7851 посетитель онлайн

Зеленский о ликвидации Путина: "Украина имеет все права защищать свою землю"

зеленський

Президент Владимир Зеленский прокомментировал возможность ликвидации российского диктатора Владимира Путина.

Об этом он заявил в интервью The Sun, информирует Цензор.НЕТ.

Главу государства спросили, воспользуется ли Украина шансом ликвидировать Путина, если это будет возможно.

"Это война, и у Украины есть все права защищать свою землю", - сказал президент.

В то же время Зеленский отказался отвечать на вопрос о покушениях на предателей и так называемую "власть" на временно оккупированных территориях.

Он сказал, что "не может обсуждать никаких спецопераций украинской разведки или секретной службы или каких-либо спецподразделений".

"Есть некоторые моменты, которые мы не обсуждаем. Не только внутри России. Есть вещи, которые мы не обсуждаем на наших временно оккупированных территориях", – добавил Зеленский.

Топ комментарии
+13
Ну на кого це розраховано. Керівництво країн знаходиться в недоторканості. Володимир Олександрові приїжджає в Херсон і там повна тиша, хоча дістає навіть міномет. Родичі кацапських діячів спокійно живуть в Європі і всім пофігу.
показать весь комментарий
21.11.2023 14:07 Ответить
+11
Просто "герой"...
Щоби Україна могла "скористатися шансом", не потрібно кидати та тримати незаконно за ґратами таких як полковник Червінський.
показать весь комментарий
21.11.2023 14:03 Ответить
+7
Взагалі-то у ***** більше шансів Зєльца ліквідувати, якщо вже так подивитися.
показать весь комментарий
21.11.2023 14:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так він же вроді вже здох, а по кремлю бігає двійник?
показать весь комментарий
21.11.2023 13:55 Ответить
4.5.0.
показать весь комментарий
21.11.2023 13:55 Ответить
"відмовився відповідати на питання про замахи на зрадників" - случайность? ))
показать весь комментарий
21.11.2023 13:56 Ответить
Усьо! "пєрчатка брошєна"! Хто секунданти?
показать весь комментарий
21.11.2023 13:57 Ответить
Чию землю мені потрібно захищати? Землю в селі в людей відібрали хитрожопі баньдюки (колишній суддя та велика агрофірма), то чию землю я маю захищати?
показать весь комментарий
21.11.2023 13:58 Ответить
Та не захищай! Без тебе обійдуться.
показать весь комментарий
21.11.2023 14:01 Ответить
Запросять обробляти видурену в krot_lub землю, - китайців...Та ні, мабуть китайці в співпраці з агрофірмою запросять krot_lub обробляти за копійки та миску рісу його землю? так точніше...
показать весь комментарий
21.11.2023 14:25 Ответить
Просто "герой"...
Щоби Україна могла "скористатися шансом", не потрібно кидати та тримати незаконно за ґратами таких як полковник Червінський.
показать весь комментарий
21.11.2023 14:03 Ответить
где же теперь кощеева игла? подсказываю
показать весь комментарий
21.11.2023 14:04 Ответить
Ну на кого це розраховано. Керівництво країн знаходиться в недоторканості. Володимир Олександрові приїжджає в Херсон і там повна тиша, хоча дістає навіть міномет. Родичі кацапських діячів спокійно живуть в Європі і всім пофігу.
показать весь комментарий
21.11.2023 14:07 Ответить
Кто же будет по своим главным агентам стрелять?
показать весь комментарий
21.11.2023 16:40 Ответить
Обговорювати він не може... А вагнерівців хто обговорив ??? чи путлєру вєщий сон приснився
показать весь комментарий
21.11.2023 14:09 Ответить
Що це було? До чого це ? Якісь фантазери.
показать весь комментарий
21.11.2023 14:12 Ответить
Взагалі-то у ***** більше шансів Зєльца ліквідувати, якщо вже так подивитися.
показать весь комментарий
21.11.2023 14:14 Ответить
Тем более, что сообщников у ***** в Украине хватает.
показать весь комментарий
21.11.2023 16:14 Ответить
Україна просто зобов'язана ліквідувати ху*ла і його подільників!
показать весь комментарий
21.11.2023 14:14 Ответить
Всі побачили, що гундоса скотина це питання оминув і по суті не відповів. Бо все просто.
У них з Путьою договір, що керівництво держав одне одного не трогають. Навіть вшивих депутанів.

Хоча технічно навіть з усілякими бункерами немає нічого неможливого щоб завалити Пиню. Просто декілька груп з FPV-дронами заслати в Москву. І коли буде якесь 9 травня і черговий парад, роз'їбати цими дронами ботоксного десь на трибуні і все.
показать весь комментарий
21.11.2023 14:16 Ответить
Так у них этих путиных уже щас несколько, не считая запасных в холодильниках
показать весь комментарий
21.11.2023 14:23 Ответить
"Є деякі моменти, які ми не обговорюємо. Не тільки всередині Росії. Є речі, які ми не обговорюємо на наших тимчасово окупованих територіях", - додав Зеленський.

Какой-то бред обкуренного наркомана...
показать весь комментарий
21.11.2023 14:24 Ответить
"Майстер" розмовного жанру. Хоча, десь по Фрейду
показать весь комментарий
21.11.2023 14:44 Ответить
на себе не показывай
показать весь комментарий
21.11.2023 14:55 Ответить
ЗЄлі треба молитися щоб Пу…на не забрали в Гаагу, а замочили в сортирі, бо він такого розкаже про ЗЄрмаків, що свідчення Кулініча виглядатимуть дитячим сном.
показать весь комментарий
21.11.2023 15:01 Ответить
*уйло сдохло, теперь можно быть смелым и говорить все что угодно
показать весь комментарий
21.11.2023 15:02 Ответить
А хто на вибори в паРаші піде тоді?
показать весь комментарий
21.11.2023 15:29 Ответить
Словами старого анекдоту про цю -"ін-нах.." рвк.....
показать весь комментарий
21.11.2023 15:08 Ответить
зеля-клоун,боїться своєї тіні!
показать весь комментарий
21.11.2023 15:27 Ответить
Ты, падла, на очереди, если сам не сдрыснешь.
показать весь комментарий
21.11.2023 15:43 Ответить
зе Солнце (Sun) - очень авторитетное издание
можно еще дать интервью журналу Мурзилка
показать весь комментарий
21.11.2023 16:31 Ответить
Наш президент. - яскрава ілюстрація того сумного факту, що при демократіях в нерозвинутих суспільствах маже неминучим є сповзання в неосвічену примітивну диктатуру. Так вже сталося майже у всіх пострадянських країнах. Україні двічі щастило перескочити провалля, схоже, що на третій раз цього не вдасться зробити...

Логіка (яка підтверджується практикою) проста як яйце. В нерозвинутому супільстві до влади приходить той, хто її прагне, ну так прагне, так прагне, що коли дати її йому, то вже не в стані буде розтиснути посинілі пальці. Наявність демократії вносить в цю картину невелику поправку: існує населення, в роді дурника, але існує - тому можливі варіанти - типу підставної особи. В любому випадку до влади приходить той, хто мало вміє, але багато бажає - втриматись він може виключно за рахунок перехвату всієї повноти влади, тобто за рахунок диктатури - будується диктатура дуже просто, це кожен зуміє, коли мир, то років 12 потрібно для повного завершення, коли війна, то і за 2 роки можна справитись
показать весь комментарий
21.11.2023 17:20 Ответить
Українці просто хочуть в гості до ЄС, щоб жити і нічого не робити. Доля держави нікого не цікавить. І уж тим більше самого *********** який сам себе обрав і прийшов нищити країну. А наші бовдури голосувати за прикол? Голосували, от і не проти. Зеля це = кацапи. Він знищить українців для *****, і ніхто йому не буде майданити і заважати брехати і обкрадати лохів.
показать весь комментарий
21.11.2023 19:00 Ответить