7761 посетитель онлайн

Создана Межведомственная рабочая группа по вопросам строительства фортификационных сооружений, - Минобороны

міноборони

При Минобороны создана Межведомственная рабочая группа, которая будет изучать проблемные вопросы строительства военных инженерно-технических и фортификационных сооружений и своевременно реагировать на них.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Минобороны, такое решение было принято на встрече министра обороны Рустема Умерова с министром цифровой трансформации Михаилом Федоровым.

Как отмечается, орган будет работать в режиме 24/7 по принципу оперативного штаба.

Сообщается, что временный консультативно-совещательный орган будет координировать усилия всех органов военного управления, центральных и местных органов исполнительной власти по строительству военных инженерно-технических и фортификационных сооружений, чтобы работа по этому направлению была системной.

Кроме того, в планах группы – внедрить реформу, чтобы определить зоны ответственности: на первой линии обороны строительство фортификационных сооружений осуществляют военные подразделения, на второй – третьей – Государственное агентство восстановления и развития инфраструктуры Украины через привлечение частных подрядных организаций.

Как отмечают в Минобороны, при Межведомственной рабочей группе уже создано волонтерское бизнес-сообщество, которое выразило готовность оперативно оказывать меценатскую помощь в строительстве фортификационных сооружений на наиболее "горячих" направлениях.

"Для внедрения новых подходов правительству будет предложено утвердить новую эффективную модель строительства фортификационных сооружений, к которой привлекут ресурсы Госагентства восстановления и развития инфраструктуры, ОВА, частных подрядчиков", - добавили в Минобороны.

Топ комментарии
+21
Показуха наше усе!
Міжвідомчі групи, парламенськи комісії, особистий контроль…
Робіть мовчки і не триндіть!
показать весь комментарий
24.11.2023 13:34 Ответить
+19
Що заважало це зробити до початку вторгнення.
Зеля зустрів ворога голими тилами.
Все по єрмаку і по оману.
показать весь комментарий
24.11.2023 13:32 Ответить
+15
мовчки вони тільки крадуть
показать весь комментарий
24.11.2023 13:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Що заважало це зробити до початку вторгнення.
Зеля зустрів ворога голими тилами.
Все по єрмаку і по оману.
показать весь комментарий
24.11.2023 13:32 Ответить
Від створення робочої групи до завершення будівництва ціла прірва!
показать весь комментарий
24.11.2023 14:18 Ответить
Просто нагадування: асфальт і тротуарна плитка погано підходять для будівництва оборонних споруд.
показать весь комментарий
24.11.2023 13:33 Ответить
Показуха наше усе!
Міжвідомчі групи, парламенськи комісії, особистий контроль…
Робіть мовчки і не триндіть!
показать весь комментарий
24.11.2023 13:34 Ответить
мовчки вони тільки крадуть
показать весь комментарий
24.11.2023 13:36 Ответить
То звичайне ІБД перед новим роком. Премії собі ж повинні річні оформити..а так окуєнні звіти, як обґрунтування нададуть.
показать весь комментарий
24.11.2023 13:57 Ответить
А що так можна було!!
показать весь комментарий
24.11.2023 13:35 Ответить
Швидкість вражає ... 10 рік війни
показать весь комментарий
24.11.2023 13:39 Ответить
👍🙏🙏🙏
показать весь комментарий
24.11.2023 14:32 Ответить
ті укріплення на Донеччині, які будувалися з 2014 по 2019 кацапи й досі взяти не можуть. А ось з 2019 аж по сьогодні, незважаючи на останні 2 роки широкомасштабної війни, в частині будування укріплень, укріпрайонів, не робиться геть нічого. Кацапам вичтачило декількох місяців у 2022, щоб вони забудували укріпрайонами і Херсонщину і на Запоріжжі і тепер наші хлопці своїми життями платять за кожен метр звільненої від москалоти нашої землі, поки зелена офісна мерзота лише мародерить та створює видимість роботи. Лише зараз вони створюють якусь міжвідомчу групу, знову буде півроку-рік побрехеньок, імітацій та "піздінга" грошей, а діла все рівно не буде, бо ця шобла імітаторів-імпотентів ні на що реально не здатна, окрім створення політичних реаліті-шоу, починаючи з 2019 року.
показать весь комментарий
24.11.2023 14:36 Ответить
Що ви мелете, мабуть не бачили карту бойових дій? Чи по-вашому з 14 по 19 рік армія була натовського зразка? В ті роки також крали як не в себе.
показать весь комментарий
24.11.2023 15:16 Ответить
влітку-восени 2014 року в зоні АТО було побудовано 3 (ТРИ !!!) лінії капітальних залізобетонних фортифікаційних споруд
стоять і досі
але як завжди кацапи знайшли зрадників, цього разу на Чонгарі та Перекопу

сьогодні юбілей ось цього фото - 24.11.21 року

показать весь комментарий
24.11.2023 16:04 Ответить
один із дотів часів Гетьмана та Кривавого Пастора

показать весь комментарий
24.11.2023 16:16 Ответить
показать весь комментарий
24.11.2023 13:40 Ответить
Смотрю минцифри Федоров, на все руки мастер - многостаночник , и программу Дию программирует, дроны покупает, вот уже стройкой начал заниматься,
а по профилю своего министерства чем-то занимается? или это неинтересно и у нас все ОК на гражданке и в ЗСУ со связью, защитой информации, РЕР, РЕБ, подбирается и обучается персонал для войск по этим всем направлениям?
показать весь комментарий
24.11.2023 13:40 Ответить
Сумна новина про перспективи.
показать весь комментарий
24.11.2023 13:42 Ответить
Це не про перспективи, а про ефективність оборони під час наступальних дій кацапів. Це про відсутність добре облаштованих фортифікацій на другій-третій лінії на авдіївському напрямку. Воїни мають мати змогу перепочити недалеко від ЛБЗ. Ще раніше таке саме було в районі Бахмуту. Бутусов про це кричить з літа минулого року. Про мобілізацію не лише військову, а й цивільну.
показать весь комментарий
24.11.2023 14:06 Ответить
Не пройшло ще й два роки як....
показать весь комментарий
24.11.2023 13:45 Ответить
Раніше починати не було потреби, бо був потужний яйцекрад.
показать весь комментарий
24.11.2023 14:00 Ответить
Який закінчився бурхливими аплодисментами у ВР.
показать весь комментарий
24.11.2023 14:02 Ответить
Усе нормально, фортифікаційні споруди захищають але хто захистить самі фортифікації? Зараз найкращий час починати, деокупації не буде, задача стримати наступ русні, виграти час на будівництво, на приготування, ніхте не воюватиме до останнього, війна триває лише тому що досі є лазівки в обороні. Зараз напрацьовується буферна зона - нічия територія, випалена земля, безлюдна пустеля, трохи ближче - мінні поля, за ними система фортифікацій, прикривати їх буде далекобійна зброя і передусім літаки F-16. Супротивник буде одразу знищуватися при спробі заходу або наближення до буферної зони. Ніяких договорів або миру з руснею не буде, усе заглохне коли остаточно зайде в глухий куток.
показать весь комментарий
24.11.2023 14:08 Ответить
Усе вірно на рахунок фортифікаційних споруд, але якби це було 2021 році! Розумію, що це пуста розмова, тому, що ми всі розумні заднім розумом, але за це повинна відповісти влада. Простого виправдання "******@ли" буде замало.
показать весь комментарий
24.11.2023 15:36 Ответить
Предлагаю еще в эту группу ввести минобразования и минздоровья
показать весь комментарий
24.11.2023 13:45 Ответить
Цікаво виходить - перші роки своєї вакханалії вони розвалюють оборону, здають ОБЛАДНАНІ позиції, відводять війська і розміновують передові позиції, а тепер, раптом...через, майже, 2 роки відкритої війни, вони вирішили созДать "тимчасовий консультативно-дорадчий орган" по фортифікаціям. Ну, щось на кшталт "Інтітут свободного врємєні", бо рити окопи все одно будуть солдати, а зарплатню будуть отримувати..."координатори". А ще вони ж і гроші забрали з місцевих рад ось для цієї мутки. Суки тупі і ненажерливі.
показать весь комментарий
24.11.2023 13:47 Ответить
Зараз склалася дуже важка ситуація, на дорогах вже не с...диш, треба терміново впроваджувати нові схеми.
Тобто АРМІЯ ДРОНІВ (привіт від мінцифрового підара Федорова) - дуже потужна схема, туда вже надходять такі нужні партіі кошти. І вот БЕТОН - це ж просто клондайк.
І джерела надходжень (наші кармани) вже визначені. І кращі кадри на місцях Федоров та Кубраков.
Послідовно так працює наша влада, аж гордість бере.
Завжди Ваш, Саша-порохоскот)
показать весь комментарий
24.11.2023 13:48 Ответить
це величезний прорив як для 2-х років війни. так й для 10 загалом... так ми можемо почати будівництво вже через 5-7 років...
показать весь комментарий
24.11.2023 13:50 Ответить
...коли проблема не тільки дозріла, а вже навіть ЗАВОНЯЛА!
вони, нарешті, створюють "робочу групу", яка буде вивчати питання існування тієї грьобаної проблеми та як же, чим же, її мабуть потрібно вирішувати...

АЛЬО!!!! ЗЕ-СКОТИ!!!
У Рашки ЦИВІЛЬНІ ДЕРЖАВНІ ПІДПРИЄМСТВА ВЖЕ ВІСІМ РОКІВ БУДУЮТЬ ЇХНІМ МОБІКАМ ЗАХИСНІ СПОРУДИ!!!
показать весь комментарий
24.11.2023 13:55 Ответить
Яценюка уряд поклав ПЕРСОНАЛЬНУ відповідальність на керівників ОДА (того часу) за будівництво трьох ліній фортифікаційних споруд!
Нова комісія для Міноборони, це «про рибу гроші»! Керівники ОДА їй не підпорядковані, але на їх територіях будуються фортифікаційні споруди!
Закони писані для мирного часу не підходять для їх використання під час дії правового режиму Воєнного стану!
В Україні так і не внесли до ВРУ проект Закону «Про Стан війни»!!
Законодавці його просто САБОТУВАЛИ!

Міжвідомча оця балаканина, призведе лише до бюрократичних безкінечних баталій і тільки!!
Приклад цьому є дії Уряду Яценюка+Гройсмана, десятки протоколів після тупих засідань, витрачений час та гроші і нарешті, сьогоднішня Міжвідомча балаканина!
На граблі наступати краще ОДИН РАЗ!
показать весь комментарий
24.11.2023 14:00 Ответить
При Міноборони створено Міжвідомчу робочу групу

Робочу, СКБЛНХ...
Трударі...
показать весь комментарий
24.11.2023 14:04 Ответить
чергове паразитичне "зелене" утворення,метою котрого є працевлаштування "зелених ворогів України" котрі,як і їх роботодавці користі ніякої державі Україна ,та її народу не принесуть....
показать весь комментарий
24.11.2023 14:04 Ответить
Віце-прем'єр-міністр ЗУБКО Геннадій ГригоровичРегіональна політика, ЖКГ, може поділитися досвідом такої роботи щодо фортифікаційних споруд на рівні Уряду та її результатів! Особливо по Запорізькій ОДА, на Маріупольському напрямі, де гроші, де споруди і де голова Запорізької ода з трьома мерседесами
показать весь комментарий
24.11.2023 14:08 Ответить
Розкрадуть усе,може нехай ті фірми на першій лінії фортифікації зводять зелені гниди
показать весь комментарий
24.11.2023 14:19 Ответить
Створить мижвидомчу бригаду! Пистаполы херовы!
показать весь комментарий
24.11.2023 15:41 Ответить
Як оперативно! Усього два роки знадобилось, Для її створення.
показать весь комментарий
24.11.2023 15:41 Ответить
Бо війна буде тривати ще від п'яти до десяти років, а без фортифікацій невтримати те, що маємо тому, що здоровий глузд підказує це, але для декого від кого залежить майбутнє країни занадто пізно приймає відповідні рішення.
показать весь комментарий
24.11.2023 15:58 Ответить