8842 посетителя онлайн
2 308 12

4 декабря заработает пункт пропуска "Угринов - Долгобычев" для выезда из Украины пустых грузовиков

пункт,пропуску,долгобичув,угринів

Совместный с Польшей пункт пропуска "Угринов - Долгобычев" откроется для движения пустых грузовиков на выезд из Украины 4 декабря.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на сообщение в фейсбуке вице-премьер-министра по восстановлению – министра развития громад, территорий и инфраструктуры Украины Александра Кубракова.

"Открываем пункт пропуска "Угринов – Долгобычев" для движения пустых грузовиков на выезд из Украины. Это общий пункт пропуска, который обычно работал только для легкового транспорта и автобусов.

В сотрудничестве с Министерством инфраструктуры Польши, Люблинским воеводством при поддержке Еврокомиссии (DG MOVE) удалось договориться о запуске полосы для пустых грузовиков массой 7,5 тонн и более", - говорится в сообщении.

Как отмечается, сейчас открытие "Угринива" является первым пунктом по перечню мер, реализуемых для разблокирования границы, уменьшения очередей и увеличения пропускной способности украинско-польской границы.

"С 4 декабря пустые грузовики, в том числе цистерны, с Украины могут начинать движение на этот пункт пропуска. Пока он будет работать в тестовом режиме, регистрироваться в очередь на пересечение границы не нужно", - отметил Кубраков.

Пропускная способность в сутки составит более 100 грузовиков.

Топ комментарии
+3
А що Ви хотіли від промоскальської партії?
показать весь комментарий
03.12.2023 16:07 Ответить
+2
тобто зельці пішли на поступки пшекошоферюгам?? вони навіть не поцікавилися,що думають про пшеків наші водії,які застряли в Пшекляндії на пунктах пропуску?
показать весь комментарий
03.12.2023 15:44 Ответить
+2
Польські порожні вантажівки пропускатимуть безперешкодно додому, а українські тисячами стоятимуть на кордоні? Гарна така собі "дружба". Може б і поляки тисячами посиділи, погрілися і посрали в полі на морозі? Чи панським дупам то зашкодить?
Жодна влада України так низько не опускала свою країну і Націю, як ця паскудна жидівська бидлота. Україну готують до знищення і капітуляції на умовах рф.
показать весь комментарий
03.12.2023 16:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а вони дійсно пусті? особливо цистерни
показать весь комментарий
03.12.2023 15:41 Ответить
тобто зельці пішли на поступки пшекошоферюгам?? вони навіть не поцікавилися,що думають про пшеків наші водії,які застряли в Пшекляндії на пунктах пропуску?
показать весь комментарий
03.12.2023 15:44 Ответить
УП пише, що Державна прикордонна служба повідомдяє;

"З 01:00 4 грудня 2023 року з України до Польщі почнуть пропускати порожні великовагові транспортні засоби загальною дозволеною масою понад 7,5 тонн (крім порожніх неочищених цистерн)", - йдеться в повідомленні.
Редактори ЦН ви хоть списуйте без помилок.
показать весь комментарий
03.12.2023 15:47 Ответить
Польські перевізники блокують на кордоні з Україною, де блокада вантажівок триває майже місяць, патрульний човен SAFE Boats International, який США передали ЗСУ. Член партії Конфедерація, один з організаторів блокади Томаш Бучек риторично запитав, навіщо українцям дорогі яхти. Про це він повідомив на своєму акаунті в Х (колишній Тwitter), передають http://patrioty.org.ua Патріоти України.

"Мене найбільше цікавить, навіщо в Україні дорогі автомобілі або дорогі яхти?", - написав Бучек.

Як зазначив активіст ГО "Європа без бар'єрів" Павло Кравчук на своїй сторінці у Facebook, блокатори з партії Конфедерація заявили, що катер затримали та відправили у кінець черги, тому що це "дорога яхта", яка оформлена як гуманітарна допомога.
показать весь комментарий
03.12.2023 15:47 Ответить
А що Ви хотіли від промоскальської партії?
показать весь комментарий
03.12.2023 16:07 Ответить
По Дунаю до Молдови и Румунії грузи можно спускати баржами - в одну баржу розміщується не менше 10 фур . Більшисть грузів у центральний Европі іде баржами - так дешевше.
показать весь комментарий
03.12.2023 16:37 Ответить
Дунай, між іншим, протікає і через Словаччину, і через Угорщину... А вантажі треба не тільки "спускати" вниз, а й транспортувати догори Дунаєм. Чим? А це - наша сільгосппродукція - основна причина блокади (у т.ч. хоч і в меншій мірі і Румунією)
показать весь комментарий
03.12.2023 16:54 Ответить
По Дунаю йде товаропотік постіно в оба боки. Часто бачу і українськи круїзні пароплави, яки працюють на Дунае під прапором України.

доставка по Дунаю грузів набагато дешевша . РЕКІ- це перші шляхи у світи , яки використовувались не менш 20000 років. Радянська дикунська влада все зробила з ніг на голову, і тому Дніпро не став останні часи потужним шляхом. А у Европі Дунай працюе - бо европейці рахують кошти
показать весь комментарий
04.12.2023 11:43 Ответить
Мабуть, шановна пані, то було дуже давно, бо українські круїзні пароплави уже кілька років ... не працюють на Дунаї і не працюють взагалі. Два з них стоять на якорі(на ремонті) в Ізмаїлі, а ще два - у Лінці теж на ремонті. І швидш за все, на думку фахівців - будуть продані як брухт, бо вже старі, ремонт не рентабельний, та й грошей немає. Як, доречі, і весь флот Чорноморського, Дунайського пароплавства і Маріуполя. Що водний шлях найдешевший - то загальновідомо, але під українським прапором по Дунаю уже мало-що ходить, нажаль...
показать весь комментарий
04.12.2023 17:39 Ответить
У Братиславі вздовж Дуная можно пити каву у кафе і ресторанах. ПІД українськими прапорами я часто бачу круїзни пароплави .

літом бачила наш круїзний пароплав під українським прапоромдесь у липні за Віднем в долині Вахау .
показать весь комментарий
04.12.2023 18:23 Ответить
Польські порожні вантажівки пропускатимуть безперешкодно додому, а українські тисячами стоятимуть на кордоні? Гарна така собі "дружба". Може б і поляки тисячами посиділи, погрілися і посрали в полі на морозі? Чи панським дупам то зашкодить?
Жодна влада України так низько не опускала свою країну і Націю, як ця паскудна жидівська бидлота. Україну готують до знищення і капітуляції на умовах рф.
показать весь комментарий
03.12.2023 16:40 Ответить
Тобто український експорт у ЄС і далі буде заблоковано братами росіян - поляками?!
показать весь комментарий
03.12.2023 18:17 Ответить