7798 посетителей онлайн
35 387 171

Министерствам и Генштабу поручено подготовить решение по мобилизации и ротации - Зеленский провел заседание Ставки

зеленський

Президент Владимир Зеленский провел заседание Ставки Верховного Главнокомандующего.

Об этом глава государства сообщил в Telegram, передает Цензор.НЕТ.

"Ставка. Сложные вопросы: мобилизация, демобилизация, ТЦК, ВЛК, ротация, срочники.

Доклады министра обороны Умерова, Главкома Залужного, начальника Генштаба Шапталы, министра здравоохранения Ляшко, главы МВД Клименко, министра иностранных дел Кулебы, директора ГБР Сухачева и первого заместителя министра обороны Павлюка", - говорится в сообщении.

Президент заявил, что поручил министерствам и Генштабу подготовить комплексные решения.

Топ комментарии
+52
В нас тільки поліції 100+ тисяч і кожного року збільшується.
Навчені... Мотивовані... Під присягою...
Може там резерви пошукати потрібно?
показать весь комментарий
24.11.2023 15:18 Ответить
+41
Можливо, і ексзавгосп з НАЦПОЛІЦІЇ та Резніков з Бакановим, разом з такими ж, зможуть на ділі ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ! Нарешті вони, таки дочекалися!
Пильнуймо їх на оновлених медкомісіях у ТЦК !
показать весь комментарий
24.11.2023 15:16 Ответить
+39
Як легко бути президентом - "я доручаю вам підготувати рішення" - може тоді краще папугу утримувати, менше їсть і взагалі
показать весь комментарий
24.11.2023 15:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ну, безугла ж сказала, що, типу, "не нийте і не просіть, у вас хороша зарплата (у військових) самі собі можете купить все, що вам треба"... Отаке ставлення до військових від слуг.
показать весь комментарий
24.11.2023 16:49 Ответить
Пpocpaли мотивацию людей а что с этим делать не знают.
показать весь комментарий
24.11.2023 15:49 Ответить
Чому досі немає роялю на Ставці? Чому Віслюк не працює? Принесіть рояль на Ставку! Або хоча б вже велотренажер.
показать весь комментарий
24.11.2023 15:56 Ответить
Это не заседание Ставки. Это заседание Здавки. Четырежды уклонист решает вопросы призыва в ЗСУ. Что, зелебобики, уже не смешно? И не "па приколу"?
показать весь комментарий
24.11.2023 15:58 Ответить
Зелені пі@ари повинні показати приклад добровольної мобілізації, тоді і звичайні україньці підтягнуться! Але зелені та слуги не в штабах та військоматах, а в окопах на 0!
показать весь комментарий
24.11.2023 16:00 Ответить
батальйон Лига Смеха, Стас Боклан командующий
показать весь комментарий
24.11.2023 16:42 Ответить
За той час, коли міністрував Резніков можно підготувати дублюючий особовий склад для кожної бригади - одні на нулі, інші відпочивають і готують замінити перших. Але це ж не яйця по 17 за кг і в умовному Рамштайні щоки надувати, сплачуючи грошву за озброєння фірмам-одноденкам.
показать весь комментарий
24.11.2023 16:01 Ответить
війна херня, головне маневри!
трудиться акі бджола. там вислухав, туди доручив.
стільки хвиль навколо найвеличнішого, а ккд нуль!
показать весь комментарий
24.11.2023 16:01 Ответить
Головне зобразити "присутствіє налічія" і сцяти в очи та вуха лохтарату безупинну. Шоумен!
показать весь комментарий
24.11.2023 16:04 Ответить
Цікаво чоиу воює лише 30% ЗСУ без ротації а вся та півмільйонна шобла що гріла жопи до 14 року і потім не поворухнулася існує і надалі по тилових частинах а на заміну добровольцям ловлять людей по селах??
показать весь комментарий
24.11.2023 16:08 Ответить
КРАЩЕ ВСЬОГО ЯКЩО ПЕРШИМИ МОБІЛІЗУЮТЬСЯ ВСІ ВІДОМІ УКРАЇНЦІ !)
показать весь комментарий
24.11.2023 16:11 Ответить
Ну, відомих українців вже й так загинуло багато на фронті - цвіт і гордість нашої нації ..

А от провладні актори та клоуни гріють дупи в тилу - може ви цих "відомих" мали на увазі?
показать весь комментарий
24.11.2023 16:53 Ответить
а до чого тут генштаб зелене ***** вже не знає як вкусити військових ТЦК то цивільна структура
показать весь комментарий
24.11.2023 16:13 Ответить
Повністю підпорядковані зараз Генштабу, тому що Львівського керівника саме генштаб своїм наказом звільняв
показать весь комментарий
24.11.2023 16:17 Ответить
Якихось нових структур в ЗСУ не створювалось з 2014 року. Люди вже робили витяги з реєстрів. Функціонально - може й підпорядковані, а юридично.. Людей в нашій країні тримають за бидло-рабів, а несамовиті ідіоти ще й підтримують лайно, що йде з банкової
показать весь комментарий
24.11.2023 16:39 Ответить
Дані щодо ВЧ з реєстру забрали, тому ніхто не міг взяти обновлений витяг....
Зате є наказ генштабу щодо звільнення Львівського керівника, з чого можна зробити висновок про підпорядкування
показать весь комментарий
24.11.2023 16:43 Ответить
Ви така наївна людина..
показать весь комментарий
24.11.2023 17:05 Ответить
зелена падаль зробила все щоб мужики не йшли в ЗСУ,а тепер тіпа рішає.та хто туди піде - зброї нема,беспредєл офіцерья,мухльож з виплатами і ноги поодрива - йди нах на 700 гривень.залишити свою сімю ніщими і безправними без прав на існування в цій зеблядержаві.тварь руйнує Україну здають по всих фронтах - і східних і західних.поляки не спроста кордони закрили.
показать весь комментарий
24.11.2023 16:32 Ответить
Швидко вони і ставку скликають і закони приймають, коли треба своє корито захистити. А от закон про компенсацію пошкодженого майна (через їхній про..об підготовки до війни), вони до сих пір толком не розробили. Це АНТИгромадянська влада.
показать весь комментарий
24.11.2023 16:38 Ответить
Брехня. Шаурма вже попіклувався про зелену енергетику кацапів на ТОТ Херсонської області, депутати терміново розглядають виділення коштів за руйнації в Мелітополі, Маріуполі...
показать весь комментарий
24.11.2023 16:48 Ответить
Перевод стрілок та відволікання уваги! Ось що це таке!
Яка, нах, мобілізація/демобілізація/ротація!
У РФ щомісяця рекрутують (рекрутують, Карл, а не "мобілізують") 25 000 - 30 000 чол. Що дозволяє не просто поповнювати втрати, а й нарощувати угруповання РФ в Україні. А ось після виборів *****, швидше за все, буде справжня мобілізація. Це ще +300К. Які з'являться на полі бою через 2-3 міс.
Поки в нас не буде співвідношення втрат 1:10 (на нашу користь), ми цю війну не виграємо! І говорити треба лише про те, як досягти такого співвідношення. Все інше - розмови для бідних.
показать весь комментарий
24.11.2023 16:46 Ответить
звичайно не виграємо,кацапи робили бетонні укріплення а ми ні,чому не робили,нерозумію такої стратегії? то скажіть яким дивом будуть втрати на нашу користь? якщо не так,тоді всі ті підручники військової справи муйня ? чи нам просто сцять в очі?
показать весь комментарий
24.11.2023 23:31 Ответить
У Вови все Харашо
показать весь комментарий
24.11.2023 16:50 Ответить
Ух ти !
показать весь комментарий
25.11.2023 15:02 Ответить
"Ставка. Складні питання: мобілізація, демобілізація, ТЦК, ВЛК, ротація, строковики, абыр, абыр, абырвалг, москвошвея, зійтися посередині, чого ж досі не відпускає, мир в очах"
показать весь комментарий
24.11.2023 17:20 Ответить
Якщо в окопах немає дітей влади і багатіїв це не війна а бізнес..
Усе решта від лукавого. І прикро, що стільки людей вже загинуло
показать весь комментарий
24.11.2023 17:45 Ответить
показать весь комментарий
24.11.2023 18:02 Ответить
Военком прошёл по ночным клубам,бутикам и прочим моденым кабачками и наловил.В ответ наловленые отправили военкома на фронт и разошлись по делам.
показать весь комментарий
24.11.2023 17:45 Ответить
Назріває рішення мобілізовувати з 21 року, в тому числі студентів після закінчення чергового курсу. Інакше ніяк.
показать весь комментарий
24.11.2023 17:48 Ответить
Це буде країна без майбутнього, за що тоді воювати?
показать весь комментарий
25.11.2023 23:35 Ответить
гарно, напевно, товчеться вода в ступі кожної п'ятниці
показать весь комментарий
24.11.2023 17:59 Ответить
Надо подкинуть Зеленскому идею, вычислять уклонистов в тырнете по ip-адресам, тем более что они знают как и где наступать, да и вообще специалисты широкого профиля.👺
показать весь комментарий
24.11.2023 18:23 Ответить
Пропоную почати з чотирижди-уклоніста В. Зеленського.
показать весь комментарий
25.11.2023 23:37 Ответить
Дав доручення.Впорався....
показать весь комментарий
24.11.2023 20:10 Ответить
Как сделать чтобы этот ***** не лез к военным. Куда не влезет, везде коллапс
показать весь комментарий
24.11.2023 20:42 Ответить
Як можна неукам вирішити такі своєчасні але складні питання? Звільняють усіх. Приклад нацгвардія. Ком.брига полковника поставили командувачем.Зараз звільняють усіх генералів. Це що?Держава вложила величезні кошти на підготовку цих фахівців. Вони захищені" положенням про проходження служби". А де Командувач з залізними "яйцями"?
показать весь комментарий
24.11.2023 23:16 Ответить
Але їх ставлеників звільняють з посад за корупцію та викрадення коштів. Остащенко, Щикоголь, Шарапов, Хмельницький, Борисов, Тимченко, ітд
показать весь комментарий
24.11.2023 23:20 Ответить
Це задумкувате рило ,шашлично сценічного генія .нам показує, шо він у ступорі ,і народна черга , тепер вирішувати , здаватися чи ОПу під с..ку мішалкою... ну чого сидіти у тому кріслі ...злазь вже !
показать весь комментарий
25.11.2023 01:32 Ответить
Я бы начал с четырежды уклониста некого Владимира З.
показать весь комментарий
25.11.2023 03:33 Ответить
Комік провів засідання ставки.
показать весь комментарий
25.11.2023 05:51 Ответить
Саме поняття "ставка" то така радянщина... навiть мовна. Ставки мають бути з качками.
показать весь комментарий
25.11.2023 09:21 Ответить
Ну , коли ти тримаєш себе за Генералісімуса , то Ставка самоє воно.
показать весь комментарий
25.11.2023 11:01 Ответить
Генералісімус це навiть не радянщина, то вже махрова сталiнщина. Солдатiсiмус, мля...
показать весь комментарий
25.11.2023 11:22 Ответить
Скоріше гомік((::
показать весь комментарий
25.11.2023 09:52 Ответить
А на заседании ставки пианино было?
показать весь комментарий
25.11.2023 06:18 Ответить
Тільки барабан.
показать весь комментарий
25.11.2023 06:32 Ответить
Лендліза нема . зброї не вистачає, - ось і вирішили кацапів гарматним м'ясом закидати.
Гніди і путінські агенти на чолі с Зелупою захопили владу і намагаються в країні зробити конц табір.
показать весь комментарий
25.11.2023 09:49 Ответить
Як ці питання ти взагалі можеш коментувати?!
показать весь комментарий
25.11.2023 10:08 Ответить
Бубочка заранее говорит что он тут непричем:это минобороны и генштаб спускают непопулярное решение-а он хоть и не хочет-но типа вынужден подписать,Бубочка хочет нравится народу а не делать непопулярные решения. Хотя это 100% его вина что имея 6 мес перед вторжением не давал приказ делать укрепления на Юге на выходе из Крыма и на Севере-вдоль границы с РБ и приказ о возобновлении производства ракет. И этот саботаж стоил десятки тыс жизней наших воинов и мирного населения
показать весь комментарий
25.11.2023 12:34 Ответить
Дуже своєчасно зараз почати замислюватись над тим, які є проблеми у армії і наказати замислюватися нац цим іншім, тим хто може шось там винайти. Вова-своєчасний, такий можна дати йому позивний.
показать весь комментарий
25.11.2023 12:49 Ответить
Дерьмак мавпує з х........ Як і при Віті Ростовському всі російські проблеми автоматом через місяць два перекочовували в Україну і "спеціально обучєнниє люді" починали бити в жестяні барабани.
показать весь комментарий
25.11.2023 15:06 Ответить
Як сьогодні в Україні 100% гарантовано отримати звільнення від мобілізації? Необхідно завести блог та публікувати пости з підтримкою СБУ, нахвалювати Зеленського, замовчувати злочини Офісу президента (ЗеЄрмаків), можна донати для виду збирати, і казати що "ти потрібніший на інформаційному фронті".

Війна почалась у 2014, і це просто неймовірно як з 2022 за 1,5 роки владі вдалось видрисувати перетворивши на слухняних тваринок. Подивітьcя на всіх популярних блогерів: "підтримую СБУ" кричать вони всі - і ніхто не мобілізований.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:04 Ответить
так і є...
показать весь комментарий
25.11.2023 23:40 Ответить
Про мотивовану полицыю, милицию и всех остальных надзирающих и карающих органов уже говорили здесь? Их там стоко и все обученые, шо хватит не токо на ротацию, а ще и останется. Плюс Коля Каклета и главная воительница всех времён и народов - Безумная Марьяна. Украина пэрэможэ!
показать весь комментарий
25.11.2023 20:14 Ответить
Не забувайте, що якщо якийсь "закон" або постанова каб.міна протерічить основному закону - Конституції, то всі ці постанови незаконні
показать весь комментарий
26.11.2023 00:29 Ответить
358 тыс. работников МВД, 83! тысячи депутатов всех уровней. 30 тыс. СБУшников, 3000 госохрана, 375 тысяч чиновников = 874 тысячи. Плюс закончившие военные вузы профессиональные военные, многие из которых до сих пор не на фронте. Думаю процентов 80 из них можно мобилизовать, без ущерба (даже с пользой) для страны.
Это 800 тыс. человек, часть из которых уже подготовлена, частично обучена, прошла комиссию и т.д. Живет за народные деньги! И давали клятву защищать служить Народу Украины. Нужен лишь приказ.
показать весь комментарий
26.11.2023 00:31 Ответить
Но на фронт набирают инвалидов и стариков. Кому это выгодно?
показать весь комментарий
26.11.2023 00:32 Ответить
Люди гинуть і не хочуть служити із-за поганої іжі, нестачі зброї, медобслуговування, дебілів командирів. А воно, *****, ротацію та мобілізацію оптимізує. Ну шо за підар
показать весь комментарий
26.11.2023 09:13 Ответить
Писав про це ще півроку тому, з цією владою нам, українцям, чекти програш, який вже почався. Особисто в мене, все готово для виходу на Майдан проти зеленої плісняви хоч завтра.
показать весь комментарий
26.11.2023 10:11 Ответить
показать весь комментарий
26.11.2023 10:22 Ответить
Где должен бить командир? Впереди на белом коне! Вова бери ***** свою ленку став її на четвереньки залазь на неї зверху і на нуль. Як ти дебіл не розумієш, ти привів цу війну в країну, то ти перший мусиш ідти - воювати змивати кров'ю свою зраду.
показать весь комментарий
26.11.2023 10:50 Ответить
представляю якщо почнуть мобілізовувати прокурорів суддів і чиновників міністерств там зразу і мавіки і джипи і зброя і екіпірування Це не якогось селюка в одних трусах мобілізувати.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:19 Ответить
Страница 2 из 2