9247 посетителей онлайн
4 066 21

В Киеве возможны ограничения энергоснабжения, - КМВА

світло

Из-за массированной дроновой атаки на столицу в Киеве возможны ограничения энергоснабжения.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр КГВА.

По информации "Укрэнерго", магистральные воздушные линии электропередачи и линии распределения облэнерго в центральном регионе повреждены в результате ночной атаки врага. Это значит, что надежность энергопитания в регионе снижена.

"Ремонтные бригады уже приступили к аварийно-восстановительным работам. Но в период выполнения восстановительных работ в столице возможны ограничения энергоснабжения. Для ликвидации последствий атаки нужно время, ремонтные бригады делают все возможное, чтобы восстановить надежность энергоснабжения как можно быстрее. Пожалуйста, помогите им – не перегружайте сети, потребляйте электроэнергию бережливо", – говорится в сообщении.

Как сообщал Цензор.НЕТ, в ДТЭК заявили, что враг возобновил массированные атаки по энергетической инфраструктуре.

Ранее сообщалось, что ночная атака на Киев - самая большая с начала вторжения. По данным Воздушных сил, уничтожено 71 из 75 ударных "Шахедов".

Топ комментарии
+8
На неушкоджену ділянку збільшилося навантаження. Навантаження не є константа. Не шукайте зраду там, де її немає
показать весь комментарий
25.11.2023 10:58 Ответить
+5
От яким боком ремонтні роботи на ушкоджених лініях можуть привести к відключенню постачання на неушкодженних лініях!? Знову почався ДТЕК-івській піздьож
показать весь комментарий
25.11.2023 10:53 Ответить
+4
Те, що в країні срака - навіть не сперечаюся. Але до чого тут коли пошкоджено мережі внаслідок атаки? Це якби влітку "от фонаря" були постійні вимкнення - то тоді зрозуміло. Тим більше навіть збитий Шахед все одно падає і все одно вибухає 50 кг тротилу, бо не завжди він вибухає у повітрі
показать весь комментарий
25.11.2023 11:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Сьогодні навколо Києва кілька годин "гуляли" прожектори і працювала ППО.
показать весь комментарий
25.11.2023 10:45 Ответить
У бубки лiхтариком забезпечали?
показать весь комментарий
25.11.2023 10:48 Ответить
От яким боком ремонтні роботи на ушкоджених лініях можуть привести к відключенню постачання на неушкодженних лініях!? Знову почався ДТЕК-івській піздьож
показать весь комментарий
25.11.2023 10:53 Ответить
На неушкоджену ділянку збільшилося навантаження. Навантаження не є константа. Не шукайте зраду там, де її немає
показать весь комментарий
25.11.2023 10:58 Ответить
Пів Києва виїхало, навантаження начебто повинно бути меншим. Але підняття тарифів з нового року ніхто не відміняє..
показать весь комментарий
25.11.2023 11:51 Ответить
Наружна реклама та гірляндиз ліхтариками на крамницях, кафе, рестораціях, ТРЦ, бігборди та інш, все працює, а у них нестача.
показать весь комментарий
25.11.2023 12:07 Ответить
Які пів Києва? Звідки інформація? Зараз майже, як і до повномасштабного вторгнення. Є пошкодження, є пропускна здатність мережі. Навіщо ліпити маячню з тарифами
показать весь комментарий
25.11.2023 12:18 Ответить
Куди хто виїхав? Таких корків і такої кількості людей в Києві не було ніколи! Корки починаються вже навіть не як в масквабаді - на виїзді з парковки - вони починаються біля ліфта! Громадський транспорт набитий зранку людьми настільки, що вже ледь не чіпляються як індуси за вагони. Всюди черги, навіть не в часи пік.
Не розумію, про що ви - як на мене, то більша частина Півдня і Сходу України виїхала як раз у Київ.
показать весь комментарий
25.11.2023 12:22 Ответить
Ну так кияни виїхали. Зважайте ще на райони.
показать весь комментарий
25.11.2023 12:29 Ответить
Ми про загальну кількість людей. Електроенергії байдуже, хто їх споживає
показать весь комментарий
25.11.2023 13:46 Ответить
Ну то у нас на районі поменшало. Може залежить від району.
показать весь комментарий
25.11.2023 14:42 Ответить
Не розумію сенсу ділення людей на "киян" та "не киян", особливо в цьому розрізі. Електроенергії насрати, чи ваша бабуся жила в Києві, чи ви "понаєх". Якщо в Києві за даними перепису-2003 року жило вже близько восьми мільйонів людей, то наразі сміливо можна говорити про цифри в 12-13. На кожного ТРОшника з батальона монако приходиться добре якщо не десяток вимушених переселенців...
показать весь комментарий
26.11.2023 11:48 Ответить
Я не ділю, просто констатую факт - людей зараз менше в Києві. То знову привід каструбатий для підняття цін на електрику.
показать весь комментарий
26.11.2023 12:08 Ответить
Лишень чергове підняття тарифів врятує нашу енергосистему.
показать весь комментарий
25.11.2023 11:02 Ответить
Гроші пішли на нові машини ?
показать весь комментарий
25.11.2023 11:02 Ответить
Якщо такий бардак у Києві, то що тоді по всій Україні ?
показать весь комментарий
25.11.2023 11:03 Ответить
Те, що в країні срака - навіть не сперечаюся. Але до чого тут коли пошкоджено мережі внаслідок атаки? Це якби влітку "от фонаря" були постійні вимкнення - то тоді зрозуміло. Тим більше навіть збитий Шахед все одно падає і все одно вибухає 50 кг тротилу, бо не завжди він вибухає у повітрі
показать весь комментарий
25.11.2023 11:09 Ответить
Пару вишок ЛЕП..і без світла..
показать весь комментарий
25.11.2023 11:53 Ответить
Свіженькі орки під'їхали. Нічого-нічого, скоро будете і ви без світла сидіти тільки от у нас є чим ремонтуватися, а у вас немає ні хера, і ані іран обісратий, ані кетай нічим не допоможуть.
показать весь комментарий
25.11.2023 12:24 Ответить
Ага, і ракет у них на 2-3 дні...