10200 посетителей онлайн
3 487 9

Враг наращивает силы на Купянском направлении, - спикер 14-й ОМБр Замрыга

оккупанты

Оккупанты наращивают свои силы, создают новые армии и формируют подразделения для продолжения атак на Купянском направлении.

Об этом заявила начальник службы по связям с общественностью 14-й отдельной механизированной бригады имени князя Романа Великого Надежда Замрыга, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Еспресо".

По ее словам, не исключено, что войска РФ пополняют запасы техники. Оккупанты не оставляют своих намерений наступать на этом направлении.

"Купянское направление в последние недели и месяцы привлекает внимание всей Украины. Ситуация периодически обостряется, затем значительными силами удается ее стабилизировать. Враг не оставляет своих намерений штурмовать, идти в наступление и дальше продолжать то, что ему не удалось", - подчеркнула она.

Комментировать
Сортировать:
НЕ заважайте працювати бізнесу, там не створено ударного потенціалу, готуйтесь до Нового року()
показать весь комментарий
01.10.2023 12:14 Ответить
Кожен день одне і теж!?!

Та вже іжаку зрозуміло, що орки рвуться до міста- Героя Харькова.

У Генштабі сліпі?

Навіщо верещати про це кожний день?
Робіть свою справу. Залужний знае що і як!

Чи це іде « психологічна підготовка» до здачі позицій?
показать весь комментарий
01.10.2023 14:04 Ответить
Все нарущує та нарощує, вже місяцями як нарощує, а м'ясо все ніяк не хоче піти на забій
показать весь комментарий
01.10.2023 12:18 Ответить
Так доповідали же ж...що рашисти готують ударний кулак, для наступу,зібрали купу війська. не один місяць збирають угруповання..Шо оприлюднювати?,це ж відомо не тільки розвідці ,а і громадянам вже доводили цю інформацію.
показать весь комментарий
01.10.2023 12:20 Ответить
Так вони вже пробували наступати на цій стратегічно важливій для них ділянці, зазнали невдачі. Тепер створюють наступальний потенціал для наступного удару ось про це і інформація.
показать весь комментарий
01.10.2023 12:24 Ответить
До повноти картини требо додати , що "останні так піврокувни все нарощують й нарощують , атакують й атакують безперервно -- але на 100 метрів не просунулися будь де на цьому напрямку .

Бо вони перебувають по розумінню війни десь так між 1ю Світовою й другою . Були б в них тачанки , то вони й в них запрягли замість коней мобіків й ЗеКа ... а замість кулеметів би дал б в зуби по кремневій рушниці , забраною у "чорних археологів" ...

Але спитайте у шойгу й герасима без му-му ... чи знають вони про фермопильский парадокс царя Леоніда ... але звідки ?!
показать весь комментарий
01.10.2023 14:58 Ответить
Боже, Милостивий, Всемогутній!
Звертаємось до Тебе в ім'я Ісуса Спасителя з вірою в Тебе і Твою милість до нас грішних. Пробач наш народ нерозумний, який завжди жив наперекір Твоїм Заповідям.
Пробач нам за те що завжди робили собі кумирів і ніколи про Тебе не згадували, пробач за невіру і не любов один до до одного.
Але віримо в спасіння України і нашого народу. Тому благаємо Тебе Творця всього людства, допоможи нам перемогти сатанинську нечисть, дай нам сили протистояти бісам. Пішли нам армію Янголів, яку ти показав слузі Єлісея.(4 книга царств 6 глава)
Схиляємось на коліна перед Твоєю Величчю і хвалимо Тебе Боже, бо твоя Слава і Милість на віки вічні!!!
показать весь комментарий
01.10.2023 15:37 Ответить
В ім'я Спасителя Ісуса Христа, Амінь