9805 посетителей онлайн
7 087 82

Пограничники задержали группу уклонистов, пытавшихся незаконно попасть в Словакию

уклонисты

Украинские пограничники задержали еще одну группу уклонистов, пытавшихся пересечь границу со Словакией. Их остановили в 200 метрах от границы.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу ГПСУ.

"Контрольное слово "картопля" должны были сказать правонарушители при посадке в авто, которым их должны были доставить до границы со Словакией", - говорится в сообщении.

По информации ГПСУ, указания мужчинам давали с разных номеров телефонов, соблюдая максимальные меры конспирации. Не помогло. Пограничники остановили проводника и 5 мужчин, которые продвигались с ним в направлении Словакии, в 200 метрах от границы.

Такая услуга стоила "клиентам" от $5 000 до $8 000. На переправщиков все они вышли через соцсети. Все задержанные будут привлечены к ответственности.

Пограничники задержали группу уклонистов, пытавшихся незаконно попасть в Словакию 01

Топ комментарии
+19
Ухилянти з автоматами на Словацькому кордоні затримали ухилянтіа
показать весь комментарий
25.11.2023 15:49 Ответить
+14
А чому не чоловіків, які намагалися перетнути кордон за межами пунктів пропуску. Якщо тим, кого затримали немає 27 років, вони не можуть бути звинуваченні в ухиленні, а якщо більше, то ухилянтами їх може визнати лише суд.... Досить стравлювати людей і підтримувати незаконні дії влади .
показать весь комментарий
25.11.2023 15:55 Ответить
+13
на 5 порушників 8 порганців у повній екіпіровці, цирк з фотозвітами продовжується.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
О ужас!!! Ухилянтів назвали ухилянтами
показать весь комментарий
25.11.2023 15:45 Ответить
По їх міркам ви такий самий ухилянт
показать весь комментарий
25.11.2023 15:47 Ответить
безперечно ухилянтище-сцикун
показать весь комментарий
25.11.2023 15:50 Ответить
Я більш як за 20 років не є громадянином України.
показать весь комментарий
25.11.2023 15:51 Ответить
В Україні воюють люди з різних країн світу , якщо позволяє вік і військова
підготовка 🙂
показать весь комментарий
25.11.2023 15:54 Ответить
А ті шо не воюють не ******* на форумах. Заїбали вже своїми порадами
показать весь комментарий
25.11.2023 17:15 Ответить
Оу, то ви зрадили батьківщині, а інших осуджуєте?
показать весь комментарий
25.11.2023 15:54 Ответить
В мене всі родичи по матері в Білорусі. Це сталося за сімейних обставин. Якщо це зрада то хай буде так. Допомогаю звісно чим можу, за що можу тут отримати....
Але кинути все і їхати воювати де 73% втомились від війни і забажали миру, це вже занадто для мене...
показать весь комментарий
25.11.2023 16:05 Ответить
Типова відмовка ухилянта )
показать весь комментарий
25.11.2023 16:20 Ответить
Так це ж ти ухилянт дядя ) ти тут сидиш і виправдовуєш тих хто закликає тікати з країнми і уже неодноразово це робив. Сидиш і жалієшся,що закрили кордони і тебе у рабстві тримають Тепер же свою суть на інших транслюєш
показать весь комментарий
25.11.2023 20:50 Ответить
Племінничку ) ЗЕпідсмоктувач ти наш,фронтовик-брехунчик,покажи мені де Олешко виступає проти мобілізації та закликає доїї зриву)А також на твій вибір-закон,постанову,указ який ЗАБОРОНЯЄ виїзд військозобов'язаних чоловіків за кордон )))
показать весь комментарий
25.11.2023 21:03 Ответить
"покажи мені де Олешко виступає проти мобілізації та закликає доїї зриву" --- подивися його відео,де він неодноразово розказує "ховайтеся хлопці, не йдіть за ту прокляту владу воювати" і багато в такому дусі. Плюс цей кацап спочатку був проти зебіла,потім навіть був уже за зебіла деякий короткий термін. Потім на початку війни постив бронежилет і гвинтівку і писав що "йде воювати", але чомусь не пішов і в результаті зєбався за кордон підробивши документи, хоча сам постійно дуже сильно виступає проти коррупції А на питання чому з початку війни він жодного поганого слова проти кацапів не казав,а тільки гівном поливає то зебіла,то Залужного то волонтерів, відповів,що "у війні не дуже сильно розбирається, і лізти туди не хоче". Тобто це гівно куди вітер подує,туди він і мчить щоб грошенят заробити. Зараз воно сидить і кацапсьеі бабки відпрацьовує. А ти кацапе йому підігруєш.

"А також на твій вибір-закон,постанову,указ який ЗАБОРОНЯЄ виїзд військозобов'язаних чоловіків за кордон )))" --- закону який забороняє виїзд немає, є обмеження на виїзд. А ти так сильно воювати не хочеш йти,що тікав би аж бігом і скиглиш що тебе не випускають,тому що ********* хочеш, так для чого тоді інших ухилянтами обзивати якщо сам такий? Ти або тікаєш,абос идиш і чекаєш коли тебе призовуть,тому що Залужний наприклад сказав,що у законодавстві є прогалини котрі дозволяють гібонам типу тебе уникати мобілізації,але вони будуть викорінені і скоро ти також підеш в армію.
показать весь комментарий
25.11.2023 22:34 Ответить
то ти ухилянт тільки зі стажем 20 років. адже нічим не відрізняєшся від цих порушників кордонів.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:01 Ответить
мої претензії не до журналістів та тг каналів які всюди тичуть "ухилянт" а дуже розумному "ухилянту" який вже 20 років бачте не є громадянином україни, хоча з імовірністю 99% він має укр паспорт, отже є таким же "ухилянтом" в екзилі
показать весь комментарий
25.11.2023 17:12 Ответить
"хоча з імовірністю 99% він має укр паспорт, отже є таким же "ухилянтом" в екзилі" --- а може і не має,і усі твої звинувачення безпідставні?
показать весь комментарий
25.11.2023 17:29 Ответить
угу угу тож так просто відмовитись від нашого громадянства, ну раз плюнути.
та і навіщо, якщо воно як кажуть їсти не просить.
Маю знайомих "німців" які років десять тому пройшли всі кола бюрократичного пекла а потім плюнули.
показать весь комментарий
25.11.2023 17:35 Ответить
Що угу,угу? То що ти собі вирішив що у нього залишився паспорт не говорить що воно так і є розумієш? Просто приєбатися більше ні до чого більше от і все як то кажуть
показать весь комментарий
25.11.2023 17:41 Ответить
ба більше я гарантую що у нього є і громадянство і паспорт + закордонний.
Що приєбатись? та ти шо, ухилянт зза кордону пише саркастичні постики, як то кажуть сєбавсі то сиди тихо і не *****.
Це 1 в 1 баба Валя португалонімкеня
показать весь комментарий
25.11.2023 18:18 Ответить
"я гарантую" --- гарантувати щось може той хто може це підтвердити, ти можеш це підтвердити? Так для чого тут розкидатися цими словами? Для пафосу?
показать весь комментарий
25.11.2023 19:11 Ответить
ну ти ж із піною у рота доводиш протилежне, та навіть поняття білого не маєш що це за справа вихід з нашого громадянства.
показать весь комментарий
25.11.2023 19:49 Ответить
Що доводжу? Що у нього є громадянство? Де я казав,що я гарантую,що у нього є громадянство? Якщо ти добре подивишся, то це ти,а не я бігаю і розказую що "з імовірністю 99% " "ба більше я гарантую" туд щось з піною у рота доказуєш Я прийшов сказати як раз такій людині як ти, котра однозначно по своїх інтерпритаціях заявила що у нього є гарантовано громадянство про те, що ти цього знати не знаєш і говорити як раз про те що це істина тільки тому,що ти так подумав це смішно взагалі
показать весь комментарий
25.11.2023 20:54 Ответить
що тебе так вкурвило я поняття білого не маю, вліз захищати лівого тіпа так наче це твій родич.
Якби я написав брехню, то сам би відповів, але цього не сталось, бо він то знає що відмовитись від нагошо громадянства можна хіба на пепері.
показать весь комментарий
25.11.2023 21:12 Ответить
"Якби я написав брехню" --- от я якраз вліз,тому що ти написав і не брехню і не правду,а я не люблю тих хто прибігає і свої інтерритації за 100% істину виставляють. Бо знати з 100% ймовірністб є у нього громадянство чи немає ти не можеш,але ж говориш що гарантовано є. От ********** я і не люблю
показать весь комментарий
25.11.2023 21:30 Ответить
ой трошник та заспокійся вже, що роботи на "службі" не вистачає?, я написав конкретно людині те що думаю, то ти потім вліз та витер свій комент хз навіщо.
Він такий самий "ухилянт" як ти чи я, бо не в ЗСУ. все крапка. і перебування за кордоном нічого не змінює в цьому плані.
показать весь комментарий
25.11.2023 21:41 Ответить
"ой трошник та заспокійся вже, що роботи на "службі" не вистачає?" --- для тебе трошник це щось образлив якщо ти намагаєшся мене цим зачепити? Значить я роблю висновок з цього,що ти недолюблюєш трошників, а чому? Та тому,що у тебе самого ухилянтські думки присутні і у тебе неприязнь до трошників коли ти бачиш,що вони людей ловлять на вулицях і побоюєшся що і тебе таке чекати може,а йти воювати ухилянт типу тебе не хоче. А ще якщо додати той факт що ти прибігаєш і починаєш скиглити до людей котрі щось про тих же ухилянтів пишуть то це уже по суті дійсно 100% підтвердження що ти є ухилянтом

"то ти потім вліз та витер свій комент хз навіщо" -- я не витирав

"Він такий самий "ухилянт" як ти чи я, бо не в ЗСУ. все крапка." --- ухилянт це той кого суд таким признає якщо ти не в курсі, ти навіть тут обісрався
показать весь комментарий
25.11.2023 22:47 Ответить
ну і що ти тут робиш? у вас є свої сайти
показать весь комментарий
25.11.2023 16:07 Ответить
По яких мірках? Він же не перетинає незаконно кордон під час війни
показать весь комментарий
25.11.2023 16:07 Ответить
А перетиначі кордонів це зовсім інша стаття, до чого тут ухилянт? А чому, бо не прийшов сам у військкомат, коли це все почалося
показать весь комментарий
25.11.2023 17:16 Ответить
А де написано про ухиялнта?
показать весь комментарий
25.11.2023 17:27 Ответить
Ви пам'ятаєте, що цитуєте? От подивіться перший коментар, там воно повторюється двічі
показать весь комментарий
25.11.2023 17:30 Ответить
"По їх міркам ви такий самий ухилянт" --- по мірках кого він ухилянт?
показать весь комментарий
25.11.2023 17:42 Ответить
Дайте вгадаю - це були синки суддів , прокурорів , депутатів .
показать весь комментарий
25.11.2023 15:46 Ответить
сідай, два. суддів , прокурорів , депутатів - всі на літаках.
показать весь комментарий
25.11.2023 15:51 Ответить
Я знав , але забув . Я вивчу , обов'язково . Та їх взагалі ніхто не чіпає , повістки не роздають , в ухилянти не записують .7
показать весь комментарий
25.11.2023 16:17 Ответить
і уроки з музики не прогулюй! Оце вивчиш:
показать весь комментарий
25.11.2023 16:23 Ответить
Огласите официальный ценник и не ***#те клопа
показать весь комментарий
25.11.2023 15:47 Ответить
Ухилянти з автоматами на Словацькому кордоні затримали ухилянтіа
показать весь комментарий
25.11.2023 15:49 Ответить
100%
Ухилянти затримали ухилянтів
показать весь комментарий
25.11.2023 16:17 Ответить
Як там за бугром? Підорг. Що маєш проти прикордонників?
показать весь комментарий
25.11.2023 16:39 Ответить
Це ти про свій зад так?! За бугром все добре, вже як з 8 років
показать весь комментарий
25.11.2023 18:22 Ответить
Всіх ухилянтів потрібно підготувати і відправити на фронт 🙁
показать весь комментарий
25.11.2023 15:51 Ответить
Згоден,знаю як мінімум 450 ухилянтів )
показать весь комментарий
25.11.2023 16:01 Ответить
Вони ж вже підготовлені... у формі і зі зброєю
показать весь комментарий
25.11.2023 16:18 Ответить
а тим часом
ДБР: У Рівненського депутата знайшли $4 млн, зброю, елітні автівки та землю - відео, фото
https://news.liga.net/ua/politics/video/dbr-u-rivnenskoho-deputata-znaishly-4-mln-zbroiu-elitni-avtivky-ta-zemliu-video-foto
показать весь комментарий
25.11.2023 15:54 Ответить
)))Які колоритні типажі )))
показать весь комментарий
25.11.2023 16:10 Ответить
*****. Ну як можно такі рила відібрати. Це скільки і чого на день жрати треба. Комбікормом їх кормляти чи що
показать весь комментарий
25.11.2023 16:33 Ответить
показать весь комментарий
25.11.2023 18:41 Ответить
Віталій Сухович - депутат від політичної партії "Сила і честь"
показать весь комментарий
25.11.2023 22:15 Ответить
А чому не чоловіків, які намагалися перетнути кордон за межами пунктів пропуску. Якщо тим, кого затримали немає 27 років, вони не можуть бути звинуваченні в ухиленні, а якщо більше, то ухилянтами їх може визнати лише суд.... Досить стравлювати людей і підтримувати незаконні дії влади .
показать весь комментарий
25.11.2023 15:55 Ответить
За думкою влади всі хто не в ЗСУ-ухилянти.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:02 Ответить
А 95кагал влада теж в ухилянти віднесла? Ще й медалі дяким видала, напевне ''за ухилянство''!
показать весь комментарий
25.11.2023 16:23 Ответить
Гарна позиція, якщо кашавой не в ЗСУ, тай я ****
показать весь комментарий
25.11.2023 17:19 Ответить
Так зараз модно
Закон нікому не цікавий
показать весь комментарий
25.11.2023 16:19 Ответить
А це що вже без рішення суду можна ліпити до особи ''ухилянт''?
показать весь комментарий
25.11.2023 15:55 Ответить
Просто герои,куда без оплаты,а ну назад.
А вообще зачем озвучивать такое.И так Влада демотивирует.
показать весь комментарий
25.11.2023 15:59 Ответить
на 5 порушників 8 порганців у повній екіпіровці, цирк з фотозвітами продовжується.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:02 Ответить
Додайте до цих 8 ще цілу ескадрілью дронів з тепловізорами ) І це ще Ф-16 в них немає) Скоро будуть )
показать весь комментарий
25.11.2023 16:08 Ответить
Эх... Всего 200 метров не хватило.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:05 Ответить
Технічно перетину кордону не було. Склад злочину відсутній.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:12 Ответить
Раніш теж так думав,але це-помилка,є таке поняття як прикордонна зона,а це мінімум 5 км від кордону,якщо немає місцевої прописки,і дозволу там перебувати-то це порушення.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:18 Ответить
Адміністративне а не кримінальне
показать весь комментарий
25.11.2023 16:25 Ответить
В нас купа озер на кордоні з бульбашією. І літом там багато відпочивальників. То за вашою логікою вони теж порушники?
показать весь комментарий
25.11.2023 16:26 Ответить
Не за моєю )За логікою погранслужби)
показать весь комментарий
25.11.2023 16:29 Ответить
Казки Андерсона. Немає заборони знаходитись в прикордонній зоні.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:28 Ответить
Є.До війни,так і було як ви пишите,і термін прикордонна зона була лише за часів срср,але все змінилося ) Поцікавтеся цією темою.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:31 Ответить
Це в суді будеш розказувати, що проїхав 1000 км аби походити у прикордонній області🤣🤣🤣. Суддя тобі охоче повірить😸
показать весь комментарий
25.11.2023 16:39 Ответить
7. Громадяни України в'їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в їх межах на підставі документів, що посвідчують їх особу.

https://ips.ligazakon.net/document/view/kp210890?ed=2021_08_04&an=43 Порядок в'їзду, перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі

https://ips.ligazakon.net/document/view/kp210890?ed=2021_08_04&an=42 (назва розділу у редакції постанови Кабінету
Міністрів України від 04.08.2021 р. N 890)

https://ips.ligazakon.net/document/view/kp101110?ed=2010_12_08&an=19 документ, що посвідчує особу:

https://ips.ligazakon.net/document/view/kp101110?ed=2010_12_08&an=20 для громадян України - паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка, службове посвідчення, посвідчення водія чи інший виданий державним органом документ, який має такі обов'язкові реквізити, як прізвище, ім'я, по батькові, фотокартку, підпис відповідальної посадової особи, відбиток печатки або штампу установи, яка видала документ, дату видачі;
показать весь комментарий
25.11.2023 17:39 Ответить
Всі ці звіти нагадують ось це.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:15 Ответить
показать весь комментарий
25.11.2023 16:25 Ответить
Такий собі єквівалент заградзагонів )))Ті теж були вгодовані на американській ленд лізовській тушонці,у полній екіпіровці ,з автоматами та ручними кулеметами,а попереду-напівголодні,завшивлені,у залатаних гімнастерках з трупів,з трьома обоймами до старої мосінки )))
показать весь комментарий
25.11.2023 16:16 Ответить
Так і є
Нічим не відрізняється від заградзагонів чи вертухаїв
показать весь комментарий
25.11.2023 16:21 Ответить
Так ) Колись читав у Шаламова про вертухаїв в ГУЛАЗІ під час війни,так вони себе вважали героями не меншими,ніж ті,хто в цей час бився в руїнах Сталінграду.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:27 Ответить
Що ж вони з порожніми руками мандрували?
показать весь комментарий
25.11.2023 16:31 Ответить
Ахаха, довпойопи73% обрали собі підра презєдєнтом, а тепер шукають винного у своєму пройопі. Я нагадаю, при порошенко була мобілізація і такої хєрні на кордонах не було. Всі хто хотів виїхати - виїжджали.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:36 Ответить
Задолбали вы со своими 73% Судя по вашим писюлям у вас с мозгами хуже чем у 73%! Или у тех кто вам тексты пишет!
показать весь комментарий
25.11.2023 18:23 Ответить
Важка робота у провідників. Тільки привели до прикордонників одну групу "клієнтів", вже пора відправлятися за наступною. Бізнес процвітає.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:38 Ответить
Це бізнес на довпойопах у якому заробляють всі: і провідники, і прикордонники. Умовні $5000 ділять порівну, а прикордонники ще й премію на роботі за виконання показників.
показать весь комментарий
25.11.2023 16:42 Ответить
а чему удивляетесь?
показать весь комментарий
25.11.2023 16:56 Ответить
А скільки серед них " русско-язычных" ?
показать весь комментарий
25.11.2023 17:06 Ответить
Ну, якщо голосували за "баригу" відпустити, в них інше переконання, але якщо за ЗЕ - то відразу на фронт, бо хто, як не вони захистить свій вибір.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:16 Ответить
Ваууууу,і як у таких "орлів" дубневич втік закордон.***** цирк з конями,пишить прямо затримали бо не заплатили в "касу")))
показать весь комментарий
26.11.2023 02:32 Ответить