7439 посетителей онлайн

Атака дронами на Одесчину: зафиксировано попадание в инфраструктурный объект, был пожар

шахед

В начале ночи российские оккупационные войска совершили очередную дроновую атаку по Одесчине.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Сил обороны Юга.

"Выпустив БпЛА типа "Shahed-131/136" из временно оккупированного Крыма (мыс Чауда), враг направил их из акватории Черного моря по прибрежным районам области. Силами противовоздушной обороны уничтожено 10 ударных дронов", - говорится в сообщении.

Также отмечается, что в результате попадания в инфраструктурный объект произошел пожар, который оперативно ликвидирован. Люди не пострадали.

Как сообщалось, по данным Воздушных сил, в ночь на 2 декабря уничтожена ракета Х-59 и 10 из 11 вражеских "Шахедов".

Топ комментарии
+10
От-от! Заодно "асвабаждают" від туалетної сантехніки з фаянсом та нікельованим металом і каналізаційною системою та переводять на дощатий "нужник" з діркою в підлозі
показать весь комментарий
02.12.2023 09:03 Ответить
+8
дуже красивий кіт Стукало
@oblibenyblb
учора чеська дівчина розказувала мені дуже пристойною українською, як викладає чеську для українців і розуміє, що мусить для цього починати вчити російську, бо, як виявилось, існують навіть 13річні люди, які ВЗАГАЛІ НЕ ВМІЮТЬ ГОВОРИТИ УКРАЇНСЬКОЮ І НЕ РОЗУМІЮТЬ ЇЇ. Було соромно.
показать весь комментарий
02.12.2023 09:39 Ответить
+4
Ну (чесно кажучи) - не чехам про це говорить! Бо ******* чеська мова - це "онімечений" варіант слов"янської! У них стільки "германізмів" у мові! Їх мову фактично можна назвать аналогом "расейскава язика" Чехи (особливо міські жителі) "впиралися рогом" століття тому - коли почалася "чехизація" Чехословаччини після розвалу Австро-Угорської імперії Чому? бо багато хто з них не знав чеської З словаками було менше проблем - вони піддалися в меншій мірі "онімечуванню" Однак в довоєнній Чехословаччині саме чехи були "гегемоном" а словаки вважалися "другим сортом" (Саме на цьому й зіграв Гітлер у ІІ Світову)
показать весь комментарий
02.12.2023 10:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Спикер Заксобрания Санкт-Петербурга Александр Бельский: до освобождения Мариуполя там были "туалеты для неопределившихся в гендере". И в том числе именно от этого мы освобождаем наши Русские Земли! (c)
показать весь комментарий
02.12.2023 08:59 Ответить
От-от! Заодно "асвабаждают" від туалетної сантехніки з фаянсом та нікельованим металом і каналізаційною системою та переводять на дощатий "нужник" з діркою в підлозі
показать весь комментарий
02.12.2023 09:03 Ответить
Зате дірка у підлозі - гендерно витриманий варіант! Кацапи - покидьки Людства...
показать весь комментарий
02.12.2023 10:23 Ответить
дуже красивий кіт Стукало
@oblibenyblb
учора чеська дівчина розказувала мені дуже пристойною українською, як викладає чеську для українців і розуміє, що мусить для цього починати вчити російську, бо, як виявилось, існують навіть 13річні люди, які ВЗАГАЛІ НЕ ВМІЮТЬ ГОВОРИТИ УКРАЇНСЬКОЮ І НЕ РОЗУМІЮТЬ ЇЇ. Було соромно.
показать весь комментарий
02.12.2023 09:39 Ответить
Нехай та дівчина не напружується, тих ''чєлюсьтєязиких'' не перевчиш! Нехай ходять як ''Герасім'' і мукають!
показать весь комментарий
02.12.2023 10:01 Ответить
Ну (чесно кажучи) - не чехам про це говорить! Бо ******* чеська мова - це "онімечений" варіант слов"янської! У них стільки "германізмів" у мові! Їх мову фактично можна назвать аналогом "расейскава язика" Чехи (особливо міські жителі) "впиралися рогом" століття тому - коли почалася "чехизація" Чехословаччини після розвалу Австро-Угорської імперії Чому? бо багато хто з них не знав чеської З словаками було менше проблем - вони піддалися в меншій мірі "онімечуванню" Однак в довоєнній Чехословаччині саме чехи були "гегемоном" а словаки вважалися "другим сортом" (Саме на цьому й зіграв Гітлер у ІІ Світову)
показать весь комментарий
02.12.2023 10:08 Ответить
Так ось ти яка ціль так званої їхньої есвео, звільнити Україну від туалетів! А ***** втирало про "дєнацифікацию" і "дємілітарізацию"... Так дєтуалєтізация же!
показать весь комментарий
02.12.2023 09:49 Ответить
По научному будет " деассенизация". ПонЯл?)))
показать весь комментарий
02.12.2023 10:58 Ответить