11905 посетителей онлайн

Байден к украинцам: Можете рассчитывать на нашу поддержку, мы не откажемся от нее

байден,джо

Президент США Джо Байден призвал-республиканцев сдержать свое слово о помощи Украине и проголосовать за нее отдельно.

Об этом он заявил во время выступления в Белом доме, которое цитирует Укринформ, сообщает Цензор.НЕТ.

"Я надеюсь, что мои друзья по ту сторону (политических взглядов. – Ред.) придерживаются своего слова о помощи Украине. Они сказали, что будут поддерживать Украину отдельным голосованием. Мы не можем ни при каких обстоятельствах сделать так, чтобы поддержка Украины с стороны США была прервана. Я ожидаю, что спикер (Палаты представителей. – Ред.) придерживается своего обязательства по одобрению (закона. – Ред.) и необходимой помощи Украине в то время, когда она защищается от агрессии и грубости", - заявил Байден.

Он добавил, что среди республиканцев и демократов, как в Палате представителей, так и в Сенате, подавляющее большинство законодателей, поддерживающих Украину.

"Давайте проголосуем за это (помощь для Украины. – Ред.). Прекратите играть в игры", – призвал Байден.

Он также обратился к украинцам с уверенностью в продолжении поддержки со стороны США.

"Я хочу заверить союзников США, американцев и украинцев. Вы можете рассчитывать на нашу поддержку. Мы не откажемся (от помощи. – Ред.)", - заверил Байден.

Топ комментарии
+24
Щира подяка Джо Байдену і небайдужим американцям за величезну підтримку та допомогу.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:00
+20
Ці слова Президента США про наміри підтримувати Україну зміцнюють нашу віру у перемогу.
показать весь комментарий
01.10.2023 20:56
+17
показать весь комментарий
01.10.2023 21:12
Комментировать
Сортировать:
Ці слова Президента США про наміри підтримувати Україну зміцнюють нашу віру у перемогу.
показать весь комментарий
01.10.2023 20:56 Ответить
В Киеве уничтожают памятник погибшим беларусам защищавшим Украину.
Надпись"Слава Украине - Живе Беларусь" убрали.
"Псевдопатриоты обьясняют это шо мы в состоянии войны з Беларусью.
/ Блогерша Светлана Кафка/.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:14 Ответить
Дякуємо, пане Президент !
Боже, благослови Америку!

І дай розуму пересічному американцю на виборах....
показать весь комментарий
01.10.2023 21:50 Ответить
Дайбі, дайбі...
показать весь комментарий
01.10.2023 20:57 Ответить
Очень важная речь, в свете победы промоскальских на выборах в Словакии
показать весь комментарий
01.10.2023 20:59 Ответить
От тільки між Україною та допомогою США стоять ЗЄрмаки.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:00 Ответить
ще й і прорашистські "шептуни" макфоли із салліванами
показать весь комментарий
01.10.2023 22:26 Ответить
Щира подяка Джо Байдену і небайдужим американцям за величезну підтримку та допомогу.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:00 Ответить
Таке враження, що американський президент більше переживає за долю України, більше зусиль для цього прикладає ніж наше чудо, а мало ж бути навпаки, для того ж його обирали.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:54 Ответить
Ну і добре
показать весь комментарий
01.10.2023 21:02 Ответить
❤️
показать весь комментарий
01.10.2023 21:04 Ответить
Це вже сатира! Жирний лайкос.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:18 Ответить
Гарний Натяк прох,ловськам ЕврАпейцам!!!,,Та Нам на підтримку!,,Дуже Дякуємо, пане Президент!,
показать весь комментарий
01.10.2023 21:10 Ответить
показать весь комментарий
01.10.2023 21:12 Ответить
Головне---на ніч не забувайте читати,),
показать весь комментарий
01.10.2023 21:16 Ответить
Незламісти щиро думають, що сша мають пластом лягти, щоб виправити те де нємнога сашлісь па срєдінє. А насправді, навіть поразка України вже ніяк не вплине на вибори в США, бо кожен скаже, подивіться як вони розкрадали свою країну, при такому перемога не можлива
показать весь комментарий
01.10.2023 21:23 Ответить
показать весь комментарий
01.10.2023 21:42 Ответить
Фінальний акорд Джо
"Відповідно до розділу 114(c) розділу A Закону (...) цим я вважаю надзвичайними потребами ВСЕ ФІНАНСУВАННЯ (..) В перекладі на загальновживану -" я буду витрачати гроші в межах бюджету, але там де вважаю за потрібне "
показать весь комментарий
01.10.2023 21:11 Ответить
показать весь комментарий
01.10.2023 21:12 Ответить
Коли зеленський помре,йому зроблять мавзолей у вигляді мангалу!
показать весь комментарий
01.10.2023 21:15 Ответить
"вєчьний шашлик"
показать весь комментарий
01.10.2023 21:32 Ответить
сама класна фотожаба за останніх півтора роки !
показать весь комментарий
01.10.2023 21:55 Ответить
Бачиш, діду, в тебе ж просили ще рік тому дати нам літаки, а ти все тягнув.

А тепер ще невідомо, чи взагалі Америка зможу їх дати.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:14 Ответить
Дають Данія та Нідерланди.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:21 Ответить
100!
всьо буде, бабаньки-галубоньки !
показать весь комментарий
01.10.2023 21:56 Ответить
" хлопці американського діда" набагато скоріше сказали "ззеденту" буде Україна мати більше зброї, але "козирного" із путінським офісом прибери з України.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:33 Ответить
Верно,можно помогать советом,послать открытку,поздравить с успехами.
Вот это помощь,а не содержание.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:25 Ответить
Дадуть скільки треба лиш не при цій владі.Вкрадуть
показать весь комментарий
01.10.2023 21:28 Ответить
Коли це буде так, то Єрмаковщина щось недопрацювала. Русня дасть йому по шапці за недоробку.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:37 Ответить
Просто дякую!
показать весь комментарий
01.10.2023 21:39 Ответить
А міг би, як преЗЕдент, і «велике будівництво» затіяти чи акакаяразніца … і патіхамувлєс, десь на Гаваях!!
Погано, що єрмак з татаровим, не у Байдена …
показать весь комментарий
01.10.2023 21:46 Ответить
Дятел... Лендліз треба було запускати, а не гратися у власні ігри. Шось крутять, мутять, баламутять... Якби нормально допомагали, то й війна б вже закінчилася...
показать весь комментарий
01.10.2023 21:51 Ответить
це ти зараз такий розумний, а ядрьон-батон буйла, від якого весь Захід тремтів, вже забув ?
Діду повільно зварив гадьониша буйла
бо ще Хрущова бачив і на політиці зуби з'їв
показать весь комментарий
01.10.2023 22:01 Ответить
Ну давай, ще щось розкажи про план "анаконда".

Як діти... Все сподіваються, що вже ж в омериці точно всі розумні... Ну-ну...
показать весь комментарий
01.10.2023 22:54 Ответить
Дурень ти. Немає у них стільки зброї, скільки тобі треба. А якби й була, і її б нам дали, то полетіли б в нас атомні бомби, чього на Заході дуже не хочуть. А якби й вийшли ми на кордони 1991-го, то війна б все одно не закінчилася би.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:04 Ответить
показать весь комментарий
01.10.2023 22:16 Ответить
А ти, хамло, все знаєш? Скільки у них зброї? Вони тобі ОСОБИСТО доповідають? Чи може у тебе прямий зв'язок з бідоном і він тобі доповідає про свої плани?
показать весь комментарий
01.10.2023 22:56 Ответить
Дідо
Може досить соплі жувати
А лен ліз запускати
Бо так і трампу може все проІбати
показать весь комментарий
01.10.2023 21:59 Ответить
Це нова установка подоляковських ботів - звинувачувати Байдена в не-запускі Ленд-лізу, хоча саме українська влада його не запускає, і можливо навіть правильно й робить
показать весь комментарий
01.10.2023 22:07 Ответить
О, ти диви як збудилося. Побачило кодове слово "лендліз" і бігає від одного коментаря до іншого. Ну і, звісно, всі у нього боти, фсб-шники та рептилоїди. А він єдиний поцрєот вишиванковий, який знаю, як війну виграти...
показать весь комментарий
01.10.2023 23:00 Ответить
прості два питання

лендліз запропонува республіканець 19 січня 2022
з терміном дії до закінчення конфлікта 2014 року, та відводу військ станом на 2021 рік
зі звітністю президента щодо виконання лендліза для України

демократична більшість змінила ці два пункти
термін дії до 1 жовтня 2023
звітність президента не вимагається

після підписання, розповідали, що закон проти республіканців, а поки давайте голосувати пакетом за гроші

чому це проти республіканців, якщо запропонував республіканець?
чому термін дії скоротили до 1 жовтня 2023, замість дії поки не буде звільнена територія?
чому президент не повинен звітувати щодо допомоги?
показать весь комментарий
02.10.2023 00:04 Ответить
показать весь комментарий
01.10.2023 22:05 Ответить
бобриха от нежданки родила бобрят ?

показать весь комментарий
01.10.2023 22:58 Ответить
Самое смешное, что в Адлер мог прилететь как раз таки украинский БПЛА под названием "Бобер"
показать весь комментарий
01.10.2023 23:00 Ответить
Дякуємо, пане Президент !
показать весь комментарий
01.10.2023 22:14 Ответить
Спасибі, діду, що їпеш москальську гниду.
показать весь комментарий
01.10.2023 23:30 Ответить