9724 посетителя онлайн
2 630 28

Украина готова инвестировать в совместные оборонные предприятия США, - Умеров

умєров

В фокусе внимания оборонного ведомства - развитие военных инноваций, в частности, производство и закупка дронов разных модификаций.

Об этом Рустем Умеров сказал во время встречи с помощником государственного секретаря США Джеймсом О'Брайеном, информирует Министерство обороны Украины, передает Цензор.НЕТ.

Сообщается, что Рустем Умеров очертил свои приоритеты в течение 100 дней в должности министра, среди которых - борьба с коррупцией, прозрачные закупки, производство нового вооружения.

Он проинформировал господина О'Брайена о запуске Государственного оператора тыла как ключевую часть новой архитектуры закупок.

Как отметил Умеров, проведение финансового аудита под руководством замминистра обороны Юрия Джигира является еще одним приоритетом.

Стороны также обсудили подготовку к саммиту НАТО в Вашингтоне в следующем году.

"С целью локализации оборонного производства в Украине были проведены два международных форума - в Киеве и Вашингтоне, с участием десятков иностранных компаний. В фокусе внимания оборонного ведомства - развитие военных инноваций, в частности, производство и закупка дронов разных модификаций", - сообщают в Минобороны.

Топ комментарии
+8
У вас немає грошей. Ви проїбали все. Зовнішній борг вдвічі більше державного бюджету. Краіна живе на 65% на гроші західних спонсорів. Інвестори, *****.
показать весь комментарий
19.12.2023 12:23 Ответить
+7
Інвествувати гроші, надані Америкою
показать весь комментарий
19.12.2023 12:14 Ответить
+7
Чіркнув план на серветці в ресторані, провів фотосессію і заслужив зарплату на один рік, дві медалі, три наградних пістолєтіки і оплачене відновлення втраченого на печерському фронті на Мальдівах...
показать весь комментарий
19.12.2023 12:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Інвествувати гроші, надані Америкою
показать весь комментарий
19.12.2023 12:14 Ответить
...у власні кармани
показать весь комментарий
19.12.2023 12:14 Ответить
Інвестувати?!
"Гдє дєньгі, Зін?"(с)
показать весь комментарий
19.12.2023 12:15 Ответить
"І дрони теж там, Вань!"
Ти ж бачив Вань, які там клоуни!
І слуги ті такая дрянь
Ну правда ж Вань!
показать весь комментарий
19.12.2023 12:26 Ответить
Моі друзья хоть нє в болоніі зато нє тащат із сєміі а гадость пують із економіі хоть по утру но на СВОІ
показать весь комментарий
19.12.2023 12:43 Ответить
вибачайте за переклад В Висоцького
показать весь комментарий
19.12.2023 12:48 Ответить
Свої власні інвестуй та гроші ахметова та пінчука інвестуй
показать весь комментарий
19.12.2023 12:16 Ответить
Невже пан міністр думає,що його постійне базікання дасть йому більше поваги і авторитета Навпаки ПРАЦЮЙ щоб були результати--зброя,амуніція,**********,мобілізація і демобілізація іще кучу питань А ти вже став придатком до 95 кварталу
показать весь комментарий
19.12.2023 12:21 Ответить
Чіркнув план на серветці в ресторані, провів фотосессію і заслужив зарплату на один рік, дві медалі, три наградних пістолєтіки і оплачене відновлення втраченого на печерському фронті на Мальдівах...
показать весь комментарий
19.12.2023 12:22 Ответить
ура, нарешті
показать весь комментарий
19.12.2023 12:23 Ответить
У вас немає грошей. Ви проїбали все. Зовнішній борг вдвічі більше державного бюджету. Краіна живе на 65% на гроші західних спонсорів. Інвестори, *****.
показать весь комментарий
19.12.2023 12:23 Ответить
Локшина.. У власні ОПвшори
показать весь комментарий
19.12.2023 12:25 Ответить
на 2му році війни... круто
показать весь комментарий
19.12.2023 12:26 Ответить
Капець Умерову... проговорився.
Значить, в кубишках дофіга грошей - може мішками, може контейнерами.
показать весь комментарий
19.12.2023 12:27 Ответить
По даним сап, чи набу, за жовтень місяц з міністерства оборони невідомо куди зникли 10 лярдів гривень. І це вже при новому міністрі.
показать весь комментарий
19.12.2023 12:27 Ответить
що мав на увазі поважний мо під інвестиціями? якісь методичні матеріали, верховну раду? безуглу?
показать весь комментарий
19.12.2023 12:35 Ответить
Схоже, ДОТ - непогана ідея. Якщо не зіпсується хибною практикою. І мабуть треба цікавитися та максимально сприяти, щоб інвестиції більшої частини фінансів військової допомоги Україні,прийняті Конгресом США, які Держдеп вже зробив у оборонну промисловість США, якомога швидше перетворилися в реальну зброю, ********** та інше військове обладнання для ЗСУ.
показать весь комментарий
19.12.2023 12:37 Ответить
Інвестувати позичені гроші, які позичили щоб погасити інший борг?
показать весь комментарий
19.12.2023 12:45 Ответить
Investiji sovmesnije predprijatyja eto na buduce,a nado imet uze teper .Zakubki Himars ili samoliotov F-16,Patriot po desiovke vot eto ja bi ocenil.Oni jest no nado rabotat s galovoj
показать весь комментарий
19.12.2023 12:50 Ответить
Ja bi skazal sto etot ministr glavni kto otvecajet za voruzenije, pokubki nicego neponimajet ot cego naciat.Ja podskazu naciat nado ot skubki togo sto jest u drugix stranax skladax teze Patriot ili Himars,droni takze stob bylo izbitok.Eto konecno za dengi nado kupit no nebolsije,eto kak dogovoris
показать весь комментарий
19.12.2023 12:56 Ответить
Блін... Це Шапіто вже дістало. Військові вже відкритим текстом кричать де поставки від держави, а ці хваляться, що будуть інвестувати в США. Капець, клоунада.
показать весь комментарий
19.12.2023 13:07 Ответить
З початку хоч ВЛАСТНЕ виробництво відновіть!
"Зе-мразі, де СНАРЯДИ? Де ПАТРОНИ? Де СТУГНИ? Де ВІЛЬХИ? Де ГРАНАТОМЕТИ?"
показать весь комментарий
19.12.2023 13:13 Ответить
Головне що б ці гроші, навіть випадково, не заходили в Україну, бо у нас буде їм (грошам) кердик та вічна пам´ять!!! Відразу роздерибанять та покрадуть…
показать весь комментарий
19.12.2023 13:18 Ответить
может наоборот???)))
показать весь комментарий
19.12.2023 13:21 Ответить
Як купити дрони чи снаряди так грошей немає, але як тільке вони чують що можуть підзаробити грошенят то одразу знаходяться гроші....Торгаші й обані.
показать весь комментарий
19.12.2023 13:24 Ответить
кто инвестором выступает?
Свинарчук или Гадковский?
показать весь комментарий
19.12.2023 13:32 Ответить
Нахіба!?! В нас є Притула, він без інвестицій привезе все що потрібно, від мавіка до супутника.
показать весь комментарий
19.12.2023 14:06 Ответить