12329 посетителей онлайн
52 424 89

Российский солдат запечатлел свои передовые позиции, заваленные десятками трупов россиян. ВИДЕО 18+

В сети опубликована видеозапись, на которой оккупант запечатлел свои передовые позиции под Авдеевкой.

Как сообщает Цензор.НЕТ, позиция, находящаяся в остатках лесополосы, буквально, завалена телами ликвидированных захватчиков.

"Оккупант бредет среди десятков тел мертвых своих солдат, высматривая труп сослуживца по имени Алик, надеясь вернуть его родным для прощания и похорон. Его подразделение уже восьмые сутки находится на позиции под Авдеевкой без должного снабжения и воды... По данным Института изучения войны (ISW) в ноябре 2023 года потери российских войск в среднем составляют 931 человек в сутки. Это "самый урожайный" для оккупантов месяц с начала полномасштабного вторжения. Но в самой России на потери никто не обращает внимания – ведь так велел российский недофюрер", – отмечает в комментарии автор публикации.

Внимание! Не рекомендуется к просмотру лицам с неустойчивой психикой!

Топ комментарии
+96
А вдоль дарогі русссссскіє лєжат, і тішіна.
показать весь комментарий
01.12.2023 09:33
+61
8мі сутки, перехажує кацап, непорядок…
показать весь комментарий
01.12.2023 09:35
+60
НЕ прийшли-б в УКраїну - не бачили-б "********* хахляцких" І "Аліка" не шукали-б...
показать весь комментарий
01.12.2023 09:42
Комментировать
Сортировать:
А вдоль дарогі русссссскіє лєжат, і тішіна.
показать весь комментарий
01.12.2023 09:33 Ответить
"Тапарами" парубили!" Видно ж що били наші артилерією!
показать весь комментарий
01.12.2023 09:43 Ответить
Так американську гаубицю 777 і називають "Три сокири".
показать весь комментарий
01.12.2023 12:35 Ответить
А я про що?
показать весь комментарий
01.12.2023 12:36 Ответить
То я лише підвердив ваш допис.
показать весь комментарий
01.12.2023 12:55 Ответить
Бувають ще й такі "Сокири"
показать весь комментарий
01.12.2023 12:58 Ответить
Ці «сокири» слабенько рубають.
показать весь комментарий
01.12.2023 13:45 Ответить
Все залежить від кількості прийнятих на душу "фугасів" !
показать весь комментарий
01.12.2023 13:51 Ответить
В радянські часи таке називали "Огнетушитель"!
показать весь комментарий
01.12.2023 13:55 Ответить
*Легка буксирувана гаубиця M777 (https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0.html англ. M777 Lightweight Towed Howitzer; неофіційна назва серед українських військових - «Три сокири») - британсько-американська причіпна https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/%D0%93%D0%B0%D1%83%D0%B1%D0%B8%D1%86%D1%8F.html гаубиця зі стволом https://www.wikidata.uk-ua.nina.az/%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B1%D1%80_155_%D0%BC%D0%BC.html калібру 155 міліметрів і завдовжки 39 калібри.
показать весь комментарий
01.12.2023 12:38 Ответить
Когда вижу такие кадры, сердце кровью обливается(((( Это ж сколько деревьев погублено!
показать весь комментарий
01.12.2023 14:38 Ответить
і гарно як лежать
а я послухав орка та згадав анегдот про підарасів
мужика запитують, як там на нарах?
а там одні підараси
а чому
а сказали, дай на півшишечки в дупу, дамо шапку валянки та фуфайку
і що?
в сраку ви...бали а фуфайки не дали, підараси....
показать весь комментарий
02.12.2023 12:44 Ответить
8мі сутки, перехажує кацап, непорядок…
показать весь комментарий
01.12.2023 09:35 Ответить
походу сусанін
к полякам его заслать что блокируют фуры
показать весь комментарий
01.12.2023 12:17 Ответить
Непогано..
показать весь комментарий
01.12.2023 09:37 Ответить
трофейщики. у адіка в кармані куча сємок була! і зуб золотий ))
показать весь комментарий
01.12.2023 09:37 Ответить
на якому язикє гаварят отдихающіє мірно кацапи ось в чому питання
показать весь комментарий
01.12.2023 09:40 Ответить
на якому язикє нє гаварят отдихающіє мірно кацапи ось в чому питання
показать весь комментарий
01.12.2023 10:14 Ответить
НЕ прийшли-б в УКраїну - не бачили-б "********* хахляцких" І "Аліка" не шукали-б...
показать весь комментарий
01.12.2023 09:42 Ответить
Ну то такоэ - причинно-следственную связь включать надо. Не духовно это, не скрепно.
показать весь комментарий
01.12.2023 10:37 Ответить
Алик, Алик, что ж ты мальчик,

Где так долго пропадал?
показать весь комментарий
01.12.2023 11:04 Ответить
Cемок положил в карманчик
И под липой дуба дал.
показать весь комментарий
01.12.2023 13:44 Ответить
Браво!
показать весь комментарий
01.12.2023 18:59 Ответить
алік ето воїнскоє званіє в русской армії

єсть трьохзвьйоздочниє алікі а єсть алікі бєз звьйоздочєк
показать весь комментарий
01.12.2023 09:45 Ответить
патєрялі алєка гарно там у них, по-домашньому
показать весь комментарий
01.12.2023 09:51 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2023 12:19 Ответить
Поки шукають в чорноземі Аліка ,Сечін,Ротенберги,Ковальчук набивають кармани баблом , правда дерев'яним.Буде як про золоте копитце , в назначений час їх рубль перетвориться в сміття
показать весь комментарий
01.12.2023 09:51 Ответить
Зато в Україні крадуть доляри та евро які йдуть як допомога і аж ніяк не рублі
показать весь комментарий
01.12.2023 18:42 Ответить
Прикольно...Неужели настолько тупые - приперлись в Украину , подохли и возмущаются?
показать весь комментарий
01.12.2023 09:53 Ответить
Помещаю это видео в мой электронный архив,

в спецрубрику под названием "КРАСИВОЕ" .
показать весь комментарий
01.12.2023 12:05 Ответить
вони ж як таргани, ти їх б'єш, чавиш, труїш... а вони лізуть та лізуть, що вони тут забули? невідомо... своєї землі в них чимало, людей повно, копалин корисних повно... сидіть собі вдома, вирішуйте свої проблеми. аж ніт, таргани, тай годі...
показать весь комментарий
01.12.2023 09:54 Ответить
Так вони не можуть створити нормальне життя ніде, у них завжди якась дичина получається, завжди в якийсь Гулаг скочуються. От і лізуть до інших, бо вдома срака і жити неможливо.
показать весь комментарий
01.12.2023 10:18 Ответить
Вони ж не хочуть та й не вміють самі щось корисне робити, все шо вони вміють - це красти, вбивати і руйнувати- дикуни.
показать весь комментарий
02.12.2023 09:41 Ответить
скоро і ти там будеш
показать весь комментарий
01.12.2023 10:04 Ответить
а хахали плахіє..... чому?
показать весь комментарий
01.12.2023 10:06 Ответить
а что они в 2 мировую вытворяли???
показать весь комментарий
01.12.2023 10:13 Ответить
Підшукує місце, де прилягти ...
показать весь комментарий
01.12.2023 10:16 Ответить
Радостный такой. Скоро сам Аликом станет
показать весь комментарий
01.12.2023 10:17 Ответить
Ще й вазмущаєтся, удобрєніє...
показать весь комментарий
01.12.2023 10:22 Ответить
Така неповага до пам'яті мертвих є тільки у кацапів! Недолюдки.
показать весь комментарий
01.12.2023 10:27 Ответить
Там цілі 88+, а у заголовку 18+.
Не порядок!
А ці кадри варто дивитися нашим діткам від самого малку, щоб знали, що кацапа треба вбивати, а не боятися.
показать весь комментарий
01.12.2023 10:30 Ответить
Нах...Вслєд за Аліком
показать весь комментарий
01.12.2023 10:31 Ответить
Посадку жалко
показать весь комментарий
01.12.2023 10:35 Ответить
посадка відросте. але трупи прийдеться ховати, бо інакше перетворимося у кацапів.
показать весь комментарий
01.12.2023 11:02 Ответить
Та і засмердяться. А воно нам треба?
показать весь комментарий
02.12.2023 09:45 Ответить
Хороше кіно, душевне таке!
показать весь комментарий
01.12.2023 10:44 Ответить
"Раз москалик, два москалик, три москаль, до свиданья, (а краще прощавай но)мне тебя совсем не жаль, раз москалик та два москалик, та тричі клятий москаль!"Добре лягае на музику пісні "Клён зелёный" з радянського фільму "В бой идут одни старики". .
показать весь комментарий
02.12.2023 11:42 Ответить
"...у листопаді 2023 року втрати російських військ у середньому становлять 931 людина за добу." Зверніть увагу на те, що, в основному, на убой кацапи гонять мобілізованих з недореспублік і окупованих територій їх же трупи і не збирають. Своїх вони збирають і відправляють в кацапію.
показать весь комментарий
01.12.2023 10:56 Ответить
Вони і своїх то, тобто росіян, за людей не вважають, а цих днрівців-лнєрівців так тим паче.
показать весь комментарий
02.12.2023 11:45 Ответить
Х*йлостан утилізує своє сміття. Точніше, відправляє сміття в Україну на утилізацію. Але в усьому світі така послуга платна та дуже дорога. Особливо, коли мова йде про небезпечні відходи...
показать весь комментарий
01.12.2023 10:57 Ответить
Пане Юра,для України вона також дуже дорога...Життя навіть одного українця дорожче оцього всього ,лежачого по колишній посадці, смердючого кацапського гною.
показать весь комментарий
01.12.2023 11:16 Ответить
Хорошее видио. Как то поднялось настроение . Можно готовиться к обеду ... появился аппетит. Только никаких звернень от ЭТОГО не смотреть ... а то опять аппетит пропадет.
показать весь комментарий
01.12.2023 11:09 Ответить
Совершенно прав, ув. Александр Мовчан насчёт оптимистичного жизнеутверждающего видеоролика:

ТАКОЕ надо всегда смотреть перед обедом и перед сном, чтобы настроение улучшалось и сердце радовалось:

что может быть приятнее зрелища уничтоженных выродков и варваров, которые теперь уже не смогут убивать украинских детей и стариков ...
показать весь комментарий
01.12.2023 12:10 Ответить
Не сци. Зима тільки почалася. Можуть лежати ще місяці зо 3-4.. і не самердіти.
показать весь комментарий
01.12.2023 11:09 Ответить
Ну, навесні він свого "аліка" точно вже не знайде - лисиці вигризуть трупакам обличчя...
показать весь комментарий
01.12.2023 17:56 Ответить
У мене питання, де наші снайпери. Чому цей "спілберг" сраний вільно ходить і відосик знімає?
показать весь комментарий
01.12.2023 11:11 Ответить
Те що кацап сказав-зараз туман і ніщо не літає-до тебе не зайшло?Чи те що бачиш навіть на свої очі-не зрозуміле?В тебе до всіх ЗСУ претензії,чи тільки до снайперів?
показать весь комментарий
01.12.2023 11:21 Ответить
В мене претензії до влади. Де тепловізори, суки? Снайперу з тепляком ***** туман. Зрозуміло?
показать весь комментарий
01.12.2023 21:14 Ответить
Твари,пришли на украинскую землю с оружием,убивают,калечат,насилуют,разрушают все,воруют и еще свой поганый рот открывают против украинцев,которые защищают свою землю,дома,семьи.Уроды кацапские,гореть вам оркам поколениями в аду!!Аминь
показать весь комментарий
01.12.2023 11:22 Ответить
У кожного аліка свій Алік.
Аліками колись називали алкоголіків.
показать весь комментарий
01.12.2023 11:26 Ответить
І їм цедуже пасуе, бо неалкоголіків там небагато.
показать весь комментарий
02.12.2023 09:51 Ответить
Головне, щоб це відєо нарассєї подивилось багато Аліків.....
показать весь комментарий
01.12.2023 11:33 Ответить
И чего же тебе сук@ дома *** не сиделось а овца
показать весь комментарий
01.12.2023 11:44 Ответить
Я от не розумыю, у Чечні загинуло менше 10 000 кацапів і цього вистачило, щоб були протести, бурлєнія і тд. Ну ладно, це часи відносної свободи при Єльцині, але ж є ще Афган - там загинуло менше 15 000 на весь совок і цього теж вистачило для невдоволення у тоталітарному суспільстві, де пропаганда буле набагато потужнішою, ніж у кацапів зараз. Зараз ж є інтернет і навіть умовно лояльні до влади кацапські воєнкори пишуть про величезні втрати. І де недовольство?
показать весь комментарий
01.12.2023 11:46 Ответить
Ви про суспільство . А там більшість раби.
показать весь комментарий
01.12.2023 13:25 Ответить
Дохнут добровольцы-контрактиники,зеки и ДНРовцы-на них орковскому обществу плевать-сами пошли за деньги и сами виноваты. Вот когда наемники кончатся и на рашке начтнется принудительная мобилизация-тогда будут протесты. Но для этого ВСУ должны убить или задвухсотить еще минимум 400 тыс орков. Тоесть столько-же как до сегодня за полтора года войны
показать весь комментарий
02.12.2023 11:58 Ответить
Проблема цивілізованого світу в тому, що їх розуміння що таке добро-зло корінним чином відрізняється від російського. Коли ще напочатку цієї війни на заході лунали думки, що після значних втрат росія одумається, то в мене нічого, крім сміху, такі передбачення не викликали. Захід напевно повністю забув фінсько-СССР-ську війну та ВВВ. В СРСР, як і в росії, військова тактика стоїть на двох китах:
а) виконнання задачі любою ціною
б) баби еще нарожают.

А тому я думаю, що Авдіївку вони візьмуть навіть якщо буде потрібно покласти там 1 000 000 солдат чи 10 000 000. І ніхто в росії навіть не пікне проти а буде радісно відмічати перемогу.
показать весь комментарий
01.12.2023 11:51 Ответить
Я п'ятнадцять хороших руззких нарахував
показать весь комментарий
01.12.2023 12:12 Ответить
Та да, тих, кого вони відправляють на війну російська влала взагалі за людей не рахуе.
показать весь комментарий
02.12.2023 09:55 Ответить
В каждой норе должен быть свой Алик
показать весь комментарий
01.12.2023 12:41 Ответить
Дивлячись на дохлих кацапів, які припхалися до нас , і на душі стає дуже комфортно і легко
Вони лежать такі тихі і не сварливі , як їхні під@раси ,
які шукають Аліка
показать весь комментарий
01.12.2023 12:43 Ответить
Воно то так, але краще б вони дохли в себе на росії.
показать весь комментарий
02.12.2023 09:58 Ответить
Я 12-х "хороших" росіян нарахував, чи помилився? Мало...
показать весь комментарий
01.12.2023 12:45 Ответить
так він там пройшов метрів 20-30. А фронт там, під Авдіївкою, "гарячий" на десятки кілометрів. От і рахуй. Їх там реально тисячі валяються на п'ятачку 10х10 кілометрів...
показать весь комментарий
01.12.2023 18:01 Ответить
І все ж... Яка мерзенна мова у цих організмів...
показать весь комментарий
01.12.2023 13:33 Ответить
Так, особливо в кацапському виконанні. ЗАВЖДИ можно відрізнити кацапа від українця який розморляе російською.
показать весь комментарий
02.12.2023 10:02 Ответить
Кто этого катарского мудака снимать учил ?! Елозит той камерой туда сюда...не останавливаясь рассмотреть и получить удовольствие не даёт... ((((

Эй,***********(!!!), я знаю, что вы здесь бываете... вы там следующий раз когда будете свое дохлое говно снимать, замеру лучше задерживайте на них - дайте насладится !!!!
показать весь комментарий
01.12.2023 13:44 Ответить
"ведь так велел российский недофюрер"

На какой секунде этот уйобок говорит это? Два раза прослушал, не услышал. Видимо редакторы что-то перепутали. Да и не мог такого сказать он, за такие слова его бы сразу к стенке.
показать весь комментарий
01.12.2023 14:31 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2023 19:09 Ответить
За Ху*ла , Ротенберга , Сечина , Милера ваня готов жизнь отдать без раздумий
показать весь комментарий
01.12.2023 16:41 Ответить
мабуть,ці кацапсіни,які так по-богатирські,по -хазяйські,валяються в посадці-в 1-й день заходу на позиції з реготом казали один одному: Рассія не начінаєт войни,ана іх заканчіваєт! Кто нас абідіт-3 дня нє праживьот! Рассіі стоіт только бровь паднять!
показать весь комментарий
01.12.2023 19:37 Ответить
Особенно сильно,его проклятия в адрес" хаахлов" ! Ты животное какого хххра пришло сюда? Свинособаки
показать весь комментарий
01.12.2023 21:07 Ответить
Ну, сиділо б собі вдома "на печи, ел бы калачи".Воно ще щось і патякае.
показать весь комментарий
02.12.2023 10:08 Ответить
Номінувати на наступний Оскар. Статуетку може й не здобуде, але очі цивілізації трохи розплющить на цю зайву для людства популяцію.
показать весь комментарий
01.12.2023 21:41 Ответить
Кацапи - йо#нуті Кацапи.... от що треба мати у мізках щоб навіть не виникало питання "а навіщо ми тут подихаємо й валяємось як скот"? .... хоча чому як....
показать весь комментарий
01.12.2023 23:30 Ответить
Хто сказав, шо там е мізки?Там е тільки тваринні інстинки.
показать весь комментарий
02.12.2023 10:12 Ответить
из видео понял что ищут какого-то алконавта
показать весь комментарий
02.12.2023 10:20 Ответить
"Это не наш Алик..." Да, поди тут разбери, где чей Алик, когда этих Аликов вокруг лежит дохрена.
показать весь комментарий
02.12.2023 10:38 Ответить
воно щиро дивується шо їх вбивають поза їх\німи кордонами
йадірная страна, воно не розуміє що на їх помойку ніхто в здоровому розумі би і не прийшов.
але прийшло до ЧУЖИХ і плачеться шо їх посмів хтось вбити. чудні їбануті люди.
показать весь комментарий
08.12.2023 16:08 Ответить