9844 посетителя онлайн

Готовим законопроект для возвращения военного НДФЛ непосредственно бригадам ВСУ, - Порошенко

Петр Порошенко во время поездки на восточный фронт сообщил, что внесет в Верховную Раду законопроект о передаче средств военного НДФЛ непосредственно бригадам ВСУ.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу "ЕС".

Готовим законопроект для возвращения военного НДФЛ непосредственно бригадам ВСУ, - Порошенко 01

"Сегодня здесь более чем на 51 миллион гривен разной техники, шин, мавиков, средств РЭБ. Это можно сравнить с другой цифрой – 60 миллионов, на которых НАБУ разоблачило экс-руководство Госспецсвязи. Только неделю назад, несмотря на мои возражения, средства бригад, которые шли из НДФЛ, были отданы Госспецсвязи. Зачем? Разве бригады сами не знают, как лучше им тратить свои деньги, находящиеся у них на счетах? Поэтому я вношу предложение для того, чтобы вернуть деньги обратно бригадам, чтобы они могли покупать запчасти, мавики, FPV дроны – все, что нужно", – отметил Порошенко.

"Мы также ни в коем случае не должны допустить атаки на единство украинского народа с Вооруженными Силами Украины. И поэтому мы вносим еще один законопроект для того, чтобы Президент назначал и увольнял командующих только по представлению Главнокомандующего. Ему лучше знать, с кем воевать, ему лучше знать, кому он может доверять. Если мы спрашиваем из Вооруженных Сил – нужно дать им полномочия", – считает лидер "ЕС".

Готовим законопроект для возвращения военного НДФЛ непосредственно бригадам ВСУ, - Порошенко 02

Порошенко передал военным тягачи, авторемонтные мастерские, шины для грузовиков, стирально-душевые комплексы, десятки дронов DJI Mavic, генераторы, рации и другую технику:

  • 170-й батальон логистики ДШВ получил 2 грузовика Foden, усиленный грузовик DAF YA, болотные шины
  • 46-я бригада ДШВ получила 2 стирально-душевых комплекса, 2 усиленных грузовика DAF YA, болотные шины, 5 дронов DJI Mavic
  • 87-й отдельный батальон логистики получил стирально-душевой комплекс и усиленный грузовик DAF YA
  • 78-му отдельному штурмовому полку ДШВ передали стирально-душевой комплекс, болотные шины, 5 дронов DJI Mavic
  • 82-я бригада ДШВ получила усиленный грузовик DAF YA, болотные шины, 5 дронов DJI Mavic
  • 71-я егерская бригада ДШВ получила болотные шины и 5 дронов DJI Mavic
  • 232-я объединенная база обеспечения ДШВ получила болотные шины для грузовых автомобилей
  • 132-й отдельный разведбат ДШВ получил 5 дронов DJI Mavic
  • 80-я ОДШБр получила стирально-душевой комплекс, шины 14R20 для грузовых автомобилей, 5 DJI Mavic
  • 81-й ОДШБр передали стирально-душевой комплекс, шины 14R20 для грузовых автомобилей, 5 DJI Mavic
  • 95-я ОДШБр получила 3 передвижных авторемонтных мастерских, шины 14R20 для грузовых автомобилей, 5 DJI Mavic
  • 74-й отдельный разведывательный батальон получил передвижную авторемонтную мастерскую, 5 DJI Mavic
  • 131-й отдельный разведбат получил передвижную авторемонтную мастерскую, 5 DJI Mavic
  • 25-я ОПДБр получила шины 14R20 для грузовых автомобилей, 5 DJI Mavic
  • 79-я ОДШБр получила шины 14R20 для грузовых автомобилей; 5 DJI Mavic
  • 157-му батальону 118 бригады ТРО передали 3 генератора, рации, 5 DJI Mavic, 20 шин R17.
Топ комментарии
+14
https://t.me/PresidentPoroshenko/7673 Петро Порошенко :

Якщо ви спитаєте мене, чи люблю я тролити тих, хто весь час кричить з дивана про піар, то я зізнаюся - іноді не можу відмовити собі в такому задоволенні .
Але більше за все я люблю бачити усмішки наших воїнів, і більше за все саме тоді, коли їхня буденність наповнена важкими і геть не веселими подіями.
Сьогодні потиснув руку воїну, якому після останнього поранення було важко ходити. Його не буде на відео, бо він розвідник. Але приїхав на зустріч за тим же, за чим і я: зарядитися і зарядити один одного.
Бо наш шлях не близький, але ми обов'язково його подолаємо.

Честь - називати вас друзями і побратимами, щастя - бачити усмішки на ваших обличчях!
показать весь комментарий
24.11.2023 19:46 Ответить
+9
Добра справа
показать весь комментарий
24.11.2023 19:27 Ответить
+8
В перший же день повномасштабного вторгнення Порошенко поговорив із Зеленським, запропонував допомогу і підтримку у такий складний час. Домовились розпочати стосунки "з чистого листа". Порошенко пообіцяв не критикувати публічно дії президента до 24.02.2022 і слова свого дотримується. А от про законотворчу діяльність ЄС, виступи депутатів, зокрема голови фракції можете дізнатись хіба що в ютюбі 5-го і Прямого каналів. Пленарні засідання державний телеканал Рада не транслює, а за бюджетні кошти піарить зелену монобільшість.
показать весь комментарий
24.11.2023 20:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Добра справа
показать весь комментарий
24.11.2023 19:27 Ответить
Мало чути його в політичному процесі України за останні роки. Звичайно волонтерство це добре. Але законотворчість на благо держави ніхто ж не відміняв.

А то я почала підозрювати, що він підтримує найнесмішнішого клоуна в політиці всіх часів.
показать весь комментарий
24.11.2023 19:28 Ответить
Де ми звернули "Не Туди" ?
показать весь комментарий
24.11.2023 19:54 Ответить
Вибравши в 2014 році не Тимошенко Ю. В., а бізнесмена Поршенка П. О.
показать весь комментарий
25.11.2023 00:07 Ответить
А Тимошенко не бізнесменша? хоча, точніше, казнокрадка. бізнес потрібно створити, щоб вважатись бізнесменом, а вона тупо на трубі сиділа і на газі барижила, людей і державу на цінах обкрадала, не створивши жодного продукту для суспільства. Поцікавтесь скільки вона за часів Лазаренка намила мільярдів доларів на газі і скільки сховала в офшорах - острів Мен, Британські Віргінські острови, на Кіпрі. та й зараз не видно, щоб вона щось передавала бійцям на фронт, на відміну від того ж Пороха. Так, хтось зараз скаже, що Порох на цьому піариться. Відповідаю, перед кожним таким піарником потрібно зняти капелюха. Тимошенко теж пропіарилась під час війни... на курорті в Дубаї.. Іншими словами, звернули не туди не в 2014-му, а в 2010-му коли обрали зека. а до цього обрання причетна і Тимошенко, коли під час нападу ху йла на Грузію, вона стояла поруч з ху йлом і підхіхікувала коли ху йло називало Ющенка мазуріком. А Ющенко в той час стояв поруч з грузинським народом..
показать весь комментарий
25.11.2023 00:22 Ответить
Законотворчість на благо держави??? Озвучте скільки законопроєктів від ЄС були проголосовані зеленими!
показать весь комментарий
24.11.2023 19:57 Ответить
Будь-хто може зайти на сайт Європейської Солідарності, і ваше іпсо накриється мідним тазом
показать весь комментарий
24.11.2023 20:06 Ответить
та яке там іпсо. Навчилися модних слів... Я про те як сприймається Порошенко простою людиною не з числа його фанатів щоб ходити на його сторінки в інтернеті. П'ятому президенту потрібно більше говорити в простих ЗМІ. І про проблеми також. Про те як не дають прийняти важливий закон також. Якщо він опозиціонер звісно.
показать весь комментарий
24.11.2023 20:20 Ответить
Порошенко у прості ЗМІ не пускають. І не прості теж.

Для нашої зеленої влади Порошенко ворог і наша влада жодного закону від нього не голосує.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:03 Ответить
В перший же день повномасштабного вторгнення Порошенко поговорив із Зеленським, запропонував допомогу і підтримку у такий складний час. Домовились розпочати стосунки "з чистого листа". Порошенко пообіцяв не критикувати публічно дії президента до 24.02.2022 і слова свого дотримується. А от про законотворчу діяльність ЄС, виступи депутатів, зокрема голови фракції можете дізнатись хіба що в ютюбі 5-го і Прямого каналів. Пленарні засідання державний телеканал Рада не транслює, а за бюджетні кошти піарить зелену монобільшість.
показать весь комментарий
24.11.2023 20:39 Ответить
Відповідає https://t.me/budem_bambit/3181 Юрій Бірюков (якби було б бажання - подивилися би його телеграм):
"У моїй соціальній бульбашці ще є залишки тонкого прошарку поточних "борцунів" за права втекти від мобілізації. Причому, борються вони ВЖЕ боягузливо втікши, зручна позиція.
Так от.
Ці "борцуни" мають одну з улюблених тем - обговорення Порошенка. Ну рефлекси у них такі. Пишуть, що Петро Порошенко звісно волонтерить, Порошенко звісно меценатить. Але як політик він нічого не робить, самоусунувся і таке інше.
Я тут глянув на сайт Верховної Ради, він не закритий від публіки. 50 законопроєктів, ініційованих особисто. І щось там близько 1000 законопроєктів, ініційованих фракцією. Де він головує, ага.
І щомісячні зустрічі та переговори із західними союзниками. Десятки зустрічей, найвищого рівня зустрічі (Щойно приїхав з конференції в Галіфаксі, Канада - А.М.). Було б більше, але наша влада всіма силами перешкоджає.
Маю запитання.
"Борцуни" не знають про наявність сайту Верховної Ради? Чи гроші не пахнуть?"
показать весь комментарий
24.11.2023 20:52 Ответить
Ні. Я не з тих "борцунів" як ви кажете.
показать весь комментарий
24.11.2023 20:59 Ответить
Це не я сказав; і, чомусь так думаю, Юрій Бірюков не вас мав на увазі. А препарувати його пост персонально під ваше запитання я попросту не захотів.
показать весь комментарий
24.11.2023 21:12 Ответить
Було би доречно. Бо як крадуть зелені риги у "спецзв'язку" ми вже побачили...
показать весь комментарий
24.11.2023 19:30 Ответить
нікуя Петро Олексійович...
так нє пайдьот!!!!
лиш в казну а далі по вказівці ОП
показать весь комментарий
24.11.2023 19:30 Ответить
опозиція має діяти активніше, в рамках закону безумовно, але активніше!
показать весь комментарий
24.11.2023 19:32 Ответить
так то воно так, але, тут же в стрічці новин:
""
Як в таких умовах діяти?
показать весь комментарий
24.11.2023 19:40 Ответить
не знаю як, але активніше - що би влада бачила і відчувала кожну секунду,
що за нею "слідкуют" і "повновладдя-єдиновладдя",
а тим пачє клованського, тут не буде....
інакше клованська кацапія з бронеяцевим царьом,
хіба це те до чьoго Україна прагне?
показать весь комментарий
24.11.2023 19:54 Ответить
Ну, як не знаєте, то навіщо Ваш допис?
показать весь комментарий
24.11.2023 20:40 Ответить
не зважайте уваги, не читайте, а тим паче не відповідайте.
а як ви шукаєте пророків на форумі Цензору,
то це помилка - вам до церкви.
показать весь комментарий
24.11.2023 20:46 Ответить
В Україні немає закону про опозицію, отже немає і опозиції. Є тільки особисті вороги найвеличнішого.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:11 Ответить
Що Зельониє зубами вхопили, вже нізащо не віддадуть. Поки живі.
показать весь комментарий
24.11.2023 19:32 Ответить
Дибіл..ваті зелені афер..ти ,від вас треба захищати військових , які захищають ваші п'яті точки ! та невже ви ,на стільки загубилися у своєму сюреалістичному світі ,шо не тільки не відчуваїте а не розуміїте , шо відповідати прийдеться ...нема страху ? Це не надовго ...
показать весь комментарий
24.11.2023 19:33 Ответить
Жодного разу не бачив представників зепідрського шапіто з допомогою для фронту, яку вони купили за власні гроші.
показать весь комментарий
24.11.2023 19:36 Ответить
вангую - і ніколи не побачите.
їх можна зустріти там скаладується гуманітарка, більше практично ніде.
показать весь комментарий
24.11.2023 19:43 Ответить
https://t.me/PresidentPoroshenko/7673 Петро Порошенко :

показать весь комментарий
24.11.2023 19:46 Ответить
Той законопроект не проголосують зелені-він від ''Пороха''.
показать весь комментарий
24.11.2023 19:58 Ответить
100%

И навіть якщо то буде самий бездоганний законопроект, корисний для нашої держави - ніколи!
показать весь комментарий
24.11.2023 22:12 Ответить
як завжди коротко і ясно.у мене ли одна претензія до порошенко - ***** ти його допустив до влади ?
показать весь комментарий
24.11.2023 20:00 Ответить
а що він мав зробити так, щоб це не нашкодило Україні?
показать весь комментарий
24.11.2023 20:13 Ответить
та любо що - тільки не цей дурдом.людей шкода.
показать весь комментарий
25.11.2023 07:59 Ответить
Я розумію, що обожнювана тобою юдька пішла би на все, аби утримати владу (якби вона влада до неї потрапила), запровадила ьи будь-яку диктатуру (а зараз - лише автократія ЄрЗе); але в такому випадку Україна би позбулась підтримки західного цивілізованого світу (фінансової політичної і збройної); і таким чином Україна стала би легкою здобиччю *****. Подібне Україна проходила 100+ років тому... до речі, сьогодні - сумна річниця Голодомору; Голодомор - далеко не єдиний наслідок тих подій в Україні...
показать весь комментарий
25.11.2023 19:02 Ответить
Зелене шапіто на чолі з найвеличнішим "допустили до влади" українські виборці. Порошенко, як гарант Конституції, міг лише забезпечити чесні, не зфальсифіковані вибори. Що і зробив.
показать весь комментарий
24.11.2023 20:46 Ответить
примітивно мислите - зе до влади привело окуповане інородцями телебачення.його квартальчики і серіальчики крутили кожен день вбиваючи людям в голову брехливі почуття хуженєбудет і какая разніца.де було РНБО і СБУ ? хіба долбокрюк не розумів до чого це йде.
показать весь комментарий
25.11.2023 08:02 Ответить
Він вів Україну до демократії, а потрібна була диктатура.
показать весь комментарий
24.11.2023 20:52 Ответить
потрібно зразу було прийняти закон про відповідальність за брехню в ЗМІ.і саджати за пів вареника сук на довгі терміни щоб людям не засирали сміттям голови.не мають права брехати - ніхто.
показать весь комментарий
25.11.2023 08:04 Ответить
Закони приймає Верховна Раде. І, хоча в 2014-19рр. існувала проурядова коаліція БПП+НФ, але вона не була монолітною через те, що до її складу входили мажоритарники, які ніколи би за такий закон не проголосували би. Нагадати, чи що, що до коаліції БПП+НФ входили і "люди Коломойського", чи не потрібно?
показать весь комментарий
25.11.2023 19:05 Ответить
Шах і мвт
показать весь комментарий
24.11.2023 20:12 Ответить
Так, іноді хочется запитати Пороха ...нах ,ти його допустив до влади? Але Захід і США відкритим текстом натякнули, шо мають надію на здачу України і тому підтримувати Пороха на той час, не було кому... обломалися всі, тільки тоді схаменулися , коли зрозуміли шо зеленський здасть не тільки Україну а і весь Захід ,і Україна не впаде на коліна... а це вже поза програмою
показать весь комментарий
24.11.2023 20:17 Ответить
не вийде, там вже все розписано. Офіс регента вже призначив ручного хом'ячка патужного цихровізатора міши фьодорова, який і буде розпоряджатись 100 млрд військового ПДФО.
показать весь комментарий
24.11.2023 20:41 Ответить

Пздц...
Це що, позашлюбний синулька буратіни-дубінського?
показать весь комментарий
26.11.2023 01:12 Ответить
іх роблять на 3D-принтері в ОПі. У них там своя Друкармія.
показать весь комментарий
26.11.2023 01:15 Ответить

Колись я тут пожартував на цю тему: таких істот множать на якомусь модному ксероксі, бо всі вони на одну морду лиця. А 3D-принтер, тут, схоже, не працюватиме - "зажує" на виході цей непотріб.
показать весь комментарий
26.11.2023 01:38 Ответить
В тебе далеко не єдина ознака зебота. Піди ще в школу, навчися ще грамоті.
показать весь комментарий
24.11.2023 21:09 Ответить
Зе такий закон не підпише однозначно, не для того він забирав пдфо у місцевої влади.
показать весь комментарий
24.11.2023 21:00 Ответить
Навіщо тоді його стягувати, щоб потім повертати? Щоб начфіни не сиділи за так і працювали казначейство і банки?
показать весь комментарий
24.11.2023 21:01 Ответить
https://t.me/dragonspech/6887 Дмитро Каленчук-Вовнянко , співзасновник ГО "Справа Громад", бойовий пілот БПЛА в 72-й бригаді "Чорні запорожці" нині інструктор навчального центру ЗСУ:
"Ну що, за вікно дивитеся? Сніжок, багнюка. Знаєте як зараз хлопцям на передовій? особливо там, де НЕМА поблизу села, пічки і можливості помитися й випратися?
Так, я про них. Про лазні-пральні від "Справи громад". У ЗСУ вже передано (вдумайтеся!) 110 (і 7 щойно передається - А.М.) лазне-пральних комплексів. Здатних працювати і від дров і від електрики. І від електрогенератора.
110 лазень-пралень це так багато в масштабі волонтерського фонду. І це так мало в масштабі ЗСУ.
А допомагати армії це наша з вами спільна справа. РЕС ПУБЛІКА".

💳 ПРИВАТ24 - 5169330520686400
💳 ІНШІ БАНКИ - 5375411501778331
показать весь комментарий
24.11.2023 21:06 Ответить
да щас зелень пропустит кучу бабок мимо зеленой кассы))
показать весь комментарий
24.11.2023 22:02 Ответить
Дети мои!
Умоляю вас, прочитайте, млять, то, что вы обсуждаете!
"

2) з 1 січня 2024 року по 31 грудня року, в якому припинено чи скасовано воєнний стан, введений Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/64/2022 № 64/2022 , затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2102-20 № 2102-IX :

45 відсотків - Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України на здійснення заходів із закупівлі спеціальної техніки та обладнання;

45 відсотків - Міністерству з питань стратегічних галузей промисловості України на виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення;

10 відсотків - головним розпорядникам коштів державного бюджету, що належать до сектору безпеки і оборони, для подальшого автоматичного спрямування військовим частинам Збройних Сил України, інших військових формувань на матеріально-технічне забезпечення пропорційно до фактично сплаченого податку за осіб, визначених у цьому пункті, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
показать весь комментарий
25.11.2023 11:37 Ответить