4110 посетителей онлайн

Враг атакует Украину "шахедами" с южного направления, - Воздушные силы ВСУ

шахеди

Враг запустил ударные беспилотники типа Shahed в направлении южных областей Украины.

Об этом сообщают Воздушные силы ВСУ, передает Цензор.НЕТ.

Фиксируется движение БпЛА типа "Shahed" из акватории Черного моря в направлении Черноморск, Одесса, Южное, Коблево.

Также есть движение ударных БПЛА из Николаева в направлении Кировоградской области.

Топ комментарии
+8
В цей день 5 грудня 1998 року Україна і США підписали угоду про ліквідацію українських 44 важких бомбардувальників і 1068 крилатих ракет Х-55......

Як же воно відгукнулося через 25 років🤬
показать весь комментарий
05.12.2023 21:49 Ответить
+7
у нас аж 1 сушка взлетела из-за тревоги. Де ***** ф-16? Какая поддержка войск авиацией? ах да, асфальт же есть
показать весь комментарий
05.12.2023 21:43 Ответить
+4
В Україні зараз повітряна тривога в багатьох областях. Обговорюємо крилаті ракети. Чи треба про кота Шрьодінгера тут побалакати?
показать весь комментарий
05.12.2023 21:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
у нас аж 1 сушка взлетела из-за тревоги. Де ***** ф-16? Какая поддержка войск авиацией? ах да, асфальт же есть
показать весь комментарий
05.12.2023 21:43 Ответить
І до чого ти це висрав ? Напевне хворієш якоюсь компютерною залежністю - лайкати любу хєрню, залишати як пес чи кіт свій слід в усіх чатах та форумах, пишеш аби відмітитись.
Винні в усьому москалі, далі йде злочинна недбалісь ЗЕвлади які свідомо не готувались й зараз недуже ворушаться до агресіі.
Ну і ми громадяни теж винні що вибирали владу не розумом а почуттями
показать весь комментарий
05.12.2023 21:56 Ответить
у зебилов нету чувств, есть исключительно инстинкты: ржать, срать, есть. А вы теперь страдайте и еще наезды не понятные
показать весь комментарий
05.12.2023 22:01 Ответить
В цей день 5 грудня 1998 року Україна і США підписали угоду про ліквідацію українських 44 важких бомбардувальників і 1068 крилатих ракет Х-55......

Як же воно відгукнулося через 25 років🤬
показать весь комментарий
05.12.2023 21:49 Ответить
Так... Теж вже про це думав не одноразово...
показать весь комментарий
05.12.2023 21:51 Ответить
а по темі????
показать весь комментарий
05.12.2023 21:55 Ответить
В Україні зараз повітряна тривога в багатьох областях. Обговорюємо крилаті ракети. Чи треба про кота Шрьодінгера тут побалакати?
показать весь комментарий
05.12.2023 21:59 Ответить
як збивати????
показать весь комментарий
05.12.2023 22:15 Ответить
Шановний, боюся, що моєї освіти не вистачить, це напевно питання до фахівця у галузі ППО - полковника Арєстовича
показать весь комментарий
05.12.2023 22:26 Ответить
так задай йому питання!
показать весь комментарий
05.12.2023 23:15 Ответить
Вибачте, але я секретарем не працюю. Можу дати адресу, куди можна написати Льоші листа:

New-York State,
абонентська скринька,
до вастрєбиванія
показать весь комментарий
05.12.2023 23:33 Ответить
... и тротуарная плитка, нах...
показать весь комментарий
05.12.2023 21:50 Ответить
А по темі?
показать весь комментарий
05.12.2023 21:57 Ответить
А по темі,наголосували зебіли на війну, тепер ржуть.
показать весь комментарий
05.12.2023 22:43 Ответить
я по темі ППо , а не по "наголосували"
показать весь комментарий
05.12.2023 23:16 Ответить
чорними чи сірими уточніть будласка
показать весь комментарий
05.12.2023 21:58 Ответить
Це подяка, що повітряни сили України дозволили пошуковачу Ан-26 шукати пілотів збитого Су-24, мов рятувальні беззброїні цілі ми не бʼємо.
показать весь комментарий
05.12.2023 22:00 Ответить
Той засіб, яким відправили Су-24 на дно Чорного моря, на палубу до "Москви", треба було оперативно сховати. І це правильна тактика.
показать весь комментарий
05.12.2023 22:18 Ответить
А що буде якщо сильно розігнатись і жбурнути в московита сірою бруківкою покрашеною чорним балончиком?
показать весь комментарий
05.12.2023 22:04 Ответить
прошло два года и все уже наверно забыли про славноизвестную "ДжаВолину"?
показать весь комментарий
05.12.2023 22:07 Ответить
Да пох, плитку куярят куевую везде, где нах не надо, это уже не циркошапито, это-********* в агонии..
показать весь комментарий
05.12.2023 22:05 Ответить
Пам'ятаю коли Бутусов тільки но розпочав Цензор Нет, він виходив із підзаголовком "Українська політика в коментарях електорату". Дійсно, було багато цікавих, неоднозначних, корисних і шкідливих думок, яки варто було читати, погоджуватися чи дискутувати. Зараз, на жаль, всього інтелекту більшості коментаторів вистачає лише на трьох китів: асфальт, плітка, шашлики. Ну ще й яйця по 17. Враження нібито всі 73 процента електорату Зеленського сюди збіглися і в розпачі що їх обдурили, демонструють як можуть всі свої розумові здібності.
показать весь комментарий
05.12.2023 22:25 Ответить
Відверто кажучи згоден з тим, що багато людей просто пишуть одні і ті фрази. З владою все зрозуміло, сенсу повторювати не бачу. Я тут з 2014-го року, потім довго не було, потім зламався акаунт старий. Але багато хто заходить просто по спілкуватися, як я розумію
показать весь комментарий
05.12.2023 22:29 Ответить
Вітаю ветерана Цензора. 2011 - це круто.
показать весь комментарий
05.12.2023 22:43 Ответить