4101 посетитель онлайн
10 771 29

ЕС разморозит для Венгрии 10 миллиардов евро, - The Guardian

єс,допомога

ЕС разморозит для Венгрии 10 миллиардов евро – это треть замороженного финансирования. В ЕС уверяют, что это решение никак не связано с шантажом Орбана относительно Украины.

Об этом сообщает The Guardian, передает Цензор.НЕТ.

Неназванные дипломаты утверждают, что "разморожение" 10 млрд евро для Венгрии произойдет не из-за "шантажа" премьер-министра Орбана, который неоднократно угрожал заблокировать переговоры по вступлению Украины в ЕС на саммите лидеров на следующей неделе, а из-за выполнения Венгрией реформ.

"Впервые Венгрия фактически реагирует на наши запросы, и она сделала все, что касается независимости судебной системы, поэтому деньги будут освобождены", – сказал источник.

Остальное финансирование будет оставаться "замороженным" из-за несоответствия определенным критериям верховенства права.

В то же время, венгерское гражданское общество, а также ряд евродепутатов утверждают, что Венгрия не полностью завершила нужные реформы.

Премьер-министр Бельгии Александер де Кроо считает, что глава Евросовета Шарль Мишель и другие лидеры стран ЕС делают необходимое для того, чтобы заседание совета на следующей неделе было продуктивным. Он также выразил надежду, что члены ЕС найдут решение о начале переговоров о вступлении Украины в ЕС.

"У нас были трудные моменты в прошлом, и мы всегда находили выход. Крайне важно, чтобы ЕС продолжал поддерживать Украину как в финансовом, так и военном плане", - отметил де Кроо.

Топ комментарии
+23
30 мільярдів.
Сраній шестимільйонній угорщині Додаткового фінансування.
Некисло устроїлись на німецькому горбі...
показать весь комментарий
08.12.2023 17:13 Ответить
+20
Тьфу,***.
показать весь комментарий
08.12.2023 17:07 Ответить
+19
тобто, ЄС спонсорує мирну мудярщина на 30 млрд. дол.(загальний "борг", тфу!) із населенням всього 10 млн., а

Україні, яка у війні та в кризі і має щонайменше 35 млн. мешканців і захищає Європу, не можуть пропихнути й 50 млрд. ? 👿

Скільки будуть платити орбану за подальше просування України в ЄС?👿

Чи не дешевше буде змінити правила поведінки в європейській "конторі"?
показать весь комментарий
08.12.2023 17:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тьфу,***.
показать весь комментарий
08.12.2023 17:07 Ответить
показать весь комментарий
08.12.2023 17:22 Ответить
Очевидно що для економії ЕС вигідніше прийняти Україну з агросектором, який на рівних може конкурувати з дотаційним, на 30 млрд, агросектором мадярщини.
Ну а Орбана послати нах і хай торгує з братушкам із КНДР.
показать весь комментарий
08.12.2023 17:28 Ответить
Взагалі то ця програма передбачає 30 млрд долл на 5 років. Тобто по 6 млрд в рік.
показать весь комментарий
08.12.2023 21:39 Ответить
Ну да..
показать весь комментарий
08.12.2023 17:07 Ответить
Краще заморозили б ще 10.
Так це працює...
показать весь комментарий
08.12.2023 17:08 Ответить
Це ще раз підтверджує що наглість та попрання законів є дуже дієве у нас час.
показать весь комментарий
08.12.2023 17:09 Ответить
***** то у ЄС сосне, то у ***** сосне
показать весь комментарий
08.12.2023 17:10 Ответить
30 мільярдів.
Сраній шестимільйонній угорщині Додаткового фінансування.
Некисло устроїлись на німецькому горбі...
показать весь комментарий
08.12.2023 17:13 Ответить
Після цього вони будуть тикати українцям за убогість. Так як і поляки, які одержали сотні безкоштовних мільярдів на економічний розвиток.
показать весь комментарий
08.12.2023 17:26 Ответить
!60 (60 безвозвратных + 100 беспроцентных) Вот откуда у бандюка появилась цифра 160 млрд. помощи за вступление в Евросоюз.
показать весь комментарий
08.12.2023 18:01 Ответить
Конечно не связано...
Верю-верю. сам звиздун.
показать весь комментарий
08.12.2023 17:14 Ответить
Неназвані дипломати, це не єрмачня часом ? 😂 Може, варто дочекатись офіційного рішення (якщо воно буде) ?
показать весь комментарий
08.12.2023 17:18 Ответить
Задроти.
показать весь комментарий
08.12.2023 17:20 Ответить
Кто не работает тот ест. Не ищите справедливости в этом мире. ***** насрав на весь євросоюз , ще й ррозмазав . Замість пілюлей отримав цукерки.
показать весь комментарий
08.12.2023 17:25 Ответить
Проблеми в судовій системі не перешкодили мадярам вступити в ЄС...чому таке вибіркове
ставлення...чи то корупції у них немає?
і навіть проросійська орієнтація їм не завадила....
показать весь комментарий
08.12.2023 17:25 Ответить
Сколько нужно повторить? Когда Венгрия вступила в ЕС, там царил немного другой порядок без иобиков у руля.
показать весь комментарий
08.12.2023 17:32 Ответить
Загально відомо, що всі топ корупціонери з України тікають в Європу, куди, заздалегідь, перевели свої вкрадені в Україні кошти. Вони купують там нерухомість і живуть на вкрадене. Слідкую за цим і в мене виникає питання: Чому в жодній з країн ЄС, якщо вони так хочуть допомогти Україні в боротьбі з корупцією, немає реєстру, або інших методів, якими б правоохоронні органи цих країн активно боролися з відмиванням коштів, походженням з України? Наші численні органи по боротьбі з корупцією не звертаються, не вносять ініціативи про таку допомогу, чи така практика їх і владу влаштовує? Чи така практика, коли корупційні кошти, походженням з України, що надходять до бюджетів цих країн, влаштовує ці країни?
показать весь комментарий
08.12.2023 17:26 Ответить
это все потому что у них нет коррупции
показать весь комментарий
08.12.2023 18:21 Ответить
А чего бы не использовать эти деньги для давления на Орбана чтобы он разблокировал деньги для Украины?! Великие дипломатические дипломаты... Талейраны фиговы...
показать весь комментарий
08.12.2023 17:39 Ответить
орбан ******* ЄС в черговий раз.
показать весь комментарий
08.12.2023 17:39 Ответить
Якщо російські паспорти тепер видають навіть мавпам, то паспорти угорщини, жителі українського Закарпаття, отримували раніше й тепер за хабарі. То в горщині корупція, чи це називається якось по іншому?
показать весь комментарий
08.12.2023 17:55 Ответить
ЄС розморозить для Угорщини 10 мільярдів євро б для дальнішого їїблокування європейської допомоги Україні і блокуванню вступу України в ЄС.позаяк НАТО теж не світить(світло "зеленої хануки" для України не світить )
показать весь комментарий
08.12.2023 18:01 Ответить
позор Европе!!!!!!
показать весь комментарий
08.12.2023 18:02 Ответить
Імпотенти
показать весь комментарий
08.12.2023 18:16 Ответить
В інтернет бачив інформацію що параша розробила новий план на зиму ізолювать незламний народ України від ЕС ударивши з Білорусі в напрямку Кошице, Дебрецен, Константа і з огляду на імпотентних НАТО, ЕС, США яки не хочуть воювати вони вважають що за три дні вони оточать Україну і вийдуть до чорного моря заодно анексувавши і Молдову
показать весь комментарий
08.12.2023 18:31 Ответить
Це всесвітня ганьба ЄС яке знаючи, що Україна воює із такою великою країною-загарбником московією та боронить усю європу, а європа у цей час хер забила на загибель українського народу, та надає допомогу шести міліонній Угорщині яка тривалий час шантажує європу та підтримує країну терориста, порушника міжнародного права. Навіщо Україні таке продажне ЄС та усі інші міжнародні іституції (ООН, червоний хрест та інші) які не здатні гарантувати міжнародне право та захист від посягань. Та ще й у той час коли їх захищають, вони блокують допомогу підігруючі московським окупантам та загарбникам, порушникам міжнародного права. Отже виходить можна порушувати це міжнародне право і мало того іще й з країною порушником будуть домовлятися, загоджувати. То чи не варто Україні терміново зайнятися відновленням ядерної зброї і встановити її на власні ракетоносії.
показать весь комментарий
08.12.2023 18:51 Ответить
дарма,
п!дар получить гроші і від х#йла і від єс і ще більше знахабніє і буде далі шантажувати тільки уже з грошима єс