7131 посетитель онлайн
1 663 40

Из Сектора Газа эвакуировали еще 40 украинцев, - Зеленский

сектор,гази

Из Сектора Газа, где продолжаются боевые действия между Израилем и ХАМАС, вывезены еще 40 граждан Украины.

Об этом сообщил президент Украины Владимир Зеленский в видеообращении, передает Цензор.НЕТ.

"Наша разведка, наши дипломаты продолжают эвакуацию граждан Украины из Сектора Газа. Весь день сегодня ведется вывод наших людей на безопасную территорию. Еще почти 40 граждан Украины в безопасности", - сообщил он.

Топ комментарии
+20
Хамаз размножали
показать весь комментарий
08.12.2023 22:15 Ответить
+16
Ці українці сало їдять?
показать весь комментарий
08.12.2023 22:21 Ответить
+14
То не українці, то чорнильниці зі своїми лічинками
показать весь комментарий
08.12.2023 22:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Для блазня головне не війна а піар та відосіки....
показать весь комментарий
08.12.2023 22:07 Ответить
То не українці, то чорнильниці зі своїми лічинками
показать весь комментарий
08.12.2023 22:12 Ответить
Единственная надежда украинцев на передоз
показать весь комментарий
08.12.2023 22:12 Ответить
ШО ОНИ ТАМ ДЕЛАЛИ !?
показать весь комментарий
08.12.2023 22:13 Ответить
Хамаз размножали
показать весь комментарий
08.12.2023 22:15 Ответить
Із Сектора Гази, де тривають бойові дії між Ізраїлем та ХАМАСом...

Погляди усіх українців прикуті до сектору Гази - там же ж тривають бойові дії!
показать весь комментарий
08.12.2023 22:14 Ответить
О, тут цей мудак у своєму середовищі!
Крутити сракою перед камерами, або мікрофонами:дивіться на великого рятівника!
І жодних незручних запитань, це ж не розмова з сенаторами США!
показать весь комментарий
08.12.2023 22:14 Ответить
а можна зеленого гандона туди евакуювати? на родіну, так сказать...
показать весь комментарий
08.12.2023 22:15 Ответить
його там не приймуть
показать весь комментарий
09.12.2023 06:21 Ответить
Ці українці сало їдять?
показать весь комментарий
08.12.2023 22:21 Ответить
Ніколи не перстану дивуватися наявності українців у сеторі Гази. Як? Куди? Чому?
показать весь комментарий
08.12.2023 22:26 Ответить
Девушкам/женщинам захотелось "большой арабской любви"...
показать весь комментарий
08.12.2023 22:33 Ответить
Це дружини арабів з Гази, яки у нас вчились, чи ховались від правосуддя.
Дітки від ціх шлюбів теж мають українське громадянство.
показать весь комментарий
08.12.2023 22:35 Ответить
щось я не чув щоб ці байстрюки спішили раніше на захист Батьківщини
показать весь комментарий
08.12.2023 23:07 Ответить
Мальчики в трусиках, опухли от голода, которым Израиль морил...

показать весь комментарий
08.12.2023 22:32 Ответить
ХАМАСівські "мальчікі в трусіках" товстіщі за ізраїльських вояків у броніках.

Не розумію, як ці ******** жиробаси пролазили у нори підземелля. Мабуть на входах та виходах з нор їх і ловили.
показать весь комментарий
09.12.2023 00:00 Ответить
показать весь комментарий
09.12.2023 00:03 Ответить
Читал что они начали массово сдаваться, как раз после того как начали тоннели затапливать... Так что да, наверное на выходах и ловили)
показать весь комментарий
09.12.2023 00:10 Ответить
Міністерство охорони здоров'я Гази заявило, що 17487 людей були вбиті в секторі Газа з початку військової кампанії Ізраїлю у відповідь на напад 7 жовтня.

Понад 7 000 загиблих були дітьми і майже 5 000 жінками.

46 480 людей були поранені, ще тисячі вважаються зниклими безвісти або похованими під завалами.

Глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що через великі жертви серед цивільного населення Ізраїль "ризикує замінити тактичну перемогу стратегічною поразкою", маючи на увазі зростаюче обурення у світі бомбардуванням Гази.

Міжнародний тиск на Ізраїль посилюється. Проголошена Тель-Авівом мета повністю очистити сектор Газа від ХАМАСу фактично означатиме винищення там десятків тисяч мирних жителів і вигнання ще сотень тисяч з країни.
показать весь комментарий
08.12.2023 22:32 Ответить
Папуаси що хотіли, те й отримали.
В кращіх традиціях терористів: прикрилися жінками та дітьми.
Зате як повеселилися у жовтні!
показать весь комментарий
08.12.2023 22:36 Ответить
І чим ізраїльтяни відрізняються від московитів?
показать весь комментарий
08.12.2023 22:52 Ответить
як це жінка не знає?
показать весь комментарий
08.12.2023 23:11 Ответить
Я єдине не можу зрозуміти, як українці підтриюмуть Ізраїль який не дав жодної військової допомоги і так само я кацапи винищують міста і цивільних? Кажуть вони самі винні, так кацапи теж саме кажуть мов ми тут усі фашисти. Я жодного разу не підтримую ХАМАС, але Ізраїль таке ж лайно як і кацапстан, а представник богообраного народу відправляє українців на смерть.
показать весь комментарий
08.12.2023 22:53 Ответить
Ізраіль не звʼязаний з Україною жодними угодами в сфері безпеки.
Це по перше.
По друге, не Ізраіль напав на газу, а мавпи з гази напали на Ізраіль і отримали те на що заслуговують.
По третє, не голосуйте за недоумків на виборах, щоб не йти за них на смерть.
показать весь комментарий
09.12.2023 15:14 Ответить
https://t.me/voinasordoy Война с Ордой. Сергей Ауслендер

«В последние дни распространилась шокирующая информация о планах Израиля по затоплению подземных сооружений в секторе Газа морской водой… Такой шаг, в случае его принятия, будет являться очевидным военным преступлением», - заявил заместитель постпреда РФ при ООН Полянский на заседании Совбеза ООН, посвященном ситуации на Ближнем Востоке.

Постпред страны, которая снесла к херам плотину Каховской ГЭС, устроив одну из крупнейших экологических катастроф столетия, которая захватила АЭС и угрожает ее взорвать, которая совершила столько военных преступлений за два года, что никакой Гааги не хватит разбираться, беспокоится о затоплении «подземных сооружений» (тоннелей террористов) и чего-то говорит про «военные преступления». В Совбезе ООН, заметим, а в соседнем зале Иран рассказывает про права человека.

Точно нет рядом какой-нибудь другой обитаемой планеты? На этой все сломалось.
показать весь комментарий
08.12.2023 22:34 Ответить
Хамас прикривається цивільним населенням, як щитом, а це є військовим злочином.
Верхівка ісламських екстремістів розповідає майбутнім шахідам казочки про гурій і ісламський рай, який чекає борців за віру, а самі живуть в розкоші в Катарі і в Саудівський Аравії.
На думку спливає аналогія з життя скрепних.
- Оні все здохнут, а ми попадьом в рай! - проповедовав колись ***********.
показать весь комментарий
08.12.2023 22:46 Ответить
Помню один из "лидеров" ХАМАСА рассказывал что они вообще не причем к зверствам по отношению к евреям, то все простые палестинцы, которые за ними следом пошли...
показать весь комментарий
08.12.2023 23:01 Ответить
А зешобла яка здала Іпрень, Бучу і увесь південь зараз не прикривається живим щитом? Закрила усіх під ракетними обстрілами, буси незламності оце все. А те що усі чоловіки закриті в новій південній країні і жінки не їдуть бо тут їх діти, чоловіки? Навіщо закривати кородони для 18 річних?
показать весь комментарий
08.12.2023 23:51 Ответить
Ето другоє.
показать весь комментарий
09.12.2023 05:31 Ответить
А завтра на горизонті --- Аргентина !
показать весь комментарий
08.12.2023 22:52 Ответить
Де там стільки набралося тих довбограїв?
показать весь комментарий
08.12.2023 22:59 Ответить
Краще деяких "українців" з ОП і уряду, взять за шкірку та

евакуювати в той сектор Гази.
показать весь комментарий
08.12.2023 23:17 Ответить
А вздовж кордону з Польщею 4 тисячі фур з товарами (не тьолок, що шукали легкого кращого життя).
І Зеленському *****.

Тобто, у ЗЄ в пріоритеті "жінки з заниженою соціальною відповідальністю".

А Олена Зеленська про це в курсі?
показать весь комментарий
08.12.2023 23:42 Ответить
Всі ці люди самі виходять до пунктів пропуску на кордоні, але Зеля і тут розповідає басні про розвідку та дипломатів...
показать весь комментарий
08.12.2023 23:51 Ответить
пошукайте ще,бо потім окремий літак за одну даму із собачкою за рахунок найбагатших українських громадян,то вже буде перебор,люди можуть вийти на вулиці! Хоча...Добре коли народ зацікавлений тільки,щоб вчасно оплатити компослуги...мудрий нарід нє?
показать весь комментарий
08.12.2023 23:53 Ответить
Геніальний.
показать весь комментарий
09.12.2023 05:33 Ответить
Понавозять сюди терористів а потім бідкатимсь будуть) не вірю в СБУ ті чорти нам все портять а не щахищають
показать весь комментарий
08.12.2023 23:54 Ответить
а з України евакуювались...
https://biz.censor.net/news/3460403/******************************************************************************************************
показать весь комментарий
09.12.2023 00:03 Ответить
Може головзебілу хтось із обслуги розкаже, що війна йде в Україні, і під ударами знаходяться не "40 українців", а вся країна!
показать весь комментарий
09.12.2023 00:07 Ответить