4701 посетитель онлайн

В начале вторжения военные попросили спустить водохранилище, чтобы затопить технику россии. Но позднее Житомир получил дело на 200 млн за причинение вреда экологии, - мэр Сухомлин

житомир

Житомир по просьбе военных спустил водохранилище в начале полномасштабного вторжения рф, но получил уголовное производство за причиненный ущерб экологии на 200 млн грн.

Об этом в интервью LIGA.net заявил городской голова Сергей Сухомлин, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, только Житомир получил уже пять уголовных производств за оружие, которое в первый день полномасштабного вторжения получили из складов.

"Депутат наш ездил за доверенностью, получил из военных складов оружие, гранатометы, автоматы. Ну, учет у нас был нормальный, все сошлось. Но все равно, по факту уголовное дело есть. На сегодняшний день оно не закрыто. Хотя у нас это оружие получала и полиция тоже", - объяснил мэр.

Также Сухомлин рассказал о еще одном производстве.

"Помните ситуацию под Киевом? Когда была затоплена орковская переправа? Из штаба нас просто попросили сделать сброс воды на водохранилище. На нашем водохранилище сбросить 6 миллионов кубов воды. Даже директор коммунального предприятия не знал, для чего это делается. Мы разорвали ту переправу" , затопили десять единиц российской техники. И что? Уголовное дело – причинение ущерба экологии на 200 млн грн. И таких будет еще очень много в последующие годы. Это уже я понимаю", - добавил глава города.

Топ комментарии
+48
Хто ще сумнівається що ціллю "ЗЕ-влади" була здача України кацапам? Здається - вони зробили все (і роблять навіть зараз) у се для цього Бо наша перемога у війні - це початок кримінальних проваждень стосовно них : про здачу та капітуляцію України!!!
показать весь комментарий
10.11.2023 11:50
+26
Це ланка одного ланцюга, що і з кримінальною справою проти генерала Кривоноса за оборону летовища в Жулянах, що не завадило зєрмакам приписати цю операцію собі.

"- Ми героїчно залили маслом злітну полосу аеропорту Жуляни через небезпеку приземлення ворожих літаків! - А нах ви справу проти генерала Кривоноса відкрили за це? - Заткнися порохобот! -"
показать весь комментарий
10.11.2023 11:57
+19
73%
показать весь комментарий
10.11.2023 11:50
Комментировать
Сортировать:
73%
показать весь комментарий
10.11.2023 11:50 Ответить
а ще не почали кримінального впровадження за дамбу біля димера взірвану, щоб так само затопити?...
а за мости, які взірвали без дозволу будівничого великого будівництва ще не згадали?
показать весь комментарий
10.11.2023 12:24 Ответить
не підказуйте!
Зєрмачня ще не пробачила міст через Ірпінь (підірваний без їх дозволу).
показать весь комментарий
10.11.2023 12:28 Ответить
НА ЧАСІ !!!!!!!!!!!!

дістали ЗЄкурви !
показать весь комментарий
10.11.2023 13:41 Ответить
Хто ще сумнівається що ціллю "ЗЕ-влади" була здача України кацапам? Здається - вони зробили все (і роблять навіть зараз) у се для цього Бо наша перемога у війні - це початок кримінальних проваждень стосовно них : про здачу та капітуляцію України!!!
показать весь комментарий
10.11.2023 11:50 Ответить
секта зебілів не сумнівається, і нажаль ці дебіли знову приведуть до влади ворогів, як не зелених так голубих.
показать весь комментарий
10.11.2023 11:53 Ответить
Смерть зебілам!!!
показать весь комментарий
10.11.2023 16:16 Ответить
Нажаль, ніхто не сумнівається.
Хтось впевнено погодиться з вашою точкою зору, а споживачі зелемарафету не погодяться. Але без жодного сумніву.
показать весь комментарий
10.11.2023 12:02 Ответить
Когда надо было при Яныке спасать элитную Кончу-Заспу то молча спустили незаконно воду и под льдом погибли сотни тонн рыбы и никто даже не пикнул за экологию.
показать весь комментарий
10.11.2023 12:02 Ответить
Я знаю - там тисячі тон загинули! Я до війни саме там рибалив - тому "в курсі"
показать весь комментарий
10.11.2023 12:12 Ответить
Чим відрізняються Є.Ашкеназі від Є. Сефаридів. Останні готові до останнього подиху захищати землю де живуть. А от перші готові у будь який момент за добрі гроші продати територію з усім населенням ворогові. Для них поняття Батьківщина відсутнє. Тільки зиск , тільки лихва. Ото потім верещать про погроми та ненависть до них.
показать весь комментарий
10.11.2023 12:12 Ответить
зелень борется с ВСУ по разному
показать весь комментарий
10.11.2023 11:50 Ответить
Держись Сухомлин!
Шапито, такое шапито............
показать весь комментарий
10.11.2023 11:51 Ответить
Не сказано хто веде справу, але чуйка підказує, що ДержБюроРепресій.
показать весь комментарий
10.11.2023 11:54 Ответить
Це ланка одного ланцюга, що і з кримінальною справою проти генерала Кривоноса за оборону летовища в Жулянах, що не завадило зєрмакам приписати цю операцію собі.

"- Ми героїчно залили маслом злітну полосу аеропорту Жуляни через небезпеку приземлення ворожих літаків! - А нах ви справу проти генерала Кривоноса відкрили за це? - Заткнися порохобот! -"
показать весь комментарий
10.11.2023 11:57 Ответить
фактом-шмактом... а хто підписав провадження? а хто ініціював? де прізвища? чому ці мерзотники не відомі не те що людям, а СБУ як фсбешні агенти?
показать весь комментарий
10.11.2023 11:58 Ответить
Відомі,але що далі? А нічого.
Показово, як с Єфремовим. При Пороху сидів,при зелі випустили,а його адвокат керує в ОП зезидента.
показать весь комментарий
10.11.2023 12:10 Ответить
Ну , а як.... мер від ЄС затопив кацапську техніку.....Zермакі такого не пробачать
показать весь комментарий
10.11.2023 11:59 Ответить
в цьому і причина
показать весь комментарий
10.11.2023 12:14 Ответить
Зато поржалі. Зато не барига.
показать весь комментарий
10.11.2023 11:59 Ответить
Не того баригой називали! Зеля теж не барига,а звичайний мародер,а от регент Єрмак - барига.
показать весь комментарий
10.11.2023 12:11 Ответить
не регент а КОГАН
показать весь комментарий
10.11.2023 12:13 Ответить
Коган немає званя "регент'!
Нагадати зміст роботи регента при недієздатному монарху/президенті?
показать весь комментарий
10.11.2023 13:29 Ответить
Tak s zefanatami ta vsio iasno , no hudsheie chto zevlada zamilila glaza balshinstvu eiropeicev , u nas tut ZEkloun "naikrashii " prezident Ukraini ....heroi panimaite
показать весь комментарий
10.11.2023 12:10 Ответить
В нас війна, а це була військова необхідність, спровокована *уйлом.Тому судові позови нехай адресують на кацапію. Нехай мер Житомира так їм і перекаже!
показать весь комментарий
10.11.2023 12:13 Ответить
Це у народа України війна, а в них бізнес з аренди України в умовах форсмажору!
показать весь комментарий
10.11.2023 12:52 Ответить
Так судові позови ДБР висуває мерам і громадянам за виконаня конституційних обов'язків!
А ваш "переказ" не їх юрисдікция.
Нагадати за клістрони,приціли та інші комплектуючи,які вилучали ДБР ЗНИЩУЮЧИ техніку ЗСУ?
показать весь комментарий
10.11.2023 13:34 Ответить
Це продовження зе-дебілізму у держапараті на кшталт стягнення за руйнування будок при обладнанні оборонних споруд на набережній в Дніпрі та складання актів перевірок ДАСУ щодо прибутку постачальників МОУ.
показать весь комментарий
10.11.2023 12:14 Ответить
А може дебілізмом прикривають звичайну працю (за гроші в офшорах) на московію?
Потім можна виїхати до країни НАТО,і заснувати там прибуткову справу/інвестувати і жити на прибуток!
показать весь комментарий
10.11.2023 13:38 Ответить
Не думаю, що це так - для цього крім аусвайсу з куркою-гібридом треба ще мати мозги.
А от при попереднику його компетентні кадри на повну користались подібним до описаного Вами проєктом на покращення /звісно, що свого особистоно життя, любимого/.
Наприклад, екс-керівник ДК Укроборонпром Рома Романов з колєгами по своєму "бізнес-проєкту" https://biz.liga.net/ua/all/all/novosti/ekshlava-ukroboronpromu-zapustyv-zavod-z-vyrobnytstva-brukivky-bilia-niu-yorka-foto запустив такий собі заводик з виготовлення бруківки під Нью-Йорком у США.
І живе, не туже...
показать весь комментарий
10.11.2023 14:02 Ответить
Саме при зеленському! І для цього паспорт з куркою НЕ потрібен! Потрібен саме з тризубом! А "мізкі" можно найняти за % з приутку.
І при попереднику в них не було таких можливостей збагаченя! Знайшли 1 який заробив 3 мільйона $ за 4 роки!! Зеля & К тільи а 2019 вкрали і вивели у офшори ~25+ мільярдів €!
Про що прохопився "самокатчик",і був одразу знятий. І де він зараз?
Після кінця Зе,всі,а особливо його фанати, жахнуться розміром розкрадань ЗеКоМанди!
показать весь комментарий
10.11.2023 14:24 Ответить
Якщо Зе і Ко по Вашому стали євровими мільярдерами ще в 2019-му, то навіщо їм ще й за відсутності двоголових пачпортів працювати на ×уйла?
показать весь комментарий
10.11.2023 14:53 Ответить
А самому зрозуміти НАВІЩО чого не вистачає?
показать весь комментарий
10.11.2023 18:33 Ответить
Судячи з Вашої емоційної реакції на просте запитання, Ви зрозуміли, що Ваша версія подій не тримається купи.
Тож, оскільки Ви перейшли від суті на особистості, дякую за дискусію і на все добре.
показать весь комментарий
10.11.2023 19:23 Ответить
Судячи з вашого допису та питаня в вас нема розуміня НАВІЩО загалі хтось щось робить.
Коли з'явлиться - звертайтесь,не стидайтесь невігластва!
показать весь комментарий
10.11.2023 20:50 Ответить
А ще кажуть, що немає ніякого юридичного фронту, ані економічного фронту.
Ну давайте, повоюйте, коли вам ДАСУ виробництво всієї зброї заблокувало, а мери міст сцють прийняти якесь рішення на користь ЗСУ, бо посодють.
показать весь комментарий
10.11.2023 12:20 Ответить
Усі службові особи, причетні до провадження у справах проти Майдану,'' - мусора, прокурори, судді, адвокати, виконавча служба, ссо та ін. мали бути звільнені з поразкою у всіх громадянських правах ...
показать весь комментарий
10.11.2023 12:30 Ответить
Так і було(без поразки в правах!) до 2019,коли всіх(навіть з раши!) зелезадий повернув до влади!
показать весь комментарий
10.11.2023 13:40 Ответить
Якщо допустити, що був домовлений план. Кацапи йшли з парадною формою, і казали що їм обіцяли відсутність спротиву. Тоді розмінування, відвід, зупинка виробництва озброєнь та постачання в війська, Заборона підривати мости, відкат реформи Армії, і відкриття кримінальних справ проти тих, хто організував оборону, та не дав захопити Україну, легко вкладається в цей план.
показать весь комментарий
10.11.2023 12:31 Ответить
А зараз їх шантажують цими планами,вимагаючи саботувати все,що можуть.
Все наслідки вибору 2019!
показать весь комментарий
10.11.2023 13:43 Ответить
Зебілів вбивати на місці!
показать весь комментарий
10.11.2023 16:18 Ответить
Навіщо? А от те,що нема інституту негромаденства,як у деяких країнах,в України великі проблеми є і будуть!
показать весь комментарий
10.11.2023 18:31 Ответить
Тобто, ви хочете 73% українців зробити негромадянами? А якщо вони зроблять вас? Їх, все таки, втричі більше.
показать весь комментарий
10.11.2023 18:42 Ответить
То ви мабуть хочете,якщо навіть не зрозуміли про що я пишу!
показать весь комментарий
10.11.2023 19:18 Ответить
А ви впевнені що їх зараз 73%,а не 13% проросійських?
показать весь комментарий
10.11.2023 19:20 Ответить
робіть такі і подібні процеси якомога публічними, залучайте громадськість і журналістів, відстоюйте свою правоту тим більше що вона очевидна. Судовий процес це можливість донести до широких кіл факти саботажу, злочинної бездіяльності, співпраці з спецслужбами рф. Борітеся - поборете
показать весь комментарий
10.11.2023 12:52 Ответить
Можна, звичайно, влаштувати змагання на підбір найсмачніших епітетів для опису нинішнього пи...деця.
Але відкритим та невисвітленим залишається питання: що з цим пи...децем робити і коли? Чекати кінця війни?
Але, якщо чекати, то чи багато з нас дочекаються?
показать весь комментарий
10.11.2023 12:55 Ответить
Та ще й справи будуть розглядати судді - сепаратисти з російською пропискою
показать весь комментарий
10.11.2023 12:59 Ответить
З нашими слугамі Україні перемоги не бачити...але і вибори хрін відбудуться...виходить замкнене коло...
показать весь комментарий
10.11.2023 13:15 Ответить
Коло розривається введеням не війскового,а воєного(стану війни!) стану.
показать весь комментарий
10.11.2023 13:45 Ответить
Не буду здивований, якшо кровавий режим зеленского не відкриє нове крімінальне впровадження проти Героя Півдня Генерала Марченко за те шо з 1700 війсковими зміг зірвати подальше захоплення всього півдня та відстояв Миколаєв і по дальшому Одесу. А так би люська просто сказала - Ну, ********. І на цьому все - ні дбр, ні впроваджень - красота.
показать весь комментарий
10.11.2023 13:44 Ответить
*****, таке враження, що після війни ЗСУ посадять за те, що виграло війну. Яка курва народила тих дебілів??? АРХ М
показать весь комментарий
10.11.2023 13:55 Ответить
ПІБ і посада того, хто відкрив цю так звану "справу" в студію!
показать весь комментарий
10.11.2023 13:59 Ответить
Це рехвормовані попереднім суди.
показать весь комментарий
10.11.2023 16:19 Ответить
Судова реформа проведена в 2016-му. Вчіть матчастину.
показать весь комментарий
10.11.2023 18:33 Ответить
Мій обранець в другий тур не пройшов. А блазень лише вдосконалює систему, започатковану "рехвормами" попереднього.
показать весь комментарий
10.11.2023 20:33 Ответить
Я в Україні. А свої хворі збочені фантазії залиш собі.
показать весь комментарий
10.11.2023 21:24 Ответить
Державні службовці України - це збіговисько ідіотів, яке чимдуж прагне продемонструвати свою корисність.
показать весь комментарий
10.11.2023 14:57 Ответить
наказ в омані був зовсім не таким. зеленому наказали збереження екології для рашистів. слава ЗСУ!
показать весь комментарий
10.11.2023 15:02 Ответить
Текст наказу в студію!
показать весь комментарий
10.11.2023 16:20 Ответить
бути патріотом значить мати кримінальну справу?
показать весь комментарий
10.11.2023 18:25 Ответить