11849 посетителей онлайн
26 354 79

Пилот Мавик-3 13-го ОМПБ ВСУ сбил тараном российский Матрис-300RTK и сохранил свой дрон. ВИДЕО

Оператор 2-й роты 13-го батальона 58-й мотопехотной бригады сбил тараном российский дрон Матрис-300RTK, корректировавший огонь российской артиллерии, и посадил при этом свой дрон Мавик-3.

Соответствующее видео опубликовал на своем ютуб-канале главный редактор Цензор.НЕТ Юрий Бутусов.

Топ комментарии
+20
Шахеди потрібно копіювати в десятикратній кількості та запускати на кацапію. Це поки що самий можливий шлях до успіху.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:40 Ответить
+12
Яка найслабша деталь в дроні?

Гвинти!

На швидкості обертання в повітрі при найменшій перешкоді вони ламаються.

Гвинти знаходяться зверху.

Українській дрон летів вище!

Ще питання?
показать весь комментарий
24.11.2023 23:56 Ответить
+10
Ефективно писати потужні відосики - найвеличніше альтернативно обдароване рішення найверховнокомандуючого!
показать весь комментарий
25.11.2023 08:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А шахеды таким способом сбивать не пробовали
показать весь комментарий
24.11.2023 23:35 Ответить
Я не експерт, але мені здається шахид летить з більшою швидкістью.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:38 Ответить
Шахеди потрібно копіювати в десятикратній кількості та запускати на кацапію. Це поки що самий можливий шлях до успіху.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:40 Ответить
Та хоча б 1 до 1 копіювати, але не на часі. Потужно запустили щось по підмосковью, цілих 1,5 години світла не було. Слава найвеличнішому завдяки ньому сонце всходе.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:42 Ответить
І Вам Зе. Чи Ку.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:46 Ответить
На жаль, ви дуже неправі. Статистика збиття Шахедів коливається між 80-95%. Там давно це виробництво налаштоване і їм, мабуть, до дупи кількість втрачених, тим більше, що вони їм коштують в середньому біля 25 т. дол. Щоб нам зробити такий аналог знадобиться кілька місяців роботи і витрат близька 50 т для серії. Он Морок - якесь йому подобіє. І при цьому вони їх будуть збивати не гірше . То навіщо йти шляхом постійного наступання на розкидані полем граблі? Є набагато ефективніші рішення!
показать весь комментарий
25.11.2023 01:44 Ответить
Ефективно писати потужні відосики - найвеличніше альтернативно обдароване рішення найверховнокомандуючого!
показать весь комментарий
25.11.2023 08:01 Ответить
А чому ЮЖМаша до цих пір нічого більш ефективнішого не родила ?!
показать весь комментарий
25.11.2023 09:19 Ответить
А яке відношення має ЮЖ Маша до розробки і виготовлення дронів?? Чи в Україні взагалі було колись щось, окрім ХАІ (навчальний заклад), де серйозно і по-правильному займалися дронами?
показать весь комментарий
25.11.2023 11:19 Ответить
Аллє-є-є, гараж !!! Я тут не про дрони а про щось набагато ефективніше !!! Але таке враження що ЮЖМаша стерильна. От чому с/г збирає рекордні урожаї, жратви скрізь валом ! А ВПК де ??? Де результат роботи ВПК ??? Чому не повісили за ногу колишнього нардепа славка богуслаєва ? Іще дуууже багато запитань. І такі як я праві.
показать весь комментарий
25.11.2023 12:26 Ответить
Алє-брюлє ... так будеш на паРаші спілкуватися! Якщо про ефективніше, то так і пиши, що саме. Тут діалог про дрони, і, о горе, знову про українські шахеди. А де ти ж був, коли славка островітяніна (італійського) за фаберже брали? Міг підскочити і одним махом їх відрубати. А тепер славка, вибач, пацанчіки для обміну тримають. А ВПК .. о боги, де наше ВПК, ну хто ж це знищив наше ВПК і не відроджує? Не вмикай дурника! Тому ні ти, ні такі, як ти, вибач, зовсім не праві, коли ставлять питання саме так.
показать весь комментарий
25.11.2023 13:23 Ответить
Не підтверджуй своє балабольство . Краще промовч.
показать весь комментарий
25.11.2023 13:37 Ответить
Коли ляпнути безкістлявим нічого, то лише так ... ти знаєш куди йти ... Адью!
показать весь комментарий
27.11.2023 19:25 Ответить
Ущербний, не підгоряй, на твоє місце ніхто не претендує.
показать весь комментарий
27.11.2023 21:13 Ответить
У нас є дрони більш якісні власної розробки але їх виробляють штучно та з допомоги волонтерів. Шахед це гівно, його єдина перевага це ціна але якість використання низька (кількість дронів для ураження цілі)
показать весь комментарий
25.11.2023 19:38 Ответить
Шахед це просто умовна назва. Я б міг сказати любу назву.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:33 Ответить
може він і гівно, та крім києва один з 5 таки долітає та шось руйнує.
показать весь комментарий
26.11.2023 12:58 Ответить
Шахед єто херня 2х3 метра. Мавиком его можно только пощекотать.
показать весь комментарий
25.11.2023 02:33 Ответить
А якщо гвинта йому пошкодити, то куди отой шахід полетить. А дроном гвинта пошкодити можна.
показать весь комментарий
25.11.2023 15:47 Ответить
або гвинтокрили.....
показать весь комментарий
25.11.2023 02:33 Ответить
Кацапи вже випускають бойові безпілотні гелікоптери.
Літають без пілотів і озброєні ракетами: у РФ показали виробництво гелікоптерів "Терміт"

Безпілотники можуть нести 3 авіаційні кореговані ракети С-8Л калібру 80 мм, які можуть знищувати як поодинокі, так і групові цілі на відстані до 6 км.

У Росії почали серійно випускати безпілотний ударний вертоліт "Терміт", який має нести високоточні ракети з лазерним наведенням С-8Л. Про це повідомило російське інформаційне агентство "РИА Новости" у своєму сюжеті 23 листопада.
Відомо, що контракт на неоголошену кількість цих дронів було підписано 2021 року з відносно коротким терміном виконання, а тепер росіяни показали, як просувається виробництво. На відео із заводу можна помітити близько десятка вертольотів різного ступеня готовності, і щонайменше три з них - на фінальних етапах складання
показать весь комментарий
25.11.2023 10:10 Ответить
Ще до війни МО, Укроборонпрому, ІнМашу пропонувався апарат (не буду називати його тип і вигляд), який в рази перекривав можливості Байрактару і ось цього терміту разом взятих. Причому було розроблено весь технологічний процес, проведені випробування прототипу. Та до сраки! Паржалі та й забули. Точніше, цілеспрямовано паржалі, знаючи, що навіть і розглядати не будуть.
показать весь комментарий
25.11.2023 11:24 Ответить
Бо комусь більш важливий асфальт та оманські договорняки!
показать весь комментарий
25.11.2023 15:48 Ответить
УКРАЇНСЬКІ ЛЕГКІ ВЕРТОЛЬОТИ SL-231 «СКАУТ» ТА АК1-3 «СЛАВА» ПРОЙШЛИ ЛЬОТНІ ВИПРОБУВАННЯ НА ПОЛІГОНІ ЗСУ (ВІДЕО)( це 2019 рік)
https://old.defence-ua.com/index.php/home-page/5416-**********-lehki-bahatotsilovi-vertoloty-sl-231-skaut-ta-ak1-3-slava-proyshly-lotni-vyprobuvannya-na-polihoni-zsu
показать весь комментарий
25.11.2023 14:12 Ответить
перепрошую... 2018 рік
показать весь комментарий
25.11.2023 14:14 Ответить
Знаю про всю цю зброю, так як і про те, що в тому ж 2018 році завершилося випробування і ракетного озброєння, і ствольних зразків, і катерів і багато чого ще, але питання: - ДЕ ЗАРАЗ ЦЯ ЗБРОЯ?! -
- Чому зєвлада зупинила фінансування програм озброєння ще в 2019 р.?! -

Але в цій статті стоїть питання про БПЛА типу "Шахед", якого до сих пір не налагодили в Україні і це при тому, що кацапи побудували мінімум два нових заводи по виробництву БПЛА которі працюють в 3 зміни, а економіка переведена в умови військового стану.

Ви зробили допис, шо такі випробування були проведені в 2018 році. Поцікавтеся, а на фронті вони є?
показать весь комментарий
25.11.2023 15:18 Ответить
Як де? А в асфальті!
показать весь комментарий
25.11.2023 15:53 Ответить
а шо цікавитись? якби були,то хтось би на цьому піарився шо мама не горюй
показать весь комментарий
25.11.2023 18:57 Ответить
Гроші в Мін цифри, пости Дейнеги чули, у нас крадуть
показать весь комментарий
25.11.2023 21:49 Ответить
їх легше буде збивати...
показать весь комментарий
25.11.2023 16:20 Ответить
і москаля нема, немає москаля...
показать весь комментарий
24.11.2023 23:38 Ответить
кіло проти шести.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:39 Ответить
Ткае враження що це комедія
показать весь комментарий
25.11.2023 09:21 Ответить
взагалі нічого дивного - просто вдало розтрощів лопаті одного двигуна, і матрас вже не міг триматись в повітрі.
показать весь комментарий
25.11.2023 19:14 Ответить
ну тут треба однозначно нагороджувати "Хрестом повітряних сил" https://**********.com.ua/2023/08/07/v-********-vvely-novu-vidznaku-dlya-zahysnykiv-neba/
показать весь комментарий
24.11.2023 23:40 Ответить
Не дуже зрозуміло, хто кого таранив.

Якщо відео з кацапського дрона, то все норм. Аде, якщо це відео з нашого дрона, то він явно висів на місці, а його таранили.
показать весь комментарий
24.11.2023 23:41 Ответить
я б повірив Бутусову,
щє не було жодного разу коли в мене були б сумніви за відео...
показать весь комментарий
24.11.2023 23:46 Ответить
Та я готовий вірити Бутусову. Але відео неоднозначне.
показать весь комментарий
25.11.2023 00:03 Ответить
саме тому, що неоднозначне я би і повірив Бутусову, а кому щє?
показать весь комментарий
25.11.2023 00:10 Ответить
Забув...

У нерівному повітряному двобої.

Дівчата, плачуть від щастя, хлопчики сміються, бабусі підкидають чепчики.
показать весь комментарий
25.11.2023 00:22 Ответить
Яка найслабша деталь в дроні?

Гвинти!

На швидкості обертання в повітрі при найменшій перешкоді вони ламаються.

Гвинти знаходяться зверху.

Українській дрон летів вище!

Ще питання?
показать весь комментарий
24.11.2023 23:56 Ответить
Що таке брати на таран - стояти, щоб об тебе розбилися чи за допомогою маневрів збивати інший дрон?

Якщо відео з нашого дрона, то це його невдало таранили.
показать весь комментарий
25.11.2023 00:05 Ответить
Придивіться, як рухається земля внизу - явно автор відео летить уперед
показать весь комментарий
25.11.2023 00:26 Ответить
Якщо відео з нашого дрона, то він првертається на місці і нікого на таран не бере, а його таранить кацап.

Якщо відео з кацапського дрона, то його таранить наш.

Результат відомий - кацап впав. Але процес...
показать весь комментарий
25.11.2023 00:30 Ответить
Не погоджусь. На відео чітко видно, що коли повертається камера, то і напрямок руху змінюється відносно іншого дрона. По друге мультикоптер коли летить, то нахиляється в напрямок руху, тому щоб інший дрон сам наближувався знизу до дрона з камерою, він повинен нахилятись, а він не міняє горизонтальну позицію. По третє в мультикоптерах завдяки конструкції як правило камера не може дивитись вверх, тому проблематично наводити дрон на ціль зверху, саме тому всі відео таранів зроблені зверху...
показать весь комментарий
25.11.2023 11:18 Ответить
Неважливо, хто кого!

Ще раз повторю - важливо, чиї гвинти у більш вразливому стані. Тобто у разі дронів - хто своїм корпусом вражає чужі гвинти.

Зважаючи, що наш дрон зверху, гвинти рашистського дрона б'ються об наш корпус (якому пофіг на удар гвинтів!), при цьому наші гвинти залишаються неушкодженими.
показать весь комментарий
25.11.2023 00:58 Ответить
Ну да, Мавіку пофіг від удару величезними гвинтами Матрас ))) Другий закон Ньютона пішов відпочити. На відео не видно і не не зрозуміло чи впав хоч один дрон. А ******* гвинти роблять з ударостійкого пластику чи взагалі з карбону і вони не разу не найвразливіше місце. Коптер може літати навіть з побитими гвинтами, але коли пошкоджений двигун чи електроніка, то вже тоді коптер падає.
показать весь комментарий
25.11.2023 13:06 Ответить
Ви маєте свій дрон хоч якийсь, щоб таке писати? Так от ви думаєте гвинти саме слабке, коли вони на собі несуть кілограми ваги??? Тут просто одне відео, а гвинти матраса можуть спокійно переламати корпус Мавіка чи промені з моторами і т.д. Гвинти саме слабке )))) Да я літав навіть коли гвинти побило, напів зламані. Гвинти це не саме слабке, конструкція дрону розраховується, шоб всі вузли витримували потрібне навантаження. Просто що гвинти на собі несуть всю вагу і вони рухомі і до них простіше всього дістатися, бо вони займають найбільшу площу, але це явно не саме слабке місце.

І на відео Мартас не видно, щоб упав, а атакуючий Мавік добряче так відкинуло, але пошкодження були не критичні і він знову стабілізувався.

І якщо подивитися, то у Матраса гвинти нижче, а вище корпус, не факт що атакуючий Мавік до гвинтів добрався, і не просто сам вдарився об центральний блок Матрас своїми гвинтами, який торчить сильно вище пропів, і потім Атакуючий Мавік впав і стабілізувався.

+ різниця в розмірах і міцності, а фізику 9 клас і других закон Ньютона ніхто не відміняв. Матрас здоровенний проти Мавіка і кінетична енергія у Матрас на порядки більша, і щоб його зміг збити Мавік, то треба дуже постараися і банальне везіння.
показать весь комментарий
25.11.2023 11:41 Ответить
Ви ж пишите, що "не розумієте". То навіщо продовжувати, прояв свого викривленого сприйняття відео. Чи ви троль? Чітко ж видно, що дрон автора наближається до 300RTK і нижньою частиною намагається потрапити на гвинти ворога!
показать весь комментарий
25.11.2023 00:25 Ответить
а як ти упевнився, що дрон який записував відео висів? )) він був на достатньо великій висоті і по картинці землі не скажеш який з них летів, а який висів))
показать весь комментарий
25.11.2023 01:12 Ответить
тю, капец ти тормоз. аналізувати мізків не вистачає. бо що означає "зберіг дрон"? так чиє відео буде, коли збережений дрон? ворога? 2. чужий дрон влітає пропеллерами під наш. йому кабзда полюбе. а наш і не хитнувся. ти досі не знаєш, як виглядає відео падаючого дрона?

ой дятли! тому і війна, бо думаючих мало.
показать весь комментарий
25.11.2023 08:01 Ответить
Заголовок конечно не корректный . Правильно было бы написать что ********* матрас ударился о мавик 3 и мавик выжил Шанс есть конечно что матрас здох и упал но небольшой Вот что наш Мавик выжил это круто !!!
показать весь комментарий
26.11.2023 08:13 Ответить
Хай тепер подають в суд на DJI через те, що система обзору не забеспечила виявлення об'єкту а відстані 40 м!

"...DJI Matrice 300 RTK:

...Для повышения безопасности в полете и устойчивости дрона на всех шести сторонах корпуса установлены датчики двойного обзора и ToF, обеспечивающие максимальную дальность обнаружения до 40 м, с возможностью настройки поведения датчиков через приложение DJI Pilot. Даже в сложных условиях эксплуатации эта 6-направленная система обнаружения и позиционирования помогает обеспечить безопасность дрона и миссии..."
показать весь комментарий
24.11.2023 23:51 Ответить
Який суд, і що ви доветете? що на Матрас був накатаний пачт, щоб не працював Аероскан и т.д. ??? Втрачання в прошивку чи в конструкцію не гарантійний термін. А на фронті всі дрони прошиті спеціальними патчами, які можуть вимикати частину функціоналу, тобто там і мови нема про гарантію.

А головне, що використання дронів DJI для військових цілей заборонено самим виробником, це в них на сайті великими буквами було написано.

А перевірити де дрон був, коли він все пише, то взагалі не проблема, а коли пропатчений, то програєте ви суд на 300% з тріском по одному простому пункту.

Але хто то читає ...
показать весь комментарий
25.11.2023 18:52 Ответить
Так прикольно, коли стьоб критикують на повному серьозі...
показать весь комментарий
25.11.2023 19:49 Ответить
А в чому стьоб, так Матрас має датчики по периметру і він повинен бачити перешкоди, так це заявлено виробником і ви то вказали "чорним по білому" копіюванням тексту з сайту, але СУД не працює не у випадку війни і зміни софту. В чому то ді стьоб, коли порушено все що можна?
показать весь комментарий
26.11.2023 11:28 Ответить
З вами все зрозуміло.

Як і з руснею.
показать весь комментарий
26.11.2023 12:00 Ответить
На відміну від вас, я написав по факту, а ви як русня налили водички ціле відро і зверху. І ще, пропи саме слабке? то засуньте наприклад руку під працюючий гвинт коптера з пропеллером 15 дюймів (Матрас в приклад) і чи лишаться пальці на місці ))). Зараз пропи роблять з удароміцного пластику і карбону, які часто витримують навантаження більші за метал. Я знаю, бо збираю квадрокоптери для ЗСУ. Саме слабке в коптері - це електроніка. А коли у недалеких в темі закінчуються аргументи, то вони починають порівнювати всіх з руснею ))). Пишіть далі пусті коментики, від яких нуль користі як юридично, так і просто інформативно ...
показать весь комментарий
26.11.2023 13:06 Ответить
На відміну від Вас, я знаю, що навіть лист бумаги, розкручений до великої швидкості, може розрізати не тільки палець, а і навіть лист металу.

Але зараз йдеться про мій стьоб про суд, але це нормальна людина розуміє, на вдміну знову ж таки від вас.

Приймаючи цю обставину до уваги, я не вважаю за можливе сперечатись з вами.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:28 Ответить
Ну то ідіть вчіть сопромат, бо лист паперу ніколи не зможе розрізати метал нормальний, наскільки б сильно ви його не розганяли, я про нормальний метал, хоча б Сталь 3 сама проста, ніколи ви папером звичайним метал не розріжете, на то є багато причин від того, бо у метала атомарна решітка, а у паперу молекулярна будова і далі по силі внутрішніх зв'язків, які у метала на порядки міцніші. Різати метал папером, це як різати ніж маслом, приблизно та сама історія. Що дерево ріжуть папером, так, але це просто для зівак ролять для переглядів і диск паперовий згорає миттєво. Видно, що у вас технічної освіти нема, як і юридичної, то не розводьте пустослівні срачі і показувати тупість. Дякую посміявся ))). Папером можна розрізати метал, ну якщо взяти фольгу алюміній, і хороший картон диск - то можна )))). Діванні вояки і знавці блін, вчіть науки і будете знати, а не обзавити людей "москалями", коли вас приперли фактами. Війна це не разу не смішно, посміявся мля, ха-ха-ха, ні мені не смішно.
показать весь комментарий
27.11.2023 12:20 Ответить
В останне - розумна людина знає, що її знання не безкінечне.

Тупа людина впевнена в своїй неосяжній розумності.

Розумна людина не буде сперечатись з тупою.

Бай-бай.
показать весь комментарий
27.11.2023 13:10 Ответить
Розумна людина вчиться і знає і працює, а недалека буде кидатися "вумними" вирвами фразами на свій захист і ставити смайлики. Позорисько без освіти базової, яке лізе щось доводити і здувається при першому фіксуванні факту. Вирішив повумнічати по юридичному і науці, а виявилося, що є тут знаючі люди і так жиденько вирішив "по розумному" відкатити )))) ахахахаха. Посміявся, смішно. Іди напиши позов на DJI, спробуй ))) балабол, який сидить в мережі і строчить текст, а в житті не може елементарно розібратися з базовим простим юридичним питанням. Отакі потім приходять зі зламаними телефонами чи ноутами після піратського софта і потім програють суди, бо було втручання в програмну частину пристрою. Хоч хтось має фактами показати тупому, що він тупий, бо самі вони цього не розуміють напевно будучи навіть дорослими.
показать весь комментарий
28.11.2023 10:22 Ответить
"На відміну від Вас, я знаю, що навіть лист бумаги, розкручений до великої швидкості, може розрізати не тільки палець, а і навіть лист металу."

Хіба розумна людина таке напише? Бо з 8 класу відомо, що є Третій закон Ньютона. І якщо одне тіло стоїть, а інше розігнати навіть до швидкості світла, то сила дії буде рівна силі протидії. А тоді вже вступає у кого міцніша внутрішня структура, тобто у метала атомарна решітка і вона на порядки міцніша за молекулярні структури молекул целюлози паперу.

Так от при аварії якщо ви будете їхати на автівці на великій швидкості, то кінець буде і вам і автівці, в яку ви заїхали, сила удару буде РІВНОЦІННА для обох авто. А не ви на швидкості 300 км тільки бамбер покоцаєте, бо більша швидкість. Ну або ви на військовому броньовику типу Козака, тоді так, тільки бампер стальний і покоцається, а інше авто отримає повну силу удару, всю кінетичну енергію удару забере в себе і перетвориться в металобрухт.

Аналогічно працює БРОНЯ у військових, якщо не знали, але походу для вас це далеко.

Позорисько не знати базові основи світоустрою зі шкільної програми і ще обзивати інших. )))
показать весь комментарий
28.11.2023 10:36 Ответить
Респект і повага!
показать весь комментарий
25.11.2023 00:15 Ответить
Матріс-300RTK очень дорогой дрон
показать весь комментарий
25.11.2023 00:41 Ответить
Так би рашистські гвинтокрили таранили,був би толк 5 гвинтокрилів показав Мадяр які пропустили .https://www.youtube.com/watch?v=ZL48ggZIeHk
показать весь комментарий
25.11.2023 01:02 Ответить
а Мавик 2 можно купить за 300 евро. и сбивайте на здоровье
показать весь комментарий
25.11.2023 02:07 Ответить
Все з точністю до навпаки. Матрас атакує завислий дрон і результат колізії незрозумілий. Пане Бутусов, це несерйозно!
показать весь комментарий
25.11.2023 11:35 Ответить
як атакує? ламкими гвинтами об корпус? як ти визначив який дрон летів, а який висів?
показать весь комментарий
26.11.2023 00:09 Ответить
Шановна, нетикайте мені, це неввічливо. Для відповіді на своє запитання виґуґліть як виглядають описані дрони та перегляньте знову відео (деколи помагає зробити це повторно).
показать весь комментарий
26.11.2023 10:53 Ответить
яка ввічливість в інтернеті? тут і ***** можуть послати якщо ти сліпий руснявий троль , то яка ввічливість? коли , як в цьому випадку, немає привязки до землі бо велика висота польоту, то неможливо сказати який з двох дронів летить, або висить, або вони разом летять назустріч. бо відео буде ідентичним в усіх трьох випадках