9816 посетителей онлайн

В оккупированном Мелитополе жители не могут нормально пользоваться WhatsApp, - мэр

мелитополь

В Мелитополе Запорожской области оккупанты усиливают информационную блокаду, жители не могут нормально пользоваться WhatsApp.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщил мэр города Иван Федоров.

"Со вчерашнего дня жители в оккупации не могут нормально пользоваться WhatsApp. Позвонить родным и близким на подконтрольную территорию Украины невозможно", - сказал он.

Кое-кто не может отправить и получить смс или вообще войти в программу.

"Страна-агрессор еще раз показывает настоящее лицо террора: то, что не удается подслушать или подсмотреть, - блокируют", - добавил Федоров.

Топ комментарии
+12
Біда та й годі!
Але чомусь здається, у них і більших проблем - вище маківки!
показать весь комментарий
17.09.2023 19:17 Ответить
+7
Користуються. Кому треба, дуже навіть користуються, і результати цієї роботи гарно видно згори, з Мавіків. Сервера whatsapp'у фізично знаходяться не в рашці, оскільки цей програмний продукт належить пейс-буку сЦукерберга, це раз. Розмови в чатах шифруються (на відміну від рашистського Тєлєґрамма), це два. Навряд чи американці дадуть кассабам ключі шифрування на запити ФСБ. Це не абсолютний захист, проте інформація тактичного і стратегічного рівня через цей додаток і не передається. Лише оперативна на локальних ділянках, на пернхоплення і дешифрування якої піде час, з плином якого всі отримані дані вже будуть неактуальні
показать весь комментарий
17.09.2023 20:03 Ответить
+6
Прямо навіть і уявити страшно - скільки вони ще протягнуть без ватцапа.
ООН розгляне це питання?
показать весь комментарий
17.09.2023 20:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Біда та й годі!
Але чомусь здається, у них і більших проблем - вище маківки!
показать весь комментарий
17.09.2023 19:17 Ответить
зато - біндэр нєту!!
показать весь комментарий
17.09.2023 19:19 Ответить
Чесно кажучи навіть не здогадувався що в Україні ще користуються Вацапом. Може в Мелітополі ще й Аска у фаворі?
показать весь комментарий
17.09.2023 19:21 Ответить
Користуються. Кому треба, дуже навіть користуються, і результати цієї роботи гарно видно згори, з Мавіків. Сервера whatsapp'у фізично знаходяться не в рашці, оскільки цей програмний продукт належить пейс-буку сЦукерберга, це раз. Розмови в чатах шифруються (на відміну від рашистського Тєлєґрамма), це два. Навряд чи американці дадуть кассабам ключі шифрування на запити ФСБ. Це не абсолютний захист, проте інформація тактичного і стратегічного рівня через цей додаток і не передається. Лише оперативна на локальних ділянках, на пернхоплення і дешифрування якої піде час, з плином якого всі отримані дані вже будуть неактуальні
показать весь комментарий
17.09.2023 20:03 Ответить
То це зараз якийсь сугубо нішевий продукт?
показать весь комментарий
17.09.2023 20:36 Ответить
В європах всі на ватсапі сидять.
Тут мабудь трохи не про те. Кацапи намагаються видавити користувачів з мессенджера який не можуть контрлювати в месенджер, який можуть контролювати.
показать весь комментарий
17.09.2023 20:55 Ответить
Я просто не в курсі. Просто пам'ятаю, що він колись у нас був повселюдно а потім потихеньку зник.
показать весь комментарий
17.09.2023 21:00 Ответить
Бо в нас більше вайбер популярний.
показать весь комментарий
17.09.2023 22:34 Ответить
Але як на мене, то краще вацап, аніж той підозрілий телеграм. На Росії вацапом теж користуються, принаймні, у моєї тітки з Москви він встановлений.
показать весь комментарий
17.09.2023 22:37 Ответить
А чим тепер користуються в Україні??
показать весь комментарий
17.09.2023 21:47 Ответить
Вайбер, Тєлєґрамм. А Whatsapp на 3му місці по популярності, а може і нижче. За сивобородий Скайп взагалі мовчу
показать весь комментарий
17.09.2023 23:48 Ответить
Не тільки в Мелітополі, у Луганську теж.
показать весь комментарий
17.09.2023 19:23 Ответить
Там скрізь, де руzня контролює мережі
(і у Донецьку також).

Було 3 дні тому -

https://www.epravda.com.ua/rus/news/2023/09/15/704349/ Економічна правда

После появления каналов: в России могут заблокировать WhatsApp

Депутаты российской Госдумы предлагают заблокировать приложение WhatsApp на территории РФ.
показать весь комментарий
17.09.2023 22:05 Ответить
Страшне!
показать весь комментарий
17.09.2023 19:26 Ответить
показать весь комментарий
17.09.2023 19:28 Ответить
Потрібно переходити на телефакси…
показать весь комментарий
17.09.2023 19:32 Ответить
Нехай прапорцями ''семафорять''
показать весь комментарий
17.09.2023 19:36 Ответить
Ну так що тепер, обісратися? А що там ще нема?
показать весь комментарий
17.09.2023 19:33 Ответить
Головне, щоб касетні б/п долітали.
показать весь комментарий
17.09.2023 19:45 Ответить
ніхерасобі!
показать весь комментарий
17.09.2023 20:04 Ответить
Прямо навіть і уявити страшно - скільки вони ще протягнуть без ватцапа.
ООН розгляне це питання?
показать весь комментарий
17.09.2023 20:11 Ответить
Да они там Телегой пользуются ,
показать весь комментарий
17.09.2023 20:23 Ответить
Михайло, дуже гарно що озвучив таку проблему, а не тримав у собі.
показать весь комментарий
17.09.2023 20:28 Ответить
Це не той
показать весь комментарий
17.09.2023 21:25 Ответить
Я мера Українського Мелітополя мав на увазі.
показать весь комментарий
18.09.2023 09:43 Ответить
Мер - Іван
Михайло - міністр
показать весь комментарий
18.09.2023 10:05 Ответить
Не на часі, після Перемоги України нагородами обміняються.
показать весь комментарий
18.09.2023 14:01 Ответить
А десь немає світла, води та газу ...
показать весь комментарий
17.09.2023 20:36 Ответить
Звучит, как это - самая главная проблема в Мелитополе.
показать весь комментарий
17.09.2023 21:23 Ответить
Та піх!!!