9692 посетителя онлайн

Объявлен тендер на закупку 1016 внедорожников для ВСУ, - Минобороны

авто

Государственное предприятие "Агентство оборонных закупок" объявило тендер на закупку внедорожников для Вооруженных сил Украины. Планируется приобрести 1016 автомобилей.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Минобороны.

Автомобили должны быть полноприводными с грузоподъемностью не менее 800 килограммов и клиренсом не менее 180 миллиметров.

Ожидаемая стоимость одного автомобиля может составить не более 1,7 млн. грн.

Подавать предложения участники смогут до 27 декабря. Дальше будет продолжаться рассмотрение и определение победителя. До 15 марта 2024 года автомобили типа Pick-Up поставят в войска.

В Минобороны отмечают, что подобную массовую закупку внедорожников для армии государство проводит впервые.

Топ комментарии
+16
JaWernulsaHerWam

@JaWernulsa

Минобороны решило закупить 1016 пикапов для ВСУ. Казалось бы, круто. Но не забывайте, что мы живём в стране с чумовой коррупцией, где 100% эти пикапы через фирмы прокладки https://twitter.com/hashtag/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE?src=hashtag_click #Зеленского https://twitter.com/hashtag/%D0%95%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%B0?src=hashtag_click #Ермака пройдут. Один пикап обойдется государственному бюджету в 1 722 308 гривен. Может они решили купить новенькие Cybertruck от Маска? Ну а как ещё можно объяснить заявленные цены? Объяснить очень легко - деньги как пи, так и пи Хоть 300 раз смените этого министра. Вся проблема в прогнившей вертикале власти созданной Зеленским Ермаком
показать весь комментарий
19.12.2023 22:23 Ответить
+13
Вчора писали що вже накупляли всяких . Залишилось передати від ДБР МВС від депутатів до ЗСУ
показать весь комментарий
19.12.2023 22:15 Ответить
+12
46к баксюків за пікап? При роздрібній ціні до 40к баксів? Навіть за термінову доставку не платять майже 20% від вартості!
Рєзніков, ти?
показать весь комментарий
19.12.2023 22:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вчора писали що вже накупляли всяких . Залишилось передати від ДБР МВС від депутатів до ЗСУ
показать весь комментарий
19.12.2023 22:15 Ответить
альо, Умеров!
є така військова техніка як "механічний мул"
це двигун, колеса, кермо
це не 1,7 млн грн. все одно цей джип вмре не від амортизації, а від дрона

показать весь комментарий
19.12.2023 23:58 Ответить
або купіть, на крайняк б/у джипи.
їм все одно жити кілька місяців максимум
показать весь комментарий
20.12.2023 00:00 Ответить
Порох зміг купити ось такі "джипи" за 1 214 515 гривен

показать весь комментарий
20.12.2023 00:20 Ответить
Так, але тільки 20 штук - всі, що були по такій ціні.
1000 штук таких по такій ціні знайти неможливо.
показать весь комментарий
20.12.2023 04:51 Ответить
Знову п*дораси по 150 $ тис за автівку викладутьі це в злиденій країні яка воює.
показать весь комментарий
19.12.2023 22:15 Ответить
в мене 42-45к чомусь виходить...
показать весь комментарий
19.12.2023 22:18 Ответить
Це як що Міноборони Умерова буде купувати
показать весь комментарий
19.12.2023 22:20 Ответить
До речі непогана машина. Пам'ятаю на такій один з медиків з під Іловайська вивіз близько 50 поранених.
показать весь комментарий
19.12.2023 22:30 Ответить
Хто каже що погана, є і краще за неї.
показать весь комментарий
19.12.2023 22:53 Ответить
є така військова техніка "транспортер переднего края" (ТПК)

показать весь комментарий
20.12.2023 00:07 Ответить
Так як раз по 40$ К може і куплять, вони можуть.
показать весь комментарий
20.12.2023 12:45 Ответить
Вони знайдуть як суму наростити до розмірів які їм треба
показать весь комментарий
19.12.2023 22:22 Ответить
Где взять автомобили для ВСУ и деньги на прочие закупки:

Жены-миллионерши: что показали чиновники в своих декларациях за последние годы."

https://focus.ua/eksklyuzivy/612378-zheny-millionershi-chto-pokazali-chinovniki-v-svoih-deklaraciyah-za-poslednie-gody
показать весь комментарий
19.12.2023 22:17 Ответить
46к баксюків за пікап? При роздрібній ціні до 40к баксів? Навіть за термінову доставку не платять майже 20% від вартості!
Рєзніков, ти?
показать весь комментарий
19.12.2023 22:18 Ответить
Ну нові пікапи насправді за 50к кош ують. Питання доцільнлсті - на передку машина місяць живе в середньому, тому волонтери і купують бу до 10к - дорожче нема змісту
показать весь комментарий
20.12.2023 08:24 Ответить
А возраст и производитель не имеют значения?
показать весь комментарий
19.12.2023 22:22 Ответить
JaWernulsaHerWam

@JaWernulsa

Минобороны решило закупить 1016 пикапов для ВСУ. Казалось бы, круто. Но не забывайте, что мы живём в стране с чумовой коррупцией, где 100% эти пикапы через фирмы прокладки https://twitter.com/hashtag/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE?src=hashtag_click #Зеленского https://twitter.com/hashtag/%D0%95%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%B0?src=hashtag_click #Ермака пройдут. Один пикап обойдется государственному бюджету в 1 722 308 гривен. Может они решили купить новенькие Cybertruck от Маска? Ну а как ещё можно объяснить заявленные цены? Объяснить очень легко - деньги как пи, так и пи Хоть 300 раз смените этого министра. Вся проблема в прогнившей вертикале власти созданной Зеленским Ермаком
показать весь комментарий
19.12.2023 22:23 Ответить
L200 1,4 - 1,5 млн вартують нові.
Навряд чи потрібно щось краще ніж L200. Питання у тому, що у диверів Міцубіші в Україні немає 1000 L200.
показать весь комментарий
19.12.2023 23:55 Ответить
крута машина. тільки навіщо нові ?
показать весь комментарий
20.12.2023 00:10 Ответить
Держава не може закупати бу авто. Бо вони не стандартизовані - це - штучний товар.
показать весь комментарий
20.12.2023 04:46 Ответить
І нехай тепер зроблять це "нечесно"..
показать весь комментарий
19.12.2023 22:32 Ответить
Це приблизно 45-46 тис. доларів і якщо врахувати, що партія в 1016 штук це немало, гадаю, можна знайти непогані пікапи зі знижкою. По-факту, скоріше за все через якусь "прокладку" замовлять якісь дешевенькі пікапи "Madе in China" аби покласти в кишеню не менше половини цієї суми.
показать весь комментарий
19.12.2023 22:37 Ответить
замість того щоб накупити у США хамерів зі зберігання,знов хтось жирно попиляє бабки...
показать весь комментарий
19.12.2023 23:10 Ответить
Я торгую хамєрами з 15 року. можу довго розказувати про те що на зберіганні. 20-25 реальна ціна в США. Не броньований
показать весь комментарий
19.12.2023 23:41 Ответить
ціна норм
чого ж курви ЗЄльоні не можуть їх купити
показать весь комментарий
20.12.2023 00:16 Ответить
типу пікап за 40-45 буде броньований...
показать весь комментарий
21.12.2023 20:15 Ответить
Який нафіг кліренс 180 мм? Вони що жигулі пікап хочуть? Нормальний кліренс - 220+
показать весь комментарий
19.12.2023 22:37 Ответить
Шиздец, мы пикапы, как на первом фото по 2500-3500 фунтов покупали + 700 доставка. Хотя о чем это я.....
показать весь комментарий
19.12.2023 22:38 Ответить
Ну не новенькі,але на фронт новенькі і не треба.
показать весь комментарий
19.12.2023 23:32 Ответить
Як мені казали, там життя пікапа 1-3 тижні, якщо повезе...
показать весь комментарий
20.12.2023 00:29 Ответить
Держава не може закуповувати б/у авто - вони занадто різні....саме тому й неефективно це робити через держзакупівлі...
показать весь комментарий
19.12.2023 23:57 Ответить
Згоден, може тому потрібно дрони...
показать весь комментарий
20.12.2023 00:30 Ответить
Так, дрони має закуповувати держава - а волонтери тоді зможуть зосередитись на закупках ненових дешевих авто.
показать весь комментарий
20.12.2023 04:48 Ответить
Чому волонтери лише закуповували?? Це стандарти НАТО?? І що за ціни такі мародерсько дєрьмачі?
показать весь комментарий
19.12.2023 23:02 Ответить
Це будуть Mitsubishi L200 по ціні Bentley Bentayga…
показать весь комментарий
19.12.2023 23:17 Ответить
Та ладно? Новий l200 коштує 1,4-1,5 млн - тільки що подивився у офіційного дилера.
показать весь комментарий
19.12.2023 23:58 Ответить
У КОРДа ще б позабирали бронеавтомобілі. А то ЗСУ на пікапах, а поліція в тилу тна броньовиках.
показать весь комментарий
19.12.2023 23:55 Ответить
КОРД взагалі-то воює від перших днів, як і Омега і інші спецпідрозділи поліції.
показать весь комментарий
19.12.2023 23:59 Ответить
А як щодо автопарку наших депутатів, в тому числі тих що виїхали у Монако ? Поки кріпаки з їх Мерсів і Ренж Роверів здувають пилинки у Кончі-Заспі, ЗСУ збирають хоч на якусь автівку, що поїде.
показать весь комментарий
20.12.2023 00:34 Ответить
****уті, все через сраку(
показать весь комментарий
20.12.2023 01:07 Ответить
Найдешевший новий рамний пікап на українському ринку з не китайських - Пежо Ландтрек. Ціна 1 275 000 гривень в дизельній версії (є ще бензин) з повним приводом. Чим не влаштовує? Навіщо 1,7 млн платити?
До речі, саме ці Пежо закупив фонд Повернись живим.
показать весь комментарий
20.12.2023 01:35 Ответить
На 125 тисяч дорожче L200, які всім відомі, перевірені та надійні. Що там планують закупати по 1700 - не зрозуміло.
показать весь комментарий
20.12.2023 04:54 Ответить
Так, це ще один варіант, тим більше там у 2024 новий Л200 почнуть виробляти, то старі можуть і по знижці кинути, аби склади очистити...
показать весь комментарий
20.12.2023 10:32 Ответить
Навіть якщо винести за дужки необхідність саме нових авто, то до прикладу новий пікап з автосалону Пежо Лендтрек 1 276 500 грн. Якщо пошукати, то можна знайти щось і дешевше. Але ж тут ще наваритися декому треба...
показать весь комментарий
20.12.2023 09:18 Ответить
Б\У стоит дешевле. Вот только КАК закупить тысячу одинаковых б/у?
Скажете разных поштучно? Это тысячу разных договоров, кто сядет если хоть один окажется неисправным?
показать весь комментарий
20.12.2023 11:01 Ответить
А вот реакция орков:
"Глава Минобороны Украины Рустем Умеров планирует осуществить закупку пикапов для украинской армии по цене, как минимум в четыре раза превышающей рыночную. Об этом свидетельствуют данные, размещенные на официальном портале государственных закупок Украины "Prozorro".

В размещенном украинским Минобороны тендере указывается сумма, превышающая 1,7 миллиардов гривен (около 4,1 миллиардов рублей), выделяемая на приобретение тысячи единиц пикапов для боевиков киевского режима.

Путем элементарных подсчетов несложно прийти к выводу, что на одну единицу автомобильной техники украинское военное ведомство собирается потратить около 1,7 миллионов гривен или 46,5 тысяч долларов. Однако, при этом средняя стоимость пикапа Mitsubishi L-200 не превышает 400 тысяч гривен, или 10,7 тысяч долларов.

Таким образом, при помощи только этого тендера верхушка украинского военного ведомства во главе с Умеровым планируют "отмыть" 35,7 миллионов долларов, или 1,3 миллиарда гривен (более трех миллиардов рублей).

Ранее сообщалось, что за первые несколько месяцев с момента назначения на должность Умеров побил рекорды присвоения бюджетных средств своего предшественника Алексея Резникова. В ходе внутреннего аудита Минобороны Украины было выявлено, что за несколько первых месяцев нахождения Умерова на руководящей должности было украдено около 10 миллиардов гривен (более 24 миллиардов рублей).
показать весь комментарий
20.12.2023 12:04 Ответить
На передовій такі пікапи малоефективні,.. хіба тільки для тилових служб ... На передку потрібна хоч якась броня
показать весь комментарий
20.12.2023 12:15 Ответить
Куплять пікапи у Китаю які іржавіють наскрізь через рік ?
Ці можуть.
показать весь комментарий
20.12.2023 12:49 Ответить