17715 посетителей онлайн
9 276 91

Это часть массово распространенной в России культуры ненависти к другим народам, – Зеленский об антисемитском бунте в российской Махачкале

аэропорт,махачкала

Президент Украины Владимир Зеленский прокомментировал ситуацию с захватом антисемитской толпой аэропорта в российской Махачкале.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщается в официальном обращении Зеленского, размещенном в соцсети Х.

Украинский президент отметил: "Ужасные видео из российской Махачкалы, где разъяренная толпа ворвалась в аэропорт в поисках граждан Израиля на рейсе из Тель-Авива.

Это не редкий случай в Махачкале – это часть массово распространенной в России культуры ненависти к другим народам, пропагандируемая государственным телевидением, экспертами и властью.

За последний год российский министр иностранных дел позволил себе ряд антисемитских высказываний. Российский президент также использовал антисемитские образы. Для российских пропагандистов на официальном телевидении риторика ненависти является обычным делом. Даже нынешняя эскалация на Ближнем Востоке повлекла за собой антисемитские заявления российских идеологов.

Российский антисемитизм и ненависть к другим нациям системны и глубоко укоренены. Ненависть – это то, что побуждает к агрессии и террору. Мы должны работать вместе, чтобы противостоять ненависти".

Как сообщал Цензор.НЕТ, вечером 29 октября антисемитски настроенная толпа ворвалась в аэропорт российской Махачкалы.

Топ комментарии
+20
Восимь лэт бамбили Хамас!
показать весь комментарий
29.10.2023 21:36 Ответить
+18
Евреи выходите!
показать весь комментарий
29.10.2023 21:45 Ответить
+18
показать весь комментарий
29.10.2023 22:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Восимь лэт бамбили Хамас!
показать весь комментарий
29.10.2023 21:36 Ответить
От коли дивишся відео з макаками гірськими із Махачкали, то дійсно розуммієш, що "так надо"...
показать весь комментарий
29.10.2023 21:40 Ответить
А ти чурка ******? Чи кацап? Як я можу бути нациком, якщо я підтримую євреїв?
Брись у спам, собачомовне!
показать весь комментарий
29.10.2023 21:42 Ответить
Кацап *******, у спам, я сказав! Москаляку - на гіляку!
показать весь комментарий
29.10.2023 21:44 Ответить
ти зовсім кончене-наглухо...
показать весь комментарий
29.10.2023 21:44 Ответить
вообщето об єтом говорит Коран...

"О сыны Исраила! Помните о милости, которую Я оказал вам, а также о том, что Я возвысил вас над [прочими] народами мира" (Коран, 2:47).
показать весь комментарий
29.10.2023 21:51 Ответить
там так написано. А якщо ще Тору прокрутити ...
показать весь комментарий
29.10.2023 22:29 Ответить
Хто перший нападає,той і нацист
показать весь комментарий
29.10.2023 21:41 Ответить
Україна uber alles, чмо!
показать весь комментарий
29.10.2023 21:45 Ответить
шваброжопий...ишь раздухарился. ступай на болота болезный ванятко!
показать весь комментарий
29.10.2023 21:59 Ответить
Я тебе кацап вступлю ногою в рот... рыгать будешь дальше чем видишь.
показать весь комментарий
29.10.2023 22:12 Ответить
🤣 Голландскіє висоти...
показать весь комментарий
29.10.2023 21:46 Ответить
Голландскіє висоти? Голландскій штурвал, ***!
показать весь комментарий
29.10.2023 21:48 Ответить
вообще то высоты Голанские, дебилушка..И это плата Сирии Израилю за агрессию 1967...Украины тоже отожмет брянщину и Кубань
показать весь комментарий
29.10.2023 21:58 Ответить


кто? Израиль захватил голландские высоты первый и так и не отдал

А нащо ? На них напали. Вони відбились і перемогли. Території агресорів забрали. Думаю це справедливо. Чотири війни в обороні.
показать весь комментарий
29.10.2023 22:31 Ответить
Валіза, вокзал, Мокшанія...

Ну або у Газі можеш пошукати однодумців.
показать весь комментарий
29.10.2023 21:57 Ответить
Вас столько столетий е...бут русские ,лишили вас вашей государственности,а теперь как собак дворовых мобилизуют подыхать за кремлевского карлика,так хоть бы один вякнул свой "алла я в бар" против русских,нет дагестанский язык в ж...пе,к тому же в ж...пе у путина,нападать на одиночных евреев толпой ,это так по мусульмански.Ссыкливые собаки
показать весь комментарий
29.10.2023 22:13 Ответить
відповідь на теракт і 1900 жертв, що не так ?
показать весь комментарий
29.10.2023 22:33 Ответить
а хіба цахал вже почав "дамбіть Махачкала" .Махачкала окупована рашистами,котрі є нащадками фашистів,а ті в своючергу знищували євреєї
показать весь комментарий
29.10.2023 22:41 Ответить
З якого часу культурою стала ненависть до іньших народів та звідки взагалі культура на рабсєє???Гультури там атрадясь не існувало...
показать весь комментарий
29.10.2023 21:38 Ответить
культура ненависті, а ****.
показать весь комментарий
29.10.2023 22:03 Ответить
Культура - це сума технологій (і ще система цінностей, і ще інформація про цінності і технології в суспільстві).

Тож дикуни теж мають свою культуру - свою суму технологій, цінностей і інформації. Тільки це технології, цінності і інформація дикунів, яка і тримає їх у дикості. І допоки жити в умовах дикості їх влаштовує, то розвиватися до інших рівнів вони не будуть.

Можливо, тут є вже не дикість, а варварство. Чи, можливо, це навіть якийсь початковий рівень цивілізації. Але мені б хотілося жити у зовсім іншій цивілізації - не в тупиковій гілці.
показать весь комментарий
30.10.2023 04:08 Ответить
я розумію-коли свині жеруть там де серуть та серуть де жеруть а тоді лежать у цьому лайні-це теж культура...
показать весь комментарий
30.10.2023 08:19 Ответить
Не знаю, наскільки застосовне поняття культури до тварин взагалі. І тим більше, до свійських тварин, яким не потрібно ні полювати, ні шукати їжу...

Але якщо взяти диких тварин, то у них, дійсно, є якісь алгоритми поведінки - частково зашиті в генах інстинкти, частково вони навчають своїх нащадків. Тож це можна вважати якимись початковими етапами розвитку технологій... Схоже, що міра свідомості, самоусвідомлення, усвідомлення цілей і їхніх цінностей, міра рефлексії (споглядання себе зі сторони) при цьому мала - міра інстинктів велика. Тому до культури трохи не дотягує... можливо...
А можливо, ми звикли так вважати.
показать весь комментарий
31.10.2023 01:33 Ответить
Зверькам из Махачкалы советую поискать настоящих евреев в мацквабаде. Их там много: Израитель-Кириенко, Шапиро-Соловьёв, Шоломов-Ху#ло, Вексельберги с Ротенбергами, Мишустиным, Чубайсом и остальной семиеврейщиной.... Вот на них можете и потренироваться.
показать весь комментарий
29.10.2023 21:43 Ответить
Нет у этих евреев дагестанцы умеют только отссывать
показать весь комментарий
29.10.2023 22:15 Ответить
А в мацквє багато євреїв і багато мусульман...ой як цікаво...
показать весь комментарий
29.10.2023 21:44 Ответить
Цікаво, що з цього приводу скаже пропагандон и рашист - солов'ячий послід (а він єврей).
показать весь комментарий
29.10.2023 21:44 Ответить
Евреи выходите!
показать весь комментарий
29.10.2023 21:45 Ответить
у дупу один одному позаглядайте-це якраз для мавп любімає занятіє...
показать весь комментарий
29.10.2023 21:48 Ответить
показать весь комментарий
29.10.2023 22:01 Ответить
Україні у єврейському конфлікті потрібно зайняти нейтральну позицію,
адже евреї не стали на боці України і відмовились давати згоду на використання своєї зброї
показать весь комментарий
29.10.2023 21:46 Ответить
Дурна російська логіка. Внєпалітікі? Підтримуємо через вигоду? Україна має бути тільки на боці Ізраїлю, бо він як і ми - частина вільного західного світу.
показать весь комментарий
30.10.2023 00:12 Ответить
головне - почати. ) а потім ці мусульани пригадають а скільки ж то раша винищила мусульман у війнах на Кавказі і в Центральній Азії...
показать весь комментарий
29.10.2023 21:47 Ответить
ᛏВікінгᛉ

@viking_inc_

·

https://twitter.com/viking_inc_/status/1718705263320920531

Ось про що треба кричати на весь світ і просити більше зброї,бк,ракет та літаків.
Авдеевка. Пошла навала пидоров на флангах. Идет бой.
показать весь комментарий
29.10.2023 21:47 Ответить
показать весь комментарий
29.10.2023 21:48 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=ujTFGJTMue8&t=13s&ab_channel=chrisvrungel
показать весь комментарий
29.10.2023 21:51 Ответить
показать весь комментарий
29.10.2023 21:52 Ответить
І це каже людина, яка заробляла на антиукраїнському "гуморі" і яка ничого не зробила задля захисту українського народу. Це з великої любові???
показать весь комментарий
29.10.2023 21:53 Ответить
показать весь комментарий
29.10.2023 21:53 Ответить
Отже, він вже визначився з напрямком втечі, якщо пост не фейковий
показать весь комментарий
29.10.2023 22:02 Ответить
ну рамзанка диров-твой виход...
показать весь комментарий
29.10.2023 22:06 Ответить
Похоже Соловёв скоро лично встретится с Адамом. В качестве мешка для бокса.
показать весь комментарий
30.10.2023 01:11 Ответить
Цікаво, воно хоч вникає у те, що йому пишуть?
показать весь комментарий
29.10.2023 21:54 Ответить
показать весь комментарий
29.10.2023 21:55 Ответить
і було би непогано щоб перекинулось, не в плані щоб євреїв вбивали, а щоб вчергове світ переконати в сутності кацапів, бо вони ще думають, що там щось може змінитись на краще.
показать весь комментарий
29.10.2023 22:08 Ответить
Світ все добре бачить, тільки робить вигляд.... тому що бізнес такий
показать весь комментарий
29.10.2023 22:33 Ответить
саме так-той хто сіє вітер пожинатиме бурю...
показать весь комментарий
29.10.2023 22:13 Ответить
євреї не дурні, навіть ті що виїхали з кацапії, вони краще в США поїдуть ніж назад, і будуть звідти "родіну любіть"
показать весь комментарий
29.10.2023 22:10 Ответить
При этом Зеленский молчит про своего "партнера" Эрдогана который организовал "антисемитизм" на государственном уровне. Кривое зеркало.
показать весь комментарий
29.10.2023 22:11 Ответить
Бть ,против Эрдогана молчит даже США,чего ты хочешь от Украины и Зеленского,когда во время этой войны мы очень сильно зависим от этого религиозного фанатика
показать весь комментарий
29.10.2023 22:19 Ответить
він констатує
показать весь комментарий
29.10.2023 22:38 Ответить
Ви пане повертайтеся до усіляких негараздів у свої країні ! І не забивайте нам баки зовнішнім...
показать весь комментарий
29.10.2023 22:14 Ответить
Ти дурень. Провінціал-гречкосій
показать весь комментарий
30.10.2023 00:14 Ответить
Усі, хто тебе лайкає - теж дурні, провінціали і гречкосії
показать весь комментарий
30.10.2023 00:48 Ответить
«Кришталева ніч» - назва першої, цілеспрямованої та керованої нацистською державною владою Третього Рейху масової акції прямого фізичного насильства та терору щодо євреїв на території Німеччини, що відбулася в ніч з 9 на 10 листопада 1938 року.
показать весь комментарий
29.10.2023 22:17 Ответить
Росія побудована на ненависті. Як чиряк на гною.Періодично той чиряк прориває.
Ху-йло зрозумів що чиряк знову небух і постарався направити прорив на Україну.
Це якщо коротко про історію расєі...
показать весь комментарий
29.10.2023 22:22 Ответить
Україна у ізраільському конфлікті повинна зайняти позицію не втручання, бо можна зіпсувати відносини з Турцією. Ердоган хоч і мутний тип, але на відміну від Ізраілю, нам хоч зброю постачає, Байрактари
показать весь комментарий
29.10.2023 22:41 Ответить
Якщо у Вас "позиція" обирається залежно не від світоглядних цінностей і принципів, але від того, хто більше дасть,
тоді логічно зразу до Росії іти - там дадуть вічну бюджетну годівничку від нафтогазового достатку і буде довічне матеріально забезпечене щастя - головне: не виступати проти царя і його режиму... - так, навіть тоді, коли поруч будуть приносити в жертву якихось людей чи за будь-яких інших обставин.
показать весь комментарий
30.10.2023 04:27 Ответить
Ізраіль від початку нас похерив, без всяких принципів! не розділяв позицію України, наше горе, не підтримував Україну, то навіщо вони нам здалися??
Звісно, якщо хочете, в персональному порядку, ви можете лизати їм дупи!
показать весь комментарий
30.10.2023 09:18 Ответить
Суб'єктність - це коли ми самі визначаємо, чого МИ хочемо досягти, що для НАС цінно, з ким МИ хотіли би мати справи або навпаки - з ким МИ не хотіли би контактувати.

Суб'єктність - це коли МИ робимо щось ПЕРШИМИ. Коли МИ СТВОРЮЄМО щось: розуміння, бачення, схеми, роз'яснення, смисли, цінності, алгоритми, технології, пропозиції і т.д.. А не тільки реагуємо на щось, що хтось інший зробив спочатку.

І тому навіть якщо спочатку наші бажані союзники чи ділові партнери і не хотіли з якихось причин стати нашими партнерами чи союзниками, то ми можемо мати розум і терпіння, щоб пояснювати і чекати іншого часу, коли наші пропозиції і пояснення про взаємну вигоду нарешті стануть зрозумілими нашим бажаним союзникам.

Україну і українців століттями привчали НЕ БУТИ суб'єктними - не бути лідерами, а бути тими, кого ведуть, бути не керівниками і організаторами, а виконавцями. Але нині той час, коли Україні необхідно стати суб'єктом - самостійним творцем.
показать весь комментарий
31.10.2023 01:53 Ответить