7736 посетителей онлайн
5 121 49

Лукашенко пригласил Орбана посетить Беларусь

лукашенко

Самопровозглашенный президент Александр Лукашенко пригласил премьер-министра Венгрии Виктора Орбана посетить Беларусь

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает AP.

Самопровозглашенный президент Беларуси Лукашенко передал приглашение Виктору Орбану через министра иностранных дел Венгрии Петера Сиярто, который недавно был с визитом в Минске.

Белорусский диктатор продвигает нарратив, что якобы готов к диалогу с европейскими странами. Лукашенко утверждает, что пригласил премьер-министра Венгрии для обсуждения серьезных вопросов.

В ответ глава пресс-службы Орбана Берталан Хаваши сказал, что венгерский премьер рассмотрит приглашение по возвращении с саммита ЕС в Брюсселе.

Топ комментарии
+12
Вот додик и выбрал себе блестящую компашку, усатый таракан, терросист пукин и там еще подпердывает фицо. Хоронить этот мусор в одной яме и желательно не на земле.
показать весь комментарий
29.10.2023 01:02 Ответить
+8
П*дараси всехъ стран аб'єдіняйтесь!
показать весь комментарий
29.10.2023 01:20 Ответить
+6
якщо в Берліні проводять гей-паради,то в мінську справжній підорський фестиваль імені бульбофюрера)))
показать весь комментарий
29.10.2023 01:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вот додик и выбрал себе блестящую компашку, усатый таракан, терросист пукин и там еще подпердывает фицо. Хоронить этот мусор в одной яме и желательно не на земле.
показать весь комментарий
29.10.2023 01:02 Ответить
засипати вапном і вонять не буде))))
показать весь комментарий
29.10.2023 01:24 Ответить
Во! З язика зняли! Тільки вапно..
показать весь комментарий
29.10.2023 01:29 Ответить
просто працював колись на вапнярці,в яму завжди якусь дохлятину кидали,щоб "жирніше" вапно було.а коли з ями вибирали все вапно гашене,ні кісточки не лишалось)))
показать весь комментарий
29.10.2023 01:36 Ответить
А мені розповідали..рідні, як комуністи заливали розстріляних. Один дід десь так й згинув.
показать весь комментарий
29.10.2023 01:39 Ответить
Від розкладу органіки утворюються органічні кислоти Негашене вапно - "луг" Реакція перетворення оксиду кальцію у гідрооксид - посилюється
показать весь комментарий
29.10.2023 06:18 Ответить
А нафуя???
показать весь комментарий
29.10.2023 01:05 Ответить
Гниду к гниде тянет.
показать весь комментарий
29.10.2023 05:51 Ответить
В одне кубло згуртовуються.
показать весь комментарий
29.10.2023 09:27 Ответить
це такий тест. Якщо проканає, то наступне запрошення у мінськ буде для фіцо.
показать весь комментарий
29.10.2023 01:05 Ответить
Мабуть уже не буде.
показать весь комментарий
29.10.2023 02:15 Ответить
а що ж трапилось? я щось пропустив? фіцо назвав лукашенка військовим злочинцем і пюрер образився?
показать весь комментарий
29.10.2023 02:57 Ответить
Ходять чутки що Орбана в молодості вербануло КГБ СССР. Тому він так готовий ***** дупу лизати
показать весь комментарий
29.10.2023 01:07 Ответить
Які «чутки»!? Орбана вербанув Сьома Могілжвіч в 90х і навіть сам факт зняв на відео.
показать весь комментарий
29.10.2023 01:26 Ответить
https://antikor.com.ua/ru/articles/150032-kak_vengr_orban_poljubil_putina_za_denjgi_mogilevicha
показать весь комментарий
29.10.2023 01:27 Ответить
Які нафуй "слухи" , які ******** ?!?!
Орб(г)ан - "вьіходец" з комсомолу часів радянської Угорщини , тому він на 100500% агент кгб ссср і місцевого кгб .
показать весь комментарий
29.10.2023 09:14 Ответить
якщо в Берліні проводять гей-паради,то в мінську справжній підорський фестиваль імені бульбофюрера)))
показать весь комментарий
29.10.2023 01:08 Ответить
П*дараси всехъ стран аб'єдіняйтесь!
показать весь комментарий
29.10.2023 01:20 Ответить
незабарився

показать весь комментарий
29.10.2023 01:20 Ответить
Лукашенко запросив Орбана, Кіма, Іран, Талібан, та інших союзників, відвідати Білорусь для обговорення питань виживання павуків у банці.
показать весь комментарий
29.10.2023 01:25 Ответить
Ну і компашка в цьому Євросоюзі і Нато, вони хоч секрети свої натівські тримають в таємниці від мадярів
показать весь комментарий
29.10.2023 01:25 Ответить
І щоб ви всі разом і подохли. Окремий котел чекає, чорти з вилами на варті.
показать весь комментарий
29.10.2023 01:50 Ответить
До гадалки не ходи... мад'ярська курва + бульбаФюРер готують підарунок ***** всеяСруся...
показать весь комментарий
29.10.2023 01:54 Ответить
тварі всього світу гопнулися до кучі і обізначилися.
русня біла там не остання...
показать весь комментарий
29.10.2023 01:57 Ответить
"Орбан превратился в изгоя среди коллег: видео https://twitter.com/i/status/1717874432662716494

Вот как можно выглядеть, находясь в помещении с уважаемыми людьми.

Все так красноречиво, что просто кричит."
показать весь комментарий
29.10.2023 02:03 Ответить
просто ніхто із політиків не хоче бути тим, про якого скажуть: "від нього до путіна = одне рукостискання".
показать весь комментарий
29.10.2023 03:07 Ответить
декотрі і не проти - Словаччина приліпилася до орбатні
і обидва гної до русні - не відірвеш...
я б не зневажав загрозу...
показать весь комментарий
29.10.2023 03:24 Ответить
Так выглядит экономия воды на мытье рук
показать весь комментарий
29.10.2023 11:56 Ответить
Свій до свого по своє.
показать весь комментарий
29.10.2023 02:22 Ответить
як же нудить від цих лукашенків, орбанів, путінів... нон-конформісти блін
показать весь комментарий
29.10.2023 03:16 Ответить
А чи не часткова вина в цьому Заходу, що розвелось стільки тараканів?
показать весь комментарий
29.10.2023 04:15 Ответить
а чи не дуже потужно Україна відповідає на агресію кацапні проти себе?
а чи не дуже потужно Ізраїль відповідає на агресію хамасні проти себе?
ти їбанутий - ну шо візьмеш...
показать весь комментарий
29.10.2023 05:01 Ответить
Напевно дальше свого носа не бачиш-ну що візьмеш
показать весь комментарий
29.10.2023 05:15 Ответить
не спиталися петра, що ж треба було робити?
стратегічна помилка західу...
показать весь комментарий
29.10.2023 05:21 Ответить
Це вже як комплімент, там на Заході своїх гавнолітиків, гекспердів, політиків дофуя, куплених за баблоси *****.
показать весь комментарий
29.10.2023 05:35 Ответить
та петру ногою в лоба дай - це теж камплімент!
доуслихуйте бамбас!
показать весь комментарий
29.10.2023 05:41 Ответить
ДЫк, и вас, походу , нужно - в утиль. Доцеловались с мыжебратьями , пока те не пришли к тебе в дом з багнетом.
показать весь комментарий
29.10.2023 05:47 Ответить
Ну, всё - теперь подданные бульбофюрера смогут отведать помидоры венгерской марки "Глобус".
Ещё один шаг в сторону ссср....
показать весь комментарий
29.10.2023 06:22 Ответить
І ніхто не "вкурив" останньої фрази статті: "У відповідь голова пресслужби Орбана Берталан Хаваші сказав, що угорський прем'єр розгляне запрошення після повернення з саміту ЄС в Брюсселі".
Тобто - все буде вирішуваться в залежності від того наскільки сильно в Брюсселі Орбану "затиснуть яйця в кулаці"!
показать весь комментарий
29.10.2023 06:24 Ответить
Блин, мы уже так повернуты на тех яйцах Резникова, шо упускаем варианты... шо главдраныкоеда послали на.уй по аглицки, не посылая... Там же пересiчна Венгрия скоро взорвется, так опостылел орбан с пыней, а здесь еще набивается в друзья и непрошенный гость.
показать весь комментарий
29.10.2023 06:35 Ответить
дефис
показать весь комментарий
29.10.2023 07:21 Ответить
Угорщина є дотаційною країною у ЄС , тому Орг(б)ану можуть затиснути крашанки настільки сильно , шо він буде співати фальцетом .
показать весь комментарий
29.10.2023 09:23 Ответить
Ці фіци з орбанами -троянські коні в ЄС і НАТО. Це не жарти.
показать весь комментарий
29.10.2023 06:48 Ответить
Повія за викликом)))
показать весь комментарий
29.10.2023 07:13 Ответить
Та нє, в Орбана наступний візит у КНДР, вже заплановано.
показать весь комментарий
29.10.2023 08:34 Ответить
чому еритрея ще не запросила орбана
показать весь комментарий
29.10.2023 09:02 Ответить
Борреля би він ще запросив... Або Дуду чи Моравецького.

А якщо без сарказму - то це запрошення вчергове показує, в якій міжнародній коаліції нині знаходиться Угорщина (перед тим було подвійне рандеву з злочинцями в Китаї...). Тільки незрозуміло, чому Угорщина нині є членом коаліції допомоги Україні - в т.зв. рамштайнській.
показать весь комментарий
29.10.2023 14:48 Ответить