8042 посетителя онлайн

Почти 40% переселенцев в Украине живут только на помощь, - Верещук

ірина,верещук

Почти 40% получателей помощи как внутренне перемещенные лица живут только на эти средства, поскольку не нашли работу или она мало оплачивается.

Об этом в эфире общенационального телемарафона "Єдині новини" сказала вице-премьер-министр, министр по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий Ирина Верещук, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

По ее словам, около 40% получателей помощи как внутренне перемещенные лица живут только на эти средства, поскольку либо не нашли работу или нашли малооплачиваемую работу.

Верещук заметила, что часто в тяжелое положение попадают матери с детьми, особенно если ребенок маленький и его не с кем оставить.

В качестве примера она привела Харьков, где очень много внутренне перемещенных лиц – до 500 тысяч, а при этом не работают офлайн школы, детские сады.

Верещук отметила, что правительство рассчитывает на помощь международных партнеров по развитию малого предпринимательства, самозанятости на прифронтовых территориях с тем, чтобы граждане могли переквалифицироваться, начать собственное дело и тд.

От государства соответствующие ваучеры на такую переквалификацию уже получили 16 тыс. граждан, добавила она.

В то же время чиновница сообщила, что граждане, которые были вынуждены второй раз выехать с мест жительства из-за эвакуации, будут иметь право на выплаты как ВПЛ.

"Будет принято постановление, что когда люди во второй раз будут выезжать из-за обязательной эвакуации, государство ее объявило, они снова будут иметь право на выплаты. Они снова будут их полгода получать, потому что они снова уехали и снова стали внутренне перемещенными лицами", - сказала она.

Топ комментарии
+29
дякуючи тобі, нікчемо, та твоїм шатлам, розмінуванням, та взагалі колоьборантству та любові до пуйла
показать весь комментарий
11.11.2023 20:35
+25
І це каже "віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих..." Джерело:

А що зробив КМУ для організації робочих місць? Почав "кошмарить" малий та середній бізнес податками? (Я вже не згадую ДАСУ) Розпочав закупівлі за кордоном, замість налагодження виробництва в країні - бо там "можна прібарахлітся"? (однострої для військових)
Що ти, курва під парасолькою, зробила для створення робочих місць? Ти ж віцепрем'єр-міністр!
показать весь комментарий
11.11.2023 20:41
+21
З'явилася! Давно не бачили. Мабуть сліди в АллатРі зачищала?
показать весь комментарий
11.11.2023 20:36
Комментировать
Сортировать:
дякуючи тобі, нікчемо, та твоїм шатлам, розмінуванням, та взагалі колоьборантству та любові до пуйла
показать весь комментарий
11.11.2023 20:35 Ответить
Закрий пельку Верещук- ти вже сбитий льотчик.

Збирайся з валізами на вихід!
показать весь комментарий
12.11.2023 12:00 Ответить
З'явилася! Давно не бачили. Мабуть сліди в АллатРі зачищала?
показать весь комментарий
11.11.2023 20:36 Ответить
це взагалі окрема історія ******
показать весь комментарий
11.11.2023 20:38 Ответить
цією проблемою її чоловік займається. Він на цьому більш розуміється.
показать весь комментарий
11.11.2023 21:02 Ответить
там ше й мужик є?
показать весь комментарий
11.11.2023 21:13 Ответить
так, колишній заступник керівника ЦСО відділу "А" СБУ, ватна консерва, який якшавс з полковником ФСБ Єгоровим (це той, хто завербував генерала Шайтанова). Ось вони вдвох і алатрили. Мабуть за це зеленський нагородив його в 19-му медаллю "за службу". А може просто лейтенант ваня попросив. До речі. він теж там терся біля алатри.
показать весь комментарий
11.11.2023 21:48 Ответить
Та ми знаэмо про здобутки слуг народу
показать весь комментарий
11.11.2023 20:37 Ответить
Саме тому слід оподаткувати всіх самозайнятих, як у кацапів
показать весь комментарий
11.11.2023 20:40 Ответить
показать весь комментарий
11.11.2023 20:41 Ответить
Тим не менш. Кількість ФОПів збільшується.
показать весь комментарий
11.11.2023 21:35 Ответить
Мінімізація податків на юридичну особу. Співробітники фірми "звільняються", оформлюють ФОП, а фірма "наймає" їх. Податковий тиск зменшено.
Не тільки ж в ОПі "генії" живуть
показать весь комментарий
11.11.2023 21:43 Ответить
по-перше вона курва
показать весь комментарий
11.11.2023 21:41 Ответить
В мене на думці інше слово... І "курва" - то для неї комплімент, ІМХО
показать весь комментарий
11.11.2023 21:47 Ответить
Дарма ви так.
Людина працює, намагається перевести іноземні фінпотоки на себе. Бо ж красти під час війни-то святе для кожного "пабєдавєра"!
показать весь комментарий
11.11.2023 21:50 Ответить
Так вона ж не може! В неї в одній руці парасолька, а в іншій ручка. Ноги взагалі не торгаються планети, бо парасолька, падло, на гору тягне (насправді краном підіймають, але то таке)...
Хоча... Може дупою чи вагіною всмоктує?...
Тільки не уявляйте! Бо сон буде зовсім не спокійний і тихий!
показать весь комментарий
11.11.2023 22:06 Ответить
Поэтому,вы-зеленые суки,отобрали у людей даже эти нещасные 2 тыс.выплат.Сюрреалисты куевы!
показать весь комментарий
11.11.2023 20:41 Ответить
Уряд робить все що потрібно для виникнення невдоволення від війни
показать весь комментарий
11.11.2023 20:46 Ответить
Вот сразу видно,кто за зеленого не голосовал.Редко где услышишь столь мудрые выводы...Но,к сожалению,это так и есть...абсолютно згоден!
показать весь комментарий
11.11.2023 20:49 Ответить
Уряд робить все, щоб збільшити власний профіт від війни.
Невдоволення населення-то лише побічний результат цієї потужньої діяльності.
показать весь комментарий
11.11.2023 21:53 Ответить
Я смотрю, что украинцы, пострадавшие от войны, сильно раздражают наше правительство.
показать весь комментарий
11.11.2023 20:43 Ответить
Навпаки, вони його годують.
Уряд прямо зацікавлений у збільшенні страждань українців, бо це автоматично збільшує іноземну фіндопомогу.
А саме її уряд і розкрадає, бо економіку України уряд вже майже знищив, тут не розгуляєшься.
показать весь комментарий
11.11.2023 21:57 Ответить
Геноцидники народу України !!!
показать весь комментарий
11.11.2023 20:43 Ответить
Бреше як сивий мєрін. За ці копійки які вона називає допомогою від держави прожити неможливо.
показать весь комментарий
11.11.2023 20:43 Ответить
я уже 9 років переселенець.....
Не отримую ні копійки!!!!!!!!
показать весь комментарий
11.11.2023 20:44 Ответить
І статус є ?
показать весь комментарий
11.11.2023 21:36 Ответить
Є
із 2014 року
показать весь комментарий
12.11.2023 08:48 Ответить
в місцеве управління соцзахисту ходили ?
показать весь комментарий
12.11.2023 11:17 Ответить
ходив
відмовили ((((((
депозит був
показать весь комментарий
12.11.2023 11:26 Ответить
показать весь комментарий
12.11.2023 13:02 Ответить
А ти скотиняка запитай як в Києві живуть ,на які кошти ? Бо роботи майже немає з вищою освтою ідуть в торгівлю а після 45р жінок ніхто не хоче брати на роботу. Це влада допустила до такого приниження жінок і порушення законодавства України
показать весь комментарий
11.11.2023 20:45 Ответить
У торгівлю після 45 не беруть ?? Справді ?
показать весь комментарий
11.11.2023 21:37 Ответить
Прочитайте уважно--До 45 неберуть,тільки можна іти в торгівлю. Це з вищою освітою,навіть з черваним дипломом. а Я знаю коли мають навіть два дипломи.
показать весь комментарий
12.11.2023 15:41 Ответить
"Українців потрібно вивести із зони комфорту. Нам потрібно зламати все соціальне", - Жолнович

21 вересня 2023
Українці зловживають соціальною допомогою та не бажають брати відповідальність за своє життя. Таку заяву зробила міністр соціальної політики Оксана Жолнович у ході Міжнародного форуму сталого розвитку.

Хлопчики і дівчатка дорвалися до влади...
показать весь комментарий
11.11.2023 20:47 Ответить
Після цього вони лицемірно дивуються, що в Україні лишилося 25÷27 млн населення, з яких 10,5-пенсіонери за віком.
Сафпадєніє?
показать весь комментарий
11.11.2023 22:00 Ответить
Хто розмінував Чонгар, ************?
показать весь комментарий
11.11.2023 20:47 Ответить
шатли, шатли запускай!!!! Шмара дешева і тупорила!!!!
показать весь комментарий
11.11.2023 20:48 Ответить
показать весь комментарий
11.11.2023 20:54 Ответить
Епоха бідності закінчилася. При Порошенкові не могли назбирати на пів-вареника. А зараз - запросто, сьогодня на каску, завтра на бронік.........
показать весь комментарий
12.11.2023 15:12 Ответить
Вона сором'язливо промовчала, що це стало можливим і завдяки їй та її шатлам до Криму!!
Шмигаль може це підтвердити в генПрокуратурі, поки, як СВІДОК!!!
Слава Україні!!
показать весь комментарий
11.11.2023 21:00 Ответить
..і шо?... - 100% "слуг народу" живуть на допомозі Заходу.. ну і так, мо-мЄлочі, хто де намародерить собі та прапрапрапраонукам.. і досить непагано живуть, і хочуть так само й далі жити і після наступних виборів Зеленського за прикольно-монопольної диктатури Зеленського - нашого вироку-2019
показать весь комментарий
11.11.2023 21:07 Ответить
Чекають на кінець епохи бідності. До речі, жоден зебіл, яких я знаю, свою думку не змінив - зільонський найвеличніший лідор!
показать весь комментарий
11.11.2023 21:07 Ответить
100% депутатів та можновладців живуть на «дотації» за рахунок украінців.
показать весь комментарий
11.11.2023 21:11 Ответить
Не пробували влаштуватися на роботу??
показать весь комментарий
11.11.2023 21:12 Ответить
Теж таке хотів написати, але ... " ...часто у важке становище потрапляють матері з дітьми, особливо якщо дитина маленька і її немає з ким залишити."

Тут, звичайно складно. У нас теж такі є - дитсадок бомбанули, новий ще не скоро буде.
показать весь комментарий
11.11.2023 21:40 Ответить
Навіть якщо є робота грошей не вистачає щоб зняти житло. Якщо навіть припустити, що середня зп в нас 15-16 тисяч, це десь 12 на руки. Квартира в великому місті 8 тисяч + комунальні послуги. В маленьких дешевше, але там і роботи щоб 12 чистими отримувати немає. Я приблизно до 11 тисяч на руки отримую + 2 тисячі допомога, житло немаю змогу зняти, живу в студентському гуртожитку де навіть дверей в туалетах немає.
показать весь комментарий
11.11.2023 21:46 Ответить
Це запитання варто буде задати вам після перетворення вашого міста на руїни, після знищення вашої квартири і будинку, після того як ви втратите всі свої речі та заощадження, після втрати свого бізнесу, ось тоді я запропоную вам орендувати квартиру у Львові, задаючи вам те саме запитання.
показать весь комментарий
12.11.2023 02:04 Ответить
не вживаю це слово, тому завжди його забуваю. Десь пару років тому помітив - щоб згадати слово "хабалка" мені просто треба нагуглити фото верещук.
показать весь комментарий
11.11.2023 21:13 Ответить
хто їм заважає знайти роботу ? Чи знову Бімбас Україну годує ?
показать весь комментарий
11.11.2023 21:13 Ответить
" ...часто у важке становище потрапляють матері з дітьми, особливо якщо дитина маленька і її немає з ким залишити."
показать весь комментарий
11.11.2023 21:41 Ответить
Жаба вилізла з зеленого болота щоб поквакати!
показать весь комментарий
11.11.2023 21:13 Ответить
Йомайо а як там ящури? Все ще правлять світом під керівництвом Путіна?
Чому ця особа ще при посаді?
показать весь комментарий
11.11.2023 21:18 Ответить
Живуть тільки на допомогу і їздять на "шаттлах" через Чонгар...
Верещучці вже давно треба засунути язик у дупу Єрьмака і заткнутись...
показать весь комментарий
11.11.2023 21:26 Ответить
А гарантувати нормальну зарплату на законодавчому рівні не пробували?
Якось забагато в країні бажаючих використовувати чиюсь працю задарма !
показать весь комментарий
11.11.2023 21:33 Ответить
мінімальну вже зробили 6 тис. у минулому році. У наступному збираються довести до 8 тис. у 2 півріччі.
показать весь комментарий
11.11.2023 21:44 Ответить
Деякі переселенці ведуть себе як худоба недавно такий бідолага пяний привселюдно висякався в прапор Украіни
показать весь комментарий
11.11.2023 21:40 Ответить
Це ви про мешканців Західної України? Які виїхали за кодон з абсолютно безпечних регіонів України, видаючи себе за постраждалих біженців, отримуючи в європейських країнах соціальну допомогу, в той же час здаючи в оренду свої квартири по завищеній ціні, справжнім біженцям з Південно - Східної України, фактично наживаючись на них.
показать весь комментарий
12.11.2023 01:56 Ответить
Бамбас(юхГа-васток), паражняк - нє хГоніт!! Вони настільки багаті, шо до них навіть ЄС, в нахлєбнікі рвалісь, но пуКін тіпєрь іх зашчітіт!!!! От тепер хай поділяться з бындєрамі, своіми пенсіями, зарплатами, виплатами, часто-густо від "фонаря"!!!!
показать весь комментарий
12.11.2023 09:38 Ответить
А як же армія відбудови? може знов шатли до рузьке ані ведь тоже люді ....
показать весь комментарий
11.11.2023 21:49 Ответить
Конче...а, су...ка!
показать весь комментарий
11.11.2023 21:59 Ответить
Voice of Ukraine

@newstop_us

бєз лоха і жизнь плоха - у зеленого сіфіліса В Україні введуть 3-ю платіжку за газ - за утримання внутрішньобудинкових мереж.

Цитата

Олександр Карін

@Karin_Oleksandr

·
показать весь комментарий
11.11.2023 22:20 Ответить
Прикол в тому що 70% українців вірить в економічним бум після війни.
Навіть не знаю...
Рожеві поні
показать весь комментарий
11.11.2023 22:22 Ответить
Сіндзе,або Або

@oUqXP4RXQRmPtlw

Три платіжки за газ замало. Пропоную ввести четверту - за захист труб від атмосферних опадів, та п'яту - на щомісячні премії керівництву Нафтогазу, чи хто там керує постачанням газу?
показать весь комментарий
11.11.2023 22:24 Ответить
в штатах всі працюють не верзи дурню зелена потвора
показать весь комментарий
11.11.2023 22:50 Ответить
Шизофреничка Верещуку свому репертуарі як і вся Зе влада

показать весь комментарий
11.11.2023 23:16 Ответить
Хто знову випустив цю курку на сцену,?
Це не Українка, це продажна тварина
І заслуговує на мінімум повішання
показать весь комментарий
11.11.2023 23:20 Ответить
На цю проблему потрібно дивитись дещо з іншого ракурсу.
Значить безробітних можна направляти з центрів зайнятості на різні роботи в примусовому порядку, бо інакше знімуть з обліку, а переселенці відносяться до іншої категорії!??
Я дивлюсь по Дніпру - принаймні поки було тепло, все забите людьми (видно і чути, що не місцеві)... цілий день снують між магазином і лавами в парках - пивасик, цигарки, щось обговорюють на типовому "суржику". І, на вигляд, всі працездатні. Але держава, оплативши їм житло і надаючи виплати, чомусь не хоче відрядити їх на роботу.
І ще одне, всі лізуть в міста і держава це стимулює! Навіщо?
У нас села стоять напівпусті, хати або безгосподарні, або за копійки, городи по гектару. Якщо робити, а не жерти з ранку пивасик, то можна всім себе забезпечити. І овочами і фруктами, а держава (принаймні на перших порах) може дати кошти на облаштування, та, наприклад забезпечити паливом на зиму та посадковим матеріалом.
Але ні, робити ніхто не хоче і всі лізуть в міста створюючи додаткове навантаження на інфраструктуру, замість того, щоб забезпечити себе.
показать весь комментарий
12.11.2023 02:49 Ответить
Зона, не. Так швидко з висновками.

Так, в Україні е любителі руського миру»- вони же ухилянт, зрадники, та колабораціоністи.

Доречи, проце казав Патрушев. Інформацію від ворога инколи треба спріти серьезно.

Але…

Більшисиь Народу України за повну перемогу у цій війні.
тому, що іншого шляху немае.
Або Перемога та Свобода.

Або повне знищення країни та її громадян.
показать весь комментарий
12.11.2023 08:09 Ответить
Та є ті що не евакуйовані і живуть взагалі без допомоги. А є ті що оформлені як переселенці, але живуть на своєму місці прописки і отримують допомогу більше того ще й працюють у селищних/міських радах Ті «тварини» перші так оформилися
показать весь комментарий
12.11.2023 08:18 Ответить
Краще було б, щоб ти ролики знімала із парасолькою та кульками.
показать весь комментарий
12.11.2023 09:58 Ответить