8987 посетителей онлайн
7 138 51

Хотим, чтобы понятия ВСУ и коррупция были совсем несовместимы, - Залужный

залужний

Вооруженные Силы должны концентрироваться на выполнении своих задач, а не на поиске пищи, одежды или средств бронезащиты.

Об этом главнокомандующий ВСУ Валерий Залужный заявил во время общения с журналистами, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

"Первое, что мы хотим, чтобы понятие ВСУ и понятие коррупции были совсем несовместимы", - сказал Залужный.

Он акцентировал, что Вооруженные Силы должны сконцентрироваться на выполнении своих задач, а "не на поиске пищи, не на поиске одежды, не на поиске средств бронезащиты".

"Они (ВСУ, - ред.) должны сконцентрироваться на выполнении боевых задач. Никаких проявлений коррупции не должно быть", - подытожил главком.

Топ комментарии
+18
Залужний не чиновник, а воїн, хоча і призначений чотирикратним ухилянтом від повісток Зеленським. В обов`язки Зеленського і Умєрова входить прямий обов`язок забезпечити Залужного всім необхідним для війни. А обов`язок Залужного це воювати і не думати про корупційні схеми чиновників Зеленського, які наживаються на війні. Саме про це ця стаття.

А тобі, новоспеченому боту, не треба так до почорніння клавіш кричати, захищаючи ЗеОПу.
показать весь комментарий
18.12.2023 15:13 Ответить
+12
Угорщина програла в першій і другій світових войнах. Програє і в третій. Нам з БудаПештом не по дорозі.
показать весь комментарий
18.12.2023 14:40 Ответить
+10
Це явний натяк на Умерова. І на Зеленського, який таких чиновників призначає.
показать весь комментарий
18.12.2023 14:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
браво... хочемо?!!!! -БРА-ВО
показать весь комментарий
18.12.2023 14:28 Ответить
Умєров такій в сторонці 🤣 н
показать весь комментарий
18.12.2023 14:28 Ответить
показать весь комментарий
18.12.2023 14:40 Ответить
І як ти бачиш майбутнє України?
показать весь комментарий
18.12.2023 14:52 Ответить
А Київ де буде?
показать весь комментарий
18.12.2023 15:00 Ответить
в ЄС і НАТО, звісно
показать весь комментарий
18.12.2023 15:04 Ответить
Це вже було - Брестський договір, підписаний 3 березня 1918 р. між Центральними державами та РРФСР, зобов'язував раднарком останньої визнати законність Центральної Ради і її Народного Секретаріату, припинити політичну пропаганду в УНР, вивести з неї радянські війська і підписати мирний договір.
показать весь комментарий
18.12.2023 15:10 Ответить
а ну скажи паляниця.. censor.net/RU/user/555104 , ти можеш український прапор чіпляти, але ж регістрація з Мухосранська!
показать весь комментарий
18.12.2023 15:12 Ответить
підтримує Україну. шо там по погоді в Мухосранську?

русні-***** по любому.
показать весь комментарий
18.12.2023 15:23 Ответить
"русні-***** по любому." - що є, то є.
показать весь комментарий
18.12.2023 15:43 Ответить
...також "зуб дайош"? чи просто - аби ппздєть, як ті балакучі голови на кацапТБ, на ********* телелайнофоні чи в ОПі Найвеличнівшивого?
показать весь комментарий
18.12.2023 15:44 Ответить
"коли на фронті не вистачає військових - то це означає, що війна програна" - і ***** про це знає, тому у нього паніка, але воно не може провести масштабну мобілізацію залишків прямоходячого чоловічого населення Московії, принаймні до виборів себе на новий термін...
стратегічно, Московія - фсьо.. але помирати буде довго і болісно, для усих оточуючих, принаймні остивати до температури середовища, як усе велике за розміром..
показать весь комментарий
18.12.2023 16:40 Ответить
Після скандалів з ''воєнкомами'' це дуже проблематично.
показать весь комментарий
18.12.2023 14:31 Ответить
якщо хтось запалює зірки, то це комусь потрібно, залужного сьогодні в інфопросторі разів в десять більше ніж усіх іньших разом взятих, зе ввечері буде погано
показать весь комментарий
18.12.2023 14:34 Ответить
☹️😪😓
показать весь комментарий
18.12.2023 16:43 Ответить
Це ти про кого,хто мрійник.
показать весь комментарий
18.12.2023 14:41 Ответить
Якщо МО буде виконувати свої обов'язки з забезпечення ЗСУ всім необхідним, то зникне сама можливість корупції. А коли закупівлі проводить військова частина, а не МО, то ризики є.
показать весь комментарий
18.12.2023 14:48 Ответить
Чомусь я не знайшов статті під назвою "This war is for the poor" на сайті NYT. Може на сайті ФСБ пошукати?
показать весь комментарий
18.12.2023 15:16 Ответить
Ти тупий? Я написав, що не бачу такої статті на NYT. Крапка. Такої статті немає і в англійській ВВС.
показать весь комментарий
18.12.2023 15:41 Ответить
Слухай, Додік, ти мову розумієш? - немає ніякого посилання. Те посилання, що є у тебе у коменті, приводить на сторінку з пропозицією підписки. Якщо у тебе є інше, то виклади.
показать весь комментарий
18.12.2023 16:05 Ответить
Який ще інший нік??? То що зовсім, тупий? Навіщо мені ВВС, там теж немає посилання на оригінал. І в тебе платна підписка на NYT? Якщо є, то виклади скріншот сторінки.
показать весь комментарий
18.12.2023 16:28 Ответить
Не, а хто це потрібен робити? Президент?
показать весь комментарий
18.12.2023 14:56 Ответить
Первое, что мы хотим, чтобы понятие ВСУ и понятие коррупции были совсем несовместимы", - сказал Залужный.

Так то да, но где ж сейчас взять нового преза, ОП, министров, депутатов?
показать весь комментарий
18.12.2023 15:07 Ответить
Генерал сказав те шо сказав ! 100% претензія до ОПи ...як шо хто вміє читати! ЗСУ повині воювати ,а держава забов'язана забеспечити всім, шоб не мерзли і були ситі і шоб вода була не з калюжі ...а ваші зелені під.раси , яких ви вибрали, годують свої пики , та розкрадають гроші ЗСУ !
показать весь комментарий
18.12.2023 15:20 Ответить
Хотеть мало......
показать весь комментарий
18.12.2023 16:17 Ответить
Армія - це лише частина суспілтства, генерали, офіцери, солдати не беруться ні звідки. Так само як і поліція, прокуратура, суди і інші державні структури. Якщо роками реформували все, а корупція все одно там є, то те ж саме відбувається і в армії. Очевидно погано реформували, якщо корупція скрізь процвітає, значить, є можливості красти, обходити закони і залишатися непокараними. Всі хочуть, щоб не було корупції, лише корупціонери проти, але вже майже 10 років реформ, а толку мало.
показать весь комментарий
18.12.2023 16:20 Ответить
Умеров и зешобла в ОП напряглись. Включая зеленского. Отсутствие коррупции в ЗСУ это тонкий намек на СЛУГИ НАРОДА, ИДИТЕ НА ЙУХ!
показать весь комментарий
18.12.2023 16:45 Ответить
А вони не в ЗСУ. Вони з іншого боку барикад.
показать весь комментарий
18.12.2023 17:19 Ответить
"Перше, що ми хочемо, щоб поняття "ЗСУ" і поняття "корупція" були зовсім несумісні", - сказав Залужний. Джерело:

"ми хочемо", это множественное число, то есть есть надежда, что это не двое, а какая-то более многочисленная группа.
Остается найти возможность связаться с "имеющими политический вес" представителями экономически очень развитых демократий Мира и убедить их в том, что Украине срочно нужна демократическая хунта, которую нужно будет поддержать в экономическом и военном плане от внешнего противодействия и дать ей поработать 3-5 лет.

П.С. Демократическая хунта, это когда силовой приход к власти военных желающих построить реальную демократию, но когда не нужно ни кого сгонять на стадионы и расстреливать из пулеметов, а нужно просто у представителей прошлой власти (всех уровней) заблокировать все активы и описать все имущество(в том числе и записанное на жен\мужей, тещ\свекровей, теть\дядь, детей и бабушек с дедушками) до предоставления деклараций о законности доходов за последние лет например 20.
Все что не впишется в эти доходы, естественно уходит в бюджет, а в качестве наказания освобождение от занимаемых должностей и запрет на "начальствование" и выдвижение какими-либо кандидатами на каких-либо выборах сроком лет на 15.
Пусть идут работать на заводы и фабрики.
показать весь комментарий
18.12.2023 16:52 Ответить
Корупціонери повинні невідворотно гинути від випадкової кулі.
показать весь комментарий
18.12.2023 17:12 Ответить
Зняти пару бригад з фронту, увійти до Києва і ... побороти корупцію з голови.
показать весь комментарий
18.12.2023 17:35 Ответить
Десь в кутку сидить Зе зелений від люті що хтось говорить про коррупцию в пику шоблі
показать весь комментарий
18.12.2023 18:51 Ответить
Давно закон 8271 підтримав? І шо, поборов беззаконня в ЗСУ? Не втямки генералу, що той закон як манна небесна для корупціонерів у в/ч?
показать весь комментарий
18.12.2023 19:07 Ответить
так выпьем же за то, чтобы наши желания, всегда совпадали с нашими возможностями