9436 посетителей онлайн
13 183 31

Вокруг Купянска возводят кольцевую линию обороны, - ОВА

оборона,окоп

Вокруг Купянска в Харьковской области, рядом с которым продолжаются боевые действия, возводят кольцевую линию обороны.

Об этом в эфире телемарафона сообщил заместитель начальника Харьковской облгосадминистрации Евгений Иванов, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Ситуацию полностью контролируют наши защитники. В то же время продолжаем построение мощной линии обороны Купянска и Купянска-Узлового по образцу Харькова. То есть, это кольцевая линия обороны, и работа эта продолжается", - сказал Иванов.

Он отметил, что погода не влияет на ход работ, они продолжаются по плану.

По информации Иванова, за прошедшие сутки оккупанты обстреливали Купянск из артиллерии, в частности использовали САУ "Пион". Обошлось без жертв, однако есть разрушения.

Топ комментарии
+21
Навпаки, це добре що не літають в хмарах
показать весь комментарий
14.12.2023 19:53 Ответить
+13
невже у московитів все так погано що вони три лінії збудували на півдні?
показать весь комментарий
14.12.2023 19:54 Ответить
+8
> погода не впливає на хід робіт

- це добре, але запитання: а чого літом цього не робили?
показать весь комментарий
14.12.2023 19:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Навпаки, це добре що не літають в хмарах
показать весь комментарий
14.12.2023 19:53 Ответить
невже у московитів все так погано що вони три лінії збудували на півдні?
показать весь комментарий
14.12.2023 19:54 Ответить
Там вроде больше уже, 5-6 линий...
показать весь комментарий
14.12.2023 20:14 Ответить
***** - та хай москалі збудують СТО ліній - аж до Азовського моря
а потім живуть в тих мінах сотні років
показать весь комментарий
14.12.2023 20:17 Ответить
У нас немає снарядів, а у московитів і їх заводи на повну снаряди клепають, і північна корея з китаєм їм надсилають снаряди...і не по 10 тисяч... На 10 їх снарядів можемо відповісти 1 нашим.
Допомога від США під питанням, допомога від ЄС заблокована угорщиною. А це артилерійська війна.
показать весь комментарий
14.12.2023 20:14 Ответить
що пропонуєш?
договоритися з путіном - як женька пірожин
а тоді на казнь
показать весь комментарий
14.12.2023 20:18 Ответить
Я не пропоную, я пишу, що краще бути готовими до найгіршого
показать весь комментарий
14.12.2023 20:27 Ответить
Чому так довго чекали поки півень в одне місце не клюнув?
показать весь комментарий
14.12.2023 19:53 Ответить
Не чекали.Товариш там з початку літа копав,аж сустави на руках поопухали.
показать весь комментарий
14.12.2023 20:00 Ответить
Маразм....чому він копав, а не техніка...
показать весь комментарий
14.12.2023 20:15 Ответить
апять зрада?
а пачему мальчик біл в трусиках, а не как женька пирожин в парике?
пачему женьку казнілі в парике
лісий он как то помоложе біл
показать весь комментарий
14.12.2023 20:20 Ответить
Або не ті, яким релігія не дозволяє зброю брати в руки. То хай беруть лопату.
показать весь комментарий
14.12.2023 20:21 Ответить
Попитай в хлопців з фронту ,вони розкажуть про техніку....
показать весь комментарий
14.12.2023 20:21 Ответить
Я про те й кажу...у кацапів копає техніка...а наша техніка будує цивільні об'єкти у тилу...
показать весь комментарий
14.12.2023 20:26 Ответить
Причому копає техніка, "реквізована" у місцевих "підприємців"...
показать весь комментарий
14.12.2023 21:19 Ответить
У нас, доречі, воєнний стан в країні. І це теж дозволяє цивільну техніку використовувати.
Але ж у нас якось несерйозно до війни ставляться...Україні ж лише знищення загрожує...най техніка стадіони покищо будує...
показать весь комментарий
14.12.2023 21:37 Ответить
А техніка з важелями (рычагами), а не кнопками управління!
😊
показать весь комментарий
15.12.2023 06:31 Ответить
Ура, ***...
показать весь комментарий
14.12.2023 19:55 Ответить
Навіщо про це пи.діти?
показать весь комментарий
14.12.2023 19:55 Ответить
Нарешті!!!
показать весь комментарий
14.12.2023 19:56 Ответить
> погода не впливає на хід робіт

- це добре, але запитання: а чого літом цього не робили?
показать весь комментарий
14.12.2023 19:59 Ответить
тому що влада тільки минулого тижня прийняла відповідне рішення
показать весь комментарий
14.12.2023 20:29 Ответить
напевно там розумні люди (сарказм) ...
показать весь комментарий
14.12.2023 21:18 Ответить
если бы "начальник" Иванов, попробовал бы поработать зимой на морозе, метели... Думаю он бы знал, что погода очень даже влияет.
показать весь комментарий
14.12.2023 20:17 Ответить
Старі настанови для військових інженерів не передбачають влаштування фізичного захисту від дронів, які залітають просто у відкриті двері чи інші незакриті протидронною сіткою отвори в інженерних спорудах укріплень. Не зважаючи на це протидронні сітки, хоча б з сітки Рабіца, треба обовʼязково влаштовувати, бо рашисти готуються атакувати наші укріпрайони саме великою кількістю дронів. Мабуть дрони будуть основним засобом штурму наших укріплень, і потрібно готувати позиції також для РЕБ, датчиків спостереження та засобів вогневого ураження дронів ворога.
показать весь комментарий
14.12.2023 20:20 Ответить
Готовятся ... будут ...? Уже.
показать весь комментарий
14.12.2023 21:32 Ответить
А Кiвшарiвка?
показать весь комментарий
14.12.2023 20:35 Ответить
Нужна ли вообще круговая линия и поможет ли она? Если уже большая часть периметра окружена появляется очередная Фортеця, удерживаемая ,и то не долго, за счёт жизней и героизма. ***** не зря же не круговые, а перегораживающие на сотни километров в основном строят.
показать весь комментарий
14.12.2023 23:51 Ответить
Да, та же ошибка...изначально круговая линия, то есть изначально готовятся сливать фланги...наши генералы ничему не учатся...