8742 посетителя онлайн
4 535 69

Нацсовет по телевидению прорабатывает способы регулирования Telegram

telegram,телеграм

Национальный совет по телевидению и радиовещанию Украины вместе с профильными ведомствами активно рассматривает вопрос о регулировании популярного мессенджера Telegram, который, по данным ведомства, стал платформой для распространения пропаганды и вражды.

Об этом глава Нацсовета по вопросам телевидения и радиовещания Ольга Герасимьюк сказала во время публичного обсуждения в Укринформе по предотвращению в медиа проявлений языка вражды и дискриминации по этническим, национальным и религиозным признакам, передает Цензор.НЕТ.

"Сейчас они уже не смешат нас своим гугл-переводом с украинского языка. Они научились общаться хорошей удельной лексикой. Их очень людям трудно выделить среди действительно проукраинских каналов. Это отдельная тема, над которой мы бьемся вместе с Министерством цифровой трансформации и другими", – сказала Герасимьюк.

По ее словам, заблокированные и за пророссийскую деятельность медиа сейчас активно работают на этой платформе. "Расцветли буйным цветом именно там, в Telegram. Telegram – это действительно очень непростая тема, над которой мы в Национальном совете каждый день работаем. Сейчас настолько распространилось это явление, чем дальше, тем труднее будет с ним работать. А враг с ним работает очень успешно". ", – сказала Герасимьюк.

Топ комментарии
+28
скажи будь-ласка коли в національний Т2 теле-ефір повернуть опозиційні телеканали 5, Прямий, Еспресо чт вони також фсбшні ??? зебільний зетелелохотрон з показом одночасно по 13 з 32 каналів (спостереження десь середини липня 2023 року на Львівщині) вже трохи своєю брехнею і зепропагандою в стилі доктора гебельса вже підзадовбав !!!
показать весь комментарий
28.09.2023 19:08 Ответить
+27
Ви спочатку пропрацюйте питання заборони Московського патріархату в Україні - відверто ворожої пропаганди!
показать весь комментарий
28.09.2023 19:05 Ответить
+18
Герасим'юк - бєніна-зєліна дурепа-хвойда... ну от нема доброго слова для інфомародерів дермака
показать весь комментарий
28.09.2023 19:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Телєга" - вже давно феесбешна платформа і за цим показником нічим від "яндекса", "в контактє" або "однокласніков" не відрізняється. Сайти які пропонують міні "підписатися на тєлегу" вважаю латентними ворогами.
показать весь комментарий
28.09.2023 18:58 Ответить
скажи будь-ласка коли в національний Т2 теле-ефір повернуть опозиційні телеканали 5, Прямий, Еспресо чт вони також фсбшні ??? зебільний зетелелохотрон з показом одночасно по 13 з 32 каналів (спостереження десь середини липня 2023 року на Львівщині) вже трохи своєю брехнею і зепропагандою в стилі доктора гебельса вже підзадовбав !!!
показать весь комментарий
28.09.2023 19:08 Ответить
Повернуть ... під вибори. Або "зелені депутати" запропонують, як до речі Зє і обіцяв!, "голосування в смартфоні" - саме для цього і створили "дію"... І ніхто не зможе опротестувати результати "електронного голосування!! От тоді вже повний пипець - з країни потрібно тікати...
показать весь комментарий
28.09.2023 19:59 Ответить
Тут я с вами не соглашусь.
То что телега не блокирует "ту сторону" это не значит что там только одна росийская пропаганда. В телеге много и наших полезных каналов.
Сам мессенджер очень функциональный и практически без рекламы.
Или вы хотите чтобы было как в Фейсбуке?
Короче говоря, наши деятели делают вид что занимаются чем то полезным, на самом деле страдают хернёй. Опыт блокирования телеги росиянцами видимо им не ведом.
Если кухонным ножом можно убить человека, это ведь не значит что нужно запрещать продавать ножи, верно?
показать весь комментарий
28.09.2023 19:29 Ответить
Вся кацапська розвідка і вербування агентів відбувається через "телєгу". І це факт. А те чому її не моніторять це вже "спасибі" зєлєнському з єрмаком і фьодоровим.
показать весь комментарий
28.09.2023 20:01 Ответить
ким це доведено ??? найбільші зрадники сидять в ж ОПі прі3.14здента на Банковій і керуть країною замість "найвеличнішого янелоха", "**************" ...
Валерій Прозапас: О, у "слуг" вже заговорили, що висування умов проведення реформ для отримання допомоги від США це "'принизливо".
Парні, принизливо петляти від декларування і виплачувати 320 мільйонів Шурмі, який це не задекларує. Принизливо тримати Червінського в клітці, як і втіхаря тягати на допити військових замість Баканова. А вже як принизливо схематозити на оборонних закупівлях та змінити табличку
"велике будівництво" на "відновлення" і пиляти тим самим творчим колективом - уму нє постіжимо.
Я вже мовчу про коаліцію з ригами, про наступ на децентралізацію, про мільярди на позорний "єдиний" та мільйони на Сірьоню Лещєнка в наглядовій раді - от де справжнє приниження, а не вимоги Штатів до вас бути нормальними.
Hawthorn Healing: Так для мене принизливо, що світ усвідомив той факт, що нами керує шпана, яка розуміє тільки мову шпани, тобто примусу і погроз. Отаке зараз в України обличчя. Максимальне відчуття меншовартості і вторинності. Дякую, дуже дякую
Pani Mazepa: Став президентом на 5й рік війни з московією і розповідає, що ніхто не очікував, що той хто з нами вже 5 років воює, буде нас вбивати.
Це розраховано на наркоманів та алкашів у стані сп'яніння?!
Вже добігає кінця його термін, а я і досі не можу змиритися з тим, що він представляє нас усіх. Хто в курсі, скільки діточок переселенців зараз мешкає в Кончі-Заспі на дачі яку ЛУТШИЙ ПРЕЗЕДЕНТ віддав діткам?

показать весь комментарий
29.09.2023 07:06 Ответить
Ну да, нам нужно одно единственное "правильное мнение. Как в марафоне, основная задача которого - не пускать другие мнения в эфир. Осталось еще издать газету "Правда" и будет полный совок по московски. Вы страной не ошиблись?
показать весь комментарий
28.09.2023 19:33 Ответить
Можливо саме вам "правди " і не вистачає. Цю фігню, до речі, ніколи не друкували українською мовою. То ж не дивно що читачі "правди" українською не володіють...
показать весь комментарий
28.09.2023 20:03 Ответить


показать весь комментарий
28.09.2023 20:13 Ответить
"Містечкових" філіалів масковской "правди" комуняки наплодили неміряно по всьому "совку"...
показать весь комментарий
28.09.2023 20:19 Ответить
Так все-таки печатали Оказывается предателем и дебилом можно быть, розмовляючи щирою солов'їною. Так?
показать весь комментарий
28.09.2023 20:22 Ответить
Так. Але з 2014 все змінилось. Якщо сьогодні ви виходите в суспільний простір кацапською мовою то ви дійсно чогось так і не осягнули... За 8 років навіть "дєбіл" (по життю) і "прєдатєль" (для конспірації) здатний вивчити мову. Якщо ви цього не робите то висновки напрошуються. Та що там! - прямо грюкають у двері...
показать весь комментарий
29.09.2023 01:59 Ответить
Расскажите это в окопах и расскажите это нашей Конституции. Есть законы и их нужно исполнять. Все остальное - только фантазии отдельных людей.
показать весь комментарий
29.09.2023 11:48 Ответить
В Законах сказано про вибір мови міжособистого спілкування - між собою на своїй на кухні спілкуйтесь хоч на суахілі або івриті. Під час війни мова в суспільному просторі стає маркером "свій-чужий". Ми всі маємо сприяти поглибленню і розвитку української ідентичності громадян України. Я, наприклад, володію кацапсько набагато ліпше ніж українською, але користуватися мовою катів, садистів і збоченців вважаю "западлом". Видалив кацапську з компа. За декілька років уже думаю українською...
показать весь комментарий
29.09.2023 18:33 Ответить
Вообще-то маркером "свой-чужой" стало отношение к Украине и к раше. И все.
показать весь комментарий
29.09.2023 18:59 Ответить
Достатньо однієї фрази і відразу формується позитивне або підозріле ставлення до співрозмовника. "Отношєніє" довго зясовувати...
показать весь комментарий
29.09.2023 19:34 Ответить
Шуфрич, Олійник, Сальдо, Стремоусов, Волошин ... - вільно розмовляють українською. И что вы там поймете по одной фразе
показать весь комментарий
29.09.2023 19:41 Ответить
Спілкування однією фразою не обмежується і ставлення до таких змінюється Гниль завжди смердить навіть якщо користуватися "дезодорантом"...
показать весь комментарий
29.09.2023 19:56 Ответить
Вот видите, оказывается дело не в одной фразе
показать весь комментарий
29.09.2023 20:03 Ответить
Та "да"... Але все одно перше враження важливе!
показать весь комментарий
29.09.2023 20:16 Ответить
Стільки років тут гадиш, невже мову так тобі важко вивчити? Чи проблеми зі щелепою?
показать весь комментарий
28.09.2023 20:13 Ответить
Не путайте с собой, гаденыш. Гадить здесь - это именно к вам.
показать весь комментарий
28.09.2023 20:19 Ответить
Ну так, тобі, товстолобику, виключно б єдиний марафон дивитися та радіти, плескаючи в долоні, що "дрони нам не потрібні", "яйця по 17 грн - то вороже іпсо" та ін.
"Дибилятко, бл." - як казала расейська лаврова лошадка
показать весь комментарий
28.09.2023 23:32 Ответить
Я "телегу" читаю как "желтую прессу". А вот коментарии интересней.
показать весь комментарий
29.09.2023 00:42 Ответить
Вся "ідея" тєлєгі полягає в реєстрації. А далі Ви вже під наглядом...
показать весь комментарий
29.09.2023 02:03 Ответить
Скринька Пандори в телеграм це теж ворожа група?
показать весь комментарий
29.09.2023 04:08 Ответить
Все просто. В телеграме много говорят правды про узурпацию, казнокрадство и госизмену ЩЕНЕВТИКА и Слуг народа.
показать весь комментарий
29.09.2023 06:26 Ответить
Про це говорять і пишуть всюди. Навіть на парканах. Скільки там правди? Не знаю. Тєлєга - кацапська мулька з допомогою якої кацапи намагаються впливати на українців за принципом правда, правда, правда, брехня. Тобто погоджуючись з очевидними і зрозумілими речами читач підсвідомо сприймає навязану брехню за правду. Далеко не всі здатні помітити маніпуляцію.
показать весь комментарий
29.09.2023 06:35 Ответить
Про узурпацию, казнокрадство, госизмену зеленского и его шоблы? Там 200% правды. Даже 300%.
показать весь комментарий
29.09.2023 14:57 Ответить
Заспокойтесь. Неможливо вкрасти частку більшу цілого. Іншими словами, якщо у Вас було 10 яблук то вкрасти у Вас 30 неможливо.
показать весь комментарий
29.09.2023 18:17 Ответить
Ви дуже чудово зрозуміли про що я написав. І тому робите підміну понять. Частки цілого - матеріальні актіви. Держзрада, узурпація, казнокрадійство - нематеріальні. Повне коло становить 360°, але воно ще становить 720° і 1080° і більше одночасно.
показать весь комментарий
30.09.2023 10:08 Ответить
Брехливая марионетка жОПи , Герасимьючка , ВЕРНИ свободу слова - Прямий , Еспресо , 5-й ‼️
показать весь комментарий
29.09.2023 06:46 Ответить
Зелоха хають, так підори розповідають що це ворожа пропаганда.
показать весь комментарий
28.09.2023 18:58 Ответить
зе влада йде шляхом паРаші )(уйло ...
показать весь комментарий
28.09.2023 18:59 Ответить
Якщо я в Телезі кацапівх х...ями крию, то це мова ворожнечі і мене слід забанити??? Краще придумайте якогось бота щоб вишукував агентів підораші та зливав куди треба!
показать весь комментарий
28.09.2023 19:05 Ответить
Ви спочатку пропрацюйте питання заборони Московського патріархату в Україні - відверто ворожої пропаганди!
показать весь комментарий
28.09.2023 19:05 Ответить
мп владі єлдака не загрожує
показать весь комментарий
28.09.2023 19:07 Ответить
Кому це цікаво зараз? Їх не чути навіть..
показать весь комментарий
28.09.2023 20:10 Ответить
Герасим'юк - бєніна-зєліна дурепа-хвойда... ну от нема доброго слова для інфомародерів дермака
показать весь комментарий
28.09.2023 19:07 Ответить
А може ще й роліки трупізації кацапні забанити? Це ж теж до якоїсь ворожнечі можна приліпити? І з'явиться новий фізьбук в якому взагалі вибішують безглузді правила! Курва мать, вже курити ніде не можна, ще й виматюкатись хочуть заборонити...
показать весь комментарий
28.09.2023 19:10 Ответить
..а что с телемарафоном?? Нацрада.. КУ-КУ.. Наша собственная платформа с пропагандой не беспокоит??
показать весь комментарий
28.09.2023 19:10 Ответить
Знаю одну недокраїну на сході, яка вже більше двадцяти років "регулює" те, що не влаштовує її владу. Герасим'юк пропонує Україні піти таким самим шляхом?
показать весь комментарий
28.09.2023 19:10 Ответить
А той факт, що засновник телеграму Дуров, є агентом ФСБ велика таємниця? Чомусь же його не пригостили якимось новічком!
показать весь комментарий
28.09.2023 19:17 Ответить
Ну і до чого твій висер? Тебе ТГ блокує за намагання писати українською? Чи може тебе ТГ тебе блокує, коли на х.. расеян шлеш?

А не нагадати тобі, коли на початку війни заблокували купу фейсбучних аккаунтів по вказівці СБУ? При чому багато просто людей, які розповідали правду, а не "в травні ми будемо смажити шашлики"? Америкоси потім самі в шоці були, що не перевірили данні.
Чи ФБ теж під москальським ФСБ ходить?
Включив би мозок, але, напевно, у тебе його немає
показать весь комментарий
28.09.2023 23:40 Ответить
А який смисл когось блокувати, якщо ресурс створений для отримання у тому числі розвідданих. Так у кого з нас відсутні мізки?
показать весь комментарий
29.09.2023 09:42 Ответить
Ага, проукраїнські опозиційні канали теж закрили за ''мову ворожнечі''???
показать весь комментарий
28.09.2023 19:17 Ответить
ага... за "антісємітізм" - хто не підримує зє той "антісєміт".
показать весь комментарий
28.09.2023 20:05 Ответить
Які опозиційні канали можуть існувати за стану війни? Повилізаєте "апазіціанєри" після перемоги а зараз дишіть в трубачку тихо-тихо
показать весь комментарий
28.09.2023 20:16 Ответить
Стратег ти, хренов
Вже не знаю, які слова потрібно вибирати, коли хлопці гинуть в окопах, а одні яйця збираються купувати по 17 грн та картоплю по 50, по всій Україні - зайди в Прозорро та подивись, витрачаються мілліарди на перекладання бруківок в усіх містах, якіь не зрозумілі будівництва стадіонів, навіть клюшки для хоккею!
Якщо про це мовчати, то влада ті гроші, що нам виділяють на війну, спокійнесенько порозсовує собі по кишеням та тихенько виїде до своїх вілл в Європу.
показать весь комментарий
28.09.2023 23:45 Ответить
нормальні опозиційні телеканали що критикували зе владу криворахульних чмошників, запроданців, відвертих агентів фсб і н@ркоманів, які були готові здати під окупацію )(уйлу 60-70% території України (ймовірно в кордонах на 01.09.1939 року окупованої червоножопими комуно-нацистами так званаї "усрср") лиш би )(уйло залищив при владі найвеличнішого 4-го ухилянта 2014-19 рр. від служби в ЗСУ, "**************" та усю його зе банду, при владі, на кшталт чіпсового недобульбофюрера луки !!! )(уйло ж винегнув зі смітника історії 3-чі несудимого єнакієвського завгара, зрадника вітю ялинковича та свого )(уйлокума медведчука !!!





показать весь комментарий
29.09.2023 06:24 Ответить
ВАНЬКА БАКАНОВ ДОЛЖЕН сидеть пожизненно , а не прохлаждаться под крышей Зедерьмачья и адвокатском прикидываться
показать весь комментарий
29.09.2023 06:50 Ответить
😁 А купу акаунтів і ботів у тому ж Тєлєграммє від ОПи і Подоляка теж будуть регулювати? Їх Герасим'юк теж мала на увазі?
показать весь комментарий
28.09.2023 19:19 Ответить
створіть, щось своє, конкурентне.
задовбали своїми заборонами та цензурою.
бездарі тупорилі.
показать весь комментарий
28.09.2023 19:29 Ответить
В Беларуси начали выпускать ноутбуки "Горизонт".?????
показать весь комментарий
29.09.2023 00:44 Ответить
тююю...
у мого сусіду знизу, його валом. на любий смак.
показать весь комментарий
28.09.2023 20:19 Ответить
переходи на героин
показать весь комментарий
28.09.2023 20:32 Ответить
може й є щось погане в тому телеграм, але головна мета щоб марафон дивилися
там все класно, зе чемпіон боневтік.....
а реально....
ОПа готується до виборів,
вже до візиту в сша, у них срака підгорала від звинувачень в розкраданні його людьми
ну якось відбріхувались що зе ******* не відповідає і що опитування гавно а тут на, получи від сша
от і шукають шляхи як
1 обманути лохторат
2 як би менше знав той лохторат реальні настрої людей щодо зе
показать весь комментарий
28.09.2023 19:42 Ответить
Цікаво, хто ризикне викидати бабло на президентські вибори, якщо переможець заздалегідь відомий
показать весь комментарий
28.09.2023 20:23 Ответить
Готуємось до єдиного телеграму.
показать весь комментарий
28.09.2023 20:07 Ответить
Запасаймося короткохвильовиками!!!!
Рептилоиды падлы наступают.
показать весь комментарий
29.09.2023 00:48 Ответить
Ютюбу приготуватись?

Хоч би щось корисне скопіювали у так званого "Заходу"! Але ж ні! Все з мокшанських боліт копіюють, але під патріотичними гаслами. Журнашлюх з "єдиного марафєту", який заточений на рейтинги Банкової (вже навіть не найвеличнішого), "відрегулбювати років на 15 (можна навіть з конфіскацією) немає бажання? Чи найверховніший завгосп проти?
показать весь комментарий
28.09.2023 21:10 Ответить
контроль интернета? рили? и не китай\кацапстан\северная корея\сша + без бабла и т.п.?
показать весь комментарий
28.09.2023 21:59 Ответить
Це та херня, що і 5-тий канал зробила не національним?
показать весь комментарий
28.09.2023 23:47 Ответить
Щас нема телевизора. Не смотрю ни "5", ни"ТСН". ни "112".
Як зашибись.
показать весь комментарий
29.09.2023 00:52 Ответить
Гересимюк, може з квартала 95 почнеш.та їх блазнюватих тєлєшоу?
показать весь комментарий
29.09.2023 01:40 Ответить
Якісь скоти проросійські, а не влада. Вона начебто, начебто воює, але насправді розвалює країну. Відлов людей по вулицям, сегрегація, провокування ненависті між соціальними групами, воювавших проти не воювавших, спроби контроля інтернет. Це ж все тупо за російським зразком. Дарма опозиція сподівається, що якщо мовчати, то і їм теж будуть постійно перепадати крихти зі столу.
показать весь комментарий
29.09.2023 04:20 Ответить