь комментарий
17.09.2023 11:29 Ответить
Існує ЄДИНИЙ СПОСІБ протидії ракетним обстрілам Росії- це ракетні обстріли у відповідь. Причому своїми ракетами, щоб маразматичні Байдени не вказували, куди стріляти, а куди ні. Для цього збудувати в Карпатах, а точніше в Прикарпатті, підземний завод по виготовленнню ракет, щоб не страшна була навіть атомна бомба. Подібний приклад в історії вже був, коли німці під час Другої світової війни цілком успішно на підземному заводі ( гора Кроненберг) виготовляли ракети ФАУ-2. Це дорого, але інших варіантів просто не існує. Коли ракети почнуть вибухати по всій Росії, тільки тоді ракетні атаки України припиняться. Україна володіє ракетними технологіями. Досвід будівництва тунелів в Карпатах в України є: збудували ж новий тунель до станції Волівець. Та й в часи Радянського Союзу в Карпатах в Делятині і в Криму поблизу Феодосії побудували систему бункерів всередині гір де зберігалася ядерна зброя СРСР. Ці бункери могли витримати бомбардування атомною бомбою. Бункер у Делятині, який використовувався ЗСУ, вже пробували обстрілювати ракетами типу "Кинджал"московські вурдалаки, але безрезультатно. Всі інші спроби десь на території України побудувати завод приречені на провал, бо будуть знищуватися російськими ракетами.
До речі,німці в 1944 році в період найлютіших килимових бомбардувань промислових центрів Німеччини авіацією союзників побудували 130 підземних заводів, де виготовлялися тисячі ракет Фау-1, Фау-2, авіаційні двигуни, проводилися розробки ядерногї зброї.
Аналогічно, під час Другої світової війни військова промисловість Великобританії була розміщена під землею. Зокрема авіаційні двигуни виготовлялись на підземному заводі.
Скільки підземних заводів побудував в Україні режим Боневтіка- Шлемазла ( насправді, Бєні Бородатого)?
показать весь комментарий
17.09.2023 11:41 Ответить
Щоб не слухати Байдена, треба щоб виборці були не маразматичними і не голосували по-пріколу.
показать весь комментарий
17.09.2023 12:40 Ответить
якщо б виборці вибрали іншого, то Байден, Меркель і Макрон заставили б давно підписати Мутняк-3 вже з повною капітуляціею.
показать весь комментарий
17.09.2023 13:13 Ответить
а зараз що
показать весь комментарий
17.09.2023 14:52 Ответить
Чомусь кацапи луплять ракетами по Холодній Горі.
показать весь комментарий
17.09.2023 13:56 Ответить