4959 посетителей онлайн
2 226 53

Украинцы стали больше доверять полиции и СБУ, - опрос КМИС

полиция,шеврон,нацполиция

По сравнению с 2021 годом, украинцы стали больше доверять Службе безопасности и Национальной полиции. Раньше большинство граждан не доверяли этим органам, теперь – доверяют.

Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного Киевским международным институтом социологии по заказу Консультативной миссии ЕС в Украине, сообщает Цензор.НЕТ.

Если в 2021 году доверяли Национальной гвардии 50% украинцев, то теперь доверяют 72%.

Для СБУ показатель доверия вырос с 23% до 59%.

Для Национальной полиции - с 30% до 56%, при этом 68% украинцев считают, что полиция может предотвращать преступления, а 55% - что она может их расследовать.

"Важно, что для СБУ и НПУ фактически видим смену тренда с "преимущественно не доверяют" на "преимущественно доверяют", - подчеркнули в КМИС.

По мнению социологов, доверие к силовикам возросло потому, что теперь правоохранительные органы ассоциируются у украинцев с обороной страны и воспринимаются как элементы противостояния и изгнания врага.

При этом в КМИС отметили, что сложная ситуация с доверием сохраняется с прокуратурой, ГТС, НАБУ и судебной системой. Также снизился уровень доверия к Госпогранслужбе с 54% до 49%.

Опрос был проведен 4-20 сентября методом личных (face-to-face) интервью. Были опрошены 2005 респондентов, проживающих во всех регионах Украины, контролируемых правительством Украины (кроме Херсонской и Донецкой областей). Погрешность не превышает 3,3%.

Топ комментарии
+43
новину написали поліція і СБУ?????
показать весь комментарий
26.10.2023 16:00 Ответить
+23
Це ж який долбодятел написав таке про ментовську **********
показать весь комментарий
26.10.2023 16:04 Ответить
+21
Вєчєрній квартал не зупиняється ні на секунду зі своїми перформансами. Цікаво, що ще нам кміс намалює? Ріст довіри до емвеес у українців - це ж треба було таке придумать))) Це вже навіть не фарс, це якась постметаіронія... Дайте вгадаю, наступне опитування покаже ріст довіри українців до воєнкома і до податкової?
показать весь комментарий
26.10.2023 16:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
новину написали поліція і СБУ?????
показать весь комментарий
26.10.2023 16:00 Ответить
100%
показать весь комментарий
26.10.2023 18:02 Ответить
Для кого весь цей театр абсурду від дєрьмака?? Навіщо так підставляти служби опитувань? Це щоб захистити безуглу??
показать весь комментарий
26.10.2023 16:04 Ответить
Це ж який долбодятел написав таке про ментовську **********
показать весь комментарий
26.10.2023 16:04 Ответить
Мене ніхто не питав.
показать весь комментарий
26.10.2023 16:06 Ответить
показать весь комментарий
26.10.2023 16:07 Ответить
А чому вони не в однострої? Згідно статті 20 в них темно синя форма???
показать весь комментарий
26.10.2023 18:03 Ответить
-мамо,а Ви знаєте,як нас люди хвалять???- Це які люди , донечко нас хвалять...???-Та я Вас, а Ви мене,
показать весь комментарий
26.10.2023 16:07 Ответить
А если там работают/служат - родственники/кумовья/друзья, то уровень доверия стремится к 99%....
показать весь комментарий
26.10.2023 16:08 Ответить
контрозвідники і є сбу
показать весь комментарий
26.10.2023 16:50 Ответить
Звідки новина про запуск касапів через термінали аеропорту?
показать весь комментарий
27.10.2023 12:41 Ответить
https://youtu.be/hkYx_SUP2qU?si=D-XHIOB7oIzMEY_R
показать весь комментарий
30.10.2023 00:13 Ответить
Ну у меня на первом месте ЗСУ. Может начали доверять потому, что больше доверять некому?
показать весь комментарий
26.10.2023 16:09 Ответить
Це "опитування" - тупий фейк, і не має ніякого зв'язку з реальністю.
показать весь комментарий
26.10.2023 19:12 Ответить
Причины катастрофы с вертолётом министра мы так и не узнали, дело Антоненко покрыто мраком и т.п., а уровень поддержки растёт!?
Однако....
показать весь комментарий
26.10.2023 16:11 Ответить
Неочікуванно. Неймовірно. От якби у ці питання внесли роз'ясненя - тим хлопцям з СБУ шо працюють на фронті та нищать рашистів та їхню техніку - тоді - так. А так - якась профанація.
показать весь комментарий
26.10.2023 16:12 Ответить
Вєчєрній квартал не зупиняється ні на секунду зі своїми перформансами. Цікаво, що ще нам кміс намалює? Ріст довіри до емвеес у українців - це ж треба було таке придумать))) Це вже навіть не фарс, це якась постметаіронія... Дайте вгадаю, наступне опитування покаже ріст довіри українців до воєнкома і до податкової?
показать весь комментарий
26.10.2023 16:13 Ответить
Зауважте - центр разумкова більше не фігурує з обдзвонами))) ця пралка на відпочинку до нового року))

Ото таке бажаннячко побачити опитування про опитування)) хоча б на Цезорі - чи брали участь у опитуваннях? Хто проводив? Коли? Яким чином? Які питання задавали..
показать весь комментарий
26.10.2023 16:54 Ответить
Мене в Черкасах цього літа вперше в житті опитали. Про медичний канабіс...
показать весь комментарий
26.10.2023 16:58 Ответить
то ж саме нагальне питання було - й завідома безпрограшне)..бо реально, краще його застосовувати, замість знеболювального групи морфінів.
показать весь комментарий
26.10.2023 17:03 Ответить
А про мене щось взагалі забули. Навіть виграти яхту не пропонують
показать весь комментарий
26.10.2023 17:24 Ответить
https://youtu.be/4ZGQtOziJuU?si=CpPufvJTNQGgjlSh
показать весь комментарий
26.10.2023 16:14 Ответить
Люди саме про це опитування дізнались. Ще раз кажу, що в жодному опитуванні ні я ні мої знайомі та друзі ніколи не брали участь, хто ці опитування проводить і як їх проводять я навіть не здогадуюся.
показать весь комментарий
26.10.2023 16:16 Ответить
А шо Єрмака арештувала СБУ, а Татарова поліція, що так рівень довіри виріс? Бляха, я щось пропустив.
показать весь комментарий
26.10.2023 16:17 Ответить
Скільки разів стикався з ними, завжди отримував докази, що це ті самі мусора. З сисисиру. Тупі, нахабні, жадібні!
показать весь комментарий
26.10.2023 16:18 Ответить
Це ви назвали мусорів десь із 1993 року, а міліція 1960-х,70-х, -80-х, особливо кримальний блок, дільничі та працівники виправних установ тримала населення величеної держави у відносній безпеці. Відсоток викриття вбивств та тяжких злочинів перевищувув 80%, за нанесення збитків державі у 15000 рублів ---блько 15 тис.доларів -- строк мінімум 15 років, а інколи і розстріл. Строк до суда злочинців -по закону --не більще 2 місяців. І саме головне --- в ці часи керували Союзом преставники України, а батато з вищих керівних осіб в 60-70 роки були фронтовиками 2-ї Світової.



показать весь комментарий
26.10.2023 17:55 Ответить
всяких нещасних найнятих ботів з IQ нижче 60 і без жодних знань з історії прошу в цьому пості не мучитись
показать весь комментарий
26.10.2023 18:01 Ответить
ггг) совок детектед)))
Ще й зі статистикою, яку малювали як хотіли
показать весь комментарий
26.10.2023 18:24 Ответить
Давай ще про рекордні надої 60-80-х
А про штазі нічого не хочеш додати?
показать весь комментарий
26.10.2023 18:25 Ответить
Це прозелене лайно?))) Хто при здравому глузді , буде довіряти цьому лайну?)))
показать весь комментарий
26.10.2023 16:19 Ответить
Це Безугла сказала їм таке😂
показать весь комментарий
26.10.2023 16:20 Ответить
Ізнов згадав, як моя покійна дядина казали: "Пофали мене, моя губонько!"
показать весь комментарий
26.10.2023 16:21 Ответить
Стали більше довіряти ментам? З чого це?
показать весь комментарий
26.10.2023 16:21 Ответить
Так бажає ОП.
показать весь комментарий
26.10.2023 18:37 Ответить
Де робили опитування? Часом, КМІС не в Польщу переїхало?
показать весь комментарий
26.10.2023 16:27 Ответить
В СБУ нікого не б'ють, у поліціїї нікого не б'ють, а у Армії б'ють. І ніяких проблем з харчуванням, обмундируванням і .д. і тп... у поліції та СБУ нема, а у Армії є. Така от подача інформації, щоб Армія осоціювалася виключно з негараздами...і як довіряти тому, в кого суцільні негаразди?
показать весь комментарий
26.10.2023 16:28 Ответить
За СБУ-нічого не скажу, а корупційне кодло під назвою поліція треба розігнати бо народ вже на межі від їхнього свавілля.
показать весь комментарий
26.10.2023 16:35 Ответить
мальок і Червінський. Сказати нічого?
показать весь комментарий
26.10.2023 16:39 Ответить
В небе над Хмельницкой областью в ночь на 25 октября было уничтожено 6 "Шахедов , местные власти преувеличивают разрушения
показать весь комментарий
26.10.2023 16:40 Ответить
летіло дві корови, верблюд упав у яму........, геть по темі.
показать весь комментарий
26.10.2023 16:45 Ответить
на хрена мне холодильник если я не курю
показать весь комментарий
26.10.2023 16:47 Ответить
лучше держатся от них подальше как и от газовой службы , они жлобы начинают деньги вымогать
показать весь комментарий
26.10.2023 16:43 Ответить
Делегація ХАМАС на чолі з членом політбюро руху приїхала з візитом до москви, - росЗМІ.
показать весь комментарий
26.10.2023 16:45 Ответить
ракеты просить
показать весь комментарий
26.10.2023 16:46 Ответить
Головне влучно сцяти в очі лохторату.
показать весь комментарий
26.10.2023 16:45 Ответить
У паспорті громадянина Бразилії віднині є сторінка прикрашена українськими писанками. Світлини бразильського документа у новому дизайні показала дружина українського посла у Бразилії
показать весь комментарий
26.10.2023 17:33 Ответить
Мусорам ми точно не почали більше довіряти.
Ці масні самовдоволені пики після барбер-шопа навіть не відчувають, що в країні війна, як гребли хабарі коли мали мінімальну ЗП, так і гребуть, коли мають нормальну ЗП + якогось *** надбавки.
показать весь комментарий
26.10.2023 18:22 Ответить
Справжніх результатів опитувань не буде, бо там полізуть такі результати, що буде просто жах.
показать весь комментарий
26.10.2023 19:49 Ответить
І з"явиться подібний результат як при опитуванні "Хто найбільше відповідальний за корупцію в Україні"
показать весь комментарий
26.10.2023 21:56 Ответить
Кміс видає бажаємо за можливе.
показать весь комментарий
26.10.2023 18:33 Ответить
Yakyi duren' tce napysav!!!! ni musoram ni sbu viry nema !!!
показать весь комментарий
26.10.2023 20:56 Ответить