10462 посетителя онлайн
5 016 13

В Кривом Роге раздался взрыв

вибух

В Кривом Роге сообщают о взрыве.

Об этом сообщил глава Совета обороны города Александр Вилкул, передает Цензор.НЕТ.

"Кривой Рог. Взрыв. Напоминаю об информационной гигиене – ничего не выкладываем в интернет", - написал он.

Топ комментарии
+4
Хай пробують збивати кацапські ракети і шахели асфальтом, там його ложили ціле літо. І ще хай не забудуть новенькими бордюрами, якими змінили старі.
показать весь комментарий
04.12.2023 19:14 Ответить
+3
Гігієніст перший і обробився!😁
показать весь комментарий
04.12.2023 18:58 Ответить
+3
Гігієна. Як заїбали ці Вілкулоїди, Зєлєноїди і інша шушера!
показать весь комментарий
04.12.2023 20:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Спостерігачі за ЖДУНАМИ, спостерігаймо їх активність!
Слава Україні! Смерть московитам та їх рабам з ВРУ! Щось вонидавно не літали на інструктажі до *****!!
показать весь комментарий
04.12.2023 18:36 Ответить
Ви хоч поняли,шо Ви намолотили???Так то все правильно.....але з Вами щось не те .
показать весь комментарий
04.12.2023 19:28 Ответить
Деяких куля обходить, ракета обминає, а ось дах - їде. І не тільки у поганих людей, а й у гарних нажаль.
показать весь комментарий
04.12.2023 20:58 Ответить
Гігієніст перший і обробився!😁
показать весь комментарий
04.12.2023 18:58 Ответить
Хай пробують збивати кацапські ракети і шахели асфальтом, там його ложили ціле літо. І ще хай не забудуть новенькими бордюрами, якими змінили старі.
показать весь комментарий
04.12.2023 19:14 Ответить
Можливо неправильно говорити - хоча... Коли я почую що жахнули по Конча-Заспа???
Доки я чутиму про удари по Нікополю, Одесі чи Херсону?
Що за парасолька ППО для багатих там?
показать весь комментарий
04.12.2023 19:33 Ответить
А який сенс кацапам розбомбити чийсь депутатський чи судівський палац ? Там запасні вілли в Італії та Іспанії є, тож даремно витрачені ракета чи шахед для кацапів.
показать весь комментарий
04.12.2023 20:04 Ответить
Раз їх не ******** - може туди поселити дітей чи горьованих людей?
показать весь комментарий
04.12.2023 20:09 Ответить
Якщо туди поселити багато дітей чи людей-то тоді прилетить-це ж кацапи, вони таке *******. Хоча напевно київська ппо може прикрити-конча ж майже у межі міста.
показать весь комментарий
04.12.2023 20:27 Ответить
Діти теж люди, тільки маленькі
показать весь комментарий
04.12.2023 20:54 Ответить
Дякую за нагадування, проте моя відповідь була саме у контексті на запитання. А загальний посил був такий-кацапам усе одно-дорослі люди, чи діти, їм усе одно кого бомбити.
показать весь комментарий
04.12.2023 22:45 Ответить
На віллах за кордоном там всі сусіди - наші олігархи і кацапські.
показать весь комментарий
04.12.2023 21:16 Ответить
Гігієна. Як заїбали ці Вілкулоїди, Зєлєноїди і інша шушера!
показать весь комментарий
04.12.2023 20:10 Ответить