4336 посетителей онлайн
1 127 18

В Беларуси снова продлили военные учения до 5 ноября, - "Беларускі Гаюн"

білорусь,гардсервіс

Военные учения в Беларуси продолжаются непрерывно 79 недель, с 29 апреля 2022 года

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на мониторинговую группу "Беларускі Гаюн".

Полигоны, на которых проходят учения белорусской и русской армий:

  • 227 общевойсковой полигон "Борисовский" (Борисовский район) до 04.11;
  • Полигон "Гожский" 6 омбр. (Гродненский район) до 03.11;
  • Полигон "Брестский" 38 едшбр. (Брестский район) до 04.11;
  • Полигон "Осиповичский" 51 абр. (Осиповичский район) до 03.11;
  • 212-й авиационный полигон "Неман" (Новогрудский район) до 03.11;
  • 230 общевойсковой полигон "Обуз-Лесневский" (Барановичский район) до 05.11;
  • 174 учебный полигон ВВС и войск ПВО "Доманова" (Ивацевичский район) до 05.11;
  • Полигон "Лепельский" 19 омбр. (Лепельский район) до 04.11.

Отмечается, что полигоны "Доманово" и "Обуз-Лесновский" работают без перерыва, другие же на выходных 28 и 29 октября.

Топ комментарии
+3
Тре назвати правильно : біларуській гальюн.
показать весь комментарий
29.10.2023 10:28 Ответить
+3
Вони точно чекають на вторгнення ,бо надіються,що коли Київ за три дня впаде знову,то це вже буде сигнал для входу.Неварто нехтувати цією загрозою з півночі.
показать весь комментарий
29.10.2023 10:32 Ответить
+1
Точно,гальюн....
показать весь комментарий
29.10.2023 10:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тре назвати правильно : біларуській гальюн.
показать весь комментарий
29.10.2023 10:28 Ответить
Точно,гальюн....
показать весь комментарий
29.10.2023 10:36 Ответить
да-а сам камандір чик-чирик імєнна на ньом і сідіт в каманднам пунктє і гатовіт карти аткуда ано і гатовілась...
показать весь комментарий
29.10.2023 10:38 Ответить
Чи то бульбофюреру свербить пробряцати зброєю, чи то бульбофюрера патрон путлер ********** на цю провокацію, а відповідати прийдеться ( ну, мені так хочеться, в усякому випадку).
показать весь комментарий
29.10.2023 10:29 Ответить
Вони точно чекають на вторгнення ,бо надіються,що коли Київ за три дня впаде знову,то це вже буде сигнал для входу.Неварто нехтувати цією загрозою з півночі.
показать весь комментарий
29.10.2023 10:32 Ответить
А може Лозанна за три дні?
показать весь комментарий
29.10.2023 10:33 Ответить
Цюрих.
показать весь комментарий
29.10.2023 10:35 Ответить
уявляю...сидиш собі...попиваєш каву...і дивишся ШОУ--"війна в Україні по ютюбі"..."війна в Ізраїлі"..
зараз же ж чуть не прямі єфіри з камер спостереження...ракети летять..взриви...
Так до речі, закордонні блогери і вели свої стріми, в перші дні нападу на Україну..Виставляли відео з камер на екрані з чотирьох міст України і споглядали,на шоу.
показать весь комментарий
29.10.2023 10:47 Ответить
Напрочуд,у вас чудовий інтернет в окопі.Й каву вже випили?
показать весь комментарий
29.10.2023 10:50 Ответить
ага..вашими молитвами.
показать весь комментарий
29.10.2023 10:54 Ответить
Вейшнорію ще не знайшли?
показать весь комментарий
29.10.2023 10:38 Ответить
Та шо ж такоЄ?! Вони шо там такі тупі, шо вчаться, вчаться і ніяк не навчаться?!
показать весь комментарий
29.10.2023 10:56 Ответить
Так, вік живи - вік учись, а все рівно дурнем помре, якщо не повісять.
показать весь комментарий
29.10.2023 11:08 Ответить
Воюють із здоровим глуздом...
показать весь комментарий
29.10.2023 11:05 Ответить
Перемелена на деруни бульба вже забродила.
показать весь комментарий
29.10.2023 11:09 Ответить
Зовсім тупі? Невже дауни? Вчаться-вчаться, а вивчитись не можуть! 😊 Цвкаво, а 5 листопада - це що має статися? 🤔
показать весь комментарий
29.10.2023 11:44 Ответить
У Білорусі вирощують світове ЗЛО. Наряду з московією та Іраном. Про кАрЄю навіть і писати нічого. Білоруси у майбутньому будуть відповідати перед світом разом зі своїм дебілом лукашком. Ось що дуже турбує. Шкода братній слов'янський народ, яким керує мокша чи меря на прізвище лукашенко.
показать весь комментарий
29.10.2023 12:16 Ответить
"Книгу Гінеса" попередили?
показать весь комментарий
29.10.2023 14:17 Ответить