8478 посетителей онлайн
8 625 24

Армия Израиля ликвидировала в Сирии советника гвардии Ирана, - Reuters

цахал,ізраїль

Старший советник Революционной гвардии Ирана Сайед Рази Мусави был ликвидирован армией Израиля во время авиаудара около сирийской столицы Дамаск.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на Reuters.

По данным СМИ, Мусави был ответственен за координацию военного альянса между Сирией и Ираном. Как заявляли в Иране, он был одним из самых старых советников гвардии в Сирии.

Посол Ирана в Дамаске Хосейн Акбари заявил иранскому государственному телевидению, что Мусави был назначен в посольство в качестве дипломата и был убит израильскими ракетами по возвращении домой с работы.

При этом в Иране заявили, что Израиль пострадает за убийство Мусави.

"Узурпатор и дикий сионистский режим заплатит за это преступление", - говорится в заявлении гвардейцев, зачитанном на государственном телевидении Ирана.

Со стороны израильских военных не было никаких комментариев.

Топ комментарии
+9
От в чому ізраельтяни класні, то в тому ,що вони не шукають "хароших" іранців, а кладуть всіх до купи. Шалом !
показать весь комментарий
25.12.2023 22:53 Ответить
+6
Добре мати власні ракети.
показать весь комментарий
25.12.2023 22:32 Ответить
+6
https://t.me/voinasordoy Война с Ордой. Сергей Ауслендер

В Дамаске что-то крепко прилетело с неба, в результате чего скончался Саид Мусауи - командующий силами Корпуса стражей исламской революции в Сирии. Отвечал за поставки оружия "Хезболле" из Ирана через сирийские аэропорты. Иран подтвердил его гибель.

"ВВС Лихтенштейна" работают, не покладая рук.

Будет любопытно, если все-таки возьмем на себя ответственность. Чтобы знали - все видим, везде достанем.
показать весь комментарий
25.12.2023 22:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Бабах амбар!
показать весь комментарий
25.12.2023 22:26 Ответить
Добре мати власні ракети.
показать весь комментарий
25.12.2023 22:32 Ответить
https://t.me/voinasordoy Война с Ордой. Сергей Ауслендер

В Дамаске что-то крепко прилетело с неба, в результате чего скончался Саид Мусауи - командующий силами Корпуса стражей исламской революции в Сирии. Отвечал за поставки оружия "Хезболле" из Ирана через сирийские аэропорты. Иран подтвердил его гибель.

"ВВС Лихтенштейна" работают, не покладая рук.

Будет любопытно, если все-таки возьмем на себя ответственность. Чтобы знали - все видим, везде достанем.
показать весь комментарий
25.12.2023 22:37 Ответить
"На війні бомба чи снаряд не бачать різниці в політичних поглядах та не питають про національність тих, на чиї голови падають...."
Чомусь Іран мовчить про те КУДИ САМЕ впали ізраїльські ********** А впали вони на військову базу "Хезболли" (терористичної організації) яка підтримує "ХАМАС" у його нападі на Ізраїль Тепер питання: "А що робив іранський "дипломат" на базі терористичної організації"?
показать весь комментарий
26.12.2023 05:27 Ответить
Чим більше цього терористичного іранського лайна утилізують - тим краще.
показать весь комментарий
25.12.2023 22:38 Ответить
Haaretz.com

Іран отримує прибуток від війни в Газі, чіпляючись за заперечення прямого конфлікту

Після того, як США звинуватили Іран у ударі по пов'язаному з Ізраїлем судну в Індійському океані, завіса заперечення Ірану навколо нинішньої хвилі близькосхідного конфлікту була прорвана.

Іран є маріонетковим господарем більшої частини регіонального конфлікту і не може довго підтримувати свій миротворчий фасад.
показать весь комментарий
25.12.2023 22:41 Ответить
А оце добра новина, це круче ніж бомбити лікарні з біжанцями. так тримати
показать весь комментарий
25.12.2023 22:49 Ответить
timesofisrael.com

Хоча ізраїльські військові, як правило, не коментують конкретні удари в Сирії, вони визнали, що за останнє десятиліття здійснили сотні бойових вильотів проти підтримуваних Іраном терористичних угруповань, які намагалися закріпитися в країні.

Мусаві відповідав за координацію військового альянсу між Іраном і Сирією, і Ізраїль вважав, що він бере активну участь у зусиллях Тегерана з постачання зброї терористичним проксі в цьому районі, включаючи ліванську «Хезболлу».
показать весь комментарий
25.12.2023 22:50 Ответить
От в чому ізраельтяни класні, то в тому ,що вони не шукають "хароших" іранців, а кладуть всіх до купи. Шалом !
показать весь комментарий
25.12.2023 22:53 Ответить
Намагався свого часу, по суботах душевно дезінфікувати дихлофосом клопів в хатині колишньої дружини. Сам постійно отруювався, очманілий був аж до кінця неділі. А клоп'ярське племя - лише більш розпліднювалося. До речі, під час обробки дружина до подруги на каву й та ін. лагідно метеликом улітала до вечора. Зрештою довелося розлучитися... І з клопами немвмирущими. Та ж то натяк на отакий особистий просто... Просто політика! Хтось ще політику порівнює із бабою паскудною та продажною. Мабуть так воно і є по життю.
показать весь комментарий
25.12.2023 23:36 Ответить
Дикий сионистский режим
Дикие израильтяне
Эти дикие израильтяне сначала неделями говорят
Мы нанесем удар вот по этому месту
Будьте так любезны, покиньте это место- плиз,плиз,плиз
А если,не дай бог, промахнулись
Дикие израильтяне потом неделями - дико извиняются
Сори,сори,сори
А вот цивилизованные , не дикие хамасовцы делают все культурно
Нападают неожиданно
Мочат всех без разбора
Насилуют все,что движется
Точно также,как и русня в Украине
И многие в цивилизованной Европе
Тащатся от Хамаса и путина
Я все думаю - может нам не в Европу вступать?
А присоединиться к Израилю?
показать весь комментарий
25.12.2023 23:38 Ответить
Мусульмане в регионе собрали около 15 млн добровольцев, которые готовы воевать если соседи Израиля дадут коридор чтобы проникнуть на территорию еврейского государства. Единственное почему это до сих пор не произошло, потому что элиты потеряют колоссальные деньги в случае большой войны.
показать весь комментарий
26.12.2023 00:13 Ответить
Можно нескромный вопрос?
Эти 15 миллионов кто будет кормить?
А эти 15 миллионов после того,как пожрут
Захотят помочиться и посрать
А когда эти 15 миллионов пожрут и посрут
Они еще захотят поспать
И не дай бог, еще и секса захотят
Ну какой идиот захочет пустить к себе эти конченые 15 миллионов?
Таких идиотов в регионе нет
показать весь комментарий
26.12.2023 00:35 Ответить
Эти 15 млн идут на смерть, они не думают где будут жрать и срать, это называется интифада.
показать весь комментарий
26.12.2023 10:03 Ответить
Простите, если вы,мужчина, и при этом не понимаете
Простых,очевидных вещей
То вы совсем тупой мужчина
15 миллионов - - это население европейской страны
15 миллионов мужчин ,собранных в одном месте
В одно время- это катастрофа
Похлеще ядерной войны
Такого в истории человечества не было и не будет
Вы лучше книжки почитайте
А не пишите тупую пропагандистскую херню
показать весь комментарий
26.12.2023 12:12 Ответить
Він - "кацап" Йому "панимать не приказывали" ! Просте питання: Як ці 15 мільйонів забезпечить навіть водою? - його в ступор вжене! Людина за добу повинна споживать від 2 до 4 літрів води лише для пиття Тепер множимо 2 літри на 15 мільйонів Що виходить? І де ці 30 млн літрів узять? Чим підвезти? У яку тару розлить? Там же пустеля! Я тут одному придурку якось робив "розкладку" на забезпечення продовольством одної роти (100 чоловік) Так він просто "злився" - бо не знав що сказать!
показать весь комментарий
26.12.2023 12:44 Ответить
Судячи з усього, це школяр із якоїсь пєнзи (прости Господи!). Клепки там вистачає на копі-паст і зміну прапорців через VPN (індійський канадський німецький).
Мабуть, тутешнім модераторам це школо-ваня ще не набридло.
показать весь комментарий
26.12.2023 12:52 Ответить
А ті добровольці як відносяться до до того шо китайці роблять з уйгурами ? Шо уйгури якісь не такі мусульмани чи шо ?
показать весь комментарий
26.12.2023 02:25 Ответить
А ти не задавав собі питання - "А чому Єгипет відмовився забрать собі сектор Газа разом з тими "палестинцями"? Це його колишня територія І євреї йому це пропонували (після того як минув час з закінчення війни та окупації його ЦАХАЛом ) "Чому Єгипет закрив кордон з Газою та не пускав до себе біженців звідти?"
Пояснюю "на пальцях": ТОМУ ЩО ЄГИПТЯНИ РОЗУМНІШІ!!! Йорданія пустила до себе цих "борців за свободу" - вони зробили там спробу державного перевороту І король Йорданії змушений був танками громить табори тих "біженців" Ліван та Сирія пустили - так Ліван з тих пір "ковбасить" так що його й повноцінною державою назвать важко А Сирія теж у постійних конфліктах Палестинські араби перетворилися у націю "бандюків" І крім воювать - нічому не вчаться
показать весь комментарий
26.12.2023 05:41 Ответить
Старший радник Революційної гвардії Ірану Сайєд Разі Мусаві був ліквідований армією Ізраїля під час авіаудару поблизу сирійської столиці Дамаск. Джерело:

Коли будуть ліквідовані "старші (молодші) радники" поблизу москальської столиці москви?
показать весь комментарий
26.12.2023 00:27 Ответить
Радник Сирії чи Асада?
показать весь комментарий
26.12.2023 02:03 Ответить
ПУСТЬ ИРАН ПОМНИТ ПРО ИРАК И США !)
показать весь комментарий
26.12.2023 07:19 Ответить