12597 посетителей онлайн
14 404 50

Массированная атака дронами на Киев: на 2 этаже пятиэтажки в Соломенском районе произошло разрушение, заблокированы 2 женщины

шахед,шахеди

В жилом доме в Соломенском районе, в результате падения обломков БПЛА, произошло разрушение на втором этаже пятиэтажки.

Спасатели осуществляют работы по деблокированию двух женщин. Об этом сообщил в телеграм-канале мэр Киева Виталий Кличко, информирует Цензор.НЕТ.

Он также сообщил, что в Днепровском районе обломки сбитого БПЛА упали на многоэтажное здание.

"В многоэтажке в Днепровском районе небольшой обломок дрона упал на лестничную клетку верхнего этажа. Возгорания нет. Пострадавших пока не обнаружили. Спасатели осматривают крышу и технический этаж дома", - впоследствии уточнил Кличко.

Топ комментарии
+15
Це ще не початок. Ракет нема. Це виснаження ППО та розвідка.
показать весь комментарий
25.11.2023 07:49 Ответить
+13
За майже два роки великої війни, жодного прильоту по мажорній багатоповерхівці чи по конче заспі. Від війни страждають виключно ніщєсброди і їхнє майно.
показать весь комментарий
25.11.2023 07:35 Ответить
+8
Та ти шо, та невже у Києві тільки по хрущовках прилітало ? Невже по багатоповерхівках-нічого ? От прям-по жодній ?









А ті будиночки у кончі-нафіга вони кацапам потрібні ? Знищать палац якогось там одного депутата-той що ? У нього вілла у Іспанії є. А у Києві декілька мільйонів громадян проживають.
показать весь комментарий
25.11.2023 09:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
початок холодів....
показать весь комментарий
25.11.2023 07:34 Ответить
Це ще не початок. Ракет нема. Це виснаження ППО та розвідка.
показать весь комментарий
25.11.2023 07:49 Ответить
Саме найкраще ППО це відповідь по енергетичних об"єктах рашки, будуть верещати про тєроррізьмь бандєровскіх фашістов і " А нас то за что"?:" Око за око зуб за зуб"!
показать весь комментарий
25.11.2023 13:02 Ответить
найбільша проблема рф її протяжність енергоінфраструктури вони її ніколи не прикриють ,тому це хороша ціль.
показать весь комментарий
25.11.2023 15:05 Ответить
Чим? "Армією дронів", на яку шмигаль начебто витратив 40 млрд., на які федоров щось там начебто "виготовив"? Угу. Той самий випадлок.
показать весь комментарий
25.11.2023 19:33 Ответить
За майже два роки великої війни, жодного прильоту по мажорній багатоповерхівці чи по конче заспі. Від війни страждають виключно ніщєсброди і їхнє майно.
показать весь комментарий
25.11.2023 07:35 Ответить
Та мажорна багатоповерхівка одна - оте одоробло на дніпровських пагорбах. А в кончі мабудь петріот стоїть - там ж і держдачі, крім приватних))
показать весь комментарий
25.11.2023 08:22 Ответить
Та ти шо, та невже у Києві тільки по хрущовках прилітало ? Невже по багатоповерхівках-нічого ? От прям-по жодній ?









А ті будиночки у кончі-нафіга вони кацапам потрібні ? Знищать палац якогось там одного депутата-той що ? У нього вілла у Іспанії є. А у Києві декілька мільйонів громадян проживають.
показать весь комментарий
25.11.2023 09:59 Ответить
маленький,наївний і дерев"яний по самі брови,друже! він писав про МАЖОРНІ висотки,а по них,таки да,жодних прильотів не було! зрозумів,нерозумна жертва Сватів та 95-кварталу?
показать весь комментарий
25.11.2023 12:02 Ответить
Тамбовський вовк тобі друг. Жертва відсутності мозку, натисни на кнопку "показати весь коментар" і подивись усі фото. Це тобі не багатоповерхівки ? Чи у твоєму вузькому уявленнні "елітні багатоповерхівки"-це виключно 3-поверхові палаци у Конча-Заспі ?
показать весь комментарий
25.11.2023 14:53 Ответить
Був плач, що Зелі в город уламок впав.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:18 Ответить
Коли це? Наскільки знаю, Зебздо всю свою нерухомість продав відразу, як його повідомили про майбутній повномаштабний напад. навіть меблі свої закордон повивозив... І рідню всю переселив на закордонні вілли... Де там в нього город залишився? Бреше, мабуть, як і про "гєроічєскі бої на Банковой" ...
показать весь комментарий
25.11.2023 21:48 Ответить
Він свою віллу продав, як тільки став президентом. Бо в Єрмака поруч була більша. Переїхав на державну, де жив Ющенко.
показать весь комментарий
26.11.2023 09:39 Ответить
Зеля ведь гос.дачу обещал детям передать! Но это оказалось пустым трепом избалованного мальчика.
Закончились выборы и "завяли помидоры"!
показать весь комментарий
26.11.2023 11:27 Ответить
Олена, не будьте наївною, ну чесне слово... Ви думаєте, в нього була тільки вілла і всьо? У нього була ще купа елітної нерухомості в столиці (кілька великих квартир в центрі) все продав буквально зразу після попередження про напад... Навіть величезну фешенебельну квартиру паписаши/мамиріми в модному ЖК в Києві продав і переселив їх терміново на віллу в Ізраїлі - не панікував ні разу, падло таке.
показать весь комментарий
26.11.2023 17:49 Ответить
У Києві ВСІ висотки - МАЖОРНІ!! Бо тут такі ціни на житло в новобудовах, що прості роботяги і за все життя не назбирають, так що не звізди і не ображай людей, якщо ти сам дурень.
показать весь комментарий
25.11.2023 21:51 Ответить
ти хто, чудо лапчате ??
показать весь комментарий
25.11.2023 22:02 Ответить
Яка тобі різниця, дурбецело?
показать весь комментарий
25.11.2023 22:07 Ответить
повторно запитую-ти хто,дівчинка ти в пальто??
показать весь комментарий
25.11.2023 23:17 Ответить
дурню, ти по темі комента маєш щось сказати? чи вирішив таким чином "з'їхати", бо обісрався?
показать весь комментарий
25.11.2023 23:28 Ответить
я сказав вище. тобі нічого сказати не можу,погодься дискутувати з істотою,яка має інтелект інфузорії безглуздо.хоча,як інфузорія може вирішувати чи погоджуватися чи ні....
показать весь комментарий
26.11.2023 02:18 Ответить
а, то ти - інфузорія? ну так би й зразу сказав.
показать весь комментарий
26.11.2023 17:50 Ответить
ну і в подмосовьє - рубльовка, теж заміть, нічого не летить. тільки по плєбсу!
показать весь комментарий
25.11.2023 16:09 Ответить
Одразу видно, що ви не киянин. А по Конча-Заспі лупити немає сенсу - там майже порожні будинки
показать весь комментарий
25.11.2023 20:19 Ответить
Схоже москалі шахедами будуть зайр@увати дедалі нас частіше
показать весь комментарий
25.11.2023 07:40 Ответить
А не могло бы штук 5, а лучше 7, этих иранских дронов-камикадзе (или что то на них похожее, не важно чьё) упасть в Киеве по адресу улица Круглоуниверситетска 12? Кстати, что бы было по фен шую то можно и 12 штук что бы туда попало. Днём. Чисто случайно так.
показать весь комментарий
25.11.2023 07:48 Ответить
показать весь комментарий
25.11.2023 07:58 Ответить
Так так, саме сюди.
показать весь комментарий
25.11.2023 08:15 Ответить
А це що за халупа?
показать весь комментарий
25.11.2023 19:40 Ответить
Ніби, посольство Ірану.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:20 Ответить
Так, дякую. Вже знайшов за адресою.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:39 Ответить
Ті дрони, лоречі, вже не суто іранські, а ірано-рашистські - зі збільшеною далекобійністю та вантажопідйомністю...
А от де українські "шахеди"?
показать весь комментарий
25.11.2023 19:49 Ответить
Миттєва карма?)) Думаєте вони не з'їхали?
показать весь комментарий
25.11.2023 08:25 Ответить
Думаю шо там. Вони ціьком полагаються на зрк США та ЕС з нашими воінами.
показать весь комментарий
25.11.2023 10:16 Ответить
Доречі - той будинок пам'ятник архитектури. А вони його кондьорами спотворили. І кому ж така "світла" думка у голову прийшла, здати ісламістам у самому центрі історичний будинок..
показать весь комментарий
25.11.2023 10:24 Ответить
А на кой чёрт Украине вообще сохранять дипломатические отношения с исламофашистским Ираном, массированно поставляющим московской Орде дроны Шахед, которыми уже убиты многие тысячи украинцев?

Для меня вообще оказалось шоком, что в Киеве продолжает действовать посольство этого исчадия зла...
показать весь комментарий
25.11.2023 23:50 Ответить
Теж саме. Думала - що немає..сюр якійсь.
показать весь комментарий
26.11.2023 10:37 Ответить
Не брешите, які уламки. Пряме влучення.
показать весь комментарий
25.11.2023 09:45 Ответить
А если дрон с пробитым крылом падает - это обломком считается или прямое попадание, т.к. в данном случае его целью был совсем другой обьект.
показать весь комментарий
25.11.2023 11:40 Ответить
мааська БОЛОТО.
показать весь комментарий
25.11.2023 10:04 Ответить
А чого ви всі радієте? Є руйнування і постраждалі. Сходіть пофоткайтесь, дебіли. Доречі, публікуючи фото чи вказуючи конкретну адресу ви є навідниками, тому починайте сушити сухарі.
показать весь комментарий
25.11.2023 10:51 Ответить
Після 2-х годин після обстрілу, уже не актуально.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:22 Ответить
Вобще то актуально, кацапи якраз збірку проводять... Не актуально - це пару днів, а не пару годин.
показать весь комментарий
25.11.2023 21:55 Ответить
*звірку (що куди долетіло)
показать весь комментарий
25.11.2023 21:56 Ответить
Як,ЖДУНІВ-коригувальників, попердолело ЗАПИТАННЯМИ для уточнення результатів воєнного злочину !!
Який піп, така і його молитва!
Слава Україні!
показать весь комментарий
25.11.2023 11:23 Ответить
Героям слава !!
показать весь комментарий
25.11.2023 11:39 Ответить
https://www.facebook.com/alexnoiyit?__cft__[0]=AZXfD9H116ZShIf8eA0jWjlZVLb9hwtn_LYIoOraCQKJdwihd5Tg9bCT-aPX8akKifv3S8d0I08GQ30QfeCDdC3MUHx0IF737Sf8xbrAkBGHaGO3DMfJIGVycsEeFEZZ9b2z_lH_aOw1vhkYtD1WS__WcUaj8dnGFO1EZncLvD7vT1d3_hGMHYYO1Oz9Ew6uHU8&__tn__=-UC%2CP-R Alex N Alex Noyt

·

Закінчувався другий рік повномасштабної війни з мегаактивним використанням дронів-камікадзе. Підсанкційний Іран та Москва - нарощують виробництво технологічних та досконалих дронів, спокійно запускаючи їх кожен день до 75 шт за ніч.

Україна, маючи за спиною лідерів в галузі технологій, гроші та підтримку - має тільки дикі приклади крадіжок посадовцями Зеленського грошей на військові потреби, і виробництво щось подібного за дальністю та потужності тільки силами ентузіастів в мізерній кількості.

На ранок після потужної атаки вдосконаленими іранськими дронами, опешний завхоз, той хто прямо та безпосередньо несе відповідальність за більшість крадіжок через систему вибудованою його людьми - може тільки нести чергову х.ню
показать весь комментарий
25.11.2023 21:34 Ответить
Сергій Наумович

@sergonaumovich

·

https://twitter.com/sergonaumovich/status/1728545049154113980 11 год

Сотні недоукомплектованих мобільних груп! Досі! Буду писати про це безкінечно, поки не побачу, що щось змінюється! Треновані мобільні групи з тепловвзорами, з прожекторами, які мають лазерні серцевини, не кажучі вже про системи звʼязку і т.д. збивають Шахед майже зі стопроцентним результатом! Замість цього створюються нові і нові мобільні групи без необхідного оснащення! Іноді навіть без транспорту! Якщо буде забезпечено оснащення і тренування, то Шахеди не пролетять і 100 км. Дооснастіть мобільні групи! З волонтерами, або без волонтерів!

показать весь комментарий
26.11.2023 11:53 Ответить
Пропоную провести чемпіонат Red Bull Air Race в Україні, дообладнавши відповідним чином літаки. Один Шахед - 1 бал.
показать весь комментарий
26.11.2023 12:56 Ответить