13625 посетителей онлайн
9 669 94

Глава МИД Китая Ван И считает, что действия Израиля "вышли за рамки самообороны", и призывает к прекращению огня

ван,веньбин

По мнению министра иностранных дел Китая Вана И, действия Израиля по отражению нападения террористов ХАМАС "вышли за рамки самообороны". Он призывает прислушаться к позиции ООН и прекратить "коллективное наказание народа Газы".

Об этом, как сообщает МИД КНР, Ван заявил в телефонном разговоре с министром иностранных дел Саудовской Аравии принцем Фейсалом бин Фарханом аль-Саудом, передает Цензор.НЕТ.

"Действия Израиля вышли за рамки самообороны. Он должен серьезно прислушаться к призывам международного сообщества и Генеральному секретарю ООН и прекратить коллективное наказание народа Газы", – заявил Ван.

Он добавил, что обе стороны должны избегать действий, ведущих к эскалации, и должны поскорее вернуться за стол переговоров.

Ван отметил безальтернативность скорейшего внедрения "решения о двух государствах" и заявил о готовности его страны сотрудничать с Саудовской Аравией и другими арабскими странами для поддержки "справедливого дела Палестины по восстановлению ее национальных прав" и возвращению палестинского вопроса "на правильный путь создания двух государств" .

Топ комментарии
+54
По логике этого косорылого поца Украина также "вышла за рамки самообороны", поэтому он идёт на йух.
показать весь комментарий
15.10.2023 16:40 Ответить
+30
Треба закрити пельку. А що вони зробили з уйгурами?
показать весь комментарий
15.10.2023 16:43 Ответить
+26
Ван'ї може продемонструвати перше у світі усунення кризи за столом переговорів із Тайванем. А не киздіти наче все знає краще за всіх.
показать весь комментарий
15.10.2023 16:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
По логике этого косорылого поца Украина также "вышла за рамки самообороны", поэтому он идёт на йух.
показать весь комментарий
15.10.2023 16:40 Ответить
Одразу до ***** у гості, як варіант...
показать весь комментарий
15.10.2023 16:44 Ответить
....це втручання во внутрішні справи кітайозів.....!!!
показать весь комментарий
15.10.2023 18:17 Ответить
Скільки ще вас ролів бажає випорожнитися ?
показать весь комментарий
15.10.2023 19:23 Ответить
Але коли один народ влаштовує масову різню - ми повинні бути на стороні переслідуваних, постраждалих, як би вони не ставилися до нас. Бо ми, ми, не ти дегенеративний нацику, а ми, здорові українці, маємо на це право, честь і сумління.

Прекрасный спич, браво! бурные аплодисменты.
И теперь 2 вопроса: 1) когда россия устроила массовую резню украинцев, были ли богоизбранные на нашей стороне? нет, они были на стороне того, кто влаштував масову різню, не маючи на це ані права, ані честі ані сумління..
И 2ой вопрос. Если завтра китай нападет на кацапов и начнет масову різню русских например, будете ли вы с таким же праведным пылом и гневом на стороні переслідуваних, постраждалих руських, як би вони не ставилися до нас до того?
показать весь комментарий
15.10.2023 19:22 Ответить
поздно, вань-я, поздно....

хамасу - капець
і сектору гази теж
показать весь комментарий
15.10.2023 19:45 Ответить
Ван'ї може продемонструвати перше у світі усунення кризи за столом переговорів із Тайванем. А не киздіти наче все знає краще за всіх.
показать весь комментарий
15.10.2023 16:40 Ответить
"Голова МЗС Китаю Ван Ї вважає, що дії Ізраїлю "вийшли за рамки самооборони""--цікаво, а за які межі "самооборони" вийшов оркостан на чолі з пуйлом?
показать весь комментарий
15.10.2023 20:51 Ответить
Nu kitaici te iesho miratvorci...🤣🤣🤣
показать весь комментарий
15.10.2023 16:41 Ответить
Ох ви ж і пі#ори рузькоглазі...
показать весь комментарий
15.10.2023 16:41 Ответить
Треба закрити пельку. А що вони зробили з уйгурами?
показать весь комментарий
15.10.2023 16:43 Ответить
Вынипанимаити, этадругоэ! Уйгуры отправляются не в кошмарные концлагеря, вроде Газы, а в уютные и комфортабельные центры перевоспитания, где совершенно добровольно и с нескрываемой радостью славят мудрое партийное руководство на постоянно включённый мобильник.

Посмотрите на этих счастливых, опрятных людей, совершенно добровольно решивших перевоспитаться! Не всё так однозначно!
показать весь комментарий
15.10.2023 21:12 Ответить
ну що - вже всі зрозуміли чому ізраїль "провтикав" напад ?

такі казки всі співали про недолугість цахалу і мосаду
показать весь комментарий
15.10.2023 16:43 Ответить
Теж така думка виникала, - але це дуже сумнівно що Ізраїль пожертвував би 1300 життів цивільних для формального повода бомбити Газу. Це стиль русні або схожих тоталітарних *******...
показать весь комментарий
15.10.2023 16:47 Ответить
а як щодо формального приводу стерти на порох той сектор ? може 1300 це і не так багато - особливо в перспективі мати за спиною ворога при війні з іраном ?
показать весь комментарий
15.10.2023 17:24 Ответить
1300 життів цивільних ,це зі слів ізраілю,а насправді набагато менше.Я не заперечую голокост, але кількість жертв там так само завищена.Ви справді вірите що моссад проіпав напад хамас?Треба звернути увагу на те кому це було вигідно.Вигідно було оркам ,для того щоб відвернути увагу від війни в Україні,тому саме вони організували цей напад,і вигідно було ізраілю,для того щоб,як говорив їх мінстр оборони" змінити реальність Гази на майбутніх 50 років".Як ви думаєте, якою була мета недавнього візиту Нетаньяху до путлера,і чи багато лідерів демократичних країн відвідують мордор після початку агресії проти України?Ізраілю потрібен був привід щоб захопити сектор гази,тому що хамас ,для озброєного ************* зброєю цахал,не представляє жодної небезпеки.Союзник ізраілю,сша,підтягнули свої війська виключно для того щоб у конфлікт не вступила якась третя сторона.
показать весь комментарий
15.10.2023 17:43 Ответить
За вашою викривленною логiкою, США вiдповiдно також знало що планує сам Iзраiль, i також просто промовчали та дозволили вбити стiльки людей. А ще тепер мають додатковi витрати. А рептилоiди, у свою чергу знали що планують США, та дозволили це зробити, аби як найбiльше людей загинуло.
показать весь комментарий
15.10.2023 19:33 Ответить
То може ви своєю невикривленою логікою поясните чому ізраіль допустив напад ХАМАС,адже інформація про можливу атаку у них була.І до речі,США також знали. https://censor.net/ua/news/3449542/spetsslujby_ssha_maly_dani_scho_hamas_yimovirno_gotuye_ataku_cnn
показать весь комментарий
15.10.2023 19:47 Ответить
напад хамасу був вигідний рашці, киташці і, дійсно, Ізраілю.
Ізраіль через беспрєдєл бармалеїв зараз має великий карт-бланш.
наскільки великий ?
показать весь комментарий
15.10.2023 19:48 Ответить
Звісно що США знали. Ви статтю CNN з цього приводу читали? І Єгипет також попереджав Ізраїльську розвідку про плановану атаку. Так що про це потрібно питати Бібі, можливо він зевербований кацапський агент?
показать весь комментарий
15.10.2023 20:25 Ответить
Та ви що, всі подуріли? Для Ізраїля кожен їх громадянин на вагу золота! Вони за кожного ізраїльського заручника віддавали тисячі терористів хамасу! Ви навіть не розумієте ставлення євреїв до життя кожного їх громадянина! Таку маячню несете!
показать весь комментарий
15.10.2023 16:57 Ответить
це не маячня - для ізраїля дуже корисний карт бланш щоб раз і на завжди вирішити питання гази

і НІКОЛИ не повірю щоб на тому шматочку землі можна було щось приховати від розвідки
показать весь комментарий
15.10.2023 17:27 Ответить
А ти не задумуєшся, що намагання "вирішити питання гази" може призвести до пожежі з усіх сторін, коли на Ізраїль піде і Хезболла і Іран. Я думаю, євреї не ідіоти, і такий розвиток подій теж не виключають. І дуже цього бояться. Сумніваюсь, що в Ізраїлі є достатньо потужності щоб одночасно роздавати пілюлєй на всі сторони.
показать весь комментарий
15.10.2023 17:56 Ответить
бояться - тому і зробили крок на випередження
показать весь комментарий
15.10.2023 18:05 Ответить
не підуть.
США серьозно підписались

США закриють ядерну програму ірашки ось цим:
GBU-57 или Massive Ordnance Penetrator (MOP) - американская корректируемая противобункерная авиационная бомба. Разработана авиастроительным концерном Boeing. Способна перед взрывом проникать в землю на глубину до 61 метра или пробивать до 19 метров армированного бетона.
показать весь комментарий
15.10.2023 19:50 Ответить
бляха-муха. які ви примітивно наївні. таким,як ти і не потрібні складні маніпулятивні тексти писати - ти сам ведешся через свою необізнаність, недалекість і вузькому світогляді. Таких набір кліше тільки від недалекої особистості можна очікувати.

Ти яскравий приклад, як можна крутити "системно необізнаними" особистостями.
показать весь комментарий
15.10.2023 18:23 Ответить
Світ стрімко поляризується на уйопків і нормальних....
показать весь комментарий
15.10.2023 16:44 Ответить
ця поляризація була завжди,
просто зараз уйопкі актівізувалися і нормальні нарешті почяли усвідомлювати,
що на світі такі є уйопкі - і щє які і щє скільки...
показать весь комментарий
15.10.2023 17:03 Ответить
за що завжди "поважав" китайців - за безмежну хитрожопість і це притаманно не тільки їхнім політикам.
умовний Цинь, збираючий рис, по хитожопості щє і Вану цицьку дасть.
показать весь комментарий
15.10.2023 16:46 Ответить
Напевно китаці ще на івриту на чули "Йдіть нах*й!"...
показать весь комментарий
15.10.2023 16:47 Ответить
"Станом на сьогодні, комуністична влада Китаю створила концентраційні табори у Сіньцзяні та здійснює https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B4_%D1%83%D0%B9%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%96%D0%B2 геноцид уйгурського народу , забороняючи використання уйгурської мови, віри та культуриhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B9%D0%B3%D1%83%D1%80%D0%B8#cite_note-1 [1] ." Уйгурів за декілька років стало менше на 3 млн.. Це відвертий геноцид. Китай взагалі не має права просторікувати про гуманізм і права людини.
показать весь комментарий
15.10.2023 16:47 Ответить
Забули -- Манжурію та Тібет.
показать весь комментарий
15.10.2023 16:53 Ответить
забули тупо подохлих від голоду і спраги під час ковіду?
показать весь комментарий
15.10.2023 17:58 Ответить
Де заклики до хамасу - про негайне звільнення всіх заручників без ніяких умов, покидьки?
показать весь комментарий
15.10.2023 16:48 Ответить
І що далі? Скличете радбез оон і "абєспакоітесь аднака"? Всім вже стало зрозуміло, у кого військова сила той може класти на всіх. У Ізраїля в регіоні є військова сила, Ізраїль клав на всіх. А цей висер вузькодупого через годину іншу всі забудуть.
показать весь комментарий
15.10.2023 16:48 Ответить
Одне невірне рішення оон і скіки років льєця кров.
показать весь комментарий
15.10.2023 16:50 Ответить
Ізраілю до сраки твої закликання.
Треба було раніше мавп в секторі Газа закликати, а тепер пізно.
Так що, стули свого рота і не лізь не в свою справу.
показать весь комментарий
15.10.2023 16:51 Ответить
ЁПрст.... Израїль,ще і винний. До хамасу претензій не має!?!.
показать весь комментарий
15.10.2023 16:58 Ответить
Він вважає, що за 1300 загиблих євреїв, цахал повинна була вбити 1300 палестинських терористів. І не більше! Тому мабуть китайці і плодяться як таргани, щоб в них завжди була перевага в будь-якому конфлікті.
показать весь комментарий
15.10.2023 17:05 Ответить
показать весь комментарий
15.10.2023 16:59 Ответить
..а намывание хитрожопым Китаем островов в Тихом Океане и расширение своих китайских интересов это ещё самооборона или уже атака?
показать весь комментарий
15.10.2023 17:01 Ответить
Про межі самооборони ху@ла цей поц не хоче поговорити?
показать весь комментарий
15.10.2023 17:02 Ответить
Цікаво як на івріті буде ...пішов на....уй?
показать весь комментарий
15.10.2023 17:02 Ответить
לזיין אותך
показать весь комментарий
15.10.2023 17:08 Ответить
Но слово" *****" говорят без акцента. Жила в Израиле 6 лет, был праздник в школе и девочку сбил мальчик, ну спешил,так папа выдал. Это был израильтянин,не русский. У меня внучка с внуком учились в этой школе. Я чесно была в шоке.
показать весь комментарий
15.10.2023 17:23 Ответить
показать весь комментарий
15.10.2023 17:06 Ответить
До 2007 року, до захоплення влади ХАМАСом, Газа була абсолютно відкрита. Сухопутна та морська блокада була введена лише після перевороту. А в 2010 з Туреччини попливла "Флотилія Свободи", споряджена ісламістською організацією ІНН. Берегова охорона їх трохи пом'яла, в результаті вони відплили назад і забрали 10 трупів. Серед "борців за свободу" був і британський підданий Махмуд Емвазі, затятий ісламіст.
Через кілька років у Сирії почалася громадянська війна, потім там боролися з ІДІЛ і серед них дуже прославився своїм умінням перерізати горло якийсь "Джихаді Джон", у якому впізнали "борця за волю Гази" Махмуда Емвазі.
показать весь комментарий
15.10.2023 17:37 Ответить
Ось і проявили, на КРОВІ Ізраїльтян, себе: трус бувалий і балбес!! Московія китай, іран.
А виконавці, убивст Ізраїльтян, «убогі сіромами-біженці», палестинці з хамасу, дурненькі фанатики, за гроші з криптобірж…
Ось такий він, - ОДИН ПУТЬ - один пояс! Кривавий!!

Чекаємо ВОЛАННЯ «порядних», про мирні столи…, за участю кривавих убивць!
показать весь комментарий
15.10.2023 17:12 Ответить
ОДИН ПУТЬ - один пояс! Кривавий!!
показать весь комментарий
15.10.2023 19:55 Ответить
А про уйгурів, мусульман, до речі, уитаєць нічого сказати не хоче? Про їхнє право на власну державу? Чи це зовсім інше? 🤔
показать весь комментарий
15.10.2023 17:14 Ответить
Я в шоці від цинічної логіки цього Ванї .. Значить - якщо Ізраїль бомбардує народ Гази , це погано і треба таке негайно припиняти , а якщо паРаша бомбардує українські міста , другий рік масово вбиваючи народ України , то це нічого .
Чому ж ти тут млять - мовчиш , як в рот води набрав , олух китайський . ?Що за подвійні стандарти ?
Ну й мразота ж . !!
показать весь комментарий
15.10.2023 17:17 Ответить
Какой ты красивенький,чистенький,ухоженный, ты спишь а в твой дом врываются хамасовцы, твои действия.!?? ДАВАЙ советуй, за Тайвань не забудь, как вы на неё зубы уже наточили.
показать весь комментарий
15.10.2023 17:18 Ответить
Здавалося б, велика країна з довгою історією. Але ніт, реагує як комуняцькі скоробагатьки що в гімназіях не навчалися.
Хм, можливо тому що вони і є комуняцькі скоробагатьки з величезним комплексом неповноцінності? А вся оця пихатість та авіаносці - це пшонка-стайл, тільки вартістю за п'ять трильйонів баксів?
показать весь комментарий
15.10.2023 17:23 Ответить
Як жеж ці підари заїбали!!!
показать весь комментарий
15.10.2023 17:23 Ответить
**.нько з Китаю. Курва, самі хочуть Тайвань захопити, а іншим розповідають, що вони вже не обороняються, а нападають.
показать весь комментарий
15.10.2023 17:28 Ответить
Комуняки вони навіть і у Китаї комуняки .
Самі у себе в країні 10 мільйонів мусульман уйгурів геноцидять, а тут за мільйон арабів мазу тягнуть?!?!
показать весь комментарий
15.10.2023 17:31 Ответить
что оно там считает, меньше всего интерисует
не пиарте собачье-комуняцкое дерьмо
показать весь комментарий
15.10.2023 17:36 Ответить
жовтожопе взагалі не палиться
показать весь комментарий
15.10.2023 17:36 Ответить
Самооборона по китайськи то втекти десь на берег річки і чекати поки по ній пропливе труп ворога...
показать весь комментарий
15.10.2023 17:39 Ответить
Китайці ще ті покидьки.
показать весь комментарий
15.10.2023 17:40 Ответить
Перемоги Ізраїлю. Смерть хамасу!
показать весь комментарий
15.10.2023 17:41 Ответить
О, а я то думаю де ж це псюрнік китайський, чого не видно? А ось де він)) забули спитати комуністичних вилупків
показать весь комментарий
15.10.2023 17:46 Ответить
бомбили-б китай. хотів би побачити реакцію. Бог казав терпіти. Нехай і терпіли-б
показать весь комментарий
15.10.2023 18:05 Ответить
будь-який мирний план кетаю і москальні завжди призводив до війни....
совпадєніє?
показать весь комментарий
15.10.2023 18:07 Ответить
що ви хотіли від комуняги вони завжи покривали злочинців
показать весь комментарий
15.10.2023 18:09 Ответить
Хамас "не вийшли за рамки нападу" ван І
показать весь комментарий
15.10.2023 18:13 Ответить
Китай держит мусульман-уйгуров в концтаборах и это норм для них, а то что Израиль хочет уничтожить террористическую группировку, напавшую на его и причинившую геноцид, то это превышение самообороны. Вот кто уже бы молчал...
показать весь комментарий
15.10.2023 18:24 Ответить
Вынипанимаити, этадругоэ! Это ш перевоспитание. Только посмотрите на эти счастливые лица!

показать весь комментарий
15.10.2023 21:22 Ответить
Давайте щоб нічого не забути:
1. Китай допомагає ірану, росісі, пн. Кореї обходити санкції
2. Іран в свою чергу фінансує, постачає зброю і по факту управляє хамасом.
3. Іран продає шахеди рососісі щоб та бомбила Україну.
4. пн. Корея. Поставляє зброю росісі.
5. Китай використовує рабів з пн. Кореї для виробництва дешевих товарів. Плюс раби з пн. Кореї працюють на будівництвах у всіх вонючих диктатур (китай, росія, іран, ну і тд.).
6. І весь світ купляє дешеві товари з китаю...
Нічого не забув?!
показать весь комментарий
15.10.2023 18:29 Ответить
В моём родном подмосковном городе северных корейцев на заброшенной текстильной фабрике используют как рабов. Иногда вывозят работать на поля в пойме Москвы реки. Если окажется, что сейчас они прямо на этой фабрике шахеды собирают - не удивлюсь.
показать весь комментарий
15.10.2023 21:20 Ответить
Захоплення Берліну теж колись вийшло за рамки самооборони)
показать весь комментарий
15.10.2023 18:41 Ответить
А перед этим, в 1943, кровавые войска союзников вероломно бомбили французскую инфраструктуру, вызывая многочисленные жертвы среди мирного населения Франции.
показать весь комментарий
15.10.2023 21:17 Ответить
А ще перед цим в 1939-43 "мілейшиє" війська СС умервщляли міліони в тому числі і мирних людей у всьому світі... Про це микола іванков живущий у такій ненависній Європі мабуть забув?
показать весь комментарий
15.10.2023 23:20 Ответить
Нда, https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD_%D0%9F%D0%BE закон По в действии. Надо было ставить смайлики, mea culpa.
показать весь комментарий
15.10.2023 23:24 Ответить
От що це *** у світі коїться! Хамас напав, хамас по звірячому замордував і повбивав людей, а коли Ізраїль вирішив себе захистити всі падлючі диктатори, всі викормиші кремля, всі рожеві поні заходу зі всіх сторін накинулись на Ізраїль. Суки, не на хамас накинулись, не на терористів, а на жертву агресії!
показать весь комментарий
15.10.2023 18:45 Ответить
За рамки лабораторій повиходили ваші китайські вірусняки. Зааликаю не жерти летючих мишей та не гратися з вірусами!
показать весь комментарий
15.10.2023 18:51 Ответить
Ще один миротворець намалювався. Людожери підтримують людожерів.
показать весь комментарий
15.10.2023 18:53 Ответить
а чим хамас думав коли запускав ракети по ізраілю?
не могли не стріляти і провести переговори?

який хер китайозам там треба,
чи просто цілує дупу х@йлу
показать весь комментарий
15.10.2023 18:53 Ответить
*** тебе на рыло, мой маленький косоглазый друг!
показать весь комментарий
15.10.2023 19:18 Ответить
Узькоглазого забули попитати.
показать весь комментарий
15.10.2023 20:29 Ответить
А як хитро завернули - дві держави і проблем не буде. А самі шо ? Одна держава....
показать весь комментарий
15.10.2023 21:17 Ответить
Шось терористичний китай ***********
показать весь комментарий
15.10.2023 21:28 Ответить
Ванька Їб...чий не питає хто розпочав цю бойню?
показать весь комментарий
15.10.2023 23:13 Ответить
"Глава МИД Китая Ван И считает, что действия Израиля "вышли за рамки самообороны", и призывает к прекращению огня" - А теперь слушайте как было на самом деле : ху.ло договорилось с ХАМАС через Иран , что они в нужный момент нападут на евреев (для того чтобы отвлечь мировое внимание от Укранины) , за это ху.ло дало ХАМАСУ оружие, резведданные и бабло и пообещало ОТМАЗКУ в случае начала проблем. "НУЖНЫЙ МОМЕНТ " наступил в днюху ху.ла. После нападения озверелый Израиль (и это понятно, озверешь тут ) начал уничтожать ХАМАС . Поэтому ху.ло начало операцию ОТМАЗКА - позвонило своему партнеру Китаю (Китаю нужен Тай Вань, а рашка обещает поддержку) - дескать, давай помогай - и тут нарисовался Ван И со своим заявлением.
показать весь комментарий
15.10.2023 23:18 Ответить
світовий лідер з Китаю так собі,- брехливий...