8778 посетителей онлайн

МВД предлагает установить штрафы для заведений, нарушающих комендантский час

клименко,игорь

МВД предлагает внести изменения в Кодекс об админправонарушениях, что позволит привлекать к ответственности владельцев заведений, нарушающих комендантский час.

Об этом сообщил министр внутренних дел Игорь Клименко, информирует Цензор.НЕТ.

"МВД вместе с народными депутатами подготовили проект, он уже завтра будет отправлен в Комитет Верховной Рады Украины по вопросам правоохранительной деятельности. Вносятся изменения в Кодекс об админправонарушениях об ответственности руководителя субъекта хозяйствования, физических лиц-предпринимателей за работу во время комендантского часа", – сказал министр.

Законопроект предусматривает дополнение Кодекса Украины об административных правонарушениях новой статьей 210-2, установив административную ответственность за нарушение субъектом хозяйствования установленных на соответствующей территории специального режима светомаскировки или режима работы во время действия военного положения.

Ответственность предлагается в виде наложения штрафа на руководителя предприятия, физическое лицо-предпринимателя в виде штрафа от 34 000 грн до 170 000 грн. Повторное правонарушение в течение одного года с момента наложения предыдущего штрафа - от 340 000 грн до 680 000 грн.

"Мы предлагаем законодателям рассмотреть наши предложения и установить штрафы за работу таких заведений. Отмечаю, что это будет касаться административного наказания именно владельцев субъектов хозяйствования и физических лиц предпринимателей. Думаю, что в ближайшее время Верховная Рада такие предложения рассмотрит", - отметил Клименко. 

Топ комментарии
+8
І шо, будуть штрафувати навіть заклади, які кришують мєнти?
показать весь комментарий
11.10.2023 22:45 Ответить
+7
Той нічний клуб що прославився на всю країну,тихо сміється.
показать весь комментарий
11.10.2023 22:49 Ответить
+6
"Треба більше золота Мілорде!" Так віримо! А що таке закони не працюють вже? Треба штрафи? Ой! До речі для повного цинізму доручіть це зробити персонально Котлеті!
показать весь комментарий
11.10.2023 22:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
І шо, будуть штрафувати навіть заклади, які кришують мєнти?
показать весь комментарий
11.10.2023 22:45 Ответить
По ним буде "всі патрульні машини зайняті, чекайте до ранку"
показать весь комментарий
12.10.2023 04:27 Ответить
"Треба більше золота Мілорде!" Так віримо! А що таке закони не працюють вже? Треба штрафи? Ой! До речі для повного цинізму доручіть це зробити персонально Котлеті!
показать весь комментарий
11.10.2023 22:46 Ответить
Той нічний клуб що прославився на всю країну,тихо сміється.
показать весь комментарий
11.10.2023 22:49 Ответить
А що, вже всі "колі-катлєти" та інші "слуги та наближені до них" позбулися цих бізнесів і тепер вже їх можна "пресувать"?
А чому під час КОВІДу цього не робили? А більш, ніж 1,5 року повномаштабного вторгнення? Було "не на часі"? Де ж той "шалений принтер", яким ви зруйнували усі досягнення "клятих бариг", а тепер змушені їх відновоювати (рекомендації ЄС і НАТО та вимоги Білого дому)?
Патякати язиком через найдорожчого диктора всіх часів "узеленськи" можуть що завгодно, але дії їх свідчать лише про жагу до влади, збагачення і крадіжок.
показать весь комментарий
11.10.2023 22:50 Ответить
Остановим пекарни, котельни, електростанции и заводы по производству набоiв... Шо за чушь несут менты?
показать весь комментарий
11.10.2023 22:50 Ответить
Поверили в себя. Приучают рабов перемещаться по строго согласованным маршрутам в строго согласованное время.
показать весь комментарий
11.10.2023 23:00 Ответить
РАбы - на козлорылии.
показать весь комментарий
11.10.2023 23:14 Ответить
Тобто записати прибуток підприємств до збитків держави спромоглися дуже швидко, і ДБР завзято пресує саме бізнес якій працює на оборону країни..., а штрафи з нічних закладів які кришують мусора - то "не на часі"?
показать весь комментарий
11.10.2023 22:51 Ответить
Чё такие скромные суммы штрафов? )))
Может проще сразу расстрел на месте?
показать весь комментарий
11.10.2023 23:10 Ответить
О-о-о, нову золоту жилу вигадали. Там де штрафи - там гроші, де гроші - там корупція.
показать весь комментарий
11.10.2023 23:28 Ответить
Вибачте, в нормальній правовій державі такий міністр би вже сам пішов у відставку, після того відео журналістів Української правди. Але не в Україні, нажаль. Бо у нас культ дибілізму та кругової поруки в органах влади. Коли майже всі поліцейські з відео "підставили керівництво" та вкотре зіпсували репутацію поліції, то все ОК. Серйозно не покаравши нікого з поліцейських міністр взяв на себе персональну відповідальність за дії підлеглих(чим заробив їх авторитет з одного боку та втратив авторитет в очах суспільства з іншого боку - бо "повага суспільства" "план" не виконає). Саме комічне в даній ситуації, що перший поліцейський з відео, який погрожував водію Ткача викликати працівників ТЦК виявився куди розумнішим за міністра, який "не має інструменту" щоб покарати порушника. За порушення комендантської години передбачена адміністративна відповідальність за статтею 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Покарання за цією статтею передбачає накладення штрафу від 136 до 255 гривень, або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.
Формально заклад нічого не порушив. Порушили комендантську годину відвідувачі та охоронці які перебували на вулиці під час комендантської години. Кого з відвідувачів чи охоронців котрі порушили відправили на громадські роботи, чи виправні роботи? Може під арешт на 15 діб? Немає порушників-відвідувачів - заклад не буде працювати заради всласне роботи(без клієнтів, які принесуть йому прибуток)? На відео не видно, щоб поліцейські ТЦК викликали до відвідувачів клубу та охоронців...
Репутацією поліції в першу чергу міністр особисто й майже всі герої-поліцейські з відео Ткача особисто не переймаються. Навіщо перейматись тим чого в принципі не існувало в Україні, нажаль? Щоб дати нову репутацію старим людям їх перевдягнули та перезвали. Провели реформу. Була міліція стала поліція. Але люди зі старими звичками та рефлексами залишились самими собою. Міністр, нажаль, показує особливу наполегливість в нерозумінні всієї комічності своєї поведінки - що для суспільства є трагедією...
показать весь комментарий
12.10.2023 01:05 Ответить
Краще б народні депутати України подумали про створення правового(краще міжнародного) механізму та дали б громадянам інструмент та інструкції для фіксації та компенсації збитків різного роду завданих громадянам України діями росії. Бо з 2014 року, з початку війни такого загальнодоступного інструменту(бо послуги юристів можуть собі дозволити не всі біженці) простим громадянам не було запропоновано. Створення такого міжнародного інструменту навпаки б мало б "long term effects"(довгострокові наслідки), а виплата репарацій та компенсацій агресором конкретно кожному громадянину пропорційно до понесених збитків - слугувала б запобіжником для прийняття рішень про початок нових війн у всьому світі. Але депутати, нажаль, приймають рішення приймати участь у цирковій виставі в якості не глядачів.
показать весь комментарий
12.10.2023 01:27 Ответить
Що за відео?
показать весь комментарий
12.10.2023 05:57 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=VNpMJr6SUyo&t=3s
показать весь комментарий
12.10.2023 09:32 Ответить
Який взагалі сенс в комендантській годині у регіонах які далеко від зони бойових дій... Для чого ця фігня, для посилення диктатури?
показать весь комментарий
12.10.2023 09:13 Ответить