6331 посетитель онлайн
25 751 49

Путин снова заявляет, что готов к переговорам для завершения войны

ван,путін

Президент страны-агрессора Владимир Путин во время встречи с топ-дипломатом Китая Ван И в Санкт-Петербурге в очередной раз заявил, что готов к переговорам по завершению развязанной им агрессивной войны против Украины.

Об этом сообщили в МИДе Китая, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

В дипломатическом ведомстве Китая отметили, что в ходе переговоров стороны обменялись мнениями по поводу текущей международной и региональной ситуации.

"Относительно украинского вопроса Путин подтвердил готовность России решить этот вопрос путем диалога и переговоров", - говорится в сообщении.

В нем также отмечается, что российский диктатор заявил о готовности его страны сотрудничать с Китаем, "чтобы защищать международную честность и справедливость", и рассказал о неэффективности санкций, влияние которых Россия уже якобы преодолела.

По мнению хозяина Кремля, российская экономика в текущем году начала восстанавливаться и нормально функционировать.

Как следует из сообщения, в ходе разговора Путин постоянно расхваливал Китай и его лидера Си Цзиньпина, инициированные Пекином глобальные проекты, такие как "один пояс, один путь", и неоднократно отмечал готовность России поддерживать тесную координацию и сотрудничество с Китаем.

Китайский топ-дипломат в свою очередь отметил укрепление взаимного доверия между двумя странами и сказал о готовности Китая углублять практическое сотрудничество с Россией.

Топ комментарии
+44
Переговори по-кацапськи - це коли кацапи говорять, всі інші - виконують.
Умови-то незмінні: демілітарізація, денацифікація, відмова від НАТО, "свобода (русского) вєроісповєданія", визнання "нових тєрріторіальних рєалій".
показать весь комментарий
21.09.2023 09:06 Ответить
+37
Ми зранку помітили як нас запрошували на перемовини. А де-не-де і відчули його вогняне, палке бажання до переговорів. Коли ти вже здохнеш, уйобок кончений?
показать весь комментарий
21.09.2023 09:09 Ответить
+23
ранкова пропозиція до миру ...як вам ? ракетами сильні але в цю гру можна грати в обидві сторони
показать весь комментарий
21.09.2023 09:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Переговори по-кацапськи - це коли кацапи говорять, всі інші - виконують.
Умови-то незмінні: демілітарізація, денацифікація, відмова від НАТО, "свобода (русского) вєроісповєданія", визнання "нових тєрріторіальних рєалій".
показать весь комментарий
21.09.2023 09:06 Ответить
А Китай подумки мапу перекроїв))
показать весь комментарий
21.09.2023 09:08 Ответить
Любимая поговорка *****: *Мы говорим одно, а делаем другое-ето рузкая смекалка*. Еще одна любимая его поговорка: *Цап-царап. Курочка по зернышку тук-тук-тук*. Тоесть захватил кусок территории и обявил перемирие. Потом опять цап-царап кусок территории и опять выклянчить перемирие....
показать весь комментарий
21.09.2023 10:49 Ответить
Піду поставлю свічку, щоб скоріше він до пекла
показать весь комментарий
21.09.2023 12:35 Ответить
Ботоксная полторашка Бреше як дихає. А дихає часто.

Президент московії володимир люциферович постійно бреше, як і його куратор, занепалий ангел - сатана. Дід бабаєв неодноразово заявляв журналістам, що держава не має жодного стосунку до приватної військової компанії «Вагнера, яка воює у Сирії та в Україні під Бахмутом. Після стресу і нервового зриву, пов'язаного з заколотом Євгена Пригожина і походом «зеків» на Москву, обнуленіш «чесно» зізнався, що «фінансування «вагнеру» за рік російським платникам податків обійшлося 86 мільярдів рублів».

Колишній офіцер КДБ багато разів відверто брехав Главам західних держав, що армія Сергія Хуже нетовича Шойгу не брала участі в захопленні українського Криму, і російських військ на сході Донбасу немає. Минув рік після анексії українського Криму та Верховний Головнокомандувач «другої за чисельністю армії у світі» на прес-конференції заявив, що особисто наказав окупувати Кримський півострів.

В інтерв'ю німецькому телеканалу «ARD» «збирач земель та морів росіянських» заявив:

«Так, я не приховую, звичайно, цей факт, ми ніколи його не приховували: наші Збройні Сили, щиро скажемо, блокували Збройні Сили України, розквартовані в Криму…». Нескінченна брехня є домінуючую скріпою вмираючої імперії.

Після повернення Криму до «рідної гавані» та приєднання до російської федерації руїн міста Маріуполя, громадяни Великої Імперії отримали можливість відпочивати на найкращих курортах африканських країн: Конго, Ефіопії та Уганди.

За правління обнуленого президента також значно зріс добробут народу і багато громадян отримали від Уряду подарунок - легковий автомобіль «Лада - Калина». Заради справедливості слід зауважити, що машину «на шару» отримують не всі росіяни, а лише ті, яким «катафалк» привіз додому чорний поліетиленовий пакет із фрагментами чоловіка чи сина, який загинув, звільняючи Україну від «укрофашиздів». Загалом за 490 днів «спецоперації» путіна в Україні чоловіче населення московії скоротилося на 229 000 одиниць.

За останні три століття угрофіни та мокша ініціювали 53 війни та збільшили свою територію у сім разів. Приблизно кожні десять років кремль починає військові дії на чужих територіях, мотивую свою агресію «міжнародним інтернаціональним боргом».
показать весь комментарий
21.09.2023 12:53 Ответить
Мабуть двійники нарешті спіймали та зажали у бункері оригінального діда.
показать весь комментарий
21.09.2023 09:07 Ответить
птн пнх
показать весь комментарий
21.09.2023 09:07 Ответить
ранкова пропозиція до миру ...як вам ? ракетами сильні але в цю гру можна грати в обидві сторони
показать весь комментарий
21.09.2023 09:08 Ответить
как тікі ***** з України , виплатить контрибувіі , так і буде закінчення війни
показать весь комментарий
21.09.2023 09:08 Ответить
показать весь комментарий
21.09.2023 09:09 Ответить
Ми зранку помітили як нас запрошували на перемовини. А де-не-де і відчули його вогняне, палке бажання до переговорів. Коли ти вже здохнеш, уйобок кончений?
показать весь комментарий
21.09.2023 09:09 Ответить
роZія нахабно і протиправно привласнила собі місце СРСР в Організації Об'єднаних Націй і Раді безпеки ООН...у чому проблема вигнати цих покидьків і не пускати їх у залу засідань?
показать весь комментарий
21.09.2023 09:15 Ответить
Нафтодоларові валізки гаспада нєгри з оон не хочуть втрачати, от в чому проблємка.
показать весь комментарий
21.09.2023 09:30 Ответить
Там проблема виникає у тому що у цьому випадку всі резолюції РБ ООН прийняті за період перебування там Росії будуть вважаться недійсними І решта членів РадБезу не хочуть виглядіть ідіотами
показать весь комментарий
21.09.2023 09:34 Ответить
переговори з куйлом - це втрата територій ,або продовження війни у випадку не згоди визнати окуповані території рашистськими.Тільки капітуляція,виведення рашистської 3,14дерасні з територіїУкраїни і виплата репарацій за завдану шкоду війною
показать весь комментарий
21.09.2023 09:17 Ответить
-"щоб захищати міжнародну чесність і справедливість".Отже велика ядерна країна може напасти на слабшого сусіда зруйнувати економіку, вбити громадян, а потім диктувати свої умови! Якщо це міжнародна чесність -то нехай він іде нафіг з такими переговорами! Таких потвор знищувати треба!
показать весь комментарий
21.09.2023 09:18 Ответить
І всі такі брехливі заяви завжди цинічно супроводжується масованими ракетними ударами по Україні.
показать весь комментарий
21.09.2023 09:20 Ответить
Ни каких переговоров, капитуляция России на условиях Украины и ее союзников.
показать весь комментарий
21.09.2023 09:20 Ответить
Так рашиський чорт готовий до переговорів про капітуляцію України ,ця нікчемна труслива мерзота розуміє тільки силу ,про яку готовність до переговорів побачили цієї ночі і тримає світ цю погань коли ти вже здохнеш ?
показать весь комментарий
21.09.2023 09:25 Ответить
Скотиняка! Тебе вже чекає Кадиров,бо йому самому в пеклі не комфортно.
показать весь комментарий
21.09.2023 09:27 Ответить
Козел....
показать весь комментарий
21.09.2023 09:31 Ответить
ху..ло, ПНХ!!!
показать весь комментарий
21.09.2023 09:34 Ответить
Цыничный *********!!!
показать весь комментарий
21.09.2023 09:34 Ответить
Циничный ГлавПид@р!
показать весь комментарий
21.09.2023 09:35 Ответить
У Украины пока нет средств для переговоров, таких как ATTACKms и Тaurus
показать весь комментарий
21.09.2023 09:37 Ответить
Відновлення економіки після санкцій? Карликовий хан пу*ло живе в паралельній реальності (долар 100+деревяних, країна бензоколонка з дефіцитом палива)
показать весь комментарий
21.09.2023 09:41 Ответить

-Україна незалежна суверенна європейська демократична держава. До загарбницької війни розв'язаної кремлівськими фашистами загарбниками, і окупації ними суверенних українських територій Криму і Донбасу, територія становила - 603,549 тис. км2. Населення Української держави було - близько 50 мільйонів чоловік, 73% - українці.
Україна член ООН, Ради Європи, в асоціації с ЕС" іна порозі вступу в ЕС і НАТО.
Але ще поки тимчасово окуповані проклятими російськими фашистами загарбниками )(уйла наші рідні українські території.
І головне завдання українського народу будь-якого цінною усіма можливими які тільки є способами звільнити всю свою рідну але тимчасово окуповану українську землю. І не залишити проклятому московському ворогові окупантові навіть одного метра своєї суверенної території. І повністю відновити всі 603,549 тис. км2 Великої Української держави.
Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
В ріднім краю панувати не дамо нікому !
показать весь комментарий
21.09.2023 09:45 Ответить
пуйло начало войну не с переговоров, а наступлением.
Вот теперь пусть отступает со всех захваченных территорий Украины.
И будут ему переговоры по выплате репараций и по всем другим вопросам.
А сейчас пуйлу нужны переговоры, чтобы зафиксировать за собой уже захваченные территории.
Переговоры могут длиться долго и за это время россия проведет мобилизацию, обучит призывников по полной программе, работающая в 3 смены промышленность навыпускает большое количество боевой техники, беспилотников и ракет, получит снаряды и ракеты из Северной Кореи и т.д.
показать весь комментарий
21.09.2023 09:59 Ответить
А потом пуйло заявит, что переговоры ни к чему не привели. Продолжаем войну.
А Зеля к тому времени рассорится уже и со всеми остальными своими союзниками.
показать весь комментарий
21.09.2023 10:01 Ответить
*****, завершуй розв'язану Московією агресивну війну проти України, усе кацапське лайно за порєбрік - і будь готовий до переговорів про виплату компенсацій Україні.. с.ка ботоксна
показать весь комментарий
21.09.2023 10:14 Ответить
А ***** не хочет в тюрягу присесть тварь.
показать весь комментарий
21.09.2023 10:21 Ответить
Х..... також передав прохання - прошу считать меня кетайцем. Як писав Гудеріан (передостанній НачГенштабу) про Гітлера Гітлєр врал, врал всегда и везде, врал не взирая на окружение і сам верил в своє враньйо.
Для Х...... одна верьовка - один путь.
показать весь комментарий
21.09.2023 10:30 Ответить
Санкції не працюють?
Економіка відновлюється?
А $ по 100 то що, стабільність фінсистеми? Бо рубль падає "по плану, точно за графіком"
Ріст споживчих цін на 30÷200% це що?
15% мобресурсу, що zдриснуло з рашки то демографічний тріумф?
Ай, піZ...бол
показать весь комментарий
21.09.2023 10:41 Ответить
Якби плешиве ***** мало "чудесний дар" Піннокіо, то воно б не містилося на скотарні кримля через колосальні розміри шнобака, не кажучи вже про його бункер і яхту.
показать весь комментарий
21.09.2023 10:45 Ответить
Переговоры за окончание войны по мнению ***** ето когда Украина капитулирует и становится на колени. Так что нах. ***** посылайте. Если ***** хочет окончания войны то пусть сделает как в карабахе, за один день обявит вывод своих войск и настанет мир.
показать весь комментарий
21.09.2023 10:45 Ответить
Ми з ранку побачили до чого ти падло готовий! пішов нах *****! Виводь своїх рабів з України і тоді настане мир!
показать весь комментарий
21.09.2023 10:59 Ответить
йуХ тобі!
показать весь комментарий
21.09.2023 11:05 Ответить
Путін-це захопивши владу диктатор, воєнний злочинець і терорист в міжнародному розшуку!Про які домовленості може іти мова? Його місце в вʼязниці!
показать весь комментарий
21.09.2023 11:10 Ответить
Так уже условия обьявляли. Вывод ВСЕХ войск РФ с територии Украины , в её международных границах. И тогда будут переговоры. Что с ушами проблемы , не слышат ?
показать весь комментарий
21.09.2023 11:24 Ответить
Як путін може бути готовий до переговорів, коли він ще живий.
показать весь комментарий
21.09.2023 11:24 Ответить
Пиня може заявляти все, що завгодно, що збриндить з його паршивого язика. Просто не потрібно на те звертати увагу!
показать весь комментарий
21.09.2023 11:42 Ответить
Якщо сьогодні ж повіситься - ми повіримо. А так на йух - це прямо, наліво і далі до Євгенії Марківни.
показать весь комментарий
21.09.2023 11:44 Ответить
показать весь комментарий
21.09.2023 11:59 Ответить
Плєшивий тільки говорить та говорить про переговори: виведи війська і зразу почнуться переговори- про репарації, про суд над військовими злочинцями і т.д.
показать весь комментарий
21.09.2023 12:03 Ответить
Що, ****, припікає?
показать весь комментарий
21.09.2023 12:08 Ответить
показать весь комментарий
21.09.2023 12:18 Ответить
Якщо готовий, двічі вистрели собі в голову
показать весь комментарий
21.09.2023 12:26 Ответить
якщо вже на форумі цензору 99% зрозуміли, що переговори можливі лише після деокупації ("мирної" чи примусової, силової-військової) захоплених касапами чи анексованих ними територій України - то китайози мали би це зрозуміти давно.
Але вони дурника грають.
***** їх обидвох!
показать весь комментарий
21.09.2023 14:37 Ответить